Flying Finns -junnumaastot ja Aikuisurheiluliiton (SAUL) SM-maastot 05.05.2018

Tulosten rajaus

Alue Suomessa / maa  ja
Media  ja
Seura  ja
Parhaat  
Etelä-Karjala
  Imatran Urheilijat
  Joutsenon Kullervo
  Lappeenrannan Urheilu-Miehet
  Taipalsaaren Veikot
Etelä-Pohjanmaa
  Häjyt
  Jalasjärven Jalas
  Kauhajoen Karhu
  Kauhavan Wisa
  Kurikan Ryhti
  Lapuan Virkiä
  Seinäjoen Seudun Urheilijat
  Vähänkyrön Viesti
Etelä-Savo
  Joroisten Urheilijat
  Mikkelin Kilpa-Veikot
  Ristiinan Urheilijat
Helsinki
  Espoon Tapiot
  Helsingfors IFK yleisurheilu
  Helsingin Juoksijat
  Helsingin Kisa-Veikot
  Helsingin Poliisi-Voimailijat
  Kenttäurheilijat -58
  Pakilan Visa
  Runners Club
  Runner’s Club
  Spove
  Vantaan Salamat
  Viipurin Urheilijat
Häme
  Forssan Salama
  Hämeenlinnan Kisa
  Hämeenlinnan Tarmo
  Kangasalan Urheilijat -68
  Kestävyysjuoksunuoret Suomi
  Kunto-Pirkat
  Lempäälän Kisa Yleisurheilu
  Nokian Urheilijat
  Tampereen Pyrintö
  Toijalan Vauhti
  Vehmaisten Urheilijat
  Virtain Urheilijat
Kainuu
  Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
  Halsuan Toivo
  Kalajoen Junkkarit
  Kannuksen Ura
  Kälviän Tarmo
  Nivalan Urheilijat
  Toholammin Urheilijat
Keski-Suomi
  Jyväskylän Kenttäurheilijat
  Kaipolan Vire
  Keuruun Kisailijat
  Koiviston Kipinä
  Kyyjärven KyKy
  Toivakan Rivakka
  Viitasaaren Viesti
Kymenlaakso
  Anjalan Liitto
  Karhulan Katajaiset
  Kymenurheiluveteraanit
  Pyhtään Yritys
  Vehkalahden Veikot
Lahti
  Lahden Ahkera
  LahtiSport
  Nastolan Naseva
  Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
Lappi
  Pohjan Koitto
  Rovaniemen Roadrunners
Länsi-Pohja
  Aavasaksan Urheilijat
Nyland-Åboland
  Esbo IF
  IF Raseborg
  IF Sibbo-Vargarna
  Lovisa Tor
  Sjundeå IF
Pohjois-Karjala
  Joensuun Kataja
  Kiihtelysvaaran Urheilijat
  Polvijärven Urheilijat
  Polvijärven Vauhti
  Pyhäselän Urheilijat
Pohjois-Pohjanmaa
  Haukiputaan Veikot
  Kempeleen Maratonklubi
  Limingan Niittomiehet
  Oulun NMKY:n Urheilijat
  Pudasjärven Urheilijat
  Pulkkilan Ponsi
  Ylikiimingin Nuijamiehet
Pohjois-Savo
  Keiteleen Kunto
  Siilinjärven Ponnistus
  Suonenjoen Vasama
  Vieremän Koitto
Satakunta
  Harjavallan Työväen Urheilijat
  Kankaanpään Urheilijat
  Kokemäen Kova-Väki Yleisurheilu
  Lapin Salama
  Lauttakylän Luja
  Punkalaitumen Kunto
  Vammalan Seudun Voima
  Vampulan Urheilijat
Uusimaa
  Hangon Hyrskyt
  Janakkalan Jana
  Karkkilan Pojat
  Keravan Urheilijat
  Länsi-Uudenmaan Urheilijat
  Mäntsälän Urheilijat
  Nurmijärven Yleisurheilu
  Porvoon Urheilijat
Varsinais-Suomi
  Finnish Marathon Runners
  Kalannin Vankka
  Liedon Parma
  Loimaan Leisku
  Maarian Mahti
  Maskun Kataja
  Naantalin Löyly
  Paimion Urheilijat
  Perniön Urheilijat
  Piikkiön Kehitys
  Raision Kuula
  Salon Vilpas
  Team Raju
  Turun Toverit
  Turun Urheiluliitto
  Turun Weikot Yleisurheilu
  V-S Vetaraaniurheilijat
  V-S Veteraaniurheilijat
  Yläneen Kiri
Österbotten
  Gamlakarleby IF
  IF Drott
  IF Femman
  IF Kraft
  If Nykarlebynejden
  IF VOM
  IK Kronan
  Malax IF
  Vasa IS
Valitut seurat ja

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English