Lähtöaika | 2,1 km |
2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Anton Kemppi | Espoon Suunta | FIN | 12:37:00 | 12:35 (1) | |||
Oliver Hellstedt | Lynx | FIN | 12:21:00 | 13:30 (2) | |||
Lauri Lakanen | Koovee | FIN | 12:35:00 | 14:43 (3) | |||
Olavi Kiiski | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:17:00 | 15:30 (4) | |||
Ossi Saarela | Kymin Suunnistajat | FIN | 13:03:00 | 15:37 (5) | |||
Väinö Haara | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:19:00 | 15:51 (6) | |||
Eemeli Leskinen | Lynx | FIN | 12:49:00 | 16:50 (7) | |||
Janne Heinonen | MS Parma | FIN | 13:05:00 | 17:17 (8) | |||
Sampo Syväterä | Rasti-Nokia | FIN | 12:45:00 | 17:52 (9) | |||
Kalle Pihkoluoma | Kyrös-Rasti | FIN | 11:37:00 | 18:04 (10) | |||
Aarne Kemppainen | Espoon Suunta | FIN | 12:03:00 | 18:25 (11) | |||
Jonne Mourujärvi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:31:00 | 18:38 (12) | |||
Jaakko Vaje | SK Uusi | FIN | 12:55:00 | 19:24 (13) | |||
Lauri Koivula | Ulvilan Ura | FIN | 12:29:00 | 20:46 (14) | |||
Elias Nyman | Pihkaniskat | FIN | 11:31:00 | 20:56 (15) | |||
Santeri Kallio | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:33:00 | 21:10 (16) | |||
Erik Lillqvist | Kangasala SK | FIN | 11:41:00 | 21:19 (17) | |||
Samuel Jalonen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:41:00 | 21:48 (18) | |||
Eetu Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:33:00 | 21:57 (19) | |||
Oskari Vartiala | Rasti-Nokia | FIN | 11:53:00 | 22:07 (20) | |||
Aaro Lamminmäki | MS Parma | FIN | 11:35:00 | 22:47 (21) | |||
Juho Juva | Angelniemen Ankkuri | FIN | 11:39:00 | 23:34 (22) | |||
Tuomas Ankelo | MS Parma | FIN | 12:25:00 | 23:57 (23) | |||
Konsta Pajunen | Vallan Suunta | FIN | 12:11:00 | 24:00 (24) | |||
Aaro Mettänen | Vallan Suunta | FIN | 12:47:00 | 24:13 (25) | |||
Kaapo Malmström | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:43:00 | 24:37 (26) | |||
Hugo Eemil Hannula | Paimion Rasti | FIN | 12:43:00 | 24:57 (27) | |||
Väinö Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:27:00 | 25:10 (28) | |||
Kaarlo Kallio | Koovee | FIN | 11:49:00 | 26:16 (29) | |||
Samu Vuorela | Espoon Akilles | FIN | 12:23:00 | 26:37 (30) | |||
Eliel Lintula | RastiPiikkiö | FIN | 11:51:00 | 27:37 (31) | |||
Mikael Suni | Espoon Suunta | FIN | 11:45:00 | 28:18 (32) | |||
Lauri Kujansuu | Rastikarhut | FIN | 12:15:00 | 28:39 (33) | |||
Arttu Kääntönen | MS Parma | FIN | 12:07:00 | 29:27 (34) | |||
Topi Virtanen | Paimion Rasti | FIN | 11:25:00 | 30:10 (35) | |||
Aaro Hämäläinen | Kangasala SK | FIN | 12:39:00 | 31:41 (36) | |||
Tuomas Vuorensola | Lynx | FIN | 11:47:00 | 38:29 (37) | |||
Vjatseslav Laisev | Pihkaniskat | EST | 12:13:00 | 39:34 (38) | |||
Elias Rytkö | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:27:00 | 42:46 (39) | |||
Aleksi Krapu | Espoon Suunta | FIN | 12:57:00 | 43:11 (40) | |||
Aaro Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:51:00 | 44:57 (41) | |||
Kaapo Tuominen | Espoon Suunta | FIN | 12:09:00 | 54:04 (42) | |||
Aapo Halinen | Espoon Akilles | FIN | 13:01:00 | 57:28 (43) | |||
Elmeri Laine | Turun Suunnistajat | FIN | 11:55:00 | 59:00 (44) | |||
Erik Soe | Vallan Suunta | FIN | 11:29:00 | 59:55 (45) | |||
Aatos Axelin | Paimion Rasti | FIN | 11:57:00 | 1:03:44 (46) |