Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H16E 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,3 km
Väliaika
6,0 km
Maali
6,1 km
 
1.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  10:47:31   2:46:23 (1)  2:51:02 (1)  2:51:25  
2.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  10:45:00   2:48:30 (2)  2:53:30 (2)  2:53:52  
3.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  10:51:28   2:53:01 (3)  2:57:20 (3)  2:57:46  
4.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  10:59:27   3:02:05 (4)  3:06:17 (4)  3:06:45  
5.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:01:59   3:03:06 (6)  3:07:58 (5)  3:08:20  
6.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:02:03   3:03:08 (7)  3:08:01 (6)  3:08:33  
7.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:00:08   3:02:58 (5)  3:08:12 (7)  3:08:40  
8.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  11:03:13   3:10:59 (8)  3:16:03 (8)  3:16:36  
9.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  11:06:54   3:14:02 (9)  3:19:11 (9)  3:19:32  
10.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  11:13:24   3:18:51 (10)  3:23:52 (10)  3:24:21  
11.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:16:10   3:20:11 (11)  3:24:46 (11)  3:25:12  
12.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  11:19:28   3:28:27 (12)  3:33:59 (12)  3:34:26  
13.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  11:22:51   3:29:52 (13)  3:34:16 (13)  3:34:37  
14.   Mikko Määttälä Espoon Suunta  FIN  11:23:43   3:29:54 (14)  3:34:18 (14)  3:34:39  
15.   Tuukka Kupiainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:23:02   3:30:05 (15)  3:34:19 (15)  3:34:41  
16.   Olli Tiainen Espoon Suunta  FIN  11:20:36   3:33:19 (16)  3:40:41 (16)  3:41:02  
17.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  11:33:00   3:36:35 (18)  3:42:07 (17)  3:42:28  
18.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:32:00   3:35:57 (17)  3:43:27 (18)  3:43:56  
19.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:31:00   3:45:22 (19)  3:51:15 (19)  3:51:39  
20.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö  FIN  11:34:00   3:50:41 (20)  3:57:49 (20)  3:58:10  
21.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  11:36:00   3:58:54 (21)  4:05:02 (21)  4:05:30  
22.   Pietu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  11:37:00   4:05:28 (22)  4:10:49 (22)  4:11:09  
23.   Kasperi Tamminen Luumäen Rasti  FIN  11:40:00   4:11:28 (23)  4:17:29 (23)  4:17:56  
24.   Vasily Igrunov Russia  RUS  11:35:00   4:12:45 (24)  4:18:41 (24)  4:19:04  
25.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:39:00   4:18:11 (25)  4:24:13 (25)  4:24:40  
26.   Väinö Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:41:00   4:29:39 (26)  4:35:43 (26)  4:36:06  
27.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:43:00   4:46:36 (27)  4:53:03 (28)  4:53:24  
28.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  11:42:00   4:47:04 (28)  4:53:02 (27)  4:53:27  
29.   Antti Laatu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00   5:46:59 (29)  5:58:36 (29)  5:58:57  
   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:29:48         hylätty  
   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:38:00         ei läht.  
   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  11:45:00            
   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:46:00            
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:47:00         ei läht.  
   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  11:48:00            
   Tuomas Turpeinen Rasti-Hyry  FIN  11:49:00            
   Eemi Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:50:00            
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English