Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,4 km
Väliaika
9,4 km
Väliaika
9,9 km
Maali
10,0 km
 
1.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö  SWE  15:01:00   31:39 (1)  53:29 (1)  56:04 (1)  56:23  
2.   Oleksandr Kratov Koovee  UKR  14:39:00   33:10 (4)  56:25 (2)  59:21 (2)  59:47  
3.   Toni Saari Vaajakosken Terä  FIN  14:13:00   34:24 (7)  58:26 (4)  1:01:28 (3)  1:01:49  
4.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  15:07:00   33:05 (2)  57:52 (3)  1:01:40 (4)  1:02:00  
5.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:49:00   34:50 (8)  59:12 (6)  1:02:18 (5)  1:02:41  
6.   Ilari Sulkula Vaajakosken Terä  FIN  14:59:00   33:25 (5)  59:03 (5)  1:02:20 (6)  1:02:42  
7.   Aleksi Sorsa Tampereen Pyrintö  FIN  14:31:00   34:54 (9)  1:00:23 (9)  1:03:27 (7)  1:03:49  
8.   Jani Lakanen Koovee  FIN  13:43:00   34:12 (6)  59:54 (7)  1:03:35 (8)  1:03:57  
9.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä  FIN  14:05:00   35:03 (10)  1:00:16 (8)  1:03:38 (9)  1:03:58  
10.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  14:55:00   36:10 (12)  1:00:25 (10)  1:04:03 (10)  1:04:23  
11.   Aki Saari Vaajakosken Terä  FIN  14:09:00   36:59 (13)  1:02:19 (12)  1:05:26 (11)  1:05:46  
12.   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:29:00   36:06 (11)  1:01:22 (11)  1:05:53 (12)  1:06:15  
13.   Aleksi Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  14:51:00   38:25 (15)  1:05:45 (14)  1:08:54 (13)  1:09:19  
14.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  13:51:00   33:08 (3)  1:03:27 (13)  1:09:20 (14)  1:09:49  
15.   Ville-Petteri Saarela Keminmaan Urheilijat  FIN  14:03:00   37:11 (14)  1:06:12 (15)  1:09:37 (15)  1:09:59  
16.   Christian Kronberg IF Femman  FIN  14:01:00   38:48 (16)  1:06:43 (16)  1:10:20 (16)  1:10:44  
17.   Aapo Aaltio Kuopion Suunnistajat  FIN  14:41:00   40:18 (17)  1:07:10 (17)  1:11:28 (17)  1:11:50  
18.   Sampo Hyppölä Kuopion Suunnistajat  FIN  14:35:00   41:30 (19)  1:08:49 (18)  1:12:06 (18)  1:12:29  
19.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä  FIN  14:47:00   40:48 (18)  1:11:05 (19)  1:14:22 (19)  1:14:43  
20.   Jere Sipponen Paimion Rasti  FIN  15:05:00         1:15:16 (20)  1:15:42  
21.   Jiri-Pekka Rissanen Kangasala SK  FIN  14:11:00   41:30 (19)  1:15:07 (21)  1:19:15 (21)  1:19:37  
22.   Ville Parkkinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:23:00   42:01 (22)  1:15:01 (20)  1:19:28 (22)  1:19:57  
23.   Tuomo Lahtinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:47:00   42:19 (23)  1:15:47 (22)  1:21:31 (23)  1:22:01  
24.   Matias Sankari Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:25:00   45:38 (24)  1:18:06 (23)  1:22:17 (24)  1:22:49  
25.   Patrick Kronberg IF Femman  FIN  13:55:00   52:35 (29)  1:18:35 (24)  1:23:04 (25)  1:23:32  
26.   Janne Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  15:03:00   46:40 (26)  1:19:39 (25)  1:25:03 (26)  1:25:28  
27.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:59:00   41:30 (19)  1:22:07 (27)  1:28:41 (27)  1:29:06  
28.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:49:00   47:37 (28)  1:21:37 (26)  1:29:02 (29)  1:29:21  
29.   Kalle Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  14:15:00   46:15 (25)  1:23:49 (28)  1:28:59 (28)  1:29:27  
30.   Ivan Zolkin Sotkamon Jymy  RUS  14:53:00   47:26 (27)  1:26:56 (29)  1:33:14 (30)  1:33:40  
31.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä  FIN  13:45:00   1:02:26 (30)  1:53:28 (30)  1:59:00 (31)  1:59:37  
32.   Juha-Matti Inget Pudasjärven Urheilijat  FIN  14:57:00   1:10:35 (31)  2:01:26 (31)  2:06:20 (32)  2:06:46  
   Lauri Valkonen Itä-Hämeen Rasti  FIN  13:53:00            ei läht.  
   Sami-Petteri Juopperi Pellon Ponsi  FIN  14:07:00            keskeytti  
   Vili Niemi Paimion Rasti  FIN  14:17:00            ei läht.  
   Roope Koskinen Kalevan Rasti  FIN  14:21:00            ei läht.  
   Lari-Antti Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:37:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English