Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,3 km
Väliaika
6,6 km
Väliaika
7,3 km
Maali
7,4 km
 
1.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:08:00   32:53 (1)  51:14 (1)  55:22 (1)  55:43  
2.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  12:20:00   35:23 (2)  52:49 (3)  56:48 (2)  57:11  
3.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  12:18:00   35:45 (3)  52:36 (2)  56:50 (3)  57:16  
4.   Eero Turkki Olavin Rasti  FIN  12:14:00   36:14 (4)  53:26 (4)  57:25 (4)  57:45  
5.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  12:16:00   36:36 (5)  54:25 (5)  58:39 (5)  58:58  
6.   Tomi Kyrönlahti Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:12:00   38:19 (7)  55:28 (6)  59:26 (6)  59:49  
7.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:48:00   38:24 (8)  57:06 (7)  1:01:12 (7)  1:01:34  
8.   Joel Schüle Koovee  FIN  12:52:00   39:26 (9)  57:43 (9)  1:01:49 (8)  1:02:15  
9.   Mikhail Ushakov Russia  FIN  12:24:00   39:48 (11)  58:32 (10)  1:02:40 (9)  1:03:03  
10.   Ville Pasanen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:04:00   38:16 (6)  57:21 (8)  1:03:02 (10)  1:03:23  
11.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:10:00   41:13 (13)  1:00:21 (11)  1:04:40 (11)  1:05:01  
12.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  12:48:00   39:55 (12)  1:01:49 (12)  1:06:13 (12)  1:06:36  
13.   Artem Pkin Russia  RUS  11:42:00   44:27 (16)  1:03:08 (13)  1:07:19 (13)  1:07:42  
14.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  12:30:00   43:46 (14)  1:03:39 (14)  1:08:29 (14)  1:08:49  
15.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  12:06:00   39:46 (10)  1:07:09 (15)  1:11:48 (15)  1:12:13  
16.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  11:58:00   50:05 (21)  1:09:29 (17)  1:13:34 (16)  1:14:11  
17.   Fedor Zhistin Russia  RUS  11:52:00   50:08 (22)  1:10:07 (18)  1:14:25 (17)  1:14:46  
18.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:28:00   45:44 (18)  1:08:37 (16)  1:14:35 (18)  1:14:57  
19.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:44:00   44:27 (16)  1:10:39 (19)  1:15:41 (19)  1:16:07  
20.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  12:26:00   44:21 (15)  1:12:37 (20)  1:17:26 (20)  1:17:47  
21.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:46:00   48:21 (19)  1:14:52 (21)  1:19:58 (21)  1:20:22  
22.   Daniil Mochalov Russia  RUS  12:00:00   55:41 (23)  1:20:06 (22)  1:25:28 (22)  1:25:50  
23.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:54:00   56:43 (25)  1:21:57 (23)  1:27:42 (23)  1:28:09  
24.   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  12:36:00   1:01:51 (27)  1:24:43 (25)  1:30:04 (24)  1:30:38  
25.   Matias Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  12:42:00   49:19 (20)  1:22:10 (24)  1:30:40 (25)  1:30:59  
26.   Kalle Hirvilammi Rasti 88  FIN  11:54:00   55:46 (24)  1:25:44 (26)  1:31:25 (26)  1:31:49  
27.   Jaakko Päivike RastiPiikkiö  FIN  12:50:00   1:01:36 (26)  1:48:21 (27)  1:54:14 (27)  1:54:35  
28.   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  11:50:00   1:15:21 (28)  2:01:07 (28)  2:09:02 (28)  2:09:31  
29.   Dennis Florström Espoon Akilles  FIN  12:32:00   1:16:42 (29)  2:06:32 (29)  2:12:13 (29)  2:12:34  
   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  11:46:00            ei läht.  
   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:38:00            keskeytti  
   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  12:40:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English