Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H16E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,1 km
Väliaika
5,7 km
Maali
5,8 km
 
1.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  12:15:00   44:12 (1)  48:58 (1)  49:23  
2.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  12:33:00   45:31 (2)  50:21 (2)  50:46  
3.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  12:53:00   46:40 (5)  51:06 (3)  51:27  
4.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:57:00   46:23 (3)  51:23 (4)  51:47  
5.   Olli Tiainen Espoon Suunta  FIN  12:43:00   46:32 (4)  51:55 (5)  52:17  
6.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  13:09:00   49:04 (7)  53:24 (6)  53:46  
7.   Karim Mbembela Lynx  FIN  12:41:00   48:13 (6)  53:59 (7)  54:19  
8.   Miika Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:39:00   50:19 (11)  55:57 (8)  56:18  
9.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  12:21:00   49:14 (8)  56:03 (9)  56:29  
10.   Mikko Määttälä Espoon Suunta  FIN  13:11:00   50:16 (10)  56:22 (10)  56:44  
11.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  12:11:00   49:57 (9)  56:35 (11)  57:06  
12.   Tuukka Kupiainen Tampereen Pyrintö  FIN  12:13:00   51:28 (12)  56:48 (12)  57:13  
13.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  12:47:00   52:50 (13)  57:28 (13)  57:51  
14.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  12:17:00   53:34 (14)  58:57 (14)  59:22  
15.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  12:45:00   54:46 (15)  59:24 (15)  59:47  
16.   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  12:09:00   55:32 (16)  1:00:15 (16)  1:00:35  
17.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  12:59:00   57:11 (18)  1:02:10 (17)  1:02:31  
18.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö  FIN  13:03:00   56:19 (17)  1:02:21 (18)  1:02:45  
19.   Vasily Igrunov Russia  RUS  12:37:00   58:03 (19)  1:04:23 (19)  1:04:43  
20.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:03:00   59:09 (20)  1:06:07 (20)  1:06:30  
21.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  12:01:00   1:03:29 (23)  1:08:11 (21)  1:08:33  
22.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  11:55:00   1:02:54 (21)  1:08:56 (22)  1:09:16  
23.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:07:00   1:03:23 (22)  1:09:15 (23)  1:09:41  
24.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  12:51:00   1:04:01 (24)  1:09:55 (24)  1:10:21  
25.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:53:00   1:06:10 (26)  1:11:11 (25)  1:11:43  
26.   Väinö Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  13:05:00   1:09:23 (27)  1:15:18 (26)  1:15:41  
27.   Kasperi Tamminen Luumäen Rasti  FIN  12:25:00   1:05:59 (25)  1:16:21 (27)  1:16:43  
28.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  13:07:00   1:17:00 (28)  1:23:13 (28)  1:23:34  
29.   Pietu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  12:55:00   1:19:13 (30)  1:25:21 (29)  1:25:42  
30.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  12:57:00   1:18:25 (29)  1:25:31 (30)  1:25:55  
31.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:59:00   1:20:47 (31)  1:28:46 (31)  1:29:22  
32.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:23:00   1:36:24 (32)  1:42:30 (32)  1:42:52  
33.   Antti Laatu Helsingin Suunnistajat  FIN  13:01:00   1:40:15 (33)  1:48:23 (33)  1:48:51  
   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:49:00         keskeytti  
   Eemi Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:51:00         hylätty  
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  12:05:00         ei läht.  
   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  12:29:00         hylätty  
   Tuomas Turpeinen Rasti-Hyry  FIN  12:49:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English