Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H65A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,9 km
Maali
5,0 km
 
1.   Eero Väisänen Suomussalmen Rasti  FIN  12:16:00   43:55 (1)  44:27  
2.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  11:42:00   44:54 (2)  45:26  
3.   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu  FIN  11:52:00   45:11 (3)  45:39  
4.   Kauko Pääkkölä Lapin Veikot  FIN  11:08:00   46:54 (4)  47:27  
5.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  12:44:00   47:00 (5)  47:32  
6.   Hannu Kurppa Angelniemen Ankkuri  FIN  11:34:00   47:06 (6)  47:35  
7.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  11:12:00      50:16  
8.   Lassi Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  11:24:00   50:40 (7)  51:10  
9.   Jussi Lavikainen Kangasala SK  FIN  10:56:00   51:38 (8)  52:15  
10.   Pauli Halonen Säyneisen Salpa  FIN  11:18:00   52:56 (9)  53:28  
11.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  12:14:00   53:55 (10)  54:22  
12.   Tapio Halme Angelniemen Ankkuri  FIN  12:08:00   54:58 (11)  55:30  
13.   Niilo Butilkin Säyneisen Salpa  FIN  12:32:00   55:11 (12)  55:44  
14.   Kari Venho Maarian Mahti  FIN  11:22:00   56:03 (13)  56:29  
15.   Matti Espo Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:40:00   56:59 (14)  57:30  
16.   Reima Parkkonen Pihkaniskat  FIN  10:42:00   57:08 (15)  57:43  
17.   Raimo Haapalehto Vetelin Urheilijat  FIN  11:16:00   57:25 (16)  58:03  
18.   Matti Väänänen Nilsiän Nujakka  FIN  11:38:00   57:28 (17)  58:05  
19.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  12:34:00   57:48 (18)  58:16  
20.   Pertti Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  11:36:00   59:07 (19)  59:46  
21.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  11:50:00   59:19 (20)  59:53  
22.   Kari Pienimäki Rasti-Jussit  FIN  10:44:00   1:00:45 (21)  1:01:20  
23.   Martti Pulli Lappeen Riento  FIN  10:58:00   1:01:04 (22)  1:01:37  
24.   Jouko Koivula Helsingin Suunnistajat  FIN  11:32:00      1:01:38  
25.   Martti Huusko Iisalmen Visa  FIN  11:54:00   1:02:22 (23)  1:02:51  
26.   Pekka Ilmakunnas Pihkaniskat  FIN  10:50:00   1:02:28 (24)  1:02:57  
27.   Pentti Tamminen Perttelin Peikot  FIN  10:54:00   1:02:37 (25)  1:03:19  
28.   Eero Ruokamo Oulun Tarmo  FIN  12:30:00   1:02:58 (26)  1:03:30  
29.   Juhani Matilainen Nilsiän Nujakka  FIN  11:10:00   1:03:08 (28)  1:03:38  
30.   Erkki Kari Kajaanin Kuohu  FIN  10:40:00   1:02:58 (26)  1:03:40  
31.   Olli Kares Eurajoen Veikot  FIN  12:26:00   1:03:08 (28)  1:03:49  
32.   Seppo Väli-Klemelä Paimion Rasti  FIN  11:44:00   1:03:29 (30)  1:04:11  
33.   Jouni Saukonoja Porvoon Urheilijat  FIN  12:02:00   1:04:28 (31)  1:05:00  
34.   Ari Pääkkönen Kuhmon Peurat  FIN  10:48:00   1:04:37 (32)  1:05:16  
35.   Erkki Suutarinen Virtain Urheiijat  FIN  11:06:00   1:05:06 (33)  1:05:36  
36.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  11:30:00   1:05:06 (33)  1:05:43  
37.   Kauko Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  12:42:00   1:05:28 (35)  1:05:57  
38.   Esko Tuohimaa Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:28:00   1:07:51 (36)  1:08:29  
39.   Ossi Lakkala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:56:00   1:09:09 (37)  1:09:43  
40.   Kauko Keränen Urjalan Urheilijat  FIN  12:40:00   1:10:00 (38)  1:10:41  
41.   Hannu Ruokolainen Kalevan Rasti  FIN  12:20:00   1:16:10 (39)  1:16:48  
42.   Erkki Mäki Epilän Esa  FIN  11:04:00   1:17:11 (40)  1:17:45  
43.   Pertti Oikarinen Suomussalmen Rasti  FIN  12:22:00   1:17:47 (41)  1:18:28  
44.   Ilkka Niemi Espoon Suunta  FIN  12:12:00   1:19:31 (42)  1:20:03  
45.   Markus Jakobsson Rastikarhut  FIN  10:36:00   1:19:42 (43)  1:20:15  
46.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:46:00   1:20:35 (44)  1:21:14  
47.   Jorma Pöntinen Navi  FIN  10:38:00   1:21:49 (45)  1:22:25  
48.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot  FIN  11:58:00   1:23:55 (46)  1:24:41  
49.   Pekka Pohjola Hauhon Sisu  FIN  11:26:00   1:24:49 (47)  1:25:27  
50.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:36:00   1:26:08 (48)  1:26:39  
51.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  12:24:00   1:28:06 (49)  1:29:00  
52.   Reijo Puurunen Oulun Tarmo  FIN  10:52:00   1:29:34 (50)  1:30:11  
53.   Jouko Pekonen Hyvinkään Rasti  FIN  12:04:00   2:02:50 (51)  2:03:58  
   Kauno Mourujärvi Kuopion Suunnistajat  FIN  11:02:00      ei läht.  
   Hannu Fabritius OK Trian  FIN  11:48:00      ei läht.  
   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  12:00:00      ei läht.  
   Antero Vornanen Kontiolahden Urheilijat  FIN  12:28:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English