Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,6 km
Maali
4,7 km
 
1.   Ville Repo Vehkalahden Veikot  FIN  12:07:00   28:04 (1)  28:27  
2.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  12:43:00   28:28 (2)  28:51  
3.   Antti Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:09:00   29:29 (3)  29:50  
4.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  12:49:00   29:34 (4)  29:58  
5.   Antti Hemminki Rasti-Kurikka  FIN  12:27:00   30:35 (5)  30:55  
6.   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  12:01:00   30:59 (6)  31:23  
7.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  13:03:00   31:32 (7)  31:55  
8.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:07:00   31:34 (9)  31:56  
9.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  13:05:00   31:33 (8)  31:57  
10.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  12:19:00   32:13 (10)  32:33  
11.   Juhani Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  12:45:00   32:34 (11)  32:58  
12.   Ville Glad Kemiön Kiilat  FIN  12:59:00   33:51 (12)  34:21  
13.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:55:00   34:25 (13)  34:50  
14.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  12:21:00   34:32 (14)  34:56  
15.   Joni Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  13:01:00   35:41 (15)  36:06  
16.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  12:25:00   37:07 (16)  37:30  
17.   Harri Räty Hiidenkiertäjät  FIN  12:55:00   37:50 (17)  38:18  
18.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  12:39:00   39:49 (18)  40:13  
19.   Matti Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  12:57:00   40:12 (19)  40:39  
20.   Juho Juote Someron Esa  FIN  12:05:00   40:23 (20)  40:49  
21.   Ossi Hyttinen Iisalmen Visa  FIN  12:41:00   41:31 (21)  41:56  
22.   Mikko Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  12:03:00   42:26 (22)  42:54  
23.   Mikko Kesälä Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:37:00   42:50 (23)  43:17  
24.   Ville Karvonen Someron Esa  FIN  12:53:00   43:46 (24)  44:14  
25.   Jukka Asmundela Siilin Rasti  FIN  12:29:00   44:38 (25)  44:59  
26.   Kalle Kalapudas Nastolan Terä  FIN  12:47:00   45:57 (26)  46:25  
27.   Tapani Lintula Kärsämäen Kataja  FIN  12:13:00   46:25 (27)  46:50  
28.   Vesa Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  11:59:00   48:18 (29)  48:39  
29.   Aleksi Huuha Oulaisten Huima  FIN  13:09:00   48:14 (28)  48:40  
30.   Joni Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  12:31:00   54:53 (30)  55:22  
31.   Hannu Kiviniemi Lapuan Virkiä  FIN  11:57:00   1:02:04 (31)  1:02:27  
32.   Veli-Matti Ylönen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:35:00   1:27:23 (32)  1:27:51  
   Ville Hämäläinen Vaasan Suunnistajat  FIN  12:15:00      ei läht.  
   Toni Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  12:51:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English