Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

H12TR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,2 km
Maali
2,3 km
 
1.   Leevi Passila Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:23:00   19:02 (1)  19:24  
2.   Niila Kuusisto MS Parma  FIN  12:47:00   26:51 (2)  27:19  
3.   Arttu Lisitsin Kalevan Rasti  FIN  13:25:00   27:11 (3)  27:43  
4.   Juuna Seppänen Rasti-Lukko  FIN  13:05:00   28:12 (4)  28:38  
5.   Matias Ojalainen SK Vuoksi  FIN  13:07:00   28:29 (5)  28:56  
6.   Eeli Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  12:57:00   28:39 (6)  29:08  
7.   Jere Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:21:00   28:45 (8)  29:18  
8.   Pekka Hukkanen Vieremän Koitto  FIN  13:21:00   28:43 (7)  29:20  
9.   Vilho Suomalainen Lappeen Riento  FIN  13:19:00   29:03 (9)  29:33  
10.   Dmitry Abramov Russia  RUS  13:09:00   29:38 (10)  30:07  
11.   Roope Määttä SK Pohjantähti  FIN  12:53:00   29:40 (11)  30:11  
12.   Eemeli Venho Maarian Mahti  FIN  12:33:00   29:53 (13)  30:19  
13.   Lauri Lakkala Epilän Esa  FIN  13:03:00   29:49 (12)  30:23  
14.   Henrik Juntunen Kalevan Rasti  FIN  12:35:00   30:14 (14)  30:43  
15.   Eemeli Friman Hyvinkään Rasti  FIN  13:11:00   30:40 (15)  31:09  
16.   Joose Krappe MS Parma  FIN  12:43:00   30:52 (16)  31:23  
17.   Aapo Kuronen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:39:00   31:24 (17)  31:52  
18.   Okko Saari Siilin Rasti  FIN  13:17:00   31:47 (18)  32:16  
19.   Anton Funtov Russia  RUS  12:23:00   36:55 (19)  37:26  
20.   Justus Rantanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:15:00   38:33 (20)  39:04  
21.   Ilmari Mäenpää Kalevan Rasti  FIN  12:27:00   38:38 (21)  39:11  
22.   Onni Mäkelä Lynx  FIN  12:19:00   40:01 (22)  40:30  
23.   Eemeli Tarkka Lohtajan Veikot  FIN  13:13:00   43:17 (23)  43:48  
24.   Ilmari Kokkoniemi RasTiimi  FIN  12:17:00   44:05 (24)  44:35  
25.   Vetja Triipponen Kuhmon Peurat  FIN  12:41:00   46:13 (25)  46:52  
26.   Iiro Koskinen Lynx  FIN  12:31:00   47:08 (26)  47:42  
27.   Valtteri Pasanen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:25:00   49:09 (27)  49:41  
28.   Hannes Ervasti Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:15:00   55:35 (28)  56:11  
29.   Daniil Valiulin Russia  RUS  12:59:00   1:08:40 (29)  1:09:28  
   Eetu Sarkkinen Lahden Taimi  FIN  12:49:00      hylätty  
   Niilo Isokangas Alajärven Ankkurit  FIN  12:55:00      hylätty  
   Ilpo Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:01:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English