Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H40A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,6 km
Väliaika
7,3 km
Väliaika
8,0 km
Maali
8,1 km
 
1.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  12:38:00   34:28 (1)  55:12 (1)  59:10 (1)  59:35  
2.   Janne Weckman Vehkalahden Veikot  FIN  12:02:00   34:47 (2)  55:18 (2)  59:19 (2)  59:41  
3.   Kari Kallio Koovee  FIN  12:34:00   38:18 (6)  59:06 (3)  1:03:16 (3)  1:03:41  
4.   Juha Fränti Rasti-Kurikka  FIN  12:14:00   38:11 (3)  1:01:23 (4)  1:05:35 (4)  1:05:58  
5.   Toni Pikkarainen Espoon Akilles  FIN  12:04:00   38:14 (4)  1:01:24 (5)  1:05:53 (6)  1:06:15  
5.   Jari Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:56:00   38:16 (5)  1:01:39 (6)  1:05:52 (5)  1:06:15  
7.   Sampo Sillanpää Lynx  FIN  12:42:00   39:21 (7)  1:02:10 (7)  1:06:30 (7)  1:06:53  
8.   Jouni Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  12:40:00   40:59 (8)  1:05:50 (8)  1:10:30 (8)  1:11:00  
9.   Tommi Kuronen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:46:00   42:22 (10)  1:06:54 (9)  1:11:17 (9)  1:11:41  
10.   Jussi Väänänen Rasti-Pielinen  FIN  12:26:00   45:40 (15)  1:07:24 (12)  1:11:23 (10)  1:11:47  
11.   Janne Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  12:32:00   43:07 (12)  1:06:58 (11)  1:12:09 (11)  1:12:35  
12.   Marko Suuronen MS Parma  FIN  12:24:00   42:48 (11)  1:07:44 (13)  1:12:20 (12)  1:12:52  
13.   Janne Salomäki Hyvinkään Rasti  FIN  11:52:00   44:26 (13)  1:06:55 (10)  1:12:39 (13)  1:13:08  
14.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  12:50:00   44:55 (14)  1:08:18 (14)  1:13:21 (14)  1:13:43  
15.   Samuel Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  12:30:00   47:26 (17)  1:09:43 (15)  1:14:05 (15)  1:14:27  
16.   Miko Härkönen Sotkamon Jymy  FIN  12:08:00   41:26 (9)  1:10:19 (16)  1:14:40 (16)  1:15:04  
17.   Jussi-Pekka Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  12:12:00   46:51 (16)  1:14:37 (17)  1:19:37 (17)  1:20:00  
18.   Jari Määttä Kemijärven Urheilijat  FIN  11:58:00   49:11 (19)  1:14:59 (18)  1:20:06 (18)  1:20:33  
19.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:52:00   48:03 (18)  1:16:53 (19)  1:22:46 (19)  1:23:14  
20.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  12:00:00   49:15 (20)  1:19:29 (20)  1:24:45 (20)  1:25:19  
21.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:54:00   51:59 (22)  1:22:33 (21)  1:29:03 (21)  1:29:36  
22.   Erkki Saarijärvi Siilin Rasti  FIN  12:10:00   50:57 (21)  1:24:00 (22)  1:29:10 (22)  1:29:37  
23.   Antti Saari Siilin Rasti  FIN  12:06:00   54:43 (23)  1:25:53 (23)  1:30:29 (23)  1:30:57  
24.   Kari Myllymäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:22:00   1:07:03 (26)  1:38:59 (24)  1:44:37 (24)  1:45:09  
25.   Jarno Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:48:00   1:01:11 (24)  1:40:54 (25)  1:46:42 (25)  1:47:21  
26.   Jouni Similä SK Pohjantähti  FIN  12:20:00   1:03:55 (25)  1:44:26 (26)  1:53:18 (26)  1:53:48  
27.   Tero Kokkoniemi RasTiimi  FIN  11:56:00   1:14:34 (27)  1:50:33 (27)  1:56:35 (27)  1:57:07  
   Jani Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:50:00            ei läht.  
   Teemu Köngäs Sotkamon Jymy  FIN  11:54:00            ei läht.  
   Kai Samposalo Tampereen Pyrintö  FIN  12:28:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English