Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

D21AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,0 km
Maali
3,1 km
 
1.   Katja Luoma Hiidenkiertäjät  FIN  11:46:00   25:15 (1)  25:43  
2.   Jaana Istolahti Vaasan Suunnistajat  FIN  11:56:00   27:13 (2)  27:41  
3.   Sanna Salmenoja MS Parma  FIN  11:54:00   30:02 (3)  30:31  
4.   Anni Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:34:00   30:16 (4)  30:41  
5.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:58:00   32:19 (5)  32:52  
6.   Johanna Pensas Lappeen Riento  FIN  11:42:00   32:29 (6)  32:58  
7.   Elina Laakkonen IF Brahe  FIN  11:32:00   32:42 (7)  33:16  
8.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:26:00   32:53 (8)  33:22  
9.   Nelly Sopanen Maarian Mahti  FIN  11:52:00   35:13 (9)  35:39  
10.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö  FIN  11:48:00   35:43 (10)  36:19  
11.   Linda Junnikkala Kalajoen Junkkarit  FIN  11:38:00   35:53 (11)  36:24  
12.   Eveliina Hasu Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:24:00   35:59 (12)  36:32  
13.   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:18:00   36:54 (13)  37:20  
14.   Maarit Reiniharju Laitasaaren Veto  FIN  11:26:00      37:55  
15.   Suvi-Päivikki Juopperi Lapin Veikot  FIN  12:14:00   38:02 (14)  38:31  
16.   Eeva Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  12:18:00   38:20 (15)  38:48  
17.   Anna Salmi Maarian Mahti  FIN  11:30:00   38:49 (16)  39:19  
18.   Roosa Asunmaa Suunta Jyväskylä  FIN  12:04:00   39:14 (17)  39:45  
19.   Hanna Hemminki Pohjankyrön Rasti  FIN  11:36:00   40:52 (18)  41:27  
20.   Miia Juote Someron Esa  FIN  12:20:00   42:34 (19)  43:09  
21.   Jenni Rahko Laitasaaren Veto  FIN  12:06:00   42:48 (20)  43:15  
22.   Emmi Diaz Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:22:00   43:33 (21)  44:05  
23.   Henna Pisto Rasti-Pielinen  FIN  12:16:00   44:03 (22)  44:35  
24.   Henna Hirvonen Keski-Karjalan Rasti  FIN  12:00:00   48:40 (23)  49:07  
25.   Tanja Etu-Huitti Maarian Mahti  FIN  11:24:00   49:03 (24)  49:40  
26.   Suvi Jylhänlehto SK Pohjantähti  FIN  12:02:00   50:55 (25)  51:27  
27.   Laura Karhumäki IF Brahe  FIN  11:22:00   54:24 (26)  55:02  
28.   Marjo Mattila Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:20:00   57:29 (27)  57:59  
29.   Marianna Paronen Itä-Hämeen Rasti  FIN  11:16:00   58:51 (28)  59:22  
30.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:44:00   1:05:20 (29)  1:06:00  
31.   Eija Ihanainen Olavin Rasti  FIN  12:12:00   1:18:17 (30)  1:18:58  
   Teija Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:40:00      ei läht.  
   Tiina Vilska Rajamäen Rykmentti  FIN  11:50:00      ei läht.  
   Essi Ylipelkola Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:08:00      hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English