Lapponia-hiihto 9.-13.04.2018

Miehet pitkä 1. päivä

Lähtölista

1Kari VarisKolström Ski-DooFIN10:30:00   1
2Sami LähdemäkiSaarijärven PullistusFIN10:30:00   2
3Morten PriksTeam Sportia ÄkäslompoloEST10:30:00   3
4Janne HäkkinenJämsänkosken IlvesFIN10:30:00   4
5Taavi LehemaaTeam Sportia ÄkäslompoloEST10:30:00   5
6Ville VakkilaNORDIC TEAMWEARSPORT / Dæhlie FFIN10:30:00   6
7Kari MäkiFIN10:30:00   7
8Arto NissinenFIN10:30:00   8
9Juuso KivilähdePoriFIN10:30:00   9
10Joa MuotkaMuonion KiriFIN10:30:00   10
11Jari MäkinenFIN10:30:00   11
12Janne OrjasniemiRovaniemen MaratonhiihtäjätFIN10:30:00   12
13Juho KämäräinenFIN10:30:00   13
14Miikka RaivioVirtain UrheilijatFIN10:30:00   14
15Mika IlmarinenSuksihuolto Sininen LatuFIN10:30:00   15
16Esa SaarijärviPerähikiän PyrintöFIN10:30:00   16
17Eero HirvonenJyväskylän HiihtoseuraFIN10:30:00   17
18Tuomas GrönmanSuksihuolto Sininen Latu FIN10:30:00   18
19Matti HakalaSuksihuolto Sininen LatuFIN10:30:00   19
20Juho FrimanTeamSportia ÄkäslompoloFIN10:30:00   20
21Juho MikkonenKolström Ski-dooFIN10:30:00   21
22Kristjan KollEST10:30:00   22
23Tino TiilikainenKolström Ski-dooFIN10:30:00   23
24Waltteri VinkanharjuLost In LaplandFIN10:30:00   24
25Juha AlmRoimhFIN10:30:00   25
26Ilkka HerolaFIN10:30:00   26
27Kaarel Kasper KorgeEST10:30:00   27
28Antti OjansivuLost In LaplandFIN10:30:00   28
43Santeri PirneskoskiMaksniemiFIN10:30:00   43
44Hannu Kirstinäoulun hiihtoseuraFIN10:30:00   44
45Jouni OllikainenJyväskylän Palokunnan UrheilijaFIN10:30:00   45
46Marko TörmänenOulun HiihtoseuraFIN10:30:00   46
47Vesa VirkkunenMuonion KiriFIN10:30:00   47
51Eero SippolaParolan pohjalainenFIN10:30:00   51
52Petri SonninenLJK 47FIN10:30:00   52
53Antti PylkkänenKeravan UrheilijatFIN10:30:00   53
54Juho MäkiahoKorona Invest OyFIN10:30:00   54
55Lasse LipponenJärvenpään PyöräilijätFIN10:30:00   55
56Artti AntilaKainuun hiihtoseuraFIN10:30:00   56
57Samuel SuomalainenLapland Safaris WestFIN10:30:00   57
58Erki UnnKymi Baltic ConsultingEST10:30:00   58
60Esa TorviSieviFIN10:30:00   60
62Martin MeyerFIN10:30:00   62
63Tuomas KoponenOSS Business Solutions OyFIN10:30:00   63
64Antonio LlorenteESP10:30:00   64
65Per SandgrenNacka Värmdö SKSWE10:30:00   65
67Pauli PesonenSuvituulitiimi TurkuFIN10:30:00   67
68Jari RitvaniemiJyväskylän Palokunnan UrheilijaFIN10:30:00   68
70Risto-Pekka RätyKiuruveden UrheilijatFIN10:30:00   70
71Juha BarckSuvituulitiimi TurkuFIN10:30:00   71
72Risto RitvanenKiuruveden UrheilijatFIN10:30:00   72
75Olli TiirolaPöheikön LiukuFIN10:30:00   75
76Juha RemesLapponia KiurUrhFIN10:30:00   76
78Juha KerojokiPöheikön LiukuFIN10:30:00   78
79Jukka KettunenPöljän PaukausFIN10:30:00   79
80Esa PekkalaFIN10:30:00   80
82Aimo HassinenFIN10:30:00   82
83Dmitry ShapochkinRUS10:30:00   83
84Reijo HyvönenLapponia KiurUrhFIN10:30:00   84
85Marko AlinSäkyläFIN10:30:00   85
86Hannu KyllönenFIN10:30:00   86
88Isko KuitunenFIN10:30:00   88
89Janne SaavalainenFIN10:30:00   89
90Jyrki M. AnttilaFIN10:30:00   90
91Anssi LaakkonenPakilan VetoFIN10:30:00   91
92Janne KotaniemiFIN10:30:00   92
93Tapio MontonenMäntyharjuFIN10:30:00   93
94Jean-François AbryLes Dragons dAnnecyFRA10:30:00   94
95Christian RollinLes Dragons dAnnecyFRA10:30:00   95
96Vincent BarralLes Dragons dAnnecyFRA10:30:00   96
97Claude MichetLes Dragons dAnnecyFRA10:30:00   97
98Richard VaraineLes Dragons dAnnecyFRA10:30:00   98
99Adrien AubrySUI10:30:00   99
100Eric AubrySUI10:30:00   100
101Christophe ThuilléFRA10:30:00   101
102Eero JuolaKuruun KuukahtaneetFIN10:30:00   102
103Urs FassbidSUI10:30:00   103
104Kimmo KylänenRovaniemen palolaitoksen urheilFIN10:30:00   104
105Mika KuureFIN10:30:00   105
106Petri KulmalaFIN10:30:00   106
107Riku HyttinenAlatornion Ahjo ryFIN10:30:00   107
111Ari MatkaselkäPiipsjärven ReippaatFIN10:30:00   111
115Henri ErkkiläNORDIC TEAMWEARSPORT / Dæhlie FFIN10:30:00   115
116Kalle ParantainenNORDIC TEAMWEARSPORT / Dæhlie FFIN10:30:00   116
117Pekka TurpeinenFinnish Low Speed Racers yr 199FIN10:30:00   117
119Jukka RajanenFIN10:30:00   119
120Mikko HyvärinenTuonelan Maraton Hiihtäjät TervFIN10:30:00   120
121Mikko TaponenTeam Marttilan-KisaveikotFIN10:30:00   121
122Tero VehkamäkiFIN10:30:00   122
123Jukka RomppainenONMKY, Kadonneen Kunnon MetsäsäFIN10:30:00   123
125Mauri YlikoskiKelträmeFIN10:30:00   125
128Kari JylhäSilvini Madshus teamFIN10:30:00   128
129Tapani KeskitaloKuruun KuukahtaneetFIN10:30:00   129
130Matti KeskitaloKuruun KuukahtaneetFIN10:30:00   130
132Aku ÅkermanFIN10:30:00   132
133Henri SilverKampiveikotFIN10:30:00   133
134Petteri ArovainioMetsähallitusFIN10:30:00   134
135Harri ValkonenSitowise OyFIN10:30:00   135
136Mario Leimbachschulz sportreisenGER10:30:00   136
138Lorenz Mrkosschulz sportreisenAUT10:30:00   138
139Henri LehtomaaFullFit TeamFIN10:30:00   139
140Jarkko SiltakorpiHierontaykköset SkiteamFIN10:30:00   140
142Manuel Jose Alvarez FernandezDeporte BlancoESP10:30:00   142
143Jorge Egocheaga RodriguezDeporte BlancoESP10:30:00   143
144Samuli SyrjänenSuksihionta.fiFIN10:30:00   144
145Petteri KoponenKallaveden AnkkuritFIN10:30:00   145
146Pekka NieminenTuonelan mratonhiihtäjätFIN10:30:00   146
147Aarno LehtoruusuLaitilan JyskeFIN10:30:00   147
148Kai HuuhkaFIN10:30:00   148
149Ari NiittymäkiMetsäkonepalvelu Yli-Anttila OyFIN10:30:00   149
150Jussi LehtiniemiMetsäkonepalvelu Yli-Anttila OyFIN10:30:00   150
151Klaus UusipaastoMetsäkonepalvelu Yli-Anttila OyFIN10:30:00   151
152Matti KauppinenFIN10:30:00   152
155Mika LeinonenKuopion hiihtäjätFIN10:30:00   155
156Eero MoilanenEmlogos OyFIN10:30:00   156
157Pawel KotlarzPOL10:30:00   157
158Erkki KumpulaHaukiputaan Veikot ryFIN10:30:00   158
161Jari StockusRajavillitFIN10:30:00   161
162Juha RiihimäkiFIN10:30:00   162
163Markku MäkeläVirtain UrheilijatFIN10:30:00   163
164Norbert AngererHerrAUT10:30:00   164
165Jouko KosonenFIN10:30:00   165
166Tero KosonenJyväskylän Palokunnan UrheilijaFIN10:30:00   166
167Sami LappalainenHukka Ski TeamFIN10:30:00   167
171Ville-Pekka KilpeläinenMuonioFIN10:30:00   171
172Antero TaivalsaariFIN10:30:00   172
173Arto PaunaoulainenFIN10:30:00   173
174Veikka SalmiMuonion KiriFIN10:30:00   174
175Marko RuokokoskiMuonion KiriFIN10:30:00   175
176Mika TohmolaMuonion KiriFIN10:30:00   176
178Sami LapinniemiMuonion KiriFIN10:30:00   178
179Pauli RantaMuonion KiriFIN10:30:00   179
186Ari-Pekka KoivistoRajan esikuntaFIN10:30:00   186
187Markku OikarinenFIN10:30:00   187
188Olli KaukoMelanvilauttajatFIN10:30:00   188
189Kari SuomelaFIN10:30:00   189
191Niila AhokasLost In LaplandFIN10:30:00   191
193Markus SiivolaRajavillitFIN10:30:00   193
194Esko MäkeläFIN10:30:00   194
195Kristian HakalaHimangan UrheilijatFIN10:30:00   195
196Niilo HelkamaPerniön UrheilijatFIN10:30:00   196
197Tapio RummukainenFIN10:30:00   197
198Matej VnencakFIN10:30:00   198
199Jarmo KopraFIN10:30:00   199
200Eetu KurkikangasFIN10:30:00   200
201Tero ParikkaPPPVVVFIN10:30:00   201
203Kirill KovalkoRUS10:30:00   203
205Vesa LuomalaPPPVVVFIN10:30:00   205
206Petri MattssonVirtain UrheilijatFIN10:30:00   206
207Matti RonkainenLämpöykkönen OyFIN10:30:00   207
208Taneli HynninenLJK 47FIN10:30:00   208
209Jani JussilaOFFFIN10:30:00   209
211Pentti 74V RautioPyyraFIN10:30:00   211
212Pauli KuoppalaFIN10:30:00   212
213Kari HonkanenFIN10:30:00   213
214Juha-Matti VääränenOtaniemen JyllääjätFIN10:30:00   214
215Tuukka TaipaleFIN10:30:00   215
216Kaj KorinFIN10:30:00   216
217Harri HeikkinenTeam Gulo GuloFIN10:30:00   217
219Joonas LämsäSWE10:30:00   219
224Sakari AlaojaHiihtokonsulttiFIN10:30:00   224
226Mika ViinanenSimpeleen UrheilijatFIN10:30:00   226
227Juha RantalaSastamalaFIN10:30:00   227
228Jussi SaloLempäälän KisaFIN10:30:00   228
229Aigar KallasEST10:30:00   229
230Pentti ReponiemiFIN10:30:00   230
231Jukka HasuFIN10:30:00   231
232Marko VirtanenFIN10:30:00   232
233Kari KokkoTeam HaarakäyntiFIN10:30:00   233
234Markku LaamanenJärvenpääFIN10:30:00   234
235Martti MäkeläPihtipudasFIN10:30:00   235
236Petri KeränenFIN10:30:00   236
237Jouni KorhonenPöheikön LiukuFIN10:30:00   237
238Matias MaijalaLapin BiathlonFIN10:30:00   238
240Janne JuvonenFIN10:30:00   240
242Mikko KaikkonenTeam JykeröFIN10:30:00   242
243Timo KorhonenKUIKAN KISAILIJATFIN10:30:00   243
244Joose ToivolaFIN10:30:00   244
245Jani PrykäriTeam Väsyneet JalatFIN10:30:00   245
246Lauri VäätäinenHOLD24FIN10:30:00   246
247Turkka RaivioVirtain UrheilijatFIN10:30:00   247
248Markotapio LaurenFIN10:30:00   248
251Matti KuosmanenIisalmen VisaFIN10:30:00   251
252Juha TolonenHankasalmen HankaFIN10:30:00   252
253Jukka LiuhaEndurance KainuuFIN10:30:00   253
255Tuukka SutinenVapaalaskuseura Leviät RyFIN10:30:00   255
256Juha KiveläFIN10:30:00   256
258Heikki KangasHeikkiFIN10:30:00   258
259Marko HalttunenPennalanranta OyFIN10:30:00   259
260Hannu LappiHierontaykköset SkiteamFIN10:30:00   260
263Olli RistimäkiFIN10:30:00   263
265Arto KytöläJapoyhtiöt AlajärviFIN10:30:00   265
266Ari SäisäVieremän koittoFIN10:30:00   266
269Jussi Jussilajämin jänneFIN10:30:00   269
270Marko MiinalaSWE10:30:00   270
271Aaro AsikainenFIN10:30:00   271
272Roni EtelämäkiTohoskiteamFIN10:30:00   272
274Erkki LaurikainenFIN10:30:00   274
275Tuomo PesonenFIN10:30:00   275
276Jouko LiinamaaLiinamaa Palvelut OYFIN10:30:00   276
279Ari KittiläHierontaykköset Ski TeamFIN10:30:00   279
281Hannu JänkäläCaverionFIN10:30:00   281
285Jussi KäräväFIN10:30:00   285
286Hannu VälimäkiOy Apotti AbFIN10:30:00   286
288Jukka HinttalaRST RuosteFIN10:30:00   288
289Teemu SaarniFIN10:30:00   289
291Daniel Kosi?skiCamp4 Sp. z o.o.POL10:30:00   291
292Henri NieminenFIN10:30:00   292
293Martti Heinänen1954FIN10:30:00   293
294Mikko KoivukangasOulun hiihtoseuraFIN10:30:00   294
295Hans-Ulrich BeerSUI10:30:00   295
296Hans KünziSUI10:30:00   296
298Kalle HäkkinenSki JyväskyläFIN10:30:00   298
299Raimo AhoFIN10:30:00   299
300Jimmy PikkarainenSWE10:30:00   300
303Rasmus VikströmFIN10:30:00   303
305Olavi SalomaaFIN10:30:00   305
307Esa HuotariSotkamon JymyFIN10:30:00   307
308Esa HyvärinenFIN10:30:00   308
310Arttu MäkiahoKainuun HiihtoseuraFIN10:30:00   310
312Kari RajalaOrimattilan JymyFIN10:30:00   312
313Pasi TuupanenFIN10:30:00   313
314Juha KähkönenHillers KajaaniFIN10:30:00   314
315Timo MarttilaFIN10:30:00   315
316Jukka Loikas4 Sec OyFIN10:30:00   316
318Mikko HulkkoJyväskylän HiihtoseuraFIN10:30:00   318
319Matti-Pekka VanninenFIN10:30:00   319
320Jarmo JunturaFIN10:30:00   320
321Jarmo KoutaniemiFIN10:30:00   321
322Heikki IkonenFIN10:30:00   322
325Ari PajalaFIN10:30:00   325
327Vesa BlomqvistPirkkalan HiihtäjätFIN10:30:00   327
328Heikki HurstiRuovesiFIN10:30:00   328
329Jukka TarkiainenCorrida Del NorteFIN10:30:00   329
330Marko MäkeläinenFIN10:30:00   330
331Pekka PetäjäE-P:n SykeFIN10:30:00   331
332Pekka NykänenFIN10:30:00   332
333Tero WemanArkkitehtipalvelu OyFIN10:30:00   333
334Andre Christophe BakalaPöheikön LiukuFIN10:30:00   334
335Mika OjalaJämsänkosken IvesFIN10:30:00   335
336Risto JuntunenFIN10:30:00   336
338Hannu KiveläUPM SilvestaFIN10:30:00   338
339Peter SteinGER10:30:00   339
340Daniel SandozSUI10:30:00   340
2001Antti Aalto60+FIN10:30:00 
2004Fritz AebiSUI10:30:00 
2010Jarmo AirosaloFIN10:30:00 
2013Reijo AlapuranenYBT OyFIN10:30:00 
2014Esa AlarvoOTCFIN10:30:00 
2015Inga AlataloMuonion KiriFIN10:30:00 
2018Johanna AlppiFIN10:30:00 
2022Janne AnttilaFIN10:30:00 
2025Marko AnttolaFIN10:30:00 
2028Glenn AsplundSWE10:30:00 
2031Mikko AuttiKehitysaura OyFIN10:30:00 
2032Cedric BalssaFRA10:30:00 
2036Thomas BaumgartnerSUI10:30:00 
2038Adrian BlakeAUS10:30:00 
2040Martin BlässarFIN10:30:00 
2042Lara BouteraonFRA10:30:00 
2043Michel BouteraonFRA10:30:00 
2046Sanna-Mari EkströmMuonion KiriFIN10:30:00 
2056Christoph GascheSC ObergomsSUI10:30:00 
2058Hanna HaikalaFIN10:30:00 
2059Assi HakalaHimangan URHEILIJATFIN10:30:00 
2062Eero HalkoFIN10:30:00 
2067Herman HapponenPuijon hiihtoseuraFIN10:30:00 
2068Hilla HapponenPuijon hiihtoseuraFIN10:30:00 
2069Kati HapponenPuijon hiihtoseuraFIN10:30:00 
2070Markus HapponenPuijon hiihtoseuraFIN10:30:00 
2075Jorma HeikkinenFIN10:30:00 
2078Sirkku HeinoFIN10:30:00 
2081Erkki HelminenFIN10:30:00 
2082Jaakko HelminenTuusulan TallaajatFIN10:30:00 
2087Taru Hiuspää-MuotkaMuonion KiriFIN10:30:00 
2092Marita HulkkonenFIN10:30:00 
2102Artturi HårdFIN10:30:00 
2104Joonas HäkkinenYlläsjärven äkistysFIN10:30:00 
2106Arto HökkäFIN10:30:00 
2107Jarmo HökkäFIN10:30:00 
2108Viljami HökkäFIN10:30:00 
2113Piotr IzdebskiPOL10:30:00 
2114Minna JaaraFIN10:30:00 
2123Reijo JylhäFIN10:30:00 
2124Mika JäkäläFIN10:30:00 
2126Tuukka JärvenpääOulun ReipasFIN10:30:00 
2134Mira KangosjärviMuonion KiriFIN10:30:00 
2136Ulla KangosjärviMuonion KiriFIN10:30:00 
2138Alpo KarilaFIN10:30:00 
2143Niina KauppinenFIN10:30:00 
2145Eevi KeränenKempeleen KiriFIN10:30:00 
2146Jukka KeränenOaj KempeleFIN10:30:00 
2156Mika KirjavainenFIN10:30:00 
2168Jouni Kokkokarvian kiriFIN10:30:00 
2172Juha KoppinenFIN10:30:00 
2177Maarit KorpiNostokorpi OyFIN10:30:00 
2178Marta Kosi?skaPOL10:30:00 
2187Matej KubinaHSK BeneckoCZE10:30:00 
2191Alpo Kumpula1956FIN10:30:00 
2197Veikko KuumolaFIN10:30:00 
2205Maija KäkeläFIN10:30:00 
2207Jorma KärhäSWE10:30:00 
2209Sepi KärköläFIN10:30:00 
2214Saku LaineFIN10:30:00 
2216Eeva-Liisa LanttoFIN10:30:00 
2217Pauli LapinkangasFazer OuluFIN10:30:00 
2222Pirjo LaurenFIN10:30:00 
2225Emmi LehkonenFIN10:30:00 
2231Ilkka LemponenFIN10:30:00 
2232Ari LeponiemiAutomaalaamo Jomari oyFIN10:30:00 
2233Miika LiikkanenFIN10:30:00 
2237Risto LintulaFIN10:30:00 
2241Arnaud LizonFRA10:30:00 
2245Jyrki LukkaFIN10:30:00 
2248Esa LuukkanenFIN10:30:00 
2249Jaana LuukkanenFIN10:30:00 
2254Marko LöijaTeam BogohataFIN10:30:00 
2257Oula MaijalaFIN10:30:00 
2263Arto MaunuFIN10:30:00 
2264Jonne MaunuFIN10:30:00 
2265Mika MetsoFIN10:30:00 
2271Vesa MikkonenKuopioFIN10:30:00 
2277Peppi MuotkaMuonion KiriFIN10:30:00 
2278Unna MuotkaMuonion KiriFIN10:30:00 
2279Jaakko MustajärviFIN10:30:00 
2288Olli MännistöFIN10:30:00 
2289Niina MäntyniemiTeam Köykkyrin kiertäjätFIN10:30:00 
2303Henning NynäsFIN10:30:00 
2310Janne PaavolaTekno-PalFIN10:30:00 
2311Aimo PaksuniemiEspooFIN10:30:00 
2315Piia ParkkinenFIN10:30:00 
2318Pasi PeippoSimpeleen UrheilijatFIN10:30:00 
2329Sampo PiriläFIN10:30:00 
2330Tapio PiriläFIN10:30:00 
2332Santeri PirneskoskiMaksniemiFIN10:30:00 
2333Pauliina PohjaTeam HK VarmaFIN10:30:00 
2334Rauno PosioVisit Arctic EuropeFIN10:30:00 
2342Lasse PätsiCyclos KuusamoFIN10:30:00 
2343Tarmo PätsiTehoTeam KuusamoFIN10:30:00 
2346Jari RaitinpääJämin JänneFIN10:30:00 
2347Marko RaitinpääTupuFIN10:30:00 
2355Leo RantahalvariTeam DoubletroubleFIN10:30:00 
2356Onni RantahalvariTeam DoubletroubleFIN10:30:00 
2357Elli RantakokkoMuonion KiriFIN10:30:00 
2365Kaisa ReiniusÄkäslompoloFIN10:30:00 
2368Jenni ReponiemiMuonion KiriFIN10:30:00 
2369Juha ReponiemiMuonion KiriFIN10:30:00 
2380Timo RonkainenFIN10:30:00 
2383Juha RuusuFIN10:30:00 
2393Heini SalminenVirratFIN10:30:00 
2394Merja SalminenVirtain UrheilijatFIN10:30:00 
2398Tomi SantasaloJämin jänneFIN10:30:00 
2403Mika SieppiMuonion KiriFIN10:30:00 
2404Jari SiitonenJyväskyläFIN10:30:00 
2406Paulus SiitonenJHSFIN10:30:00 
2411Mari SimonenFIN10:30:00 
2415Klaus SjöblomFortum LoviisaFIN10:30:00 
2416Anu SkogTeam Köykkyrin kiertäjätFIN10:30:00 
2419Ville SuomalaFIN10:30:00 
2422Virpi SuuronenMuonion KiriFIN10:30:00 
2430Suvi TannerArctic Circle AdventureFIN10:30:00 
2433Turo TerhoFIN10:30:00 
2443Ilkka TorkkoeläkeläisetFIN10:30:00 
2446Kari TunturiFIN10:30:00 
2447Tapio TuovinenFIN10:30:00 
2448Kyösti TurunenFIN10:30:00 
2450Riku TuuhaFIN10:30:00 
2452Jussi TörmänenPohjolan Kosteus- ja KuntokartoFIN10:30:00 
2458Arja UusitaloFIN10:30:00 
2460Sami UusitaloMuonion KiriFIN10:30:00 
2463Jarkko VanhalaOulun ReipasFIN10:30:00 
2469Kati VehmasMultisport.fiFIN10:30:00 
2470Jarkko Veijalainen3 Step ITFIN10:30:00 
2472Jani VesteniusVisaSkiTeamFIN10:30:00 
2476Bettina WikströmPerniön UrheilijatFIN10:30:00 
2481Anna-Maija VoutilainenFIN10:30:00 
2483Kari VuopioMuonion KiriFIN10:30:00 
2484Marjut VuopioMuonion KiriFIN10:30:00 
2485Lassi VuorinenNäpsä-Laiturit OYFIN10:30:00 
2488Arvi VäänänenHappyOrNotFIN10:30:00 
2489Heikki VäänänenHappyOrNotFIN10:30:00 
2490Satu VäänänenHappyOrNotFIN10:30:00 
2497Jérôme OrsiFRA10:30:00 
2498Erkki PesonenFIN10:30:00 
2499Reima PessaTornioFIN10:30:00 
2501Jarkko OksanenPilpasuon PalloFIN10:30:00 
2502Sonja KatajamäkiIk falkenFIN10:30:00 
2503Maija KeränenAhveniston ampumahiihtäjätFIN10:30:00 
2504Pentti HaapakangasFIN10:30:00 
2505Piia Luoto-KokkoTeam HaarakäyntiFIN10:30:00 
2506Jorma SyrjäläFIN10:30:00 
2507Kauko NergKemiFIN10:30:00 
2508Meeri RantanenFIN10:30:00 
2516Jukka AhoLappset Group LTDFIN10:30:00 
2518Liisa HaikonenFIN10:30:00 
2519Jari HeiskanenSonkajärven PahkaFIN10:30:00 
2522Pirkko LaitinenMikkelin HiihtäjätFIN10:30:00 
2523Veli-Matti LatvakoskiCCSB Lapin Lattiamestarit OyFIN10:30:00 
2529Jenni Ranta-YlitaloFIN10:30:00 
2530Roni-Ville RissanenSonkajärven PahkaFIN10:30:00 
2531Antti SakkoSealake skiFIN10:30:00 
2533Marko SjömanFIN10:30:00 
2534Anne Talvensaari-MattilaFIN10:30:00 
2536Kimmo VitikkaSantasport fysioterapiaFIN10:30:00 
2537Jyrki TiainenFIN10:30:00 
2540Juhani KiviojaFIN10:30:00 
2591Ilkka TuomainenFIN10:30:00 
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English