Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

D18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,7 km
Väliaika
5,2 km
Maali
5,3 km
 
1.   Mikaela Karjalainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:06:00   43:23 (2)  47:07 (1)  47:30  
2.   Veera Laaksoviita Suomussalmen Rasti  FIN  14:06:00   43:07 (1)  48:10 (2)  48:34  
3.   Mette Nygård Suunta Jyväskylä  FIN  14:12:00   45:52 (3)  52:15 (4)  52:38  
4.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:00:00   46:59 (4)  52:12 (3)  52:39  
5.   Jenni Ovaska Vehkalahden Veikot  FIN  13:30:00   47:57 (5)  54:03 (5)  54:32  
6.   Sara Kurth Tampereen Pyrintö  FIN  13:40:00   51:49 (8)  56:23 (7)  56:48  
6.   Pinja Ylikangas Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:42:00   50:29 (6)  56:19 (6)  56:48  
8.   Miina Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  14:00:00   52:10 (9)  57:42 (8)  58:14  
9.   Anna Goman Vesaisen Pojat  FIN  14:08:00   51:29 (7)  59:25 (9)  59:49  
10.   Saimi Keränen Rasti-Hyry  FIN  13:58:00   54:21 (10)  1:00:37 (10)  1:01:07  
11.   Idaliina Kuusisto Koovee  FIN  13:16:00   56:30 (11)  1:01:42 (11)  1:02:12  
12.   Sofia Pellonperä Espoon Suunta  FIN  13:34:00   56:35 (12)     1:02:44  
13.   Johanna Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:18:00   59:52 (14)  1:04:20 (12)  1:04:47  
14.   Heini Niva SK Pohjantähti  FIN  13:48:00   57:50 (13)  1:04:57 (13)  1:05:32  
15.   Tanja Harjula Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:24:00   1:00:25 (15)  1:07:13 (14)  1:07:45  
16.   Saana Portimojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:28:00   1:05:21 (17)  1:10:16 (15)  1:10:43  
17.   Eveliina Lohikainen Rastivarsat  FIN  13:14:00   1:05:33 (18)  1:10:37 (16)  1:11:07  
18.   Elli Suntioinen Espoon Suunta  FIN  13:50:00   1:05:55 (20)  1:10:59 (17)  1:11:25  
19.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:56:00   1:03:47 (16)  1:12:43 (18)  1:13:08  
20.   Emilia Laitinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:12:00   1:07:27 (22)  1:13:09 (19)  1:13:39  
21.   Essi Korhonen SK Vuoksi  FIN  13:20:00   1:05:36 (19)  1:13:51 (21)  1:14:18  
22.   Lotta Sankelo SK Pohjantähti  FIN  14:02:00   1:07:27 (22)  1:13:47 (20)  1:14:30  
23.   Anu Kovanen Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:10:00   1:09:17 (24)  1:14:07 (22)  1:14:36  
24.   Elisa Kiiskinen Sotkamon Jymy  FIN  13:02:00   1:06:35 (21)  1:14:51 (23)  1:15:19  
25.   Aleksandra Lebedenko Russia  RUS  13:08:00   1:11:20 (25)  1:16:22 (24)  1:16:49  
26.   Anu Saarinen Rasti 88  FIN  14:04:00   1:16:26 (26)  1:21:34 (25)  1:22:01  
27.   Varvara Doroguntseva Russia  RUS  13:54:00         1:27:58  
28.   Svetlana Vasileva Russia  RUS  13:44:00   1:28:48 (27)  1:39:17 (26)  1:39:45  
29.   Jessica Bartholdi Espoon Akilles  FIN  13:26:00   1:33:13 (28)  1:49:14 (27)  1:49:54  
   Maria Määttänen Espoon Suunta  FIN  13:04:00         ei läht.  
   Roosa Laine Espoon Suunta  FIN  13:38:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English