Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
6,9 km
Väliaika
7,4 km
Maali
7,5 km
 
1.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  14:31:00   49:55 (2)  52:51 (1)  53:13  
2.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  14:11:00   49:41 (1)  53:13 (2)  53:34  
3.   Eero Turkki Olavin Rasti  FIN  14:51:00   53:15 (3)  56:47 (3)  57:07  
4.   Tomi Kyrönlahti Vihtavuoren Pamaus  FIN  14:27:00   54:01 (4)  56:53 (4)  57:19  
5.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:15:00   55:29 (5)  58:30 (5)  58:51  
6.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  14:35:00   56:24 (7)  59:19 (6)  59:37  
7.   Ville Pasanen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:07:00   55:56 (6)  59:52 (7)  1:00:17  
8.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:55:00   56:55 (8)  1:00:06 (8)  1:00:28  
9.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:53:00   57:36 (9)  1:00:29 (9)  1:00:50  
10.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  14:03:00   57:44 (10)  1:01:03 (10)  1:01:25  
11.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  14:13:00   59:35 (12)  1:02:38 (11)  1:02:56  
12.   Joel Schüle Koovee  FIN  13:45:00   58:56 (11)  1:03:22 (12)  1:03:43  
13.   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  14:47:00   1:03:51 (13)  1:08:15 (13)  1:08:35  
14.   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  13:53:00   1:07:47 (15)  1:11:06 (14)  1:11:29  
15.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:45:00   1:07:15 (14)  1:12:53 (15)  1:13:15  
16.   Mikhail Ushakov Russia  FIN  13:49:00   1:11:51 (17)  1:15:02 (16)  1:15:23  
17.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  14:29:00   1:11:23 (16)  1:16:04 (17)  1:16:27  
18.   Daniil Mochalov Russia  RUS  14:19:00   1:15:45 (18)  1:19:07 (18)  1:19:28  
19.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  14:17:00   1:16:28 (19)  1:20:34 (19)  1:20:59  
20.   Fedor Zhistin Russia  RUS  14:41:00   1:18:39 (21)  1:22:17 (20)  1:22:39  
21.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  14:33:00   1:17:41 (20)  1:23:36 (21)  1:24:10  
22.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  13:59:00   1:19:32 (22)  1:24:26 (22)  1:24:58  
23.   Artem Pkin Russia  RUS  14:37:00         1:26:38  
24.   Jaakko Päivike RastiPiikkiö  FIN  14:09:00   1:24:34 (23)  1:30:47 (23)  1:31:21  
25.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  14:05:00   1:29:42 (25)  1:33:09 (24)  1:33:31  
26.   Kalle Hirvilammi Rasti 88  FIN  13:51:00   1:29:24 (24)  1:33:24 (25)  1:33:48  
27.   Matias Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  13:57:00         1:39:46  
28.   Mitri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  13:47:00   2:15:40 (26)  2:20:55 (26)  2:21:19  
   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  13:41:00         ei läht.  
   Dennis Florström Espoon Akilles  FIN  13:43:00         keskeytti  
   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  14:23:00         keskeytti  
   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  14:39:00         ei läht.  
   Sami Raitola Espoon Suunta  FIN  14:49:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English