Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H8RR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,2 km
Maali
1,3 km
 
1.   Onni Lepistö Hauhon Sisu  FIN  14:01:00   11:06 (1)  11:36  
2.   Eemi Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  13:07:00   11:31 (2)  12:02  
3.   Vili Kantelinen Hyvinkään Rasti  FIN  14:09:00   12:11 (3)  12:41  
4.   Topi Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:21:00   12:36 (4)  13:04  
5.   Kyrö Kiiskinen Sotkamon Jymy  FIN  13:39:00   13:47 (5)  14:23  
6.   Eino Liuha Kangasala SK  FIN  13:05:00      15:35  
7.   Olavi Saari Siilin Rasti  FIN  14:13:00   15:03 (6)  15:37  
8.   Ilpo Paakkolanvaara Oulunsalon Vasama  FIN  13:45:00   15:21 (7)  15:59  
9.   Eikka Kiljunen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:59:00   15:29 (8)  16:00  
10.   Veikka Viinisalo Kalevan Rasti  FIN  14:07:00   15:58 (9)  16:31  
11.   Veikko Korhonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:35:00   16:14 (10)  16:43  
12.   Veikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  14:19:00   16:32 (11)  17:04  
13.   Topias Lyytinen Suonenjoen Vasama  FIN  13:33:00   17:10 (12)  17:45  
14.   Eemil Sulonen Rasti-Lukko  FIN  13:51:00   17:14 (13)  17:50  
15.   Akseli Luhtala Someron Esa  FIN  13:57:00   17:17 (14)  17:55  
16.   Roope Itävuo Tampereen Pyrintö  FIN  13:11:00   17:27 (15)  18:11  
17.   Elmo Lintunen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:31:00   17:44 (16)  18:19  
18.   Pyry Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  14:25:00   18:22 (18)  18:59  
19.   Veikka Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  13:47:00   18:21 (17)  19:04  
20.   Leevi Lakkala Epilän Esa  FIN  13:27:00   18:51 (19)  19:29  
21.   Rasmus Uitto Rasti-Kurikka  FIN  13:17:00      19:32  
22.   Topias Reitti Lammin Säkiä  FIN  13:43:00   19:01 (20)  19:33  
23.   Veeti Isokangas Alajärven Ankkurit  FIN  13:13:00      19:54  
24.   Lauri Launonen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:03:00   19:21 (21)  20:04  
25.   Juho Erkkilä Rasti-Jussit  FIN  14:23:00   19:37 (22)  20:15  
26.   Matias Kolehmainen Säyneisen Salpa  FIN  13:19:00   19:48 (23)  20:27  
27.   Topias Murtovaara Kuusamon Erä-Veikot  FIN  13:25:00   20:23 (24)  21:12  
28.   Korney Konanov Russia  RUS  14:11:00   20:47 (25)  21:31  
29.   Viljami Laurila Saloisten Reipas  FIN  14:05:00   20:55 (26)  21:37  
30.   Matias Kallio Suunta Jyväskylä  FIN  13:03:00   21:07 (27)  21:39  
31.   Antti Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  14:21:00   21:40 (28)  22:25  
32.   Lassi Ekström MS Parma  FIN  13:49:00   22:20 (29)  22:52  
33.   Eero Karttila MS Parma  FIN  13:53:00   23:45 (30)  24:24  
34.   Antti Loukkalahti Rajamäen Rykmentti  FIN  13:37:00   25:08 (31)  25:45  
35.   Niilo Honkala Kangasala SK  FIN  14:15:00   25:37 (32)  26:28  
36.   Severi Juote Someron Esa  FIN  13:23:00   29:07 (33)  29:52  
37.   Venni Makkonen Liperin Taimi  FIN  13:29:00   29:28 (34)  30:14  
38.   Toivo Pulli Rasti-Jussit  FIN  13:55:00   37:08 (35)  38:14  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English