Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H60AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,7 km
Maali
3,8 km
 
1.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:34:00   39:00 (1)  39:33  
2.   Mauno Taanila Nivalan Suunnistajat  FIN  11:44:00   39:41 (2)  40:14  
3.   Ilmo Weide Anttolan Urheilijat  FIN  11:02:00   40:50 (3)  41:21  
4.   Martti Herttua Lapuan Virkiä  FIN  11:26:00   41:34 (4)  42:05  
5.   Pekka Ylänen Kangasala SK  FIN  11:52:00   43:40 (5)  44:10  
6.   Stefano Bisoffi Italy  ITA  12:06:00   47:41 (6)  48:10  
7.   Seppo Raatikainen Saarijärven Pullistus  FIN  11:32:00   47:44 (7)  48:24  
8.   Stefano Zonato Puolangan Ryhti  ITA  12:12:00   49:52 (8)  50:19  
9.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat  FIN  11:20:00   50:01 (9)  50:40  
10.   Ari Kartaslammi Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:30:00   50:17 (10)  50:54  
11.   Pentti Immonen Kuhmon Peurat  FIN  11:46:00   50:26 (11)  51:03  
12.   Kari Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:36:00   50:33 (12)  51:05  
13.   Jouko Paaso Perämeren Rasti  FIN  11:14:00   51:35 (13)  52:20  
14.   Ari Jalli Hauhon Sisu  FIN  12:16:00   51:52 (14)  52:27  
15.   Hannu Mäntykenttä Oulun Yliopiston Urheiluseura  FIN  11:40:00   52:03 (15)  52:39  
16.   Martti Alanen Rasti-Kurikka  FIN  12:10:00   53:32 (16)  53:58  
17.   Ari Innilä Kuhmon Peurat  FIN  12:08:00   55:30 (17)  55:56  
18.   Tapani Vuorinen Kauhavan Wisa  FIN  11:58:00   57:27 (18)  58:08  
19.   Lasse Fagerlund Hirvensalon Heitto  FIN  12:22:00   57:47 (19)  58:22  
20.   Mauri Kerätär Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:24:00   59:48 (20)  1:00:34  
21.   Hannu Salomäki Hyvinkään Rasti  FIN  12:04:00   1:00:05 (21)  1:00:41  
22.   Heikki Laininen Siilin Rasti  FIN  11:48:00   1:02:04 (22)  1:02:41  
23.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö  FIN  11:06:00   1:02:40 (23)  1:03:20  
24.   Esa Litja Rasti-Vihti  FIN  11:42:00   1:03:33 (24)  1:04:12  
25.   Harri Kuusela Epilän Esa  FIN  12:20:00   1:03:43 (25)  1:04:20  
26.   Antero Hakkarainen Suunta-Veikot  FIN  11:22:00   1:10:11 (26)  1:10:58  
27.   Heikki Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  11:56:00   1:23:41 (27)  1:24:19  
28.   Pekka Pihlajaniemi Saloisten Reipas  FIN  11:04:00   1:25:43 (28)  1:26:34  
29.   Pentti Manninen Kuhmon Peurat  FIN  11:10:00   1:26:28 (29)  1:27:06  
30.   Håkan Kronberg IF Femman  FIN  11:18:00   1:51:42 (30)  1:52:33  
   Harri Tasanen MS Parma  FIN  11:08:00      hylätty  
   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus  FIN  11:38:00      ei läht.  
   Kari Varkila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:50:00      ei läht.  
   Matti Suorsa Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:54:00      ei läht.  
   Hannu Myllärinen Joutsenon Kullervo  FIN  12:02:00      ei läht.  
   Raimo Himanka Kalajoen Junkkarit  FIN  12:14:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English