Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,7 km
Väliaika
6,5 km
Väliaika
7,2 km
Maali
7,3 km
 
1.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö  SWE  12:45:00   14:11 (1)  36:44 (1)  39:40 (1)  40:00  
2.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  12:57:00   15:13 (3)  39:09 (2)  42:27 (2)  42:50  
3.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:03:00   15:53 (8)  39:53 (3)  43:12 (3)  43:35  
4.   Aleksi Sorsa Tampereen Pyrintö  FIN  11:49:00   15:30 (6)  40:34 (5)  43:55 (4)  44:15  
5.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:23:00   16:08 (11)  40:23 (4)  43:58 (5)  44:20  
6.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:01:00   15:53 (8)  40:46 (6)  44:15 (6)  44:39  
7.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  12:51:00   15:17 (4)  41:05 (7)  44:31 (7)  44:51  
8.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  13:07:00   15:21 (5)  41:54 (10)  45:04 (8)  45:25  
9.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:01:00   15:40 (7)  41:32 (8)  45:06 (9)  45:28  
10.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  12:09:00   16:26 (13)  41:52 (9)  45:57 (10)  46:17  
11.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  11:53:00   16:21 (12)  42:38 (11)  46:33 (11)  46:52  
12.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:19:00   17:21 (15)  46:26 (14)  49:48 (13)  50:10  
13.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  12:07:00   18:01 (17)  43:47 (12)  49:45 (12)  50:11  
14.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:59:00   18:37 (20)  46:08 (13)  49:53 (14)  50:17  
15.   Samuel Heinonen Vaajakosken Terä  FIN  11:55:00   20:13 (27)  46:50 (16)  50:19 (15)  50:44  
16.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  12:11:00   19:06 (22)  46:34 (15)  50:31 (16)  50:52  
17.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:31:00   18:03 (18)  47:49 (17)  51:36 (17)  51:58  
18.   Sampo Hyppölä Kuopion Suunnistajat  FIN  12:03:00   20:27 (28)  47:49 (17)  52:10 (18)  52:34  
19.   Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat  FIN  12:39:00   18:36 (19)  48:57 (19)  52:44 (19)  53:07  
20.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  11:51:00         52:52 (20)  53:16  
21.   Janne Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  12:13:00   19:29 (24)  49:54 (20)  53:56 (22)  54:17  
22.   Jiri-Pekka Rissanen Kangasala SK  FIN  12:41:00   18:43 (21)  49:55 (21)  53:54 (21)  54:21  
23.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  11:45:00   17:03 (14)  51:14 (22)  55:00 (23)  55:21  
24.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:47:00   19:22 (23)  51:19 (23)  55:25 (24)  55:52  
25.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  13:05:00   14:43 (2)  52:44 (27)  55:57 (25)  56:18  
26.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:43:00   20:06 (26)  52:02 (25)  56:20 (26)  56:44  
27.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:53:00   21:51 (30)  52:13 (26)  56:31 (27)  56:52  
28.   Jere Pajunen Sweden  FIN  11:47:00   16:03 (10)  51:58 (24)  56:43 (28)  57:18  
29.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  12:25:00   19:56 (25)  53:18 (28)  57:10 (29)  57:34  
30.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  12:35:00   17:41 (16)  53:57 (29)  57:45 (30)  58:11  
31.   Ivan Zolkin Sotkamon Jymy  RUS  12:37:00   20:40 (29)  56:19 (30)  1:00:42 (31)  1:01:05  
32.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  12:27:00   26:24 (31)  1:19:20 (31)  1:25:05 (32)  1:25:42  
   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  12:05:00            hylätty  
   Lauri Valkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  12:55:00            keskeytti  
   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:59:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English