Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,3 km
Maali
6,4 km
 
1.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  11:49:00   42:50 (1)  43:14  
2.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  11:35:00   43:17 (2)  43:39  
3.   Ville Repo Vehkalahden Veikot  FIN  11:25:00   44:38 (3)  45:03  
4.   Antti Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:05:00   46:08 (4)  46:30  
5.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  11:23:00   47:30 (5)  47:52  
6.   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  11:29:00   48:18 (6)  48:44  
7.   Juhani Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  12:03:00   49:00 (7)  49:24  
8.   Antti Hemminki Rasti-Kurikka  FIN  12:09:00   49:18 (8)  49:39  
9.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  11:57:00   52:35 (9)  52:55  
10.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:09:00   54:33 (10)  54:58  
11.   Harri Räty Hiidenkiertäjät  FIN  11:37:00   54:59 (11)  55:26  
12.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  11:17:00   54:59 (11)  55:28  
13.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:43:00   55:07 (13)  55:31  
14.   Joni Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  11:33:00   57:22 (14)  57:47  
15.   Ville Glad Kemiön Kiilat  FIN  11:21:00   57:47 (15)  58:21  
16.   Ville Karvonen Someron Esa  FIN  12:01:00   58:42 (16)  59:07  
17.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  11:39:00   59:11 (17)  59:36  
18.   Vesa Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  12:15:00   1:01:09 (18)  1:01:31  
19.   Matti Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  11:59:00   1:01:37 (19)  1:02:04  
20.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  11:51:00   1:02:17 (20)  1:02:43  
21.   Aleksi Huuha Oulaisten Huima  FIN  11:19:00   1:03:34 (21)  1:03:56  
22.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:11:00   1:06:12 (22)  1:06:36  
23.   Mikko Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  12:07:00   1:07:27 (23)  1:07:54  
24.   Kalle Kalapudas Nastolan Terä  FIN  11:45:00   1:09:28 (24)  1:09:56  
25.   Tommi Rantala Suunta Jyväskylä  FIN  11:15:00   1:09:59 (25)  1:10:25  
26.   Hannu Kiviniemi Lapuan Virkiä  FIN  11:47:00   1:11:54 (26)  1:12:18  
27.   Juho Juote Someron Esa  FIN  12:11:00   1:12:23 (27)  1:12:52  
28.   Tapani Lintula Kärsämäen Kataja  FIN  11:53:00   1:13:04 (28)  1:13:29  
29.   Jukka Asmundela Siilin Rasti  FIN  11:13:00   1:14:01 (29)  1:14:25  
30.   Ossi Hyttinen Iisalmen Visa  FIN  11:07:00   1:15:24 (30)  1:15:52  
31.   Mikko Kesälä Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:31:00   1:18:20 (31)  1:18:47  
32.   Joni Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  11:41:00   1:28:19 (32)  1:28:47  
33.   Veli-Matti Ylönen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:27:00   2:36:47 (33)  2:37:16  
   Toni Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  11:03:00      ei läht.  
   Ville Hämäläinen Vaasan Suunnistajat  FIN  11:55:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English