Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

D10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,5 km
Maali
1,6 km
 
1.   Alma Laukkanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:51:00   15:22 (1)  15:53  
2.   Saana Sulonen Rasti-Lukko  FIN  12:14:00   15:25 (2)  15:56  
3.   Venla Hyvölä Kymin Suunnistajat  FIN  12:06:00   16:22 (3)  16:54  
4.   Martta Väisänen Laitasaaren Veto  FIN  12:00:00   16:42 (4)  17:15  
5.   Kaisla Salmia Tarpian Suunta  FIN  11:40:00   17:13 (5)  17:44  
6.   Helmiina Similä SK Pohjantähti  FIN  11:35:00   17:35 (6)  18:04  
7.   Ilona Anttila SK Pohjantähti  FIN  11:52:00   17:40 (7)  18:12  
8.   Jonna Kärnä Sonkajärven Pahka  FIN  12:03:00   18:22 (8)  18:55  
9.   Viktoriia Golubchikova Russia  RUS  12:13:00   18:55 (9)  19:25  
10.   Sira Riissanen Kalevan Rasti  FIN  11:42:00   19:10 (10)  19:46  
11.   Siiri Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  12:09:00   19:44 (11)  20:16  
12.   Reeta Pitkänen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:05:00   20:10 (12)  20:43  
13.   Alisa Sillanpää Lynx  FIN  12:12:00   20:28 (13)  21:02  
14.   Vanessa Pöyhönen Vetelin Urheilijat  FIN  11:44:00   20:52 (14)  21:25  
15.   Emilia Niittyalho Puolangan Ryhti  FIN  11:58:00   20:55 (15)  21:29  
16.   Iida Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  12:04:00   21:06 (16)  21:37  
17.   Senni Rautiainen Sotkamon Jymy  FIN  11:37:00   21:06 (16)  21:44  
18.   Silja Alahäivälä Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:43:00   21:39 (18)  22:11  
19.   Elisa Lepistö Hauhon Sisu  FIN  11:53:00   21:41 (19)  22:13  
20.   Salla Kuusisto MS Parma  FIN  12:02:00   23:45 (20)  24:18  
21.   Hilma Niittyalho Puolangan Ryhti  FIN  11:46:00   23:50 (21)  24:25  
22.   Venla Virkkala Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:10:00   24:45 (22)  25:18  
23.   Anna Leliavina Russia  RUS  12:07:00   24:45 (22)  25:21  
24.   Miia Pötry Kalevan Rasti  FIN  11:50:00   24:48 (24)  25:25  
25.   Reetta Mulari Paimion Rasti  FIN  11:38:00   24:54 (25)  25:30  
26.   Emmi Honkala Kangasala SK  FIN  11:36:00   25:26 (26)  26:03  
27.   Iines Sikkilä Lapuan Virkiä  FIN  11:48:00   25:40 (27)  26:19  
28.   Hilla Pohjola Tampereen Pyrintö  FIN  12:01:00   26:00 (28)  26:26  
29.   Varvara Nikolaeva Russia  RUS  11:45:00   26:11 (29)  26:51  
30.   Erika Takkinen Espoon Akilles  FIN  12:15:00   28:15 (30)  28:46  
31.   Martta Huttunen Olavin Rasti  FIN  11:59:00   28:50 (31)  29:26  
32.   Ilona Tonder SK Vuoksi  FIN  11:54:00   29:10 (32)  29:41  
33.   Eveliina Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  11:56:00   29:14 (33)  29:59  
34.   Elsa Nurmiainen OK Raseborg  FIN  11:34:00   29:45 (34)  30:37  
35.   Gaia Alhojärvi Rasti-Jyry  FIN  11:47:00   30:08 (35)  30:53  
36.   Anna Tujunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:41:00   36:31 (36)  37:11  
37.   Maija Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:39:00   40:57 (37)  41:48  
38.   Iita Venho Maarian Mahti  FIN  11:55:00   45:04 (38)  45:41  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English