Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

D18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,5 km
Väliaika
5,2 km
Maali
5,3 km
 
1.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:26:00   40:12 (1)  47:07 (1)  47:30  
2.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:38:00   41:49 (2)  49:43 (2)  50:07  
3.   Jenni Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  12:52:00   44:20 (3)  50:27 (3)  50:48  
4.   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti  FIN  12:50:00   46:42 (4)  53:30 (4)  53:53  
5.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:22:00   51:04 (5)  57:43 (5)  58:06  
6.   Mette Nygård Suunta Jyväskylä  FIN  12:08:00   51:19 (7)  58:10 (6)  58:34  
7.   Marika Aho Suunta Jyväskylä  FIN  12:12:00   51:50 (8)  58:52 (7)  59:17  
8.   Anu Kovanen Vihtavuoren Pamaus  FIN  12:32:00   51:07 (6)  59:35 (8)  1:00:00  
9.   Miina Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  12:34:00   53:32 (9)  1:00:49 (9)  1:01:19  
10.   Sara Kurth Tampereen Pyrintö  FIN  12:56:00   54:40 (10)  1:01:33 (10)  1:01:58  
11.   Anna Goman Vesaisen Pojat  FIN  12:06:00   54:53 (11)  1:01:50 (11)  1:02:13  
12.   Pinja Ylikangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:02:00   55:23 (12)  1:03:25 (12)  1:03:52  
13.   Anniina Taipale Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:04:00   56:40 (13)  1:04:29 (13)  1:04:57  
14.   Idaliina Kuusisto Koovee  FIN  12:14:00   58:24 (16)  1:05:34 (14)  1:06:02  
15.   Tanja Harjula Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:00:00   58:22 (15)  1:06:26 (15)  1:06:55  
16.   Essi Korhonen SK Vuoksi  FIN  12:48:00   1:00:17 (17)  1:07:34 (16)  1:07:59  
17.   Saimi Keränen Rasti-Hyry  FIN  12:30:00   1:01:04 (18)  1:08:42 (17)  1:09:09  
18.   Elisa Kiiskinen Sotkamon Jymy  FIN  12:28:00   1:03:06 (19)  1:10:43 (18)  1:11:06  
19.   Sofia Pellonperä Espoon Suunta  FIN  13:04:00   56:40 (13)  1:11:53 (19)  1:12:18  
20.   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:46:00   1:04:26 (21)  1:14:37 (20)  1:15:06  
21.   Eveliina Lohikainen Rastivarsat  FIN  12:24:00   1:03:28 (20)  1:15:40 (21)  1:16:10  
22.   Johanna Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:54:00   1:08:43 (22)  1:18:50 (22)  1:19:27  
23.   Emilia Laitinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:18:00   1:13:10 (23)  1:20:47 (23)  1:21:16  
24.   Varvara Doroguntseva Russia  RUS  12:16:00   1:15:17 (24)  1:22:41 (24)  1:23:08  
25.   Lotta Sankelo SK Pohjantähti  FIN  12:42:00   1:20:51 (26)  1:31:03 (25)  1:31:44  
26.   Anu Saarinen Rasti 88  FIN  12:44:00   1:22:04 (27)  1:34:41 (26)  1:35:13  
27.   Elli Suntioinen Espoon Suunta  FIN  13:08:00   1:24:30 (28)  1:35:34 (27)  1:36:12  
28.   Aleksandra Lebedenko Russia  RUS  12:20:00   1:18:25 (25)  1:35:49 (28)  1:36:21  
   Heini Niva SK Pohjantähti  FIN  12:10:00         hylätty  
   Maria Määttänen Espoon Suunta  FIN  12:36:00         ei läht.  
   Jessica Bartholdi Espoon Akilles  FIN  12:40:00         keskeytti  
   Roosa Laine Espoon Suunta  FIN  13:00:00         ei läht.  
   Svetlana Vasileva Russia  RUS  13:06:00         keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English