Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

D10RR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Maali
1,7 km
 
1.   Venla Virkkala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:05:00   15:57 (1)  16:28  
2.   Alma Laukkanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:24:00   16:25 (2)  16:54  
3.   Helmiina Similä SK Pohjantähti  FIN  11:39:00   17:01 (3)  17:31  
4.   Ilona Anttila SK Pohjantähti  FIN  11:04:00   17:15 (4)  17:47  
5.   Martta Väisänen Laitasaaren Veto  FIN  11:11:00   17:51 (5)  18:20  
6.   Saana Sulonen Rasti-Lukko  FIN  11:02:00   18:05 (6)  18:34  
7.   Viktoriia Golubchikova Russia  RUS  11:19:00   18:32 (8)  19:03  
8.   Kaisla Salmia Tarpian Suunta  FIN  11:37:00   18:29 (7)  19:04  
9.   Venla Hyvölä Kymin Suunnistajat  FIN  11:08:00   18:48 (9)  19:19  
10.   Jonna Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  11:09:00   19:48 (10)  20:18  
11.   Silja Alahäivälä Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:12:00   20:04 (11)  20:37  
12.   Senni Rautiainen Sotkamon Jymy  FIN  11:18:00   20:35 (12)  21:03  
13.   Hilma Niittyalho Puolangan Ryhti  FIN  11:07:00   21:28 (13)  22:00  
14.   Alisa Sillanpää Lynx  FIN  11:10:00   22:09 (14)  22:40  
15.   Hilla Pohjola Tampereen Pyrintö  FIN  11:41:00   23:18 (15)  23:44  
16.   Ilona Tonder SK Vuoksi  FIN  11:03:00   23:21 (16)  23:50  
17.   Siiri Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  11:21:00   23:24 (17)  23:53  
18.   Emilia Niittyalho Puolangan Ryhti  FIN  11:14:00   23:26 (18)  23:59  
19.   Reetta Mulari Paimion Rasti  FIN  11:35:00   23:30 (19)  24:03  
20.   Reeta Pitkänen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:15:00      24:09  
21.   Salla Kuusisto MS Parma  FIN  11:32:00   23:45 (20)  24:18  
22.   Aada Heikkinen SK Pohjantähti  FIN  11:23:00   24:39 (21)  25:09  
23.   Iines Sikkilä Lapuan Virkiä  FIN  11:34:00   24:53 (22)  25:20  
24.   Emmi Honkala Kangasala SK  FIN  11:40:00   25:53 (23)  26:25  
25.   Sira Riissanen Kalevan Rasti  FIN  11:33:00   26:44 (24)  27:21  
26.   Erika Takkinen Espoon Akilles  FIN  11:20:00   28:06 (25)  28:35  
27.   Varvara Nikolaeva Russia  RUS  11:22:00   28:28 (26)  29:01  
28.   Miia Pötry Kalevan Rasti  FIN  11:26:00   28:44 (27)  29:16  
29.   Vanessa Pöyhönen Vetelin Urheilijat  FIN  11:29:00   30:02 (28)  30:39  
30.   Eveliina Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  11:36:00   30:32 (29)  31:14  
31.   Elisa Lepistö Hauhon Sisu  FIN  11:00:00   32:06 (30)  32:39  
32.   Anna Tujunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:38:00   32:08 (31)  32:45  
33.   Anna Leliavina Russia  RUS  11:30:00   33:22 (32)  33:57  
34.   Elsa Nurmiainen OK Raseborg  FIN  11:31:00   33:44 (33)  34:30  
35.   Gaia Alhojärvi Rasti-Jyry  FIN  11:43:00   33:56 (34)  34:34  
36.   Maija Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:27:00   36:19 (35)  36:52  
37.   Iita Venho Maarian Mahti  FIN  11:17:00   45:52 (36)  46:29  
38.   Martta Huttunen Olavin Rasti  FIN  11:01:00   48:49 (37)  49:25  
   Iida Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:25:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English