Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,5 km
Väliaika
4,2 km
Maali
4,3 km
 
1.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  11:58:00   24:11 (1)  28:38 (1)  29:01  
2.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  11:30:00   24:12 (2)  28:55 (2)  29:16  
3.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  11:20:00   25:21 (3)  30:30 (3)  30:53  
4.   Eemi Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:56:00   26:13 (4)  30:40 (4)  31:04  
5.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  12:12:00   27:27 (7)  32:23 (5)  32:49  
6.   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  11:52:00   27:26 (6)  32:37 (6)  32:59  
7.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  12:26:00   27:55 (8)  32:45 (7)  33:10  
8.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  12:22:00   26:56 (5)  33:09 (8)  33:30  
9.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:44:00   27:57 (9)  33:14 (9)  33:36  
10.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:24:00   28:26 (11)  34:06 (10)  34:28  
11.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:12:00   28:05 (10)  34:18 (11)  34:42  
12.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:28:00   29:39 (12)  34:58 (12)  35:19  
13.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:04:00   30:36 (14)  35:26 (13)  35:48  
14.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  11:36:00   29:39 (12)  36:12 (14)  36:35  
15.   Väinö Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:10:00   31:24 (15)  37:35 (15)  37:57  
16.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  11:32:00   32:46 (19)  38:13 (16)  38:34  
17.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  12:20:00   32:46 (19)  38:15 (17)  38:40  
18.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:06:00   32:33 (17)  38:17 (18)  38:43  
19.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  11:48:00   32:19 (16)  38:42 (19)  39:09  
20.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  12:14:00   32:40 (18)  38:53 (20)  39:13  
21.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  11:08:00   33:52 (22)  39:01 (21)  39:22  
22.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:34:00   33:47 (21)  39:30 (22)  39:53  
23.   Pietu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  11:16:00   34:35 (24)  40:17 (23)  40:37  
24.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:46:00   34:35 (24)  41:15 (24)  41:47  
25.   Kasperi Tamminen Luumäen Rasti  FIN  11:14:00   36:30 (26)  42:16 (25)  42:40  
26.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:26:00   37:32 (27)  44:12 (26)  44:36  
27.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö  FIN  11:18:00   39:28 (30)  44:59 (27)  45:22  
28.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  12:08:00   38:29 (28)  45:02 (28)  45:27  
29.   Olli Tiainen Espoon Suunta  FIN  11:42:00   34:07 (23)  46:06 (29)  46:27  
30.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:50:00   39:13 (29)  46:23 (30)  46:44  
31.   Tuukka Kupiainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:54:00   41:55 (31)  47:38 (31)  48:03  
32.   Mikko Määttälä Espoon Suunta  FIN  11:02:00   43:47 (33)  49:04 (32)  49:35  
33.   Vasily Igrunov Russia  RUS  11:06:00   43:37 (32)     50:31  
34.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  11:40:00   44:04 (34)  51:21 (33)  51:44  
35.   Tuomas Turpeinen Rasti-Hyry  FIN  11:22:00   46:36 (35)  52:26 (34)  52:49  
36.   Antti Laatu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:04:00   46:44 (36)  53:01 (35)  53:23  
37.   Eino Lehtiniemi Rasti-Nokia  FIN  12:24:00   54:25 (37)  1:02:54 (36)  1:03:24  
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  12:00:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English