Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H21AL 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,3 km
Maali
6,4 km
 
1.   Jaakko Istolahti Kangasala SK  FIN  14:59:00   43:58 (1)  44:22  
2.   Petri Saari Vaajakosken Terä  FIN  13:55:00   44:03 (2)  44:29  
3.   Ville Saikko Lappeen Riento  FIN  14:57:00   44:53 (3)  45:13  
4.   Ville Repo Vehkalahden Veikot  FIN  14:33:00   45:25 (4)  45:50  
5.   Antti Turpeinen Vihtavuoren Pamaus  FIN  14:45:00   45:35 (5)  45:56  
6.   Kimmo Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  14:39:00   45:52 (6)  46:15  
7.   Ville Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  15:05:00   47:10 (7)  47:32  
8.   Antti Hemminki Rasti-Kurikka  FIN  14:07:00   47:56 (8)  48:18  
9.   Henri Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:29:00   48:04 (9)  48:27  
10.   Juhani Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  14:03:00   48:37 (10)  48:59  
11.   Harri Räty Hiidenkiertäjät  FIN  14:31:00   48:54 (11)  49:20  
12.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:19:00   49:40 (12)  50:02  
13.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:09:00   52:04 (13)  52:26  
14.   Joni Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  13:57:00   52:39 (14)  53:03  
15.   Aleksi Huuha Oulaisten Huima  FIN  14:23:00   55:06 (15)  55:28  
16.   Mikko Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  14:35:00   59:24 (17)  59:49  
17.   Ville Glad Kemiön Kiilat  FIN  14:41:00   59:21 (16)  59:50  
18.   Matti Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  14:09:00   1:00:27 (18)  1:00:57  
19.   Jukka Asmundela Siilin Rasti  FIN  15:07:00   1:02:46 (19)  1:03:08  
20.   Vesa Asikainen Kalajoen Junkkarit  FIN  14:43:00   1:03:06 (20)  1:03:28  
21.   Kalle Kalapudas Nastolan Terä  FIN  14:25:00   1:05:39 (21)  1:06:07  
22.   Mika Seppänen Vaalan Karhu  FIN  14:05:00   1:05:56 (22)  1:06:21  
23.   Ville Karvonen Someron Esa  FIN  14:11:00   1:06:06 (23)  1:06:36  
24.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  14:17:00   1:06:19 (24)  1:06:38  
25.   Tommi Rantala Suunta Jyväskylä  FIN  14:49:00   1:08:27 (25)  1:08:51  
26.   Mikko Kesälä Hollolan Urheilijat -46  FIN  14:15:00   1:08:42 (26)  1:09:10  
27.   Hannu Kiviniemi Lapuan Virkiä  FIN  14:37:00   1:09:48 (27)  1:10:10  
28.   Tapani Lintula Kärsämäen Kataja  FIN  13:59:00   1:10:23 (28)  1:10:50  
29.   Juho Juote Someron Esa  FIN  14:21:00   1:11:51 (29)  1:12:26  
30.   Ossi Hyttinen Iisalmen Visa  FIN  14:55:00   1:15:14 (30)  1:15:40  
31.   Joni Korhonen Sotkamon Jymy  FIN  15:03:00   1:17:30 (31)  1:17:57  
32.   Veli-Matti Ylönen Kouvolan Suunnistajat  FIN  15:01:00   2:20:12 (32)  2:20:39  
   Ville Hämäläinen Vaasan Suunnistajat  FIN  14:13:00      ei läht.  
   Toni Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  14:47:00      ei läht.  
   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat  FIN  14:51:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English