Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H60AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,9 km
Maali
3,0 km
 
1.   Ilmo Weide Anttolan Urheilijat  FIN  11:53:00   28:09 (1)  28:36  
2.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:03:00   28:16 (2)  28:50  
3.   Harri Tasanen MS Parma  FIN  11:29:00   29:39 (3)  30:06  
4.   Pekka Ylänen Kangasala SK  FIN  12:21:00   30:37 (4)  31:09  
5.   Martti Herttua Lapuan Virkiä  FIN  12:07:00   31:14 (5)  31:42  
6.   Harri Kotila Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:01:00   31:44 (6)  32:16  
7.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat  FIN  11:17:00   32:14 (7)  32:47  
8.   Mauno Taanila Nivalan Suunnistajat  FIN  11:09:00   33:45 (8)  34:20  
9.   Seppo Raatikainen Saarijärven Pullistus  FIN  11:41:00   35:41 (9)  36:20  
10.   Kari Koistinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:23:00   37:24 (10)  37:57  
11.   Hannu Mäntykenttä Oulun Yliopiston Urheiluseura  FIN  12:09:00   39:15 (11)  39:46  
12.   Pentti Immonen Kuhmon Peurat  FIN  12:19:00   39:22 (12)  40:00  
13.   Ari Jalli Hauhon Sisu  FIN  11:59:00   39:28 (13)  40:01  
14.   Jouko Paaso Perämeren Rasti  FIN  11:21:00   39:56 (14)  40:27  
15.   Raimo Himanka Kalajoen Junkkarit  FIN  11:13:00   42:02 (15)  42:39  
16.   Stefano Zonato Puolangan Ryhti  ITA  11:47:00   43:08 (16)  43:41  
17.   Heikki Laininen Siilin Rasti  FIN  11:25:00   43:14 (17)  43:49  
18.   Pentti Manninen Kuhmon Peurat  FIN  12:15:00   43:26 (18)  44:02  
19.   Ari Innilä Kuhmon Peurat  FIN  11:55:00   43:40 (19)  44:07  
20.   Martti Alanen Rasti-Kurikka  FIN  11:37:00   44:39 (20)  45:07  
21.   Mauri Kerätär Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:45:00   44:55 (21)  45:39  
22.   Ari Kartaslammi Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:07:00   45:13 (22)  45:52  
23.   Pekka Pihlajaniemi Saloisten Reipas  FIN  11:43:00   46:45 (23)  47:26  
24.   Harri Kuusela Epilän Esa  FIN  12:01:00   46:56 (24)  47:27  
25.   Heikki Silvennoinen Paimion Rasti  FIN  11:23:00   46:57 (25)  47:31  
26.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö  FIN  12:17:00   47:31 (26)  48:06  
27.   Stefano Bisoffi Italy  ITA  11:03:00   49:27 (27)  50:00  
28.   Håkan Kronberg IF Femman  FIN  11:57:00   54:07 (28)  54:51  
29.   Antero Hakkarainen Suunta-Veikot  FIN  11:19:00   59:11 (29)  59:59  
30.   Hannu Salomäki Hyvinkään Rasti  FIN  11:39:00   59:37 (30)  1:00:11  
31.   Tapani Vuorinen Kauhavan Wisa  FIN  11:05:00   1:03:57 (31)  1:04:29  
32.   Esa Litja Rasti-Vihti  FIN  11:33:00   1:23:48 (32)  1:24:34  
   Matti Suorsa Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:11:00      hylätty  
   Kari Varkila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:31:00      ei läht.  
   Hannu Myllärinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:35:00      ei läht.  
   Lasse Fagerlund Hirvensalon Heitto  FIN  11:49:00      hylätty  
   Esko Turkka Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:51:00      ei läht.  
   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus  FIN  12:13:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English