Valtakunnalliset KLL MAASTOT Lempäälä 23.05.2018

Pojat 13

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
0,73
Väliaika
1,42 km
Maali
2,25 km
 
1.   Jussi Ankelo Kalannin koulu    13:00:00   2:36 (1)  5:00 (1)  7:41  
2.   Konsta Manninen Vatialan Koulu    13:00:00   2:36 (2)  5:01 (2)  7:54  
3.   Anton Packalen Veikkolan koulu    13:00:00   2:38 (4)  5:08 (3)  7:54  
4.   Eetu Valtola Kalevankangas    13:00:00   2:42 (5)  5:13 (4)  8:08  
5.   Florian Fritzén Katarinaskolan    13:00:00   2:49 (12)  5:26 (8)  8:16  
6.   Niklas Engblom Tolkkisten koulu    13:00:00   2:45 (6)  5:20 (6)  8:18  
6.   Joakim Anttila Vehkalahden koulu    13:00:00   2:46 (7)  5:23 (7)  8:18  
8.   Veikka Yli-Härsilä Kirkonkylän koulu    13:00:00   2:51 (18)  5:27 (9)  8:22  
9.   Lassi Pärtty Virojoen koulu    13:00:00   2:47 (10)  5:27 (10)  8:23  
10.   Tatu Haikala Myllymäen koulu    13:00:00   2:38 (3)  5:18 (5)  8:27  
11.   Jere Soininen Mäntymäen koulu    13:00:00   2:55 (31)  5:35 (20)  8:29  
12.   Henri Mattila Hirvihaaran koulu    13:00:00   2:51 (14)  5:35 (18)  8:29  
13.   Jimi Rousu Hollihaan koulu    13:00:00   2:51 (18)  5:33 (14)  8:32  
14.   Tero Korpi Aurinkolahden peruskoulu    13:00:00   2:47 (8)  5:32 (12)  8:32  
15.   Veeti Savolainen Kurkelan koulu    13:00:00   2:56 (34)  5:35 (19)  8:33  
16.   Teemu Karppanen Sääksjärven koulu    13:00:00   2:56 (33)  5:39 (23)  8:34  
17.   Kasper Biskop Mäntykankaan koulu    13:00:00   2:52 (22)  5:33 (15)  8:34  
18.   Valtteri Sund Keskuskoulu    13:00:00   2:48 (11)  5:31 (11)  8:34  
19.   Erno Tietäväinen Tikkalan koulu    13:00:00   2:51 (18)  5:36 (21)  8:34  
20.   Eero Ranta Kuljun koulu    13:00:00   2:58 (38)  5:41 (26)  8:35  
21.   Paavo Mäntyvaara Kämmenniemen koulu    13:00:00   2:54 (26)  5:34 (17)  8:35  
22.   Johannes Salmi Kunnaksen koulu    13:00:00   2:51 (14)  5:33 (13)  8:36  
23.   Akseli Pesu Nuolialan koulu    13:00:00   2:54 (25)  5:40 (25)  8:39  
24.   Lassi Luostarinen Riihenmäen koulu    13:00:00   3:00 (43)  5:45 (36)  8:40  
25.   Eelis Kuusjärvi Lastusten koulu    13:00:00   2:58 (38)  5:41 (27)  8:41  
26.   Kaapo Lehtonen Kariston ala-aste    13:00:00   2:53 (23)  5:40 (24)  8:44  
27.   Asro Nieminen Hyökänummen koulu    13:00:00   2:55 (29)  5:42 (30)  8:45  
28.   Mika Kärkkäinen Nahkalan koulu    13:00:00   2:54 (26)  5:38 (22)  8:47  
29.   Juho Länsiluoto Paloheinän ala-aste    13:00:00   2:47 (8)  5:34 (16)  8:49  
30.   Jere Simola Nuolialan koulu    13:00:00   2:58 (37)  5:41 (29)  8:50  
31.   Luca Seppänen Nummisten koulu    13:00:00   2:54 (24)  5:43 (33)  8:51  
32.   Eemil Laamanen Kariston koulu    13:00:00   2:52 (21)  5:42 (31)  8:53  
33.   Pietari Bergman Kemien alakoulu    13:00:00   2:56 (32)  5:42 (32)  8:54  
34.   Rasmus Koponen Winellska skolan    13:00:00   2:57 (35)  5:43 (34)  8:55  
35.   Oliver Suhonen Kasakkamäen koulu    13:00:00   2:54 (28)  5:47 (37)  8:58  
36.   Joonatan Piiroinen Keskuskoulu    13:00:00   2:51 (14)  5:41 (27)  8:59  
37.   Joni Vis Tolkkisten koulu    13:00:00   2:50 (13)  5:43 (35)  8:59  
38.   Jesse Riissanen Messukylän koulu    13:00:00   3:02 (46)  5:57 (44)  9:00  
39.   Risto-Matti Takatalo Myllypohjan koulu    13:00:00   3:00 (44)  5:51 (39)  9:00  
40.   Tobias Syrjä Svenska samskolan i Tammerfors    13:00:00   3:03 (47)  5:58 (45)  9:00  
41.   Emil Simberg Kariston koulu    13:00:00   2:59 (41)  5:54 (42)  9:04  
42.   Tomas Lahtinen Sääksjärven koulu    13:00:00   2:59 (41)  5:53 (40)  9:05  
43.   Otto Holm Sokojan koulu    13:00:00   2:59 (40)  5:53 (41)  9:09  
44.   Niilo Mölsä Peipon koulu    13:00:00   2:57 (36)  5:54 (42)  9:14  
45.   Juho Vantaala Kärpäsen koulu    13:00:00   2:55 (29)  5:49 (38)  9:16  
46.   Petteri Haapaniemi Säijän koulu    13:00:00   3:07 (48)  6:01 (47)  9:37  
47.   Viljam Lahti Keskuskoulu    13:00:00   2:51 (14)  6:00 (46)  9:38  
48.   Eino Liponkoski Sääksjärven koulu    13:00:00   3:01 (45)  6:02 (48)  9:52  
49.   Alex Sundstedt Svenska samskolan i Tammerfors    13:00:00   3:20 (49)  6:39 (49)  10:27  
50.   Aatu Muhonen Alakylän koulu    13:00:00   3:20 (50)  6:57 (50)  11:00  
51.   Joni Ahokas Monnin koulu    13:00:00   3:57 (51)  8:10 (51)  13:22  
   Otso Kaukonen Heinsuon koulu    13:00:00         ei läht.  
   Olli Kouvalainen Nivan koulu    13:00:00         ei läht.  
   Vikki Yli-Härsilä Kirkonkylän koulu    13:00:00         keskeytti  
   Samuel Pasanen Jalkarannan koulu    13:00:00         ei läht.  
   Antti Martikainen Kärpäsen koulu    13:00:00         ei läht.  
   Eetu Komu Moision koulu    13:00:00         ei läht.  
   Sisu Sitolahti Ohkola    13:00:00         ei läht.  
   Arttu Laakso Sääksjärven koulu    13:00:00         ei läht.  
   Lukas Viik Keskuskoulu    13:00:00         ei läht.  
   Oiva Tuomaala Tolkkisten koulu    13:00:00         ei läht.  
   Konsta Uuttera Mutalan Koulu    13:00:00         ei läht.  
   Lai Le Peiponkoulu    13:00:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English