Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H16E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,3 km
Väliaika
5,8 km
Maali
5,9 km
 
1.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  13:56:00   40:39 (1)  43:48 (1)  44:13  
2.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  14:14:00   41:29 (2)     44:57  
3.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  14:12:00   43:27 (3)  46:54 (2)  47:18  
4.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  13:06:00   44:01 (4)  47:06 (3)  47:27  
5.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  14:08:00   45:25 (5)  48:42 (4)  49:06  
6.   Karim Mbembela Lynx  FIN  14:10:00   46:49 (6)  50:16 (5)  50:42  
7.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  13:24:00   47:24 (7)  50:51 (6)  51:18  
8.   Juho Nieminen Tampereen Pyrintö  FIN  13:46:00   47:42 (8)  51:18 (7)  51:39  
9.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  13:26:00   48:01 (9)  51:37 (8)  51:58  
10.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  14:02:00   50:07 (10)  53:44 (9)  54:09  
11.   Mikko Määttälä Espoon Suunta  FIN  13:30:00   52:03 (11)  55:22 (10)  55:45  
12.   Tuukka Kupiainen Tampereen Pyrintö  FIN  13:22:00   52:04 (12)  55:43 (11)  56:07  
13.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  13:36:00   52:35 (13)  56:42 (12)  57:04  
14.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  13:12:00   54:26 (16)  58:16 (13)  58:35  
15.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:32:00   54:22 (15)  58:26 (14)  58:52  
16.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  13:42:00   55:39 (19)  58:57 (15)  59:19  
17.   Pietu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  14:00:00   55:07 (17)  59:12 (17)  59:31  
18.   Tatu Aaltonen Lynx  FIN  13:54:00   55:11 (18)  59:05 (16)  59:34  
19.   Olli Tiainen Espoon Suunta  FIN  13:58:00   53:07 (14)  59:52 (18)  1:00:13  
20.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  13:20:00   57:02 (21)  1:00:48 (19)  1:01:11  
21.   Joona Nolvi Rastikarhut  FIN  13:14:00   57:22 (22)  1:00:52 (20)  1:01:18  
22.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:50:00   57:41 (23)  1:01:46 (21)  1:02:19  
23.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:06:00   58:11 (24)  1:02:00 (22)  1:02:31  
24.   Eemi Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  13:38:00   59:37 (25)  1:02:58 (23)  1:03:19  
25.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö  FIN  13:52:00   55:45 (20)  1:04:28 (24)  1:04:52  
26.   Miika Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:28:00   1:00:37 (26)  1:04:43 (25)  1:05:05  
27.   Vasily Igrunov Russia  RUS  14:26:00   1:00:51 (27)  1:05:01 (26)  1:05:22  
28.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:24:00   1:01:55 (28)  1:05:22 (27)  1:05:43  
29.   Kasperi Tamminen Luumäen Rasti  FIN  13:40:00   1:11:30 (30)  1:15:19 (28)  1:15:44  
30.   Jyri Säyriö Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:18:00   1:10:30 (29)  1:18:52 (29)  1:19:15  
31.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  14:04:00   1:12:46 (31)  1:19:48 (30)  1:20:15  
32.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  14:18:00   1:16:50 (32)  1:21:28 (31)  1:21:56  
33.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  13:44:00   1:20:16 (33)  1:23:59 (32)  1:24:21  
34.   Väinö Ristimäki Helsingin Suunnistajat  FIN  13:02:00   1:39:08 (34)  1:44:38 (33)  1:45:09  
35.   Antti Laatu Helsingin Suunnistajat  FIN  13:48:00   1:43:50 (35)  1:52:19 (34)  1:52:45  
   Jasper Alajoutsi Koovee  FIN  13:34:00         hylätty  
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  14:16:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English