Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H40A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
7,2 km
Väliaika
7,9 km
Maali
8,0 km
 
1.   Janne Weckman Vehkalahden Veikot  FIN  13:50:00   50:28 (1)  55:56 (1)  56:22  
2.   Jarkko Liuha Kangasala SK  FIN  13:26:00   52:43 (2)  58:40 (2)  59:05  
3.   Toni Pikkarainen Espoon Akilles  FIN  13:42:00   54:00 (3)  1:00:21 (3)  1:00:46  
4.   Kari Kallio Koovee  FIN  13:00:00   55:16 (4)  1:00:59 (4)  1:01:24  
5.   Janne Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  13:22:00   56:45 (6)  1:02:41 (5)  1:03:06  
6.   Juha Fränti Rasti-Kurikka  FIN  13:40:00   55:56 (5)  1:03:21 (6)  1:03:48  
7.   Jouni Mäkäräinen SK Pohjantähti  FIN  13:14:00   57:21 (8)  1:03:45 (7)  1:04:13  
8.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  13:46:00   57:01 (7)  1:03:45 (7)  1:04:16  
9.   Miko Härkönen Sotkamon Jymy  FIN  13:30:00   57:46 (9)  1:04:12 (9)  1:04:35  
10.   Sampo Sillanpää Lynx  FIN  13:02:00   58:23 (10)  1:04:39 (10)  1:05:06  
11.   Jari Liuha Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:32:00   59:46 (12)  1:06:35 (11)  1:07:05  
12.   Jani Riissanen Espoon Akilles  FIN  13:34:00   59:19 (11)  1:06:48 (13)  1:07:10  
13.   Janne Salomäki Hyvinkään Rasti  FIN  13:38:00   1:00:07 (13)  1:06:48 (13)  1:07:17  
14.   Marko Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  13:58:00   1:00:31 (14)  1:06:47 (12)  1:07:18  
15.   Jari Määttä Kemijärven Urheilijat  FIN  13:56:00   1:02:20 (15)  1:08:50 (15)  1:09:20  
16.   Tommi Kuronen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:28:00   1:02:54 (17)  1:10:07 (16)  1:10:32  
17.   Samuel Vainiomäki Suunta-Sepot  FIN  14:08:00   1:02:50 (16)  1:10:17 (17)  1:10:48  
18.   Jussi Väänänen Rasti-Pielinen  FIN  13:16:00   1:06:07 (18)  1:14:22 (18)  1:14:50  
19.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:44:00   1:07:14 (20)  1:14:28 (19)  1:14:55  
20.   Timo Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  13:48:00   1:07:04 (19)  1:16:41 (20)  1:17:12  
21.   Jarno Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:08:00   1:10:59 (21)  1:18:42 (21)  1:19:17  
22.   Erkki Saarijärvi Siilin Rasti  FIN  13:36:00   1:16:15 (22)  1:25:31 (22)  1:26:01  
23.   Antti Saari Siilin Rasti  FIN  14:04:00   1:18:50 (23)  1:27:34 (23)  1:28:01  
24.   Kari Myllymäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:04:00   1:22:32 (24)  1:30:19 (24)  1:30:48  
25.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:20:00   1:24:46 (25)  1:34:20 (25)  1:34:53  
26.   Tero Kokkoniemi RasTiimi  FIN  13:52:00   1:26:05 (26)  1:34:27 (26)  1:35:00  
27.   Jussi-Pekka Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  14:06:00   1:26:21 (27)  1:37:15 (27)  1:37:56  
28.   Kai Samposalo Tampereen Pyrintö  FIN  14:00:00   1:29:37 (28)  1:42:16 (28)  1:42:58  
29.   Jouni Similä SK Pohjantähti  FIN  13:06:00   1:33:46 (29)  1:45:28 (29)  1:46:01  
   Teemu Köngäs Sotkamon Jymy  FIN  13:18:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English