Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

D10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,5 km
Maali
1,6 km
 
1.   Ilona Anttila SK Pohjantähti  FIN  12:11:00   15:43 (2)  16:14  
2.   Saana Sulonen Rasti-Lukko  FIN  12:10:00   16:42 (3)  17:11  
3.   Venla Virkkala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:56:00   17:08 (4)  17:38  
4.   Martta Väisänen Laitasaaren Veto  FIN  12:14:00   17:11 (5)  17:42  
5.   Venla Hyvölä Kymin Suunnistajat  FIN  12:07:00   17:42 (6)  18:09  
6.   Helmiina Similä SK Pohjantähti  FIN  12:09:00   17:45 (7)  18:17  
7.   Kaisla Salmia Tarpian Suunta  FIN  12:03:00   19:03 (8)  19:35  
8.   Viktoriia Golubchikova Russia  RUS  12:00:00   20:05 (9)  20:36  
9.   Elisa Lepistö Hauhon Sisu  FIN  12:25:00   20:30 (10)  21:03  
10.   Silja Alahäivälä Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:24:00   21:02 (11)  21:33  
11.   Jonna Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  11:54:00   21:17 (12)  21:49  
12.   Senni Rautiainen Sotkamon Jymy  FIN  12:21:00   22:14 (14)  22:41  
13.   Alisa Sillanpää Lynx  FIN  12:13:00   22:14 (14)  22:44  
14.   Reeta Pitkänen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:51:00   22:11 (13)  22:47  
15.   Hilla Pohjola Tampereen Pyrintö  FIN  11:43:00   23:23 (17)  23:49  
16.   Emmi Honkala Kangasala SK  FIN  12:12:00   23:19 (16)  23:53  
17.   Vanessa Pöyhönen Vetelin Urheilijat  FIN  12:22:00   24:29 (18)  24:58  
18.   Iines Sikkilä Lapuan Virkiä  FIN  11:49:00   24:36 (19)  25:07  
19.   Alma Laukkanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:48:00   14:53 (1)  25:25  
19.   Sira Riissanen Kalevan Rasti  FIN  12:15:00   24:50 (20)  25:25  
21.   Reetta Mulari Paimion Rasti  FIN  12:19:00   25:11 (21)  25:52  
22.   Ilona Tonder SK Vuoksi  FIN  12:20:00   26:28 (22)  26:57  
23.   Hilma Niittyalho Puolangan Ryhti  FIN  12:16:00   27:29 (23)  28:02  
24.   Anna Leliavina Russia  RUS  11:46:00   28:48 (25)  29:25  
25.   Eveliina Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  11:45:00   28:47 (24)  29:30  
26.   Emilia Niittyalho Puolangan Ryhti  FIN  12:23:00   29:12 (26)  29:44  
27.   Miia Pötry Kalevan Rasti  FIN  11:47:00   29:38 (27)  30:11  
28.   Salla Kuusisto MS Parma  FIN  11:57:00   30:02 (28)  30:34  
29.   Martta Huttunen Olavin Rasti  FIN  11:59:00   34:36 (30)  35:09  
30.   Erika Takkinen Espoon Akilles  FIN  11:58:00   34:51 (31)  35:21  
30.   Elsa Nurmiainen OK Raseborg  FIN  12:18:00   34:34 (29)  35:21  
32.   Siiri Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  12:02:00   37:11 (32)  37:41  
33.   Anna Tujunen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:04:00   40:49 (33)  41:25  
34.   Gaia Alhojärvi Rasti-Jyry  FIN  12:05:00   41:02 (34)  41:41  
35.   Iita Venho Maarian Mahti  FIN  12:26:00   48:57 (35)  49:35  
36.   Varvara Nikolaeva Russia  RUS  11:55:00   53:42 (36)  54:18  
   Iida Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:52:00      ei läht.  
   Maija Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  12:01:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English