Kainuun Rastiviikko 1.-6.7.2018 Kajaani

D10RR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Ilona Anttila
SK Pohjantähti
4:04 (3)
5:37 (1)
1:33 (1)
10:59 (1)
5:22 (3)
13:48 (2)
2:49 (2)
15:43 (2)
1:55 (7)
16:14 (1)
31 (10)
16:14  Ilona Anttila
2   Saana Sulonen
Rasti-Lukko
4:42 (5)
6:32 (4)
1:50 (6)
11:52 (2)
5:20 (2)
15:01 (3)
3:09 (3)
16:42 (3)
1:41 (1)
17:11 (2)
29 (4)
17:11  Saana Sulonen
3   Venla Virkkala
Ounasvaaran Hiihtoseura
4:38 (4)
6:28 (3)
1:50 (6)
11:52 (2)
5:24 (4)
15:27 (5)
3:35 (6)
17:09 (4)
1:42 (2)
17:38 (3)
29 (4)
17:38  Venla Virkkala
4   Martta Väisänen
Laitasaaren Veto
3:55 (1)
6:39 (5)
2:44 (23)
11:54 (4)
5:15 (1)
15:23 (4)
3:29 (5)
17:11 (5)
1:48 (6)
17:42 (4)
31 (10)
17:42  Martta Väisänen
5   Venla Hyvölä
Kymin Suunnistajat
5:12 (9)
7:11 (9)
1:59 (10)
12:46 (6)
5:35 (5)
15:59 (7)
3:13 (4)
17:42 (6)
1:43 (4)
18:09 (5)
27 (2)
18:09  Venla Hyvölä
6   Helmiina Similä
SK Pohjantähti
4:51 (6)
6:44 (6)
1:53 (8)
13:02 (7)
6:18 (7)
15:43 (6)
2:41 (1)
17:45 (7)
2:02 (10)
18:17 (6)
32 (16)
18:17  Helmiina Similä
7   Kaisla Salmia
Tarpian Suunta
5:21 (11)
7:05 (7)
1:44 (3)
12:42 (5)
5:37 (6)
16:48 (8)
4:06 (14)
19:03 (8)
2:15 (15)
19:35 (7)
32 (16)
19:35  Kaisla Salmia
8   Viktoriia Golubchikova
Russia
5:16 (10)
7:15 (10)
1:59 (10)
14:22 (9)
7:07 (12)
18:17 (10)
3:55 (9)
20:04 (9)
1:47 (5)
20:36 (8)
32 (16)
20:36  Viktoriia Golubchikova
9   Elisa Lepistö
Hauhon Sisu
5:38 (13)
7:35 (12)
1:57 (9)
14:07 (8)
6:32 (8)
18:15 (9)
4:08 (15)
20:30 (10)
2:15 (15)
21:03 (9)
33 (21)
21:03  Elisa Lepistö
10   Silja Alahäivälä
Pudasjärven Urheilijat
5:40 (14)
8:09 (14)
2:29 (17)
14:46 (10)
6:37 (9)
18:57 (11)
4:11 (17)
21:02 (11)
2:05 (12)
21:33 (10)
31 (10)
21:33  Silja Alahäivälä
11   Jonna Kärnä
Sonkajärven Pahka
5:41 (15)
8:14 (16)
2:33 (18)
15:09 (12)
6:55 (10)
19:09 (12)
4:00 (11)
21:17 (12)
2:08 (13)
21:49 (11)
32 (16)
21:49  Jonna Kärnä
12   Senni Rautiainen
Sotkamon Jymy
5:01 (7)
7:10 (8)
2:09 (12)
15:02 (11)
7:52 (16)
20:16 (15)
5:14 (21)
22:14 (14)
1:58 (8)
22:41 (12)
27 (2)
22:41  Senni Rautiainen
13   Alisa Sillanpää
Lynx
5:07 (8)
7:17 (11)
2:10 (14)
15:54 (15)
8:37 (21)
19:46 (13)
3:52 (8)
22:14 (14)
2:28 (22)
22:44 (13)
30 (8)
22:44  Alisa Sillanpää
14   Reeta Pitkänen
Kuusamon Erä-Veikot
6:21 (19)
8:10 (15)
1:49 (5)
15:39 (13)
7:29 (14)
19:50 (14)
4:11 (17)
22:11 (13)
2:21 (19)
22:47 (14)
36 (27)
22:47  Reeta Pitkänen
15   Hilla Pohjola
Tampereen Pyrintö
5:22 (12)
8:20 (17)
2:58 (25)
15:50 (14)
7:30 (15)
20:37 (17)
4:47 (20)
23:23 (17)
2:46 (27)
23:49 (15)
26 (1)
23:49  Hilla Pohjola
16   Emmi Honkala
Kangasala SK
6:10 (18)
8:31 (18)
2:21 (15)
16:29 (16)
7:58 (17)
20:32 (16)
4:03 (13)
23:19 (16)
2:47 (28)
23:53 (16)
34 (25)
23:53  Emmi Honkala
17   Vanessa Pöyhönen
Vetelin Urheilijat
7:13 (25)
9:35 (23)
2:22 (16)
17:38 (19)
8:03 (19)
22:00 (18)
4:22 (19)
24:29 (18)
2:29 (23)
24:58 (17)
29 (4)
24:58  Vanessa Pöyhönen
18   Iines Sikkilä
Lapuan Virkiä
6:06 (17)
8:41 (20)
2:35 (19)
18:15 (20)
9:34 (23)
22:16 (19)
4:01 (12)
24:36 (19)
2:20 (18)
25:07 (18)
31 (10)
25:07  Iines Sikkilä
19   Alma Laukkanen
Kouvolan Suunnistajat
3:59 (2)
5:44 (2)
1:45 (4)
-
-
13:11 (1)
-
14:53 (1)
1:42 (2)
25:25 (19)
10:32 (36)
25:25  Alma Laukkanen
19   Sira Riissanen
Kalevan Rasti
7:10 (24)
11:48 (29)
4:38 (32)
18:51 (22)
7:03 (11)
22:50 (21)
3:59 (10)
24:51 (20)
2:01 (9)
25:25 (19)
34 (25)
25:25  Sira Riissanen
21   Reetta Mulari
Paimion Rasti
6:24 (20)
8:33 (19)
2:09 (12)
17:07 (18)
8:34 (20)
22:49 (20)
5:42 (26)
25:11 (21)
2:22 (20)
25:52 (21)
41 (33)
25:52  Reetta Mulari
22   Ilona Tonder
SK Vuoksi
6:30 (23)
9:47 (24)
3:17 (28)
18:40 (21)
8:53 (22)
23:58 (22)
5:18 (23)
26:28 (22)
2:30 (24)
26:57 (22)
29 (4)
26:57  Ilona Tonder
23   Hilma Niittyalho
Puolangan Ryhti
6:03 (16)
8:42 (21)
2:39 (22)
16:43 (17)
8:01 (18)
25:21 (23)
8:38 (34)
27:29 (23)
2:08 (13)
28:02 (23)
33 (21)
28:02  Hilma Niittyalho
24   Anna Leliavina
Russia
6:26 (22)
9:24 (22)
2:58 (25)
21:04 (25)
11:40 (28)
26:18 (25)
5:14 (21)
28:48 (25)
2:30 (24)
29:25 (24)
37 (30)
29:25  Anna Leliavina
25   Eveliina Mutikainen
Rasti-Jussit
7:14 (26)
9:49 (25)
2:35 (19)
19:55 (23)
10:06 (24)
25:34 (24)
5:39 (25)
28:47 (24)
3:13 (32)
29:30 (25)
43 (34)
29:30  Eveliina Mutikainen
26   Emilia Niittyalho
Puolangan Ryhti
7:15 (27)
10:20 (26)
3:05 (27)
22:44 (28)
12:24 (29)
26:54 (27)
4:10 (16)
29:13 (26)
2:19 (17)
29:44 (26)
31 (10)
29:44  Emilia Niittyalho
27   Miia Pötry
Kalevan Rasti
10:06 (34)
13:32 (32)
3:26 (29)
20:44 (24)
7:12 (13)
26:45 (26)
6:01 (27)
29:38 (27)
2:53 (29)
30:11 (27)
33 (21)
30:11  Miia Pötry
28   Salla Kuusisto
MS Parma
8:11 (31)
13:46 (33)
5:35 (35)
24:15 (29)
10:29 (25)
27:58 (28)
3:43 (7)
30:02 (28)
2:04 (11)
30:34 (28)
32 (16)
30:34  Salla Kuusisto
29   Martta Huttunen
Olavin Rasti
9:39 (33)
12:16 (31)
2:37 (21)
25:18 (30)
13:02 (30)
32:00 (30)
6:42 (30)
34:36 (30)
2:36 (26)
35:09 (29)
33 (21)
35:09  Martta Huttunen
30   Elsa Nurmiainen
OK Raseborg
8:02 (29)
11:43 (28)
3:41 (30)
22:34 (27)
10:51 (26)
29:36 (29)
7:02 (31)
34:34 (29)
4:58 (36)
35:21 (30)
47 (35)
35:21  Elsa Nurmiainen
30   Erika Takkinen
Espoon Akilles
7:41 (28)
10:32 (27)
2:51 (24)
21:29 (26)
10:57 (27)
32:24 (31)
10:55 (35)
34:51 (31)
2:27 (21)
35:21 (30)
30 (8)
35:21  Erika Takkinen
32   Siiri Nivukoski
Lapuan Virkiä
6:24 (20)
8:06 (13)
1:42 (2)
28:30 (31)
20:24 (34)
34:08 (32)
5:38 (24)
37:10 (32)
3:02 (31)
37:41 (32)
31 (10)
37:41  Siiri Nivukoski
33   Anna Tujunen
Kuopion Suunnistajat
10:38 (35)
15:21 (35)
4:43 (33)
28:54 (32)
13:33 (31)
37:30 (33)
8:36 (33)
40:49 (33)
3:19 (34)
41:25 (33)
36 (27)
41:25  Anna Tujunen
34   Gaia Alhojärvi
Rasti-Jyry
9:23 (32)
15:14 (34)
5:51 (36)
31:43 (33)
16:29 (33)
38:07 (34)
6:24 (29)
41:02 (34)
2:55 (30)
41:41 (34)
39 (31)
41:41  Gaia Alhojärvi
35   Iita Venho
Maarian Mahti
16:25 (36)
21:27 (36)
5:02 (34)
37:22 (34)
15:55 (32)
45:37 (35)
8:15 (32)
48:56 (35)
3:19 (34)
49:35 (35)
39 (31)
49:35  Iita Venho
36   Varvara Nikolaeva
Russia
8:05 (30)
11:55 (30)
3:50 (31)
44:21 (35)
32:26 (35)
50:28 (36)
6:07 (28)
53:42 (36)
3:14 (33)
54:18 (36)
36 (27)
54:18  Varvara Nikolaeva
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English