FIN5 suunnistusviikko 2019, Kuntosuunnistus / Open courses Day 3 17.7.2019
Tulosten rajaus
Alue Suomessa / maa
-- Valitse alue
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Australia
Belgium
Denmark
Estonia
Finland
United Kingdom
Italy
Lithuania
Norway
Russian Federation
Sweden
Switzerland
United States
Germany
Latvia
Czech Republic
Bulgaria
Brazil
Netherlands
Croatia
OTHER
Ukraine
Turkey
Spain
Ireland
France
Colombia
Portugal
Canada
Austria
Poland
New Zealand
Hungary
Japan
Moldova
Israel
Belarus
Romania
China
Argentina
Slovakia
South Africa
Serbia
Chinese Taipei
DPR Korea
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Armenia
Aruba
Azerbaijan
The Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
British Virgin Islands
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
Comoros
Congo, Democratic Republic of the
Congo, Republic of the
Cook Islands
Costa Rica
Ivory Coast
Cuba
Cyprus
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Ethiopia
Fiji
Gabon
The Gambia
Georgia
Ghana
Greece
Grenada
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Jamaica
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
South Korea
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Mauritania
Mauritius
Mexico
Micronesia, Federated States of
Monaco
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Oman
Pakistan
Palau
State of Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Puerto Rico
Qatar
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Syria
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Tuvalu
Uganda
United Arab Emirates
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Media
-- Valitse media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Seura
-- Valitse seura
ABB
Akilles OK
Alpi
AngA
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Asikkalan Raikas
Australia
Azimud, RUS
Brahe
Danfoss Drives
EE
ESSU
Epilän Esa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Espoon akilles
FC Vanukkaat
Falken
Germany
HIKI
HPV
HS
Halden SK
Halsuan Toivo
Hauhon Sisu
Helsingin Suunnistajat
Helsingin suunnistajat
Hernemäen Porina
HiPa
Hiisirasti
HyRa
Hyvinkään rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
IF Brahe
IF Minken
IHR
IisVi
Iisalmen Visa
Iisu
Iisvisa
Ilomantsin Urheilijat
Italy
JRV
Janakkalan Reserviläiset ry
Japan
JuJä
Juuan Jänne
Jyry
Jämsän Retki-Veikot
KAJKU
KJV
KR
KaJu
KaSu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kalevanrasti
Kalske
Kalvolan Keihäs
KangSK
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Kansu
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Karsu
KeKaRa
KeU
Keihäs
Kerava
Keravan Urheilijat
Kerimäen Reserviläiset
KeuKi
Keuruun Kisailijat
Keuruun kisailijat
KiurU
Kiuruveden urheilijat
Kiuruvesi
KoS
Kodisjoen Kaiku
KokV
Kontilahden urh
Kontiolahden Reserviläiset ry
KooVee
Koovee
Kouvolan Suunnistajat
KuoSu
Kuopion Reserviupseerikerho ry
Kuopion Suunnistajat
Kuortaneen Kunto
Kuosu
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kärsämäen Kataja
LHR
LS-37
LaTa
Lammin Säkiä
Lapuan Virkiä
Lapvi
Liperin Taimi
Lynx
MATFYZ Praha
MS Parma
MU
MV
MaastoMahti
Maastomarsut
Melbourne Forest Racers
Mesik.
Mäntsälän Urheilijat
NaVi
Nastolan Terä
Navi
NilSu
Nilsiän Nujakka
NisNu
Nivalan Suunnistajat
Nurmeksen Sepot
OK Botnia
OK Kristina
OK TON
OK77
ORa
Olavin Rast
Olavin Rasti
OsVa
Oulun Valppaat
Oulunsalon Vasama
PR
Paimion Rasti
Piehi
Pihkaniskat
Poland
Pälkäneen Luja-Lukko
RaKas
Rajamäen Rykmentti
Raju
RasKe
RasKu
RasPi
Rasku
Rasti 88
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Nokia
Rasti-Pielinen
Rasti-Vihti
Rasti-lukko
Rasti88
RastiE4
RastiPiikkiö
Rastiimi
Rastiketut
Reilut miehet havumetsien
Russia
S-JKL
S-Jkl
SK Pohjantähti
SK RINTTERIT
SK Rintterit
SK Uusi
SK Vuoksi
SOJY
SaSu
SalRe
Salon Vilpas
Salpa
SiiRa
Siilin Rasti
Siira
SoJy
Sojy
SonPa
Sonkajärven pahka
Sotkamon Jymy
Sotkamon Reservinupseerit
Sulkavan Urheilijat -41
SuoVa
Suunta 2000
Suunta Jurva
Suunta Jyväskylä
Suunta-Jurva
Suuntavaisto SK
Säyneisen Salpa
TP
TVV
Taivalkosken Kuohu
Tammela
Tampereen Pyrintö
Tarpian Suunta
TuS
Turun Metsänkävijät
Turun Suunnistajat
Ulvilan Ura
VaHa
VaRes
VaaSu
Vaasan Sport
Vaasan Suunnistajat
Vaasan suunnistajat
Vakka-Rasti
Vantaa
VeVe
Vehkalahden Veikot
ViPa
Vihtavuoren Pamaus
Viipuri
Volzksky
YKV
Ylivieskan Kuula
Yliviskan kuula
Ylläksen Rasti
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Parhaat
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
OTHER
ABB
Akilles OK
Alpi
AngA
Angelniemen Ankkuri
Asikkalan Raikas
Azimud, RUS
Brahe
Danfoss Drives
EE
ESSU
Epilän Esa
Espoon Akilles
Espoon akilles
FC Vanukkaat
Falken
HIKI
HPV
HS
Halden SK
Hauhon Sisu
Helsingin suunnistajat
Hernemäen Porina
HiPa
HyRa
Hyvinkään rasti
IHR
IisVi
Iisalmen Visa
Iisu
Iisvisa
JRV
Janakkalan Reserviläiset ry
JuJä
Juuan Jänne
Jyry
Jämsän Retki-Veikot
KAJKU
KJV
KR
KaJu
KaSu
Kalevanrasti
Kalske
KangSK
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Kansu
Karsu
KeKaRa
KeU
Keihäs
Keravan Urheilijat
Kerimäen Reserviläiset
KeuKi
Keuruun Kisailijat
Keuruun kisailijat
KiurU
Kiuruveden urheilijat
Kiuruvesi
KoS
KokV
Kontilahden urh
Kontiolahden Reserviläiset ry
KooVee
Koovee
KuoSu
Kuopion Reserviupseerikerho ry
Kuopion Suunnistajat
Kuortaneen Kunto
Kuosu
LHR
LS-37
LaTa
Lapvi
Liperin Taimi
MATFYZ Praha
MU
MV
MaastoMahti
Maastomarsut
Melbourne Forest Racers
Mesik.
NaVi
NilSu
Nilsiän Nujakka
NisNu
Nivalan Suunnistajat
Nurmeksen Sepot
OK Kristina
OK TON
ORa
Olavin Rast
Olavin Rasti
OsVa
Oulunsalon Vasama
PR
Piehi
RaKas
Rajamäen Rykmentti
Raju
RasKe
RasKu
RasPi
Rasku
Rasti-Jussit
Rasti-lukko
Rasti88
RastiE4
Rastiimi
Rastiketut
Reilut miehet havumetsien
S-JKL
S-Jkl
SK RINTTERIT
SK Rintterit
SK Uusi
SOJY
SaSu
SalRe
Salpa
SiiRa
Siira
SoJy
Sojy
SonPa
Sonkajärven pahka
Sotkamon Reservinupseerit
SuoVa
Suunta 2000
Suunta-Jurva
Suuntavaisto SK
TP
TVV
Taivalkosken Kuohu
Tammela
TuS
VaHa
VaRes
VaaSu
Vaasan Sport
Vaasan suunnistajat
Vakka-Rasti
Vantaa
VeVe
ViPa
Viipuri
Volzksky
YKV
Yliviskan kuula
Kaakko
Anttolan Urheilijat
Kouvolan Suunnistajat
Kymin Suunnistajat
Navi
SK Vuoksi
Sulkavan Urheilijat -41
Vehkalahden Veikot
Switzerland
Australia
Germany
Italy
Japan
Poland
Russia
Uusimaa
Espoon Suunta
Helsingin Suunnistajat
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Lynx
Mäntsälän Urheilijat
Pihkaniskat
Rasti-Jyry
Rasti-Vihti
Keski-Pohjanmaa
Halsuan Toivo
Kalajoen Junkkarit
Ylivieskan Kuula
Satakunta
Hiisirasti
Kodisjoen Kaiku
Ulvilan Ura
Häme
Hämeenlinnan Suunnistajat
Kalvolan Keihäs
Kyrös-Rasti
Pälkäneen Luja-Lukko
Rasti-Nokia
Tampereen Pyrintö
Tarpian Suunta
FSO
IF Brahe
IF Minken
Kerava
OK Botnia
OK77
Savo-Karjala
Ilomantsin Urheilijat
Kalevan Rasti
Rasti-Pielinen
Siilin Rasti
Säyneisen Salpa
Kainuu
Kajaanin Suunnistajat
Rasti-Hyry
Sotkamon Jymy
Pohjois-Pohjanmaa
Kärsämäen Kataja
Oulun Valppaat
SK Pohjantähti
Lahti
Lammin Säkiä
Nastolan Terä
Etelä-Pohjanmaa
Lapuan Virkiä
Rasti-Kurikka
Suunta Jurva
Vaasan Suunnistajat
Varsinais-Suomi
MS Parma
Paimion Rasti
Rasti 88
RastiPiikkiö
Salon Vilpas
Turun Metsänkävijät
Turun Suunnistajat
Keski-Suomi
Suunta Jyväskylä
Vihtavuoren Pamaus
Lappi
Ylläksen Rasti
Valitut seurat ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
Kokeile uutta versiota online-tulospalvelusta >
|
Tulosten muoto:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö