Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,4 km
Maali
6,5 km
 
1.   Ville Repo Vehkalahden Veikot  FIN  11:33:00   42:35 (1)  42:57  
2.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:23:00   43:53 (2)  44:16  
3.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  10:31:00   45:52 (3)  46:15  
4.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:27:00   48:11 (4)  48:36  
5.   Antti Hemminki Rasti-Kurikka  FIN  11:15:00   48:58 (5)  49:18  
6.   Antti Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:51:00   49:14 (6)  49:36  
7.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  10:41:00      50:20  
8.   Harri Räty Hiidenkiertäjät  FIN  10:37:00   50:07 (7)  50:38  
9.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:19:00   51:52 (9)  52:14  
9.   Joni Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  11:31:00   51:50 (8)  52:14  
11.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  10:35:00   51:59 (10)  52:26  
12.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:17:00   53:37 (11)  54:00  
13.   Juhani Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  11:09:00   55:40 (12)  56:06  
14.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:59:00   56:36 (13)  56:59  
15.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  10:49:00   59:58 (14)  1:00:24  
16.   Vesa Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  10:53:00      1:02:24  
17.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  11:43:00   1:02:20 (15)  1:02:42  
18.   Matti Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  11:01:00   1:03:56 (16)  1:04:25  
19.   Mikko Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  11:05:00   1:04:27 (17)  1:04:55  
20.   Ville Karvonen Someron Esa  FIN  10:29:00   1:05:34 (18)  1:06:02  
21.   Juho Juote Someron Esa  FIN  11:25:00   1:06:24 (19)  1:07:00  
22.   Kalle Kalapudas Nastolan Terä  FIN  10:43:00   1:06:43 (20)  1:07:13  
23.   Mikko Kesälä Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:37:00   1:09:41 (21)  1:10:07  
24.   Ossi Hyttinen Iisalmen Visa  FIN  11:11:00   1:10:20 (22)  1:10:44  
25.   Aleksi Huuha Oulaisten Huima  FIN  10:57:00   1:13:10 (23)  1:13:37  
26.   Tapani Lintula Kärsämäen Kataja  FIN  11:45:00   1:14:01 (24)  1:14:28  
27.   Hannu Kiviniemi Lapuan Virkiä  FIN  11:35:00   1:14:41 (25)  1:15:03  
28.   Jukka Asmundela Siilin Rasti  FIN  11:07:00   1:16:55 (26)  1:17:19  
29.   Joni Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  10:33:00   1:22:36 (27)  1:23:03  
30.   Veli-Matti Ylönen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:47:00   2:12:14 (28)  2:12:40  
   Ville Glad Kemiön Kiilat  FIN  10:39:00      ei läht.  
   Toni Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  11:03:00      ei läht.  
   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  11:39:00      ei läht.  
   Ville Hämäläinen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:41:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English