Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H8RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,1 km
Maali
1,2 km
 
1.   Eemi Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  13:29:00   9:54 (1)  10:20  
2.   Vili Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  13:11:00   9:59 (2)  10:30  
2.   Onni Lepistö Hauhon Sisu  FIN  13:27:00   9:59 (2)  10:30  
4.   Topi Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:09:00   10:33 (4)  10:59  
5.   Veikko Korhonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:01:00   11:23 (5)  11:54  
6.   Topias Lyytinen Suonenjoen Vasama  FIN  12:21:00   11:25 (6)  12:00  
7.   Olavi Saari Siilin Rasti  FIN  12:13:00   11:28 (7)  12:05  
8.   Eemil Sulonen Rasti-Lukko  FIN  12:33:00   11:35 (8)  12:07  
9.   Veikka Viinisalo Kalevan Rasti  FIN  12:41:00   11:56 (9)  12:25  
10.   Ilpo Paakkolanvaara Oulunsalon Vasama  FIN  12:53:00   12:28 (11)  13:03  
11.   Korney Konanov Russia  RUS  12:43:00   12:26 (10)  13:11  
11.   Matias Kallio Suunta Jyväskylä  FIN  13:17:00   12:40 (12)  13:11  
13.   Eikka Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:11:00   12:40 (12)  13:13  
14.   Kyrö Kiiskinen Sotkamon Jymy  FIN  12:27:00   13:10 (14)  13:43  
15.   Veikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  12:37:00   13:36 (15)  14:04  
16.   Lassi Ekström MS Parma  FIN  12:51:00   13:52 (18)  14:26  
16.   Topias Murtovaara Kuusamon Erä-Veikot  FIN  13:07:00   13:44 (16)  14:26  
18.   Juho Erkkilä Rasti-Jussit  FIN  12:59:00   13:50 (17)  14:32  
19.   Veeti Isokangas Alajärven Ankkurit  FIN  13:21:00   14:14 (19)  14:46  
20.   Eero Karttila MS Parma  FIN  12:31:00   14:21 (20)  14:57  
21.   Roope Itävuo Tampereen Pyrintö  FIN  12:49:00   14:22 (21)  15:03  
22.   Pyry Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  12:17:00   15:27 (22)  16:01  
23.   Eino Liuha Kangasala SK  FIN  13:13:00   15:35 (23)  16:11  
24.   Lauri Launonen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:23:00   15:50 (25)  16:22  
25.   Akseli Luhtala Someron Esa  FIN  12:35:00   15:48 (24)  16:24  
26.   Veikka Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  12:39:00   15:51 (26)  16:29  
27.   Viljami Laurila Saloisten Reipas  FIN  12:45:00   15:58 (27)  16:40  
28.   Topias Reitti Lammin Säkiä  FIN  12:23:00   16:20 (28)  16:54  
29.   Antti Loukkalahti Rajamäen Rykmentti  FIN  13:25:00   16:35 (29)  17:11  
30.   Elmo Lintunen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:05:00   17:23 (30)  18:01  
31.   Rasmus Uitto Rasti-Kurikka  FIN  13:31:00   17:55 (32)  18:27  
32.   Matias Kolehmainen Säyneisen Salpa  FIN  13:03:00   17:50 (31)  18:28  
33.   Antti Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  12:57:00   18:37 (33)  19:18  
34.   Leevi Lakkala Epilän Esa  FIN  12:25:00   20:49 (34)  21:27  
35.   Venni Makkonen Liperin Taimi  FIN  13:19:00   22:24 (35)  23:06  
36.   Severi Juote Someron Esa  FIN  13:15:00   26:22 (36)  27:04  
37.   Toivo Pulli Rasti-Jussit  FIN  13:33:00   27:04 (37)  27:55  
38.   Niilo Honkala Kangasala SK  FIN  12:29:00   47:51 (38)  48:38  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English