Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H18E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,6 km
Väliaika
5,2 km
Maali
5,3 km
 
1.   Ville Pasanen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:30:00   30:06 (1)  34:08 (1)  34:29  
2.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  12:42:00   30:18 (2)  34:38 (2)  34:57  
3.   Eero Turkki Olavin Rasti  FIN  12:28:00   30:49 (3)  35:01 (3)  35:22  
4.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:24:00   32:11 (4)  36:38 (4)  37:01  
5.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:12:00   32:35 (5)  36:53 (6)  37:12  
6.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  12:26:00   32:41 (6)  36:52 (5)  37:14  
7.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  12:50:00   33:21 (7)  37:57 (7)  38:18  
8.   Mikhail Ushakov Russia  FIN  12:10:00   35:14 (9)  39:30 (8)  39:49  
9.   Joel Schüle Koovee  FIN  12:06:00   35:06 (8)  39:42 (9)  40:02  
10.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  11:54:00   35:36 (10)  39:51 (10)  40:09  
11.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:44:00   35:40 (11)  40:19 (11)  40:42  
12.   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:48:00   36:33 (12)  41:05 (12)  41:24  
13.   Tomi Kyrönlahti Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:58:00   40:38 (15)  45:16 (13)  45:37  
14.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  11:52:00   40:06 (13)  45:32 (14)  45:51  
15.   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  12:36:00   40:27 (14)  45:50 (15)  46:18  
16.   Kalle Hirvilammi Rasti 88  FIN  12:40:00   41:17 (16)  46:38 (16)  47:03  
17.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  12:04:00   42:52 (17)  48:31 (17)  49:00  
18.   Artem Pkin Russia  RUS  12:14:00   44:55 (20)  49:10 (19)  49:32  
19.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:22:00   44:00 (18)  49:09 (18)  49:35  
20.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:52:00   44:33 (19)  50:14 (20)  50:36  
21.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:20:00   46:41 (21)  52:05 (21)  52:27  
22.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  11:56:00   49:19 (22)  54:22 (22)  54:44  
23.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:42:00   53:49 (23)  59:16 (23)  59:38  
24.   Daniil Mochalov Russia  RUS  12:18:00   58:18 (24)  1:03:56 (24)  1:04:21  
25.   Dennis Florström Espoon Akilles  FIN  12:48:00   1:00:42 (25)  1:07:35 (25)  1:07:56  
26.   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  12:08:00   1:04:49 (26)  1:12:17 (26)  1:12:51  
27.   Fedor Zhistin Russia  RUS  12:32:00   1:12:34 (27)  1:20:16 (27)  1:20:39  
28.   Matias Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  12:02:00   1:14:47 (28)  1:21:01 (28)  1:21:23  
29.   Jaakko Päivike RastiPiikkiö  FIN  11:46:00   1:18:28 (29)  1:25:44 (29)  1:26:04  
   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  12:00:00         hylätty  
   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  12:34:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English