Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H40A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,0 km
Väliaika
7,9 km
Maali
8,0 km
 
1.   Janne Weckman Vehkalahden Veikot  FIN  12:11:00   46:30 (1)  51:04 (1)  51:25  
2.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  11:19:00   46:48 (2)  51:26 (2)  51:48  
3.   Janne Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  12:09:00   48:32 (3)  53:11 (3)  53:36  
4.   Kari Kallio Koovee  FIN  12:13:00   48:32 (3)  53:15 (4)  53:37  
5.   Jari Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:45:00   50:45 (5)  55:24 (5)  55:50  
6.   Samuel Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  11:15:00   51:06 (6)  55:42 (6)  56:05  
7.   Sampo Sillanpää Lynx  FIN  12:03:00   52:54 (7)  58:45 (7)  59:11  
8.   Teemu Köngäs Sotkamon Jymy  FIN  11:57:00   53:01 (8)  58:54 (8)  59:18  
9.   Marko Suuronen MS Parma  FIN  11:29:00   55:14 (9)     1:01:07  
10.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:17:00   56:20 (10)  1:02:06 (9)  1:02:31  
11.   Janne Salomäki Hyvinkään Rasti  FIN  12:23:00   56:31 (11)  1:02:13 (10)  1:02:37  
12.   Miko Härkönen Sotkamon Jymy  FIN  11:37:00   58:53 (13)  1:03:49 (11)  1:04:15  
13.   Tommi Kuronen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:43:00   58:23 (12)  1:04:08 (12)  1:04:32  
14.   Jussi Väänänen Rasti-Pielinen  FIN  12:17:00   59:04 (14)  1:04:21 (13)  1:04:49  
15.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:35:00   1:00:14 (15)  1:05:43 (14)  1:06:09  
16.   Juha Fränti Rasti-Kurikka  FIN  12:15:00   1:00:56 (16)  1:06:15 (15)  1:06:41  
17.   Jari Määttä Kemijärven Urheilijat  FIN  12:01:00   1:04:15 (17)  1:10:11 (16)  1:10:42  
18.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:41:00   1:06:20 (18)     1:13:46  
19.   Jussi-Pekka Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  11:47:00   1:07:01 (19)  1:13:11 (17)  1:13:47  
20.   Kai Samposalo Tampereen Pyrintö  FIN  11:31:00   1:19:10 (20)  1:25:25 (18)  1:25:48  
21.   Erkki Saarijärvi Siilin Rasti  FIN  11:21:00   1:20:47 (21)  1:27:50 (19)  1:28:18  
22.   Jarno Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:49:00   1:20:56 (22)  1:28:53 (20)  1:29:29  
23.   Kari Myllymäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:39:00   1:23:11 (23)  1:31:15 (21)  1:31:50  
24.   Tero Kokkoniemi RasTiimi  FIN  12:21:00   1:36:30 (25)  1:44:28 (22)  1:45:04  
25.   Antti Saari Siilin Rasti  FIN  11:51:00   1:34:00 (24)  1:44:39 (23)  1:45:18  
26.   Jouni Similä SK Pohjantähti  FIN  11:59:00   1:44:02 (26)  1:52:47 (24)  1:53:08  
   Marko Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  11:53:00         keskeytti  
   Jouni Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  11:55:00         ei läht.  
   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  12:05:00         hylätty  
   Jani Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:19:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English