Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H8RR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Maali
1,3 km
 
1.   Eemi Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  12:01:00   8:38 (1)  9:04  
2.   Onni Lepistö Hauhon Sisu  FIN  11:13:00   10:59 (2)  11:29  
3.   Topi Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:27:00   11:55 (3)  12:23  
4.   Eemil Sulonen Rasti-Lukko  FIN  12:11:00   11:57 (4)  12:27  
5.   Eino Liuha Kangasala SK  FIN  11:47:00   12:06 (5)  12:41  
6.   Topias Lyytinen Suonenjoen Vasama  FIN  12:21:00   12:31 (6)  13:07  
7.   Veikko Korhonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:27:00   12:56 (7)  13:24  
8.   Veikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  12:07:00   13:10 (8)  13:40  
9.   Korney Konanov Russia  RUS  11:55:00   13:30 (9)  14:10  
10.   Ilpo Paakkolanvaara Oulunsalon Vasama  FIN  11:25:00   13:35 (10)  14:11  
11.   Eikka Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:19:00   13:57 (11)  14:29  
12.   Topias Reitti Lammin Säkiä  FIN  11:49:00   14:14 (12)  14:48  
13.   Olavi Saari Siilin Rasti  FIN  11:45:00   14:21 (13)  14:55  
14.   Kyrö Kiiskinen Sotkamon Jymy  FIN  11:57:00   14:49 (14)  15:19  
15.   Vili Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:39:00   15:11 (15)  15:42  
16.   Matias Kallio Suunta Jyväskylä  FIN  12:05:00   15:26 (16)  16:01  
17.   Akseli Luhtala Someron Esa  FIN  11:23:00   15:58 (17)  16:31  
18.   Topias Murtovaara Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:19:00   16:12 (18)  16:53  
19.   Lassi Ekström MS Parma  FIN  12:15:00   16:50 (19)  17:24  
20.   Veikka Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  11:29:00   17:01 (20)  17:37  
21.   Lauri Launonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:43:00   17:08 (21)  17:41  
22.   Elmo Lintunen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:09:00   17:08 (21)  17:43  
23.   Veeti Isokangas Alajärven Ankkurit  FIN  11:53:00   17:19 (23)  17:54  
24.   Matias Kolehmainen Säyneisen Salpa  FIN  11:21:00   17:47 (24)  18:25  
25.   Eero Karttila MS Parma  FIN  11:41:00   18:32 (25)  19:14  
26.   Pyry Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:59:00   21:17 (26)  21:55  
27.   Antti Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  11:17:00   22:48 (27)  23:29  
28.   Rasmus Uitto Rasti-Kurikka  FIN  11:33:00   23:08 (28)  23:39  
29.   Toivo Pulli Rasti-Jussit  FIN  11:35:00   24:18 (29)  25:03  
30.   Venni Makkonen Liperin Taimi  FIN  11:15:00   25:50 (30)  26:32  
31.   Antti Loukkalahti Rajamäen Rykmentti  FIN  11:07:00   26:19 (31)  26:54  
32.   Severi Juote Someron Esa  FIN  12:09:00   28:42 (32)  29:24  
33.   Leevi Lakkala Epilän Esa  FIN  12:23:00   32:56 (33)  33:31  
34.   Niilo Honkala Kangasala SK  FIN  11:51:00   34:27 (34)  35:11  
   Viljami Laurila Saloisten Reipas  FIN  11:05:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English