Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H18E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,8 km
Väliaika
7,6 km
Maali
7,7 km
 
1.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:00:00   3:12:08 (1)  3:16:45 (1)  3:17:11  
2.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:06:09   3:18:51 (3)  3:23:09 (2)  3:23:35  
3.   Eero Turkki Olavin Rasti  FIN  11:04:48   3:18:37 (2)  3:23:14 (3)  3:23:41  
4.   Ville Pasanen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:12:43   3:27:18 (4)  3:31:43 (4)  3:32:05  
5.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:14:10   3:33:51 (5)  3:38:25 (5)  3:38:46  
6.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  11:13:18   3:34:00 (6)     3:41:40  
7.   Joel Schüle Koovee  FIN  11:20:34   3:38:17 (7)  3:43:30 (6)  3:44:02  
8.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:20:45   3:40:13 (8)  3:44:42 (7)  3:45:05  
9.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  11:26:30   3:40:16 (9)  3:44:45 (8)  3:45:10  
10.   Tomi Kyrönlahti Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:17:19   3:40:20 (10)  3:44:55 (9)  3:45:26  
11.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:28:55   3:46:46 (11)  3:51:28 (10)  3:51:50  
12.   Mikhail Ushakov Russia  FIN  11:32:49   3:53:24 (12)  3:58:45 (11)  3:59:04  
13.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:46:00   4:22:24 (13)  4:27:53 (12)  4:28:17  
14.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:47:00   4:22:46 (14)  4:28:26 (13)  4:28:52  
15.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  11:49:00   4:27:23 (15)  4:33:35 (14)  4:34:03  
16.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  11:51:00   4:32:14 (17)  4:37:35 (15)  4:37:56  
17.   Artem Pkin Russia  RUS  11:48:00   4:31:37 (16)  4:38:11 (16)  4:38:31  
18.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:50:00   4:45:45 (18)  4:51:44 (17)  4:52:07  
19.   Daniil Mochalov Russia  RUS  11:53:00   4:56:13 (19)  5:01:54 (18)  5:02:14  
20.   Kalle Hirvilammi Rasti 88  FIN  11:54:00   5:03:37 (20)  5:11:33 (19)  5:11:58  
21.   Fedor Zhistin Russia  RUS  11:55:00   5:28:11 (21)  5:33:52 (20)  5:34:14  
22.   Jaakko Päivike RastiPiikkiö  FIN  11:57:00   6:13:13 (22)  6:21:15 (21)  6:21:37  
   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:52:00         ei läht.  
   Matias Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  11:56:00         keskeytti  
   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  11:58:00            
   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  11:59:00         ei läht.  
   Dennis Florström Espoon Akilles  FIN  12:00:00         ei läht.  
   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:01:00            
   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:02:00            
   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  12:03:00         keskeytti  
   Mitri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:04:00         ei läht.  
   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  12:05:00            
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English