Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,3 km
Väliaika
8,7 km
Väliaika
10,0 km
Maali
10,1 km
 
1.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö  SWE  12:00:00   3:19:49 (1)  3:35:49 (1)  3:42:43 (1)  3:43:11  
2.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  12:06:38   3:25:04 (2)  3:41:41 (2)     3:49:31  
3.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:11:01   3:29:52 (3)  3:46:23 (3)  3:53:47 (2)  3:54:12  
4.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:12:26   3:31:13 (4)  3:46:58 (4)  3:53:55 (3)  3:54:15  
5.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  12:15:30   3:32:33 (5)  3:49:07 (5)  3:56:21 (4)  3:56:41  
6.   Aleksi Sorsa Tampereen Pyrintö  FIN  12:14:56   3:32:38 (6)  3:50:37 (6)  3:58:30 (5)  3:59:03  
7.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  12:20:36   3:39:26 (7)  3:55:33 (7)  4:03:12 (6)  4:03:36  
8.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:22:09   3:40:01 (8)  3:56:45 (8)  4:03:59 (7)  4:04:26  
9.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:24:23   3:45:20 (9)  4:02:32 (9)  4:11:07 (8)  4:11:35  
10.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  12:29:30   3:53:29 (10)  4:10:55 (10)  4:18:09 (9)  4:18:37  
11.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  12:38:04   3:59:18 (12)  4:16:52 (11)  4:25:14 (10)  4:25:41  
12.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  12:30:43   3:58:35 (11)  4:17:56 (12)  4:26:25 (11)  4:26:58  
13.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  12:38:49   4:00:43 (14)  4:18:59 (13)  4:26:47 (12)  4:27:11  
14.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:34:38   4:00:14 (13)  4:20:00 (14)  4:28:37 (13)  4:29:09  
15.   Sampo Hyppölä Kuopion Suunnistajat  FIN  12:41:58   4:06:18 (15)  4:24:40 (15)  4:32:28 (14)  4:32:51  
16.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  12:48:00   4:16:54 (17)  4:34:04 (16)  4:41:12 (15)  4:41:38  
17.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:47:00   4:16:07 (16)  4:36:31 (17)  4:45:30 (16)  4:46:02  
18.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  12:46:00         4:50:29 (17)  4:50:50  
19.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  12:51:00   4:25:50 (18)  4:43:18 (18)  4:50:53 (18)  4:51:17  
20.   Jiri-Pekka Rissanen Kangasala SK  FIN  12:49:00   4:33:23 (19)  4:54:07 (19)  5:03:26 (19)  5:03:54  
21.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:53:00   4:40:02 (21)  5:01:27 (20)  5:10:44 (20)  5:11:16  
22.   Janne Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  12:50:00   4:37:31 (20)  5:03:47 (21)  5:14:51 (21)  5:15:24  
23.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:54:00   4:48:22 (22)  5:09:42 (22)  5:19:29 (22)  5:20:01  
24.   Ivan Zolkin Sotkamon Jymy  RUS  12:56:00   5:01:05 (23)  5:20:53 (23)  5:28:37 (23)  5:29:09  
25.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  12:57:00   6:11:26 (24)  6:36:35 (24)  6:47:29 (24)  6:47:57  
   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:52:00            ei läht.  
   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:55:00            ei läht.  
   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  12:58:00               
   Lauri Valkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:59:00            ei läht.  
   Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat  FIN  13:00:00               
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  13:01:00               
   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:02:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English