Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,8 km
Väliaika
9,1 km
Väliaika
9,8 km
Maali
9,9 km
 
1.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö  SWE  11:23:00   30:59 (3)  59:08 (2)  1:02:36 (1)  1:02:56  
2.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  11:45:00   30:50 (2)  59:04 (1)  1:02:54 (2)  1:03:20  
3.   Jani Lakanen Koovee  FIN  12:13:00   31:20 (4)  59:41 (3)  1:03:06 (3)  1:03:28  
4.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:59:00   30:45 (1)  59:57 (4)  1:03:32 (4)  1:03:52  
5.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  11:39:00   31:55 (5)  1:00:08 (5)  1:03:33 (5)  1:03:55  
6.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  12:11:00   32:11 (7)  1:01:39 (6)  1:05:04 (6)  1:05:26  
7.   Aleksi Sorsa Tampereen Pyrintö  FIN  12:25:00   32:09 (6)  1:01:57 (7)  1:05:49 (7)  1:06:11  
8.   Jere Pajunen Sweden  FIN  12:17:00   33:23 (8)  1:05:03 (8)  1:09:11 (8)  1:09:37  
9.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:49:00   35:22 (10)  1:05:42 (9)  1:09:22 (9)  1:09:45  
10.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  12:15:00   35:36 (11)  1:08:21 (10)  1:12:29 (10)  1:12:48  
11.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  11:13:00   39:17 (23)  1:09:10 (11)  1:12:40 (11)  1:13:04  
12.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:11:00   33:43 (9)  1:10:18 (14)  1:13:52 (12)  1:14:21  
13.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:29:00   37:18 (15)  1:09:33 (12)  1:14:06 (13)  1:14:28  
14.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  11:37:00   37:57 (19)  1:09:54 (13)  1:14:14 (14)  1:14:40  
15.   Janne Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  11:57:00   37:11 (14)  1:10:43 (15)  1:14:25 (15)  1:14:44  
16.   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  12:01:00   37:25 (16)  1:11:46 (17)  1:15:44 (16)  1:16:06  
17.   Sampo Hyppölä Kuopion Suunnistajat  FIN  12:21:00   38:24 (21)  1:11:51 (18)  1:15:51 (17)  1:16:14  
18.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  12:05:00   37:37 (18)  1:11:43 (16)  1:15:51 (17)  1:16:23  
19.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  11:47:00         1:16:28 (19)  1:16:50  
20.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:27:00   36:55 (13)  1:12:34 (19)  1:16:43 (20)  1:17:11  
21.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  11:51:00   38:41 (22)  1:13:21 (20)  1:17:10 (21)  1:17:34  
22.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:21:00   37:32 (17)  1:13:35 (21)  1:17:42 (22)  1:18:03  
23.   Jiri-Pekka Rissanen Kangasala SK  FIN  11:25:00   41:20 (26)  1:14:40 (24)  1:18:52 (23)  1:19:20  
23.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:53:00   40:42 (24)  1:14:48 (25)  1:18:58 (24)  1:19:20  
25.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  11:19:00   36:36 (12)  1:14:38 (23)  1:19:15 (25)  1:19:41  
26.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  12:33:00   38:00 (20)  1:14:31 (22)  1:19:26 (26)  1:19:47  
27.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:29:00   41:17 (25)  1:23:20 (26)  1:27:49 (27)  1:28:12  
28.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:35:00   45:27 (27)  1:26:07 (27)  1:30:55 (28)  1:31:21  
29.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:41:00   48:44 (29)  1:30:09 (28)  1:35:50 (29)  1:36:17  
30.   Ivan Zolkin Sotkamon Jymy  RUS  11:33:00   45:41 (28)  1:34:38 (29)  1:38:39 (30)  1:39:08  
31.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  12:09:00   52:08 (30)  1:40:46 (30)  1:46:09 (31)  1:46:46  
   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:17:00            ei läht.  
   Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat  FIN  11:43:00            keskeytti  
   Lauri Valkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:55:00            keskeytti  
   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  12:19:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English