Terwahölkkä ja -maraton 20.5.2017

Miehet puolimaraton

Lähtölista

1264Lasse MalinPrisma LimingantulliFIN12:00:00   1264
1265Juha MiettunenS-market KemiFIN12:00:00   1265
1266Juho JärvelinTalenomFIN12:00:00   1266
1267Jorma JurmuWSPFIN12:00:00   1267
1268Arto PisiläKempeleen seurakuntaFIN12:00:00   1268
1269Heikki KoskinenOuluFIN12:00:00   1269
1270Antti VirkkulaPihtipudasFIN12:00:00   1270
1271Mika LackmanOuluFIN12:00:00   1271
1272Mika NiiranenIisalmiFIN12:00:00   1272
1273Asko VeteläinenOJTFIN12:00:00   1273
1274Simo KinnunenSuomussalmen RastiFIN12:00:00   1274
1275Joni Ranta-EskolaTalenomFIN12:00:00   1275
1276Pekka KeskiahoOuluFIN12:00:00   1276
1277Henri LummeMetsokankaan reipasFIN12:00:00   1277
1278Risto PakanenROHM Semiconductor GmbHFIN12:00:00   1278
1279Toni HerronenTyrnäväFIN12:00:00   1279
1280Olli-Pekka KokkoPudasjärviFIN12:00:00   1280
1281Olaf LakinMinneapolis, Minnesota USAUSA12:00:00   1281
1282Tommi HenttunenSiili SolutionsFIN12:00:00   1282
1283Ari SuorsaHaukiputaan HeittoFIN12:00:00   1283
1284Tuomas LehtolaOSJMFIN12:00:00   1284
1285Jussi NissinenKelloFIN12:00:00   1285
1286Janne KämäräinenPelsoFIN12:00:00   1286
1287Jukka HolmaHaukipudasFIN12:00:00   1287
1288Harri LämsäKuusamoFIN12:00:00   1288
1289Ville PaakkariOuluFIN12:00:00   1289
1290Henning HenschelMIPTGER12:00:00   1290
1291Jouko LehtolaTactoTek OyFIN12:00:00   1291
1292Tuomas TuuliLapWall OyFIN12:00:00   1292
1293Jouni PalanderS-market Tuira, OuluFIN12:00:00   1293
1294Hannu AskaBitfactor OyFIN12:00:00   1294
1295Antti VäyrynenOP OuluFIN12:00:00   1295
1296Jarmo MällinenOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN12:00:00   1296
1297Marko KaakkuriniemiOuluFIN12:00:00   1297
1298Erkki MikkonenOuluFIN12:00:00   1298
1299Sakari KantolaKatman OyFIN12:00:00   1299
1300Henri KuivalaOuluFIN12:00:00   1300
1301Juha RomppainenOuluFIN12:00:00   1301
1302Jaakko NiemiKajaaniFIN12:00:00   1302
1303Kai LooJyväskyläFIN12:00:00   1303
1304Olli KohonenIF Mairea PommiFIN12:00:00   1304
1305Sumiko ShibataJapanJPN12:00:00   1305
1306Janne PekkarinenLapWall OyFIN12:00:00   1306
1307Antero LappalainenS-market KaakkuriFIN12:00:00   1307
1308Juha MäkiNordeaFIN12:00:00   1308
1309Mika HämäläinenTalenomFIN12:00:00   1309
1310Antti RasiSweco TalotekniikkaFIN12:00:00   1310
1311Antti AhonenSweco RakennetekniikkaFIN12:00:00   1311
1312Petro RasmussenRovaniemiFIN12:00:00   1312
1313Timo SuomalainenKempeleFIN12:00:00   1313
1314Jukka-Pekka LaulajainenLimingan NiittomiehetFIN12:00:00   1314
1315Timo PääkkönenNokia OyFIN12:00:00   1315
1316Raimo LepistöOuluFIN12:00:00   1316
1317Mikko EirolaHiottu OyFIN12:00:00   1317
1318Ilpo OhtamaaMaanrakennus Ohtamaa OyFIN12:00:00   1318
1319Mika MarjetaLevottomat JalatFIN12:00:00   1319
1320Janne SiikaluomaSodankyläFIN12:00:00   1320
1321Vesa HalonenKempeleFIN12:00:00   1321
1322Jaakko TörmäläKuusamon juoksijatFIN12:00:00   1322
1323Janne TakkinenFibroc Oy, OuluFIN12:00:00   1323
1324Esa KoponenSiili SolutionsFIN12:00:00   1324
1325Lasse AhonenK-rauta ÄimärautioFIN12:00:00   1325
1326Tommi KuruABC Tuira HesburgerFIN12:00:00   1326
1327Lauri KeränenPrisma LinnanmaaFIN12:00:00   1327
1328Jerome ThevenotMIPTFRA12:00:00   1328
1329Antti JänttiTyrnäväFIN12:00:00   1329
1330Lauri PäkkiläJoperaFIN12:00:00   1330
1331Teemu NurminenOuluFIN12:00:00   1331
1332Juha-Pekka HonkanenVarjakkaFIN12:00:00   1332
1333Karri NikunenTeerijärviFIN12:00:00   1333
1334Samuli TiiroOuluFIN12:00:00   1334
1335Mikko TihinenQlikFIN12:00:00   1335
1336Leo HeikkiläTeam HBMFIN12:00:00   1336
1337Timo SarpolaPolar Electro OyFIN12:00:00   1337
1338Arto NieminenTeam PseudomonasFIN12:00:00   1338
1339Simo HyvönenRovaniemiFIN12:00:00   1339
1340Antti KervinenOuluFIN12:00:00   1340
1341Ville KarhuOulunsaloFIN12:00:00   1341
1342Antti KettuVeKuFIN12:00:00   1342
1343Jussi KorhonenJuntit OKFIN12:00:00   1343
1344Aki HärkönenSuomussalmiFIN12:00:00   1344
1345Pekka PoikelaSale MyllyojaFIN12:00:00   1345
1346Santtu RajasaloNordeaFIN12:00:00   1346
1347Timo NurmimäkiSweco RakennetekniikkaFIN12:00:00   1347
1348Juha VäänänenOuluFIN12:00:00   1348
1349Timo KukkonenOuluFIN12:00:00   1349
1350Maximilian NiemeläHankasalmiFIN12:00:00   1350
1351Ville AnttilaCRS Laboratories OyFIN12:00:00   1351
1352Jari PajalaTyrnäväFIN12:00:00   1352
1353Eero KannistoOuluFIN12:00:00   1353
1354Jarmo HyyppäOuluFIN12:00:00   1354
1355Anssi KoskenniemiOuluFIN12:00:00   1355
1356Miikka HosionahoRovaniemiFIN12:00:00   1356
1357Miika LehtoviitaTeam Kotivuorisport.fiFIN12:00:00   1357
1358Antti AholaLapWall OyFIN12:00:00   1358
1359Teemu HussoBitfactor OyFIN12:00:00   1359
1360Heikki NikkanenNordeaFIN12:00:00   1360
1361Jussi PartanenNordeaFIN12:00:00   1361
1362Juha LoukkalaNordeaFIN12:00:00   1362
1363Joonas LaurilaNordeaFIN12:00:00   1363
1364Markus NissiTalenomFIN12:00:00   1364
1365Kai KanniainenK-rauta ÄimärautioFIN12:00:00   1365
1366Jose Ben-BaruchK-rauta ÄimärautioFIN12:00:00   1366
1367Teemu KursuOuluFIN12:00:00   1367
1368Vitaly DenisovVeliky NovgorodRUS12:00:00   1368
1369Mikko KilpalaOuluFIN12:00:00   1369
1370Janne EskelinenOuluFIN12:00:00   1370
1371Jouni TenhunenOuluFIN12:00:00   1371
1372Mikko PellikkaKempeleen KiriFIN12:00:00   1372
1373Jukka KilpeläinenLiminkaFIN12:00:00   1373
1374Tuomo SaastamoinenYhteyspisteFIN12:00:00   1374
1375Antti TaimistoExoveFIN12:00:00   1375
1376Lasse KälkäinenOuluFIN12:00:00   1376
1377Mika PekkanenNokia OyFIN12:00:00   1377
1378Aapo YlisassiOuluFIN12:00:00   1378
1379Heikki PalosaariOuluFIN12:00:00   1379
1380Toni SaksanenRosso ZeppelinFIN12:00:00   1380
1381Tommi KiviniemiSweco YmpäristöFIN12:00:00   1381
1382Juha KoskeloOuluFIN12:00:00   1382
1383Aaro ErolaHirvasFIN12:00:00   1383
1384Juho-Pekka JortamaHelsinkiFIN12:00:00   1384
1385Tuomas HautamäkiYlivieskaFIN12:00:00   1385
1386Tommi KiiveriTeam KiiveritFIN12:00:00   1386
1387Lasse KaiponenOuluFIN12:00:00   1387
1388Anssi KallioKauniainenFIN12:00:00   1388
1389Samu HautamäkiOuluFIN12:00:00   1389
1390Jussi RonkainenPölkky OyFIN12:00:00   1390
1391Martti MeriläinenABC LiminkaFIN12:00:00   1391
1393Jouko PitkäläLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN12:00:00   1393
1394Jouni TimlinWSPFIN12:00:00   1394
1395Sakari EirolaHiottu OyFIN12:00:00   1395
1396Joonas TölliOuluFIN12:00:00   1396
1397Henri MatikainenRovaniemiFIN12:00:00   1397
1398Ari TurpeinenFC KickballsFIN12:00:00   1398
1399Laurance RobinsonOuluIMN12:00:00   1399
1400Joona HolappaHeinäpään HölkkäseuraFIN12:00:00   1400
1401Arttu VilmiOuluFIN12:00:00   1401
1402Jaakko KarhumaaLapWall OyFIN12:00:00   1402
1403Timo StenrothSale RaksilaFIN12:00:00   1403
1404Saku LeskeläPöyryFIN12:00:00   1404
1405Matti PöysköTalenomFIN12:00:00   1405
1406Tuukka KiiveriTeam KiiveritFIN12:00:00   1406
1407Sami RuostetsaariABC Tuira HesburgerFIN12:00:00   1407
1408Mikko IkäheimoSale RaksilaFIN12:00:00   1408
1409Petri HeikinmattiTalenomFIN12:00:00   1409
1410Mikko NurmelaX-tri LahtiFIN12:00:00   1410
1411Jukka SahiOuluFIN12:00:00   1411
1412Kalle KervinenOuluFIN12:00:00   1412
1413Jaakko AntinkaapoOuluFIN12:00:00   1413
1414Lasse PelttariTili-TeknoFIN12:00:00   1414
1415Simo OjanenMIPTFIN12:00:00   1415
1416Mikko VaaramoOuluFIN12:00:00   1416
1417Akseli KurttioNordeaFIN12:00:00   1417
1418Henrik MäättäLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN12:00:00   1418
1419Pekka HuhtalaOuluFIN12:00:00   1419
1420Mikko SimiläIiFIN12:00:00   1420
1421Eerik PuolitaivalOuluFIN12:00:00   1421
1422Jonne HaapalaOulainenFIN12:00:00   1422
1423Antti HaaraojaOulainenFIN12:00:00   1423
1424Aku ÅkermanHaukipudasFIN12:00:00   1424
1425Jori Viita-AhoOuluFIN12:00:00   1425
1426Mika RunttiABC KiiminkiFIN12:00:00   1426
1427Jaakko ImmonenSale KuivasrantaFIN12:00:00   1427
1428Aleksi TuovilaS-market KaukovainioFIN12:00:00   1428
1429Veijo TervoLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN12:00:00   1429
1430Aatu RantanenOuluFIN12:00:00   1430
1431Pauli VäisänenOulun yliopistoFIN12:00:00   1431
1432Erkki TasalaRovaniemiFIN12:00:00   1432
1433Turkka SalmiVeli ja sen siskoFIN12:00:00   1433
1434Petteri NikulainenPrisma LimingantulliFIN12:00:00   1434
1435Tuukka OikarinenPrisma LimingantulliFIN12:00:00   1435
1436Jaakko MikkolaPrisma LinnanmaaFIN12:00:00   1436
1437Jyri LahtiSale MäntyläFIN12:00:00   1437
1438Samu KivirintaSale RaksilaFIN12:00:00   1438
1439Matti HuotariOP OuluFIN12:00:00   1439
1440Miika MustajärviKempeleFIN12:00:00   1440
1441Mikko SirviöTeam kivut-ONFIN12:00:00   1441
1442Sampsa ViljamaaOuluFIN12:00:00   1442
1443Patrick GottsbacherVienna, AUTAUT12:00:00   1443
1444Aleksei TiulpinMIPTRUS12:00:00   1444
1445Janne KontioPrisma LinnanmaaFIN12:00:00   1445
1446Tuukka HautamäkiOuluFIN12:00:00   1446
1447Santeri MahonenOuluFIN12:00:00   1447
1448Teemu AhertoOuluFIN12:00:00   1448
1449Atte RiikolaRötösherratFIN12:00:00   1449
1450Jari-Pekka NousuOuluFIN12:00:00   1450
1451Antti AiraksinenVaasaFIN12:00:00   1451
1452Antti HeikkinenOuluFIN12:00:00   1452
1453Lauri SalmelaLystikerhoFIN12:00:00   1453
1454Matias Tiiroteam TiirotFIN12:00:00   1454
1455Samu HeikkiläAirlon OyFIN12:00:00   1455
1456Heikki HurtigAirlon OyFIN12:00:00   1456
1457Roope MyllyläABC KiiminkiFIN12:00:00   1457
1458Vesa-Matti NousiainenPrisma LimingantulliFIN12:00:00   1458
1459Jaakko PakonenS-market Tuira, OuluFIN12:00:00   1459
1460Jere PitkäläLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN12:00:00   1460
1461Perttu JokitaloOuluFIN12:00:00   1461
1462Markus LöppönenOuluFIN12:00:00   1462
1463Joonas HepolaOuluFIN12:00:00   1463
1464Michal JordánPrague, Czech RepublicCZE12:00:00   1464
1998Vesa-Pekka HenrikssonOuluFIN12:00:00   1998
1999Simo LehtikangasOuluFIN12:00:00   1999
2007Matti PisiläHaukipudasFIN12:00:00   2007
2010Timo VimpariJuopulin JuJuFIN12:00:00   2010
2020Esa PesonenRokua MTB TeamFIN12:00:00   2020
2027Tapio JoensuuKempeleFIN12:00:00   2027
2030Teemu KiviojaTyrnäväFIN12:00:00   2030
2032Mika KyllönenKuhmoFIN12:00:00   2032
2037Jukka KinnunenOuluFIN12:00:00   2037
2038Olli HeinikoskiKuivaniemen iskuFIN12:00:00   2038
2043Ville NikkinenProVictoriaFIN12:00:00   2043
2047Jenni LehtikangasOuluFIN12:00:00   2047
2048Erno MarjakangasNokia OyFIN12:00:00   2048
2050Jaakko TuiskuOuluFIN12:00:00   2050
2054Panu LietoSqueezy TeamFIN12:00:00   2054
2056Petri YliniemeläNokia OyFIN12:00:00   2056
2057Aleksi KulokorpiOuluFIN12:00:00   2057
2061Jukka-Pekka PuotiniemiOuluFIN12:00:00   2061
2066Antti VänskäOuluFIN12:00:00   2066
2068Ville-Veikko PohjolaOulu-Pohjola Hockay CampFIN12:00:00   2068
2079Ilpo SeppänenOuluFIN12:00:00   2079
2081Matias WesterbergRaxtone ammattiradiotFIN12:00:00   2081
2083Ville VornanenOuluFIN12:00:00   2083
2088Ari RätyOuluFIN12:00:00   2088
2095Juho KarhumaaKiiminkiFIN12:00:00   2095
2096Markku TuomelaOuluFIN12:00:00   2096
2099Paavo PohjolaYlikiiminkiFIN12:00:00   2099
2101Jukka RusanenSK MortisFIN12:00:00   2101
2102Mikko KankkunenHeinolaFIN12:00:00   2102
2108Henry YlisassiKajaaniFIN12:00:00   2108
2113Timo RossiSimo/team KipitiFIN12:00:00   2113
2115Ari-Pekka AlafranttiTornioFIN12:00:00   2115
2125Sauli PeltoperäKemiFIN12:00:00   2125
2140Viljar SenrikKalajokiFIN12:00:00   2140
2143Kimmo KortelainenOuluFIN12:00:00   2143
2145Juho KaarivaaraTalotuki OYFIN12:00:00   2145
2146Toni KaarivaaraOuluFIN12:00:00   2146
2157Mika NissinenOuluFIN12:00:00   2157
2161Anssi UkkonenTeam PseudomonasFIN12:00:00   2161
2168Jukka-Pekka KolmonenOuluFIN12:00:00   2168
2170Kyösti KujalaIi / J. Kärkkäinen OYFIN12:00:00   2170
2171Jaakko LuukkonenRaumaFIN12:00:00   2171
2174Timo NiskanenOuluFIN12:00:00   2174
2176Leevi KreiviOuluFIN12:00:00   2176
2183Antti ErojaOuluFIN12:00:00   2183
2184Jussi KesonenTeam KipitiFIN12:00:00   2184
2186Antti VäyrynenLiminka / Gane OYFIN12:00:00   2186
2187Toni VäyrynenYlivieskaFIN12:00:00   2187
2191Juha VääräläTakapihan ElviksetFIN12:00:00   2191
2193Daniel TenhunenOuluFIN12:00:00   2193
2197Samuli NivaTornioFIN12:00:00   2197
2199Teemu TiensuuOuluFIN12:00:00   2199
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English