Terwahölkkä ja -maraton 20.5.2017

10,0 km kaikki

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,53 km
Väliaika
9,77 km
Nettoaika
Maali
10,0 km
 
1.   Arttu Vattulainen Joensuun Kataja  FIN  11:15:00   17:05 (1)  29:50 (1)  30:25 (1)  30:26  
2.   Markku Nikkanen Limingan Niittomiehet  FIN  11:15:00   17:31 (2)  30:42 (2)  31:18 (2)  31:19  
3.   Kari Poutiainen Limingan Niittomiehet  FIN  11:15:00   18:32 (3)  32:25 (3)  32:59 (3)  33:01  
4.   Ossi Peltoniemi Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:15:00   19:02 (5)  33:00 (5)  33:31 (4)  33:34  
5.   Tuomas Aho Limingan Niittomiehet  FIN  11:15:00   19:06 (7)  33:00 (4)  33:34 (5)  33:37  
6.   Matti Uusitalo Kuivasjärven Aura  FIN  11:15:00   19:01 (4)  33:10 (6)  33:48 (6)  33:50  
7.   Jonathan Kilpelä Michigan Tech Alumni  FIN  11:15:00   19:05 (6)  33:16 (7)  33:50 (7)  33:52  
8.   Juho Latvala Team 1ERSKI  FIN  11:15:00   19:06 (9)  33:42 (8)  34:10 (8)  34:14  
9.   Jarkko Paukkeri Limingan Niittomiehet  FIN  11:15:00   19:06 (8)  33:43 (9)  34:14 (9)  34:17  
10.   Antti Nisula Kaustinen KP-V  FIN  11:15:00   20:05 (11)  34:51 (11)  35:26 (10)  35:30  
11.   Viljami Vuorre Jyystö Skiteam  FIN  11:15:00   20:04 (10)  34:50 (10)  35:26 (10)  35:30  
12.   Jaana Niemelä ONMKYU  FIN  11:15:00   20:27 (12)  35:33 (12)  36:12 (12)  36:16  
13.   Jarmo Dahlgren kiuruveden urheilijat  FIN  11:15:00   20:46 (14)  35:56 (13)  36:30 (13)  36:35  
14.   Matias Ilmonen Limingan Niittomiehet  FIN  11:15:00   20:46 (13)  36:16 (14)  36:57 (14)  37:01  
15.   Wille Karhumaa Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:15:00   21:16 (16)  37:06 (15)  37:42 (15)  37:48  
16.   Heikki Tiiro Iin Yritys  FIN  11:15:00   21:16 (15)  37:16 (16)  37:55 (16)  38:00  
17.   Iida Haataja Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:15:00   21:43 (19)  37:49 (17)  38:27 (17)  38:34  
18.   Jarkko Johansson Pöyry  FIN  11:15:00   21:17 (17)  37:58 (18)  38:36 (18)  38:41  
19.   Waltteri Karhumaa One Way Pro Team  FIN  11:15:00   21:41 (18)  38:06 (19)  38:45 (19)  38:51  
20.   Sanna Kullberg KU-58  FIN  11:15:00   22:03 (20)  38:12 (20)  38:49 (20)  38:56  
21.   Teemu Pyörälä Iin Yritys  FIN  11:15:00   22:03 (21)  38:35 (22)  39:09 (22)  39:16  
22.   Patrik Murtola Oulu  FIN  11:15:00   22:19 (25)  38:34 (21)  39:08 (21)  39:17  
23.   Mika Seppänen Synopsys Finland Oy  FIN  11:15:00   22:07 (22)  39:07 (23)  39:46 (23)  39:51  
24.   Veeti Soikkeli Oulun pyrintö  FIN  11:15:00   22:19 (24)  39:17 (24)  39:55 (24)  40:02  
25.   Juha-Matti Lehtinen Kempeleen Maratonklubi  FIN  11:15:00   22:17 (23)  39:29 (25)  40:10 (25)  40:17  
26.   Ahti Saarela Limingan Niittomiehet  FIN  11:15:00   22:34 (26)  39:45 (26)  40:28 (26)  40:35  
27.   Toni Tuovinen Kempele  FIN  11:15:00   23:24 (31)  40:30 (28)  41:00 (27)  41:13  
28.   Lasse Pesu Oulu  FIN  11:15:00   23:07 (27)  40:28 (27)  41:03 (28)  41:14  
29.   Henrikki Liimatainen Tyrnävä  FIN  11:15:00   23:23 (30)  40:40 (29)  41:17 (29)  41:28  
30.   Miko Kaartinen Oulun Pyrintö  FIN  11:15:00   23:22 (28)  40:42 (30)  41:26 (30)  41:33  
31.   Timo Lohilahti Oulu  FIN  11:15:00   23:56 (41)  41:05 (32)  41:31 (31)  41:48  
32.   Eero Nurkkala Offcode Oy  FIN  11:15:00   23:23 (29)  41:03 (31)  41:34 (32)  41:52  
33.   Janne Pohjola Alatornion Ahjo  FIN  11:15:00   23:24 (32)  41:21 (33)  41:58 (33)  42:10  
34.   Andrew Pattison Oulun Tarmo  USA  11:15:00   23:54 (40)  41:38 (34)  42:10 (34)  42:24  
35.   Anton Mäenpää Airlon Oy  FIN  11:15:00   23:43 (36)  41:46 (35)  42:23 (35)  42:30  
36.   Hannu Syrjäpalo Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   23:40 (34)  41:49 (37)  42:27 (36)  42:36  
37.   Tommi Nieminen Kuikan Kisailijat  FIN  11:15:00   23:44 (37)  41:47 (36)  42:31 (37)  42:40  
38.   Jari Rantala Kempeleen kiri  FIN  11:15:00   23:36 (33)  41:59 (38)  42:37 (38)  42:52  
39.   Eemil Vuokila Tervola  FIN  11:15:00   23:53 (38)  42:26 (39)  43:00 (40)  43:11  
40.   Keijo Alila Levi Hotel Spa  FIN  11:15:00   23:42 (35)  42:27 (40)  42:59 (39)  43:13  
41.   Niko Aitto-Oja Nivala  FIN  11:15:00   24:15 (42)  42:44 (43)  43:18 (43)  43:23  
42.   Antti Hanni Oulu  FIN  11:15:00   24:40 (43)  42:43 (42)  43:17 (42)  43:27  
43.   Eero Talonen OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   23:54 (39)  42:42 (41)  43:19 (44)  43:30  
44.   Janne Törmänen Oulu  FIN  11:15:00   24:45 (44)  42:46 (44)  43:16 (41)  43:31  
45.   Reima Viiri Lohijärven Kuohu  FIN  11:15:00   24:53 (46)  43:16 (45)  43:56 (45)  44:12  
46.   Minttu Hietamäki Oulu  FIN  11:15:00   24:47 (45)  43:32 (46)  44:04 (47)  44:20  
47.   Heimo Springare Tervolan Terävä  FIN  11:15:00   24:54 (47)  43:34 (47)  44:05 (48)  44:21  
48.   Mikko Mehtonen Tampere  FIN  11:15:00   24:55 (48)  43:38 (48)  44:06 (49)  44:23  
49.   Elias Huhtala Vesalan koulu  FIN  11:15:00   26:21 (64)  43:42 (49)  44:01 (46)  44:24  
50.   Markus Ronkainen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   25:13 (52)  43:48 (51)  44:22 (51)  44:33  
51.   Jukka Palokangas Oulu  FIN  11:15:00   25:06 (51)  43:45 (50)  44:16 (50)  44:33  
52.   Maria Miettinen Kuopio  FIN  11:15:00   25:22 (56)  44:10 (52)  44:48 (53)  44:59  
53.   Tarja Schroderus Kajaanin urheilijat  FIN  11:15:00   25:13 (53)  44:13 (53)  44:43 (52)  45:00  
54.   Olivia Koivuniemi Kuivasjärven Aura  FIN  11:15:00   25:01 (50)  44:19 (54)  45:02 (54)  45:07  
55.   Roope Tanskala Saloisten reipas  FIN  11:15:00   25:36 (57)  44:36 (56)  45:11 (55)  45:20  
56.   Mika Aitto-Oja Nivala  FIN  11:15:00   25:18 (54)  44:36 (55)  45:16 (56)  45:24  
57.   Sari Hilli Rovaniemi  FIN  11:15:00   25:51 (60)  44:42 (57)  45:20 (57)  45:34  
58.   Dmitrii Akishev Arkhangelsk, Russia  RUS  11:15:00   25:21 (55)  44:53 (59)  45:24 (58)  45:38  
59.   Jere Paalanen Komulainen Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   24:56 (49)  44:52 (58)  45:34 (60)  45:49  
60.   Kimmo Keinänen Steppenwolf Endurance  FIN  11:15:00   26:12 (62)  45:05 (61)  45:39 (61)  45:51  
61.   Reijo Polojärvi Kuusamo  FIN  11:15:00   25:40 (58)  45:01 (60)  45:31 (59)  45:51  
62.   Markus Lippo Intersport Joutsensilta  FIN  11:15:00   26:13 (63)  45:08 (62)  45:43 (62)  45:55  
63.   Jukka Hinttala Pöyry  FIN  11:15:00   26:10 (61)  45:15 (63)  45:51 (63)  46:10  
64.   Eino Koivula Liminka  FIN  11:15:00   26:22 (65)  45:38 (64)  46:15 (65)  46:26  
65.   Vertti Puolitaival Oulu  FIN  11:15:00   26:24 (66)  45:45 (65)  46:00 (64)  46:34  
66.   Juha Juntunen Kiuruveden urheilijat  FIN  11:15:00   25:43 (59)  45:51 (67)  46:23 (66)  46:38  
67.   Wiivi Karhumaa One Way Pro Team  FIN  11:15:00   26:32 (68)  45:49 (66)  46:25 (67)  46:39  
68.   Jatta Seppälä HyväFiilis Tornio  FIN  11:15:00   26:31 (67)  46:02 (68)  46:37 (68)  46:54  
69.   Pekka Mankinen Janakkala  FIN  11:15:00   26:49 (71)  46:15 (69)  46:42 (69)  47:03  
70.   Juha Laakkonen Kongasjärven Kisa-Pojat  FIN  11:15:00   27:02 (78)  46:24 (70)  46:52 (70)  47:18  
71.   Marianne Aikio Neste Saariselkä  FIN  11:15:00   26:56 (75)  46:31 (71)  47:03 (72)  47:22  
72.   Kati Kuivalainen Ii  FIN  11:15:00   26:43 (69)  46:40 (72)  47:17 (74)  47:33  
73.   Markku Arpala Kajaani  FIN  11:15:00   27:19 (83)  46:44 (73)  47:00 (71)  47:35  
74.   Pekka Kuivalainen Ii  FIN  11:15:00   27:01 (77)  46:47 (74)  47:19 (76)  47:36  
75.   Kim Seungjae TactoTek Oy  FIN  11:15:00   27:39 (84)  46:57 (75)  47:18 (75)  47:45  
76.   Samuli Tenhovuori Pöyry  FIN  11:15:00   26:50 (72)  47:05 (76)  47:37 (77)  47:52  
77.   Pekka Korhonen Koulutuskeskus Brahe  FIN  11:15:00   27:03 (79)  47:06 (77)  47:40 (78)  47:58  
78.   Elina Keskitalo Raahe  FIN  11:15:00   27:43 (86)  47:17 (79)  47:15 (73)  48:06  
79.   Aliisa Kaveri YIN  FIN  11:15:00   26:52 (73)  47:17 (78)  47:54 (79)  48:11  
80.   Sinikka Pyörälä Iin Yritys  FIN  11:15:00   26:52 (74)  47:21 (80)  48:02 (80)  48:18  
81.   Juhani Kerkelä Oulu  FIN  11:15:00   27:13 (82)  47:43 (81)  48:18 (83)  48:33  
82.   Matti Varanka Synopsys Finland Oy  FIN  11:15:00   28:01 (91)  47:49 (85)  48:02 (81)  48:35  
83.   Ilkka Mehtonen Oulu  FIN  11:15:00   26:44 (70)  47:44 (83)  48:16 (82)  48:35  
84.   Timo Korva Oulu  FIN  11:15:00   27:12 (81)  47:43 (81)  48:20 (84)  48:36  
85.   Aku Maliniemi Oulu  FIN  11:15:00   26:59 (76)  47:44 (84)  48:21 (85)  48:36  
86.   Ilpo Joensuu Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   27:53 (88)  47:51 (86)  48:24 (86)  48:44  
87.   Minna Löytynoja Helsinki  FIN  11:15:00   27:53 (87)  48:34 (87)  49:04 (89)  49:25  
88.   Anni Honka Liminka  FIN  11:15:00   28:33 (99)  48:38 (88)  49:03 (87)  49:28  
89.   Jouko Perttula WSP  FIN  11:15:00   28:20 (96)  48:40 (89)  49:04 (88)  49:35  
90.   Joni Heinonen Oplax Oy  FIN  11:15:00   29:20 (111)  48:50 (90)  49:10 (90)  49:39  
91.   Tuula Kummu Tornio  FIN  11:15:00   27:59 (89)  49:00 (91)  49:35 (93)  49:53  
92.   Hannu Lempinen Fujitsu  FIN  11:15:00   29:24 (116)  49:22 (94)  49:22 (91)  50:07  
93.   Santeri Kotajärvi Oulu  FIN  11:15:00   28:46 (103)  49:16 (92)  49:26 (92)  50:07  
94.   Ville Sorvisto K-rauta Äimärautio  FIN  11:15:00   27:41 (85)  49:19 (93)  50:03 (99)  50:18  
95.   Ossi Suihkonen Oulu  FIN  11:15:00   28:36 (102)  49:27 (96)  49:56 (96)  50:21  
96.   Kirsi Taskinen Oulu  FIN  11:15:00   28:30 (97)  49:27 (95)  49:59 (97)  50:24  
97.   Anne Harjuhaahto Saloisten Reipas  FIN  11:15:00   28:15 (95)  49:32 (97)  50:15 (102)  50:26  
98.   Antti Jansson Rovaniemi  FIN  11:15:00   28:50 (104)  49:44 (100)  49:51 (94)  50:26  
99.   Juha Käkelä Oulu  FIN  11:15:00   29:36 (125)  49:41 (98)  49:51 (95)  50:27  
100.   Joonas Pikkarainen Temotek Oy  FIN  11:15:00   29:21 (113)  49:43 (99)  50:02 (98)  50:36  
101.   Auno Tyni Taivalkoski  FIN  11:15:00   28:58 (106)  49:46 (101)  50:13 (100)  50:43  
102.   Jouni Karjalainen MIPT  FIN  11:15:00   29:24 (117)  50:01 (103)  50:14 (101)  50:52  
103.   Jukka-Pekka Katisko Oulu  FIN  11:15:00   29:22 (115)  49:58 (102)  50:16 (103)  50:53  
104.   Harri Lopina Pöyry  FIN  11:15:00   28:00 (90)  50:02 (104)  50:36 (108)  50:54  
105.   Tero Heikkinen TactoTek Oy  FIN  11:15:00   28:15 (94)  50:05 (105)  50:29 (105)  50:55  
106.   Irina Vorobeva   RUS  11:15:00   29:10 (109)  50:08 (106)  50:33 (106)  50:56  
107.   Jenni-Kaisa Jurmu Oulu  FIN  11:15:00   28:32 (98)  50:12 (107)  50:41 (109)  51:02  
108.   Sami Liedes Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00   29:27 (123)  50:16 (109)  50:35 (107)  51:08  
109.   Eeva Lätti Kokkola  FIN  11:15:00   28:08 (92)  50:16 (108)  50:59 (113)  51:13  
110.   Henriikka Helistö Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   29:20 (112)  50:26 (112)  50:48 (110)  51:14  
111.   Päivi Sipilä Tornio  FIN  11:15:00   28:33 (100)  50:25 (110)  50:52 (111)  51:15  
112.   Tiina Lohiniva Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   28:14 (93)  50:26 (111)  51:04 (114)  51:22  
113.   Kari Huttunen Kestävyyttä pintakaasulla 24/7  FIN  11:15:00   28:51 (105)  50:27 (113)  50:58 (112)  51:24  
114.   Saara Koskela Oulun hammaslääketieteen kilta  FIN  11:15:00   28:58 (107)  50:38 (114)  51:15 (117)  51:32  
115.   Jere Kaikkonen Haukipudas  FIN  11:15:00   28:34 (101)  50:41 (115)  51:13 (116)  51:33  
116.   Niklas Päkkilä Haukipudas  FIN  11:15:00   27:11 (80)  50:41 (116)  51:13 (115)  51:34  
117.   Roman Gokkoev Pohjois-Pohjanmaan liitto  FIN  11:15:00   31:10 (156)  50:48 (117)  50:18 (104)  51:40  
118.   Vladislav Ushakov Arkhangelsk, Russia  RUS  11:15:00   31:24 (157)  50:48 (117)  51:23 (119)  51:41  
119.   Juho Holmi Oplax Oy  FIN  11:15:00   29:19 (110)  50:50 (119)  51:24 (120)  51:53  
120.   Heikki Komu Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   29:26 (120)  51:10 (121)  51:26 (121)  51:56  
121.   Terhi Gärding Oulu  FIN  11:15:00   29:27 (124)  51:07 (120)  51:23 (118)  51:59  
122.   Arto Öljymäki Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00   29:26 (120)  51:11 (122)  51:39 (123)  52:10  
123.   Judit Repas Vienna, AUT  AUT  11:15:00   30:06 (133)  51:18 (123)  51:33 (122)  52:11  
124.   Johanna Vesa Oulu  FIN  11:15:00   29:45 (127)  51:24 (124)  51:50 (124)  52:18  
125.   Jani Haataja Oulu  FIN  11:15:00   29:21 (114)  51:31 (125)  52:08 (127)  52:33  
126.   Emilia Pätsi Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   30:15 (138)  51:48 (127)  52:14 (129)  52:38  
127.   Johannes Savela Tupoksen yhtenäiskoulu  FIN  11:15:00   30:00 (131)  51:45 (126)  52:04 (126)  52:39  
128.   Kari Alenius Oulu  FIN  11:15:00   30:31 (141)  51:53 (131)  52:03 (125)  52:45  
129.   Jussi Ahtiainen Oulu  FIN  11:15:00   30:43 (145)  51:53 (130)  52:11 (128)  52:45  
130.   Hannu Juutinen SK Pohjantähti  FIN  11:15:00   29:46 (128)  51:52 (129)  52:26 (133)  52:51  
131.   Sini Juntunen Kiuruveden Urheilijat  FIN  11:15:00   29:45 (126)  51:59 (134)  52:22 (131)  52:52  
132.   Sakari Liedes Iisu  FIN  11:15:00   29:26 (119)  51:51 (128)  52:33 (136)  52:54  
133.   Inkamari Välitalo Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   29:26 (120)  51:55 (132)  52:30 (135)  52:58  
134.   Olavi Ala-Aho Vesalan koulu  FIN  11:15:00   30:11 (135)  51:57 (133)  52:29 (134)  52:59  
135.   Riikka Kärsämä PPSHP/Vapari  FIN  11:15:00   29:25 (118)  52:08 (135)  52:41 (138)  53:06  
136.   Janne Remahl team Tiirot  FIN  11:15:00   31:50 (178)  52:17 (137)  52:19 (130)  53:09  
137.   Jarkko Kärkimaa Pohjois-Pohjanmaan liitto  FIN  11:15:00   30:12 (137)  52:22 (141)  52:45 (140)  53:10  
138.   Tanja Löytynoja Oulu  FIN  11:15:00   29:48 (129)  52:13 (136)  52:26 (132)  53:12  
139.   Jorma Ellilä Oulu  FIN  11:15:00   30:53 (150)  52:20 (138)  52:39 (137)  53:12  
140.   Mungai George Oulu  FIN  11:15:00   29:09 (108)  52:22 (142)  52:58 (145)  53:13  
141.   Arja Santaholma Oulu  FIN  11:15:00   30:15 (139)  52:21 (140)  52:48 (141)  53:13  
142.   Iida-Maria Kilpeläinen Rovaniemi  FIN  11:15:00   30:52 (149)  52:20 (139)  52:43 (139)  53:15  
143.   Katie McHugh Kalispell, USA  USA  11:15:00   30:50 (147)  52:34 (144)  52:48 (142)  53:27  
143.   Jenni Räsänen Limingan Niittomiehet  FIN  11:15:00   31:34 (163)  52:44 (148)  52:53 (143)  53:27  
145.   Matti Urhonen Oulu  FIN  11:15:00   31:37 (166)  52:37 (145)  52:55 (144)  53:28  
146.   Petri Carmen Miami Beach Ravenrun  FIN  11:15:00   29:54 (130)  52:31 (143)  53:13 (149)  53:34  
147.   Jaana Timmerbacka LC-10  FIN  11:15:00   30:12 (136)  52:43 (147)  53:12 (148)  53:39  
148.   Harry Petäjäjärvi Saukki JC  FIN  11:15:00   31:34 (164)  52:46 (149)  53:00 (146)  53:40  
149.   Otso Alenius Oulu  FIN  11:15:00   30:32 (142)  52:41 (146)  53:02 (147)  53:44  
150.   Minna Silfverhuth Oulu  FIN  11:15:00   32:08 (188)  53:04 (152)  53:19 (153)  53:55  
151.   Jami Salonpää Raahe  FIN  11:15:00   31:32 (162)  53:02 (150)  53:15 (151)  53:56  
152.   Tiko Rajamäki Raahe  FIN  11:15:00   31:32 (161)  53:03 (151)  53:15 (151)  53:56  
153.   Tiia Tuohimaa Nordea  FIN  11:15:00   31:40 (167)  53:10 (153)  53:15 (150)  54:04  
154.   Venla Laukka Oulun Pyrintö  FIN  11:15:00   30:01 (132)  53:17 (156)  53:39 (154)  54:05  
155.   Pekka Juntunen AC Oulu  FIN  11:15:00   30:06 (134)  53:13 (154)  53:43 (156)  54:08  
156.   Saara-Kaisa Konttori Oulu  FIN  11:15:00   30:43 (144)  53:16 (155)  53:42 (155)  54:10  
157.   Anne Vuoti Yppärin urheilijat  FIN  11:15:00   31:06 (153)  53:22 (157)  53:50 (159)  54:22  
158.   Ari Kokkonen Kempeleen Maratonklubi  FIN  11:15:00   31:06 (152)  53:22 (158)  53:52 (160)  54:22  
159.   Minna Murto Utajärven kunta  FIN  11:15:00   31:52 (179)  53:36 (160)  53:45 (158)  54:29  
160.   Mari Kupari Viitasaari  FIN  11:15:00   30:29 (140)  53:27 (159)  54:04 (161)  54:31  
161.   Topias Silfverhuth Oulu  FIN  11:15:00   32:08 (188)  53:58 (162)  54:16 (163)  54:53  
162.   Saija Ranz Raahe  FIN  11:15:00   31:31 (160)  53:57 (161)  54:06 (162)  54:58  
163.   Simo Pöllänen Kempele  FIN  11:15:00   31:48 (172)  54:15 (167)  54:31 (166)  55:00  
164.   Ville Keränen PehuTec Oy  FIN  11:15:00   30:45 (146)  54:05 (164)  54:30 (165)  55:02  
165.   Antti Rovamo OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   30:51 (148)  54:03 (163)  54:38 (168)  55:03  
166.   Tiina Varila Haapajärvi  FIN  11:15:00   31:28 (159)  54:07 (165)  54:37 (167)  55:03  
167.   Saana Nokela Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   32:56 (206)  54:17 (168)  53:45 (157)  55:07  
168.   Jorma Maijanen Tornio  FIN  11:15:00   31:03 (151)  54:14 (166)  54:50 (171)  55:11  
169.   Tuomo Ylimaunu Pöyry  FIN  11:15:00   32:56 (205)  54:21 (170)  54:43 (170)  55:18  
170.   Tuomas Jääskö Saukki JC  FIN  11:15:00   31:35 (165)  54:18 (169)  54:38 (169)  55:18  
171.   Sonja Kujasalo Oulu  FIN  11:15:00   31:47 (170)  54:23 (171)  54:53 (172)  55:22  
172.   Jari Vaitiniemi Bittium  FIN  11:15:00   32:03 (186)  54:25 (172)  54:26 (164)  55:25  
173.   Jaakko Hulkko Oulu  FIN  11:15:00   31:08 (154)  54:27 (174)  54:59 (174)  55:30  
174.   Marko Kopakkala Oulu  FIN  11:15:00   32:01 (184)  54:38 (175)  54:53 (173)  55:32  
175.   Silja Karjalainen Kiiminki  FIN  11:15:00   30:33 (143)  54:26 (173)  55:04 (176)  55:34  
176.   Olli Hytönen Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00   31:54 (182)  54:47 (178)  55:03 (175)  55:41  
177.   Janne Kemppainen Sweco Industry  FIN  11:15:00   31:48 (173)  54:39 (176)  55:08 (178)  55:42  
178.   Petri Jokela Sweco Industry  FIN  11:15:00   31:49 (174)  54:39 (177)  55:08 (179)  55:43  
179.   Katja Suutari OYS Vapari  FIN  11:15:00   31:47 (169)  54:49 (179)  55:16 (181)  55:44  
180.   Antti Löfbacka Temotek Oy  FIN  11:15:00   32:37 (196)  55:03 (182)  55:16 (180)  55:52  
181.   Minna Koivikko OYS Vapari  FIN  11:15:00   31:47 (170)  54:59 (181)  55:35 (185)  56:03  
182.   Jouko Lyytikäinen Kempeleen Maratonklubi  FIN  11:15:00   31:49 (176)  54:58 (180)  55:23 (183)  56:04  
183.   Jere Kalliosalmi Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00   31:54 (182)  55:10 (183)  55:33 (184)  56:10  
184.   Puuttuu Nimi Ota yhteyttä  FIN  11:15:00   32:01 (184)  55:16 (184)  55:46 (186)  56:17  
185.   Taneli Kivioja WSP  FIN  11:15:00   31:52 (179)  55:24 (185)  55:52 (188)  56:24  
186.   Riikka Heinonen Heinosklaani  FIN  11:15:00   33:51 (236)  55:32 (187)  55:18 (182)  56:25  
187.   Helmi Riihimäki Oulun Jätehuolto Oy  FIN  11:15:00   33:01 (209)  55:27 (186)  55:04 (177)  56:28  
188.   Riikka Lääkkö Kajaani  FIN  11:15:00   32:29 (192)  55:32 (188)  55:50 (187)  56:29  
189.   Marja-Kaisa Similä Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   32:30 (194)  55:39 (189)  55:58 (189)  56:37  
190.   Maiju Tolonen Oulu  FIN  11:15:00   31:27 (158)  55:41 (190)  56:26 (196)  56:47  
191.   Maria Koskelainen Mariankadun Matelijat  FIN  11:15:00   31:09 (155)  55:44 (192)  56:23 (195)  56:48  
192.   Vesa Tornberg SkiOrRun  FIN  11:15:00   31:49 (176)  55:44 (191)  56:17 (193)  56:51  
193.   Anna-Kaarina Jääskeläinen Oulu  FIN  11:15:00   32:41 (201)  55:47 (193)  56:12 (191)  56:54  
194.   Jarmo Ruuskanen Kuopio  FIN  11:15:00   32:22 (191)  56:03 (195)  56:10 (190)  57:01  
195.   Tomi Paavola Paljunilo.fi  FIN  11:15:00   34:22 (261)  56:20 (199)  56:14 (192)  57:05  
196.   Juha Lukkarinen Oulu  FIN  11:15:00   31:49 (175)  56:02 (194)  56:21 (194)  57:06  
197.   Päivi Mäenpää Talenom  FIN  11:15:00   33:09 (213)  56:18 (198)  56:46 (202)  57:16  
198.   Sean Taizi Wang Oulu International School  FIN  11:15:00   32:39 (200)  56:18 (197)  56:31 (198)  57:21  
199.   Netta Sarviaho Nordea  FIN  11:15:00   32:44 (203)  56:28 (201)  56:33 (199)  57:22  
199.   Katja Peltoniemi Vaasa  FIN  11:15:00   33:31 (224)  56:29 (202)  56:29 (197)  57:22  
201.   Mari Kuisma Oulu  FIN  11:15:00   31:42 (168)  56:16 (196)  56:53 (203)  57:22  
202.   Juha Järvi Ylistaro  FIN  11:15:00   33:09 (214)  56:30 (203)  56:36 (200)  57:23  
203.   Christine Guo Aava Mobile  FIN  11:15:00   32:38 (199)  56:25 (200)  56:41 (201)  57:30  
204.   Tuomas Eronen Kajaanin Kipinä  FIN  11:15:00   32:56 (206)  56:46 (206)  57:01 (205)  57:42  
205.   Hanna Pennanen Pietarsaari  FIN  11:15:00   32:37 (196)  56:40 (204)  57:00 (204)  57:45  
206.   Sari Honka Liminka  FIN  11:15:00   32:17 (190)  56:45 (205)  57:13 (208)  57:50  
207.   Teemu Vaara Sweco Ympäristö  FIN  11:15:00   33:30 (223)  56:55 (208)  57:03 (206)  57:50  
208.   Päivi Hiltunen Siilinjärvi  FIN  11:15:00   33:10 (215)  56:53 (207)  57:11 (207)  57:56  
209.   Emili Alitalo Oulu  FIN  11:15:00   33:16 (217)  57:15 (210)  57:23 (210)  57:57  
210.   Olga Mikkola Oulu  FIN  11:15:00   32:38 (198)  56:57 (209)  57:15 (209)  58:05  
211.   Lars Sandström Kyönoby  FIN  11:15:00   32:46 (204)  57:17 (211)  57:46 (216)  58:14  
212.   Adalmiina Levy Kempele  FIN  11:15:00   33:08 (211)  57:23 (212)  57:30 (211)  58:18  
213.   Mika Väyrynen Suomussalmi  FIN  11:15:00   34:32 (263)  57:40 (219)  57:55 (221)  58:29  
214.   Tuija Hämäläinen Äänekoski  FIN  11:15:00   33:25 (220)  57:29 (213)  57:49 (217)  58:29  
215.   Pii Pöyhtäri Oulu  FIN  11:15:00   34:06 (242)  57:37 (216)  57:40 (214)  58:30  
216.   Helmi Väyrynen Kiiminki  FIN  11:15:00   33:52 (238)  57:46 (222)  57:57 (223)  58:31  
217.   Oona Karhumaa Kiiminki  FIN  11:15:00   33:51 (237)  57:46 (221)  57:59 (225)  58:33  
218.   Jari-Matti Niemi Ylivieska  FIN  11:15:00   32:42 (202)  57:35 (214)  57:57 (223)  58:34  
219.   Kreetta Kallunki Oulu  FIN  11:15:00   32:31 (195)  57:37 (215)  57:51 (218)  58:35  
220.   Aleksi Kastelli K-rauta Äimärautio  FIN  11:15:00   33:16 (219)  57:39 (217)  57:46 (215)  58:44  
221.   Erja Wikstedt Terwa-tiimi  FIN  11:15:00   33:25 (221)  57:39 (218)  58:04 (227)  58:46  
222.   Reetta Arikainen Oulu  FIN  11:15:00   32:29 (193)  57:44 (220)  58:25 (230)  58:49  
223.   Joonas Moilanen Suomussalmi  FIN  11:15:00   34:19 (255)  57:52 (223)  57:53 (219)  58:51  
224.   Eljas Kallio LapWall Oy  FIN  11:15:00   34:10 (247)  57:54 (226)  57:38 (212)  58:53  
225.   Maarit Moilanen Suomussalmen Rasti  FIN  11:15:00   34:20 (256)  57:52 (224)  57:55 (221)  58:53  
226.   Ville Takkinen LapWall Oy  FIN  11:15:00   34:08 (245)  57:54 (225)  57:39 (213)  58:54  
227.   Olli Vuolteenaho Synopsys Finland Oy  FIN  11:15:00   34:16 (254)  58:02 (227)  57:59 (226)  59:00  
228.   Ilkka Tukia Oplax Oy  FIN  11:15:00   32:03 (187)  58:08 (228)  58:40 (237)  59:12  
229.   Liisa Koivukoski OP Oulu  FIN  11:15:00   33:30 (222)  58:18 (231)  58:28 (231)  59:15  
230.   Tuomo Asikainen Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00   33:31 (224)  58:16 (229)  58:28 (232)  59:15  
231.   Janne Kalliokoski Oulu  FIN  11:15:00   34:22 (260)  58:27 (238)  58:23 (229)  59:16  
232.   Ennamaria Härkönen Välkyt  FIN  11:15:00   33:16 (218)  58:20 (232)  58:37 (236)  59:18  
233.   Toni Kuosmanen Helsinki  FIN  11:15:00   33:56 (239)  58:31 (241)  58:34 (235)  59:18  
234.   Anna Gokkoeva Oulu  FIN  11:15:00   34:11 (248)  58:28 (239)  57:55 (220)  59:19  
235.   Sinikka Jussila Talvikankaan Kiitäjät  FIN  11:15:00   33:41 (232)  58:21 (236)  58:48 (243)  59:20  
236.   Päivi Linjala Osnakodit  FIN  11:15:00   33:50 (235)  58:20 (233)  58:43 (240)  59:21  
237.   Satu Bäckmand-Liimatta Välkyt  FIN  11:15:00   33:15 (216)  58:20 (234)  58:42 (239)  59:22  
238.   Sanna Aitamurto Rokuan Ryhti ry  FIN  11:15:00   34:21 (258)  58:26 (237)  58:32 (234)  59:24  
239.   Sanna Leppäniemi Oulu  FIN  11:15:00   33:34 (228)  58:20 (234)  58:54 (244)  59:26  
240.   Nina Komu Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00   33:31 (224)  58:18 (230)  58:40 (238)  59:27  
241.   Sini Kuosmanen Vantaa  FIN  11:15:00   33:56 (239)  58:31 (240)  58:47 (241)  59:31  
242.   Antti Toratti Oulu  FIN  11:15:00   34:48 (269)  58:32 (242)  58:23 (228)  59:32  
243.   Sanna Lämsä Oulu  FIN  11:15:00   33:32 (227)  58:36 (244)  58:56 (245)  59:40  
244.   Mari Virkkunen Muhos  FIN  11:15:00   33:43 (234)  58:35 (243)  59:06 (247)  59:42  
245.   Ilkka Aska Oplax Oy  FIN  11:15:00   34:12 (249)  58:36 (245)  58:47 (242)  59:42  
246.   Aino Nuutinen Haukipudas  FIN  11:15:00   33:08 (212)  58:36 (245)  58:58 (246)  59:46  
247.   Jarkko Kaikkonen Haukipudas  FIN  11:15:00   31:54 (181)  58:40 (247)  59:15 (252)  59:47  
248.   Salla Suvanne-Mommo Tervola  FIN  11:15:00   36:31 (298)  58:55 (249)  58:30 (233)  59:50  
249.   Satu Luukkanen FitSal  FIN  11:15:00   33:42 (233)  58:50 (248)  59:07 (249)  59:53  
250.   Jussi Pitkälä Lvi-Palvelu Pitkälä Oy  FIN  11:15:00   35:14 (281)  59:14 (253)  59:09 (251)  1:00:00  
251.   Kirsi Haanpää Pöyry  FIN  11:15:00   34:01 (241)  58:57 (250)  59:28 (253)  1:00:03  
252.   Juha-Pekka Niinimaa Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   36:57 (307)  59:13 (252)     1:00:07  
253.   Arttu Oikari Oplax Oy  FIN  11:15:00   34:13 (252)  59:10 (251)  59:37 (255)  1:00:11  
254.   Carolin Otsing Heinosklaani  EST  11:15:00   35:11 (275)  59:25 (254)  59:07 (248)  1:00:13  
255.   Mikael Heikkinen Komulainen Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   35:16 (282)  59:32 (256)  59:08 (250)  1:00:25  
256.   Katja Pappinen LC-10  FIN  11:15:00   33:41 (230)  59:29 (255)  1:00:00 (260)  1:00:30  
257.   Ritva Haataja ABC Vaalanportti  FIN  11:15:00   34:08 (244)  59:36 (258)  59:52 (257)  1:00:31  
258.   Riitta Yli-Hallila Pietarsaari  FIN  11:15:00   35:01 (271)  59:34 (257)  59:28 (253)  1:00:32  
259.   Taimi Pyykkönen Suomussalmen Rasti  FIN  11:15:00   33:08 (210)  59:41 (262)  59:55 (258)  1:00:36  
260.   Jenna Sorri Osnakodit  FIN  11:15:00   34:21 (257)  59:40 (260)  1:00:00 (261)  1:00:38  
261.   Paula Jaakola Osnakodit  FIN  11:15:00   34:21 (258)  59:41 (261)  1:00:01 (262)  1:00:39  
262.   Anniina Saukkonen Oulu  FIN  11:15:00   35:52 (288)  59:41 (262)  1:00:13 (265)  1:00:40  
263.   Matti Lassila Revonlahti  FIN  11:15:00   34:09 (246)  59:38 (259)  59:58 (259)  1:00:44  
264.   Riitta Aspelund Oulu  FIN  11:15:00   34:13 (251)  59:43 (264)  1:00:13 (264)  1:00:49  
265.   Merja Vakkala Oulu  FIN  11:15:00   33:41 (231)  59:44 (265)  1:00:19 (267)  1:00:50  
266.   Alisa Niemi Oulun Pyrintö  FIN  11:15:00   35:03 (274)  1:00:01 (268)  1:00:19 (268)  1:00:53  
267.   Taru Lustig LapWall Oy  FIN  11:15:00   34:34 (265)  59:50 (266)  59:41 (256)  1:00:54  
268.   Ismo Leskelä Oulu  FIN  11:15:00   33:00 (208)  1:00:06 (269)  1:00:29 (272)  1:01:02  
269.   Vuokko Väyrynen Suomussalmi  FIN  11:15:00   34:32 (263)  1:00:07 (271)  1:00:30 (273)  1:01:04  
270.   Mirva Lehtonen Vesalan koulu  FIN  11:15:00   34:07 (243)  59:57 (267)  1:00:39 (276)  1:01:09  
271.   Mika Saha Oulunsalo  FIN  11:15:00   35:55 (290)  1:00:06 (270)  1:00:03 (263)  1:01:09  
272.   Eeva Aska Oplax Oy  FIN  11:15:00   34:13 (250)  1:00:08 (272)  1:00:15 (266)  1:01:10  
273.   Minna Markus Oulu  FIN  11:15:00   34:15 (253)  1:00:10 (273)  1:00:28 (271)  1:01:14  
274.   Jonna Korva Oulu  FIN  11:15:00   36:04 (293)  1:00:15 (274)  1:00:32 (274)  1:01:19  
275.   Sari Pesälä Oulu  FIN  11:15:00   36:10 (294)  1:00:34 (277)  1:00:25 (270)  1:01:28  
276.   Karoliina Heinonen Heinosklaani  FIN  11:15:00   35:11 (275)  1:00:33 (276)  1:00:23 (269)  1:01:30  
277.   Jonna Ylimartimo Oulu  FIN  11:15:00   34:51 (270)  1:00:27 (275)  1:00:44 (277)  1:01:35  
278.   Anne Isohätälä TactoTek Oy  FIN  11:15:00   35:50 (286)  1:00:48 (279)  1:00:38 (275)  1:01:46  
279.   Eija Väisänen LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   35:14 (279)  1:00:43 (278)  1:00:55 (279)  1:01:47  
280.   Kristiina Lehtola Kuopio  FIN  11:15:00   35:52 (289)  1:01:07 (282)  1:00:49 (278)  1:01:59  
281.   Johanna Sarviaho Nordea  FIN  11:15:00   35:13 (277)  1:00:52 (280)  1:01:14 (281)  1:02:03  
282.   Tauno Siik ONMKY/Julmaset  FIN  11:15:00   34:34 (265)  1:01:08 (284)  1:01:19 (282)  1:02:10  
283.   Heidi Liikala Nordea  FIN  11:15:00   35:01 (272)  1:01:09 (285)  1:01:00 (280)  1:02:10  
284.   Sonja Viitanen Ylivieska  FIN  11:15:00   34:22 (262)  1:01:04 (281)  1:01:42 (292)  1:02:12  
285.   Tuomas Haanpää Synopsys Finland Oy  FIN  11:15:00   36:48 (302)  1:01:16 (286)  1:01:28 (284)  1:02:17  
286.   Juha Alahäivälä Ylivieska  FIN  11:15:00   33:36 (229)  1:01:07 (283)  1:01:41 (291)  1:02:17  
287.   Maarit Marttila Nordea  FIN  11:15:00   35:49 (285)  1:01:17 (288)  1:01:27 (283)  1:02:24  
288.   Pekka Koskela Nordea  FIN  11:15:00   35:45 (284)  1:01:17 (287)  1:01:28 (284)  1:02:24  
289.   Annakerttu Kivelä Beauty Center  FIN  11:15:00   37:50 (325)  1:01:40 (291)  1:01:43 (293)  1:02:28  
290.   Susanne Salmela Kempele  FIN  11:15:00   37:50 (326)  1:01:35 (290)  1:01:45 (294)  1:02:30  
291.   Minna Kallunki Taivalkoski  FIN  11:15:00   34:35 (267)  1:01:26 (289)  1:02:07 (300)  1:02:35  
292.   Sari Manninen Nokia Oy  FIN  11:15:00   36:03 (292)  1:01:57 (295)  1:02:17 (302)  1:02:57  
293.   Sonja Niemikorpi Tupoksen yhtenäiskoulu  FIN  11:15:00   37:56 (329)  1:02:07 (300)  1:01:36 (288)  1:03:00  
294.   Sonja Kiviahde Tupoksen yhtenäiskoulu  FIN  11:15:00   37:55 (328)  1:02:08 (301)  1:01:37 (289)  1:03:00  
295.   Vesa Vuolli Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00   34:44 (268)  1:01:45 (292)  1:02:13 (301)  1:03:01  
296.   Henna-Leena Leppikangas Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   36:39 (300)  1:02:01 (296)  1:01:40 (290)  1:03:01  
297.   Saska Salo Oulu  FIN  11:15:00   36:54 (306)  1:02:02 (297)  1:02:03 (298)  1:03:02  
298.   Miia Pelkonen OP Oulu  FIN  11:15:00   35:14 (279)  1:01:57 (293)  1:01:56 (295)  1:03:05  
299.   Heidi Vakkuri OP Oulu  FIN  11:15:00   35:14 (278)  1:01:57 (293)  1:01:57 (296)  1:03:06  
300.   Ilkka Mäkinen Oulu  FIN  11:15:00   36:44 (301)  1:02:02 (298)  1:02:17 (303)  1:03:06  
301.   Ari Luoma OneClinic Oy  FIN  11:15:00   38:24 (347)  1:02:15 (303)  1:01:29 (286)  1:03:07  
302.   Timea Lizak TactoTek Oy  FIN  11:15:00   35:50 (286)  1:02:05 (299)  1:02:00 (297)  1:03:08  
303.   Ilkka Wahlberg OneClinic Oy  FIN  11:15:00   38:24 (346)  1:02:15 (304)  1:01:30 (287)  1:03:08  
304.   Maarit Nevalainen Oulu  FIN  11:15:00   35:58 (291)  1:02:09 (302)  1:02:33 (306)  1:03:24  
305.   Jukka-Pekka Heikura Bitfactor Oy  FIN  11:15:00   38:13 (340)  1:02:36 (306)  1:02:06 (299)  1:03:36  
306.   Laura-Maria Vänttilä Tupos  FIN  11:15:00   36:35 (299)  1:02:41 (307)  1:02:32 (305)  1:03:38  
307.   Lotta Rossi Karihaaran visa  FIN  11:15:00   36:59 (309)  1:02:46 (308)  1:02:41 (307)  1:03:40  
308.   Maria Rossi Simo  FIN  11:15:00   36:59 (308)  1:02:46 (309)  1:02:41 (308)  1:03:40  
309.   Johanna Kemppainen Ruukki  FIN  11:15:00   35:03 (273)  1:02:33 (305)  1:03:08 (312)  1:03:48  
310.   Jenni Kuukasjärvi Helsinki  FIN  11:15:00   38:12 (338)  1:02:50 (310)  1:02:30 (304)  1:03:51  
311.   Markku Illikainen Oulun Jätehuolto Oy  FIN  11:15:00   35:42 (283)  1:02:54 (311)  1:02:46 (309)  1:04:11  
312.   Janika Vuolteenaho Hiottu Oy  FIN  11:15:00   38:11 (334)  1:03:13 (312)  1:02:51 (310)  1:04:14  
313.   Kari Lapinlampi Hiottu Oy  FIN  11:15:00   38:11 (334)  1:03:13 (313)  1:02:52 (311)  1:04:15  
314.   Tiina Rautakoski Oulu  FIN  11:15:00   38:20 (342)  1:03:21 (314)  1:03:38 (314)  1:04:23  
315.   Johanna Rautakoski Oulu  FIN  11:15:00   38:20 (343)  1:03:21 (314)  1:03:39 (316)  1:04:24  
316.   Annika Kivelä Raahe  FIN  11:15:00   37:50 (326)  1:03:22 (316)  1:03:49 (318)  1:04:34  
317.   Marko Huttu Kiimingin Riento  FIN  11:15:00   37:19 (315)  1:03:35 (317)  1:03:18 (313)  1:04:39  
318.   Anne-Maria Tolpanniemi Kempeleen OAY  FIN  11:15:00   39:34 (393)  1:04:00 (320)  1:03:38 (315)  1:04:54  
319.   Leena Pesälä Pudasjärvi  FIN  11:15:00   37:14 (314)  1:03:49 (318)  1:03:50 (319)  1:04:55  
320.   Jukka Ojala Kempeleen OAY  FIN  11:15:00   39:34 (394)  1:03:59 (319)  1:03:40 (317)  1:04:55  
321.   Helinä Marttila LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   39:43 (397)  1:04:09 (323)  1:04:06 (322)  1:05:09  
322.   Sari Laitinen Rovaniemi  FIN  11:15:00   36:15 (295)  1:04:07 (321)  1:04:14 (323)  1:05:12  
323.   Tatiana Murtola Oulu  FIN  11:15:00   36:31 (297)  1:04:08 (322)  1:04:38 (332)  1:05:19  
324.   Annika Westermark Oulu  FIN  11:15:00   38:42 (353)  1:04:29 (325)  1:03:59 (321)  1:05:25  
325.   Veli-Pekka Ranta Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   40:43 (431)  1:04:29 (326)  1:03:55 (320)  1:05:28  
326.   Kati Häkkilä Oulu  FIN  11:15:00   38:01 (330)  1:04:28 (324)  1:04:33 (328)  1:05:36  
327.   Satu Moilanen YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (366)  1:04:48 (329)  1:04:16 (326)  1:05:37  
328.   Arttu Hellassalo Äkäsalonpolo Sportshop  FIN  11:15:00   39:12 (378)  1:04:49 (330)  1:04:15 (324)  1:05:37  
329.   Jarno Hellassalo Äkäsalonpolo Sportshop  FIN  11:15:00   39:12 (377)  1:04:49 (331)  1:04:16 (325)  1:05:38  
330.   Reetta Aalto-Setälä YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (366)  1:04:48 (328)  1:04:28 (327)  1:05:48  
331.   Iro Karjalainen Kempele  FIN  11:15:00   38:43 (354)  1:04:51 (332)     1:05:53  
332.   Emilia Liuski Oulu  FIN  11:15:00   38:41 (352)  1:04:57 (336)  1:04:38 (331)  1:05:58  
333.   Ari Luhtaniemi Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   37:10 (312)  1:04:55 (335)  1:04:37 (330)  1:05:59  
334.   Reijo Turusenaho Muhos  FIN  11:15:00   38:28 (348)  1:04:48 (327)  1:04:35 (329)  1:06:02  
335.   Raija Salminen YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:03 (370)  1:04:53 (333)  1:04:41 (333)  1:06:02  
336.   Heini Haapala Oulu  FIN  11:15:00   38:53 (361)  1:05:04 (338)  1:04:58 (336)  1:06:02  
337.   Minna Nokela YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (368)  1:04:53 (333)  1:04:43 (334)  1:06:03  
338.   Kirsi Pajala Tyrnävä  FIN  11:15:00   38:51 (359)  1:05:11 (342)  1:05:05 (337)  1:06:08  
339.   Merja Rautiainen LC-10  FIN  11:15:00   36:53 (304)  1:04:59 (337)  1:05:34 (346)  1:06:08  
340.   Noora Karjalainen Oulu  FIN  11:15:00   37:31 (318)  1:05:05 (340)  1:05:32 (345)  1:06:16  
341.   Viena Nissilä Oulun Pyrintö  FIN  11:15:00   37:30 (317)  1:05:04 (339)  1:05:32 (344)  1:06:16  
342.   Kirsi Saarenheimo LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   39:10 (376)  1:05:09 (341)  1:05:16 (340)  1:06:17  
343.   Jari Partanen Project Liv  FIN  11:15:00   39:44 (399)  1:05:19 (343)  1:04:50 (335)  1:06:21  
344.   Hanna Ailinpieti Kemi  FIN  11:15:00   38:49 (355)  1:05:32 (349)  1:05:11 (338)  1:06:30  
345.   Mirja Kastarinen Oulu  FIN  11:15:00   38:05 (332)  1:05:27 (347)  1:05:11 (339)  1:06:33  
346.   Marko Syväkuru Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   38:21 (345)  1:05:24 (346)  1:05:36 (349)  1:06:38  
347.   Minna Syväkuru Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   38:21 (344)  1:05:23 (345)  1:05:36 (350)  1:06:38  
348.   Liisa Kytöaho Oulu  FIN  11:15:00   36:26 (296)  1:05:21 (344)  1:05:57 (356)  1:06:43  
349.   Sirpa Haapala Haukipudas  FIN  11:15:00   39:03 (370)  1:05:30 (348)  1:05:24 (341)  1:06:45  
350.   Elsi Määttä Oulu  FIN  11:15:00   37:13 (313)  1:05:36 (352)  1:05:42 (352)  1:06:46  
351.   Maria Junttila Oulu  FIN  11:15:00   36:53 (305)  1:05:36 (351)  1:05:46 (353)  1:06:47  
352.   Juhani Junttila Oulu  FIN  11:15:00   36:53 (303)  1:05:35 (350)  1:05:46 (354)  1:06:47  
353.   Antti Hautala Oulu / Team Mänitsö  FIN  11:15:00   38:51 (357)  1:05:42 (354)  1:05:58 (359)  1:06:48  
354.   Hanna Hautala Konnun Tehovompatit  FIN  11:15:00   38:51 (359)  1:05:42 (355)  1:05:59 (360)  1:06:49  
355.   Aino Strengell Oulu  FIN  11:15:00   39:26 (388)  1:05:46 (357)  1:05:28 (342)  1:06:53  
356.   Tero Kemilä Nokia Oy  FIN  11:15:00   39:26 (389)  1:05:45 (356)  1:05:29 (343)  1:06:54  
357.   Sirpa Järnfors Forssi Oy  FIN  11:15:00   38:53 (362)  1:05:48 (358)  1:05:35 (348)  1:06:54  
358.   Anu Kerttula Tupos  FIN  11:15:00   37:00 (310)  1:05:40 (353)  1:06:10 (366)  1:06:55  
359.   Maria Alaviitala Oulu  FIN  11:15:00   38:40 (351)  1:05:52 (362)  1:06:01 (361)  1:06:57  
360.   Sirpa Jämsä Beauty Center  FIN  11:15:00   38:40 (350)  1:05:52 (363)  1:06:02 (362)  1:06:58  
361.   Suvi-Maaria Päkkilä Oplax Oy  FIN  11:15:00   39:20 (386)  1:05:53 (364)  1:05:34 (347)  1:07:01  
362.   Merja Joro YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (368)  1:05:51 (361)  1:05:40 (351)  1:07:02  
363.   Henna Piispanen Oulu  FIN  11:15:00   37:49 (324)  1:06:03 (367)  1:06:06 (364)  1:07:03  
364.   Ulla Mikkonen Oulu  FIN  11:15:00   39:19 (385)  1:05:50 (360)  1:05:58 (357)  1:07:04  
365.   Tuomo Ylönen Talenom  FIN  11:15:00   39:19 (384)  1:05:49 (359)  1:05:58 (358)  1:07:04  
366.   Tuomas Akkila Lvi-Palvelu Pitkälä Oy  FIN  11:15:00   39:14 (379)  1:06:06 (368)  1:05:55 (355)  1:07:05  
367.   Sini Teppola Oulu  FIN  11:15:00   37:48 (322)  1:06:02 (366)  1:06:26 (370)  1:07:17  
368.   Sanna Lahdenperä Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00   37:48 (322)  1:06:13 (369)  1:06:30 (372)  1:07:22  
369.   Riikka Mertaniemi Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   38:12 (337)  1:06:20 (372)  1:06:04 (363)  1:07:25  
370.   Rose Alibasya-Jokela Kiiminki  FIN  11:15:00   38:17 (341)  1:06:20 (371)  1:06:25 (369)  1:07:26  
371.   Riikka Pinola Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   38:12 (338)  1:06:21 (373)  1:06:06 (364)  1:07:28  
372.   Riikka Törmänen Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   38:11 (333)  1:06:17 (370)  1:06:24 (368)  1:07:29  
372.   Pauliina Mäkelä Temotek Oy  FIN  11:15:00   39:18 (382)  1:06:23 (374)  1:06:22 (367)  1:07:29  
374.   Kiril Kangas Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00   37:05 (311)  1:05:56 (365)  1:06:42 (374)  1:07:30  
375.   Marko Kallunki Temotek Oy  FIN  11:15:00   39:18 (383)  1:06:25 (375)  1:06:29 (371)  1:07:36  
376.   Eliska Nyrönen Oulu  FIN  11:15:00   37:25 (316)  1:06:33 (376)  1:07:04 (378)  1:07:52  
377.   Mira Känsäkoski Oulu  FIN  11:15:00   38:12 (336)  1:06:58 (377)  1:06:35 (373)  1:07:58  
378.   Oili Papinaho Oulu  FIN  11:15:00   39:06 (372)  1:06:58 (379)  1:07:00 (376)  1:08:04  
379.   Heli Tuomela OYS Vapari  FIN  11:15:00   39:06 (373)  1:06:58 (378)  1:07:01 (377)  1:08:05  
380.   Heli Heinonen Eeron ja Hennin talli  FIN  11:15:00   39:07 (374)  1:07:01 (381)  1:07:04 (379)  1:08:09  
381.   Pia Haapaniemi Simo  FIN  11:15:00   38:51 (358)  1:07:04 (384)  1:07:21 (385)  1:08:11  
382.   Minna Huttula Simo  FIN  11:15:00   38:51 (356)  1:07:04 (383)  1:07:22 (386)  1:08:12  
383.   Sanna Österholm LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:42 (428)  1:07:15 (386)  1:07:10 (381)  1:08:12  
384.   Jaana Kyllönen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   37:33 (320)  1:07:00 (380)  1:07:30 (391)  1:08:16  
385.   Mikko Kurttila Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00   38:55 (364)  1:07:01 (382)  1:07:39 (393)  1:08:17  
386.   Jonna Mikkonen Oulu  FIN  11:15:00   41:07 (434)  1:07:17 (388)  1:06:59 (375)  1:08:22  
387.   Sonja Kamula LapWall Oy  FIN  11:15:00   39:47 (400)  1:07:27 (389)  1:07:11 (382)  1:08:25  
388.   Nina Kokkonen LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:42 (430)  1:07:15 (387)  1:07:24 (389)  1:08:26  
389.   Sinikka Mäntyjärvi Oulu  FIN  11:15:00   38:57 (365)  1:07:11 (385)  1:07:24 (388)  1:08:26  
390.   Inka Arposalo Keksi ite!  FIN  11:15:00   39:35 (395)  1:07:32 (391)  1:07:07 (380)  1:08:35  
391.   Marianne Ylisuvanto Kuivaniemi  FIN  11:15:00   39:47 (402)  1:07:37 (392)  1:07:20 (383)  1:08:46  
392.   Johanna Heinikoski Kuivaniemi  FIN  11:15:00   39:47 (400)  1:07:37 (393)  1:07:20 (384)  1:08:46  
393.   Carita Katisko Oulu  FIN  11:15:00   39:23 (387)  1:07:39 (394)  1:07:51 (394)  1:08:48  
394.   Lauriina Setälä Oulu  FIN  11:15:00   40:09 (412)  1:07:48 (397)  1:07:23 (387)  1:08:51  
395.   Minttu Uusimaa Oulu  FIN  11:15:00   40:09 (411)  1:07:47 (396)  1:07:24 (390)  1:08:51  
396.   Sami Jutila Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   37:40 (321)  1:07:27 (390)  1:07:55 (398)  1:08:51  
397.   Saana Lippo OP Oulu  FIN  11:15:00   37:33 (319)  1:07:49 (398)  1:08:15 (406)  1:09:02  
398.   Anna Kujala Keminmaa  FIN  11:15:00   40:11 (413)  1:07:46 (395)  1:07:38 (392)  1:09:02  
399.   Heli Haatainen Kempele OAY  FIN  11:15:00   39:33 (392)  1:08:00 (401)  1:07:51 (395)  1:09:07  
400.   Juulia Liuski Oulu  FIN  11:15:00   39:28 (390)  1:07:59 (400)  1:07:52 (396)  1:09:11  
401.   Tanja Ruonakoski Talenom  FIN  11:15:00   39:58 (405)  1:08:08 (406)  1:07:57 (399)  1:09:12  
402.   Pauliina Karelehto LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:23 (419)  1:08:04 (402)  1:08:11 (405)  1:09:13  
403.   Anja Eilittä-Liuski Oulu  FIN  11:15:00   39:17 (381)  1:07:59 (399)  1:07:53 (397)  1:09:14  
403.   Suvi Rönty LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:24 (421)  1:08:04 (402)  1:08:11 (404)  1:09:14  
405.   Liisa Salo Oulu  FIN  11:15:00   40:19 (418)  1:08:06 (404)  1:08:09 (403)  1:09:15  
406.   Niina Koivikko Raahe  FIN  11:15:00   40:40 (426)  1:08:08 (405)  1:08:06 (400)  1:09:17  
407.   Tiia Vähäsarja Oulu  FIN  11:15:00   38:30 (349)  1:08:18 (408)  1:08:27 (408)  1:09:17  
408.   Satu Sonkajärvi Raahe  FIN  11:15:00   40:40 (425)  1:08:08 (407)  1:08:07 (401)  1:09:18  
409.   Hanne Niemelä Oulu  FIN  11:15:00   40:33 (423)  1:08:29 (409)  1:08:17 (407)  1:09:27  
410.   Tiina Siivola Team Kotivuorisport.fi  FIN  11:15:00   41:16 (438)  1:08:33 (411)  1:08:07 (402)  1:09:39  
411.   Elina Apila Oulu  FIN  11:15:00   39:08 (375)  1:08:34 (412)  1:08:39 (410)  1:09:44  
412.   Niina Pelkonen Oulu  FIN  11:15:00   38:54 (363)  1:08:33 (410)  1:08:48 (412)  1:09:46  
413.   Matti Isokoski Oulu  FIN  11:15:00   40:07 (407)  1:08:35 (414)  1:08:53 (414)  1:09:48  
414.   Jarmo Sallanko Pöyry  FIN  11:15:00   40:08 (409)  1:08:38 (415)  1:08:35 (409)  1:09:49  
415.   Mirja-Lea Kallio Oulu  FIN  11:15:00   40:07 (408)  1:08:35 (413)  1:08:54 (415)  1:09:49  
416.   Marke Kallio Kerava  FIN  11:15:00   40:13 (414)  1:08:42 (416)  1:08:43 (411)  1:09:50  
417.   Hanna Komminaho Rokuan Ryhty RY  FIN  11:15:00   39:51 (403)  1:08:51 (417)  1:09:08 (419)  1:10:01  
418.   Henna Yrjänheikki Oulu  FIN  11:15:00   41:16 (439)  1:09:04 (419)  1:08:56 (416)  1:10:02  
419.   Kati Hillukkala Oulu  FIN  11:15:00   41:17 (440)  1:09:04 (420)  1:09:04 (418)  1:10:09  
420.   Karita Mettovaara Toppilansaari  FIN  11:15:00   41:25 (444)  1:09:05 (421)  1:08:52 (413)  1:10:12  
421.   Eero Järvi Ylistaro  FIN  11:15:00   38:05 (331)  1:08:57 (418)  1:09:39 (427)  1:10:25  
422.   Noora Kangas Polar  FIN  11:15:00   40:14 (416)  1:09:18 (422)  1:09:03 (417)  1:10:28  
423.   Ilkka Niskanen Kajaani  FIN  11:15:00   41:20 (443)  1:09:19 (423)  1:09:12 (420)  1:10:33  
424.   Eero Manninen Kempeleen seurakunta  FIN  11:15:00   40:24 (420)  1:09:24 (425)  1:09:38 (426)  1:10:38  
425.   Nina Näppilä Oulu  FIN  11:15:00   39:43 (398)  1:09:21 (424)  1:09:33 (425)  1:10:39  
426.   Sini Veteläinen Oulu  FIN  11:15:00   39:55 (404)  1:09:33 (427)  1:09:19 (421)  1:10:46  
427.   Marjo Lantto Keminmaan kasellit  FIN  11:15:00   39:59 (406)  1:09:32 (426)  1:09:46 (430)  1:10:47  
428.   Eelis Arposalo Keksi ite!  FIN  11:15:00   41:18 (442)  1:09:37 (428)  1:09:21 (423)  1:10:50  
428.   Maija Arposalo Keksi ite!  FIN  11:15:00   41:18 (441)  1:09:37 (429)  1:09:21 (422)  1:10:50  
430.   Kristiina Tervonen Oulu  FIN  11:15:00   40:13 (415)  1:09:45 (430)  1:09:55 (431)  1:11:02  
431.   Joni Suomela Osnakodit  FIN  11:15:00   43:07 (473)  1:09:56 (432)  1:09:31 (424)  1:11:03  
432.   Ismo Pitkänen Pöyry  FIN  11:15:00   40:18 (417)  1:09:56 (433)  1:10:14 (436)  1:11:06  
433.   Fan Wang Nokia Oy  FIN  11:15:00   39:38 (396)  1:09:51 (431)  1:10:22 (437)  1:11:11  
434.   Kristiina Kylmäoja Tupoksen yhtenäiskoulu  FIN  11:15:00   39:16 (380)  1:10:22 (435)  1:10:08 (435)  1:11:14  
435.   Virpi Laukka Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   41:35 (447)  1:10:13 (434)  1:10:23 (438)  1:11:21  
436.   Susanna Uhari Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   41:07 (435)  1:10:26 (437)  1:10:03 (432)  1:11:36  
436.   Marja Anttila Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   41:07 (435)  1:10:26 (438)  1:10:03 (433)  1:11:36  
438.   Matti Pikkarainen Oulu  FIN  11:15:00   41:07 (437)  1:10:26 (436)  1:10:04 (434)  1:11:38  
439.   Eedla Vänttilä Tupos  FIN  11:15:00   41:39 (453)  1:10:48 (440)  1:10:27 (439)  1:11:52  
440.   Olivia Jaakkola Tupos  FIN  11:15:00   41:38 (452)  1:10:49 (441)  1:10:28 (440)  1:11:52  
441.   Janne Taiponen Kangasala  FIN  11:15:00   40:25 (422)  1:10:44 (439)  1:10:44 (442)  1:11:53  
442.   Erno Marjanen Osnakodit  FIN  11:15:00   43:07 (473)  1:10:54 (442)  1:10:32 (441)  1:12:04  
443.   Rina Peltonen Oulu  FIN  11:15:00   42:42 (466)  1:11:15 (447)  1:10:56 (443)  1:12:22  
444.   Petri Turusenaho Kotkanpojat  FIN  11:15:00   42:19 (462)  1:11:07 (444)  1:09:40 (428)  1:12:22  
445.   Petra Uusisalmi Prisma Rovaniemi  FIN  11:15:00   41:04 (433)  1:11:04 (443)  1:11:21 (446)  1:12:24  
446.   Rosa Heiskanen Oulu  FIN  11:15:00   42:19 (461)  1:11:07 (445)  1:09:41 (429)  1:12:24  
447.   Riitta Soronen Kempele  FIN  11:15:00   42:56 (471)  1:11:14 (446)  1:11:15 (444)  1:12:25  
448.   Anna-Maria Suihkonen Oulu  FIN  11:15:00   40:42 (428)  1:11:32 (448)  1:11:53 (453)  1:12:40  
449.   Kaisa Kurikka Hailuoto  FIN  11:15:00   42:29 (464)  1:11:35 (449)  1:11:16 (445)  1:12:42  
450.   Oili Martikkala Liminka  FIN  11:15:00   42:44 (468)  1:11:36 (450)  1:11:29 (448)  1:12:49  
451.   Airi Kallio Liminka  FIN  11:15:00   42:43 (467)  1:11:36 (451)  1:11:29 (447)  1:12:49  
452.   Maaike Beenen Oulu  FIN  11:15:00   41:37 (450)  1:11:50 (452)  1:11:52 (449)  1:13:09  
453.   Kaisa Hauru Oulu  FIN  11:15:00   41:35 (448)  1:11:58 (454)  1:12:12 (457)  1:13:10  
454.   Miia Heikkinen Kajaani  FIN  11:15:00   42:04 (460)  1:12:03 (455)  1:11:53 (451)  1:13:13  
455.   Pauliina Saikkonen KAJAANI  FIN  11:15:00   42:04 (459)  1:12:03 (456)  1:11:53 (452)  1:13:13  
456.   Tomi Liimatainen Sweco Industry  FIN  11:15:00   41:46 (454)  1:12:04 (457)  1:11:52 (450)  1:13:15  
457.   Maarit Räisänen KIIMINKI  FIN  11:15:00   41:35 (448)  1:12:11 (459)  1:12:19 (459)  1:13:20  
458.   Raisa Lesonen Oulu  FIN  11:15:00   42:42 (465)  1:12:13 (460)  1:11:58 (454)  1:13:23  
459.   Riitta Hiltunen Beauty Center  FIN  11:15:00   39:29 (391)  1:11:54 (453)  1:12:32 (461)  1:13:28  
460.   Ulla Peltoniemi Laihia  FIN  11:15:00   41:56 (456)  1:12:15 (461)  1:12:28 (460)  1:13:30  
461.   Mikko Veijola Taitonetti Oy  FIN  11:15:00   40:37 (424)  1:12:04 (458)  1:12:14 (458)  1:13:37  
462.   Esa Söderling Oulu  FIN  11:15:00   45:04 (507)  1:12:41 (464)  1:12:10 (455)  1:13:46  
463.   Seppo Alin Oulu  FIN  11:15:00   45:04 (508)  1:12:41 (463)  1:12:11 (456)  1:13:47  
464.   Anne Mikkola Oulu  FIN  11:15:00   40:42 (427)  1:12:28 (462)  1:12:58 (462)  1:13:48  
465.   Susanna Ylimartimo Oulu  FIN  11:15:00   40:45 (432)  1:12:51 (465)  1:13:27 (469)  1:14:18  
466.   Minttu Knuutinen Kiuruveden urheilijat  FIN  11:15:00   41:34 (446)  1:13:23 (471)     1:14:23  
467.   Matti Knuutinen Kiuruveden urheilijat  FIN  11:15:00   41:34 (445)  1:13:23 (470)  1:13:33 (470)  1:14:23  
468.   Riikka Kestilä Sale Hailuoto  FIN  11:15:00   42:29 (463)  1:13:10 (467)  1:13:02 (463)  1:14:28  
469.   Mirja Ylitalo OYS Vapari  FIN  11:15:00   40:09 (410)  1:13:06 (466)  1:13:20 (466)  1:14:33  
470.   Jenni Pesonen Rise  FIN  11:15:00   43:11 (476)  1:13:19 (468)  1:13:09 (464)  1:14:34  
471.   Terhi Lumijärvi Oulu  FIN  11:15:00   43:13 (477)  1:13:20 (469)  1:13:17 (465)  1:14:36  
472.   Tiina Sarja Pöyry  FIN  11:15:00   43:38 (486)  1:13:40 (473)  1:13:25 (468)  1:14:50  
473.   Jenni Rasinkangas Kempeleen OAY  FIN  11:15:00   43:39 (487)  1:13:44 (475)  1:13:36 (471)  1:14:52  
474.   Mari Heikkilä Alavieska  FIN  11:15:00   43:40 (489)  1:13:40 (472)  1:13:25 (467)  1:14:53  
475.   Kati Leimurautio Kempeleen OAY  FIN  11:15:00   43:39 (488)  1:13:44 (476)  1:13:37 (472)  1:14:53  
476.   Aila Kainulainen Oulu  FIN  11:15:00   42:53 (470)  1:13:43 (474)  1:13:57 (473)  1:14:54  
477.   Taina Olkkola Taivalkoski  FIN  11:15:00   41:37 (450)  1:14:11 (477)  1:14:34 (479)  1:15:38  
478.   Harri Mäläskä Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   44:00 (491)  1:14:37 (479)  1:14:03 (474)  1:15:39  
479.   Saara Tapojärvi LC-10  FIN  11:15:00   46:30 (520)  1:14:35 (478)  1:14:21 (475)  1:15:40  
480.   Kati Kemppainen Suomussalmen Rasti  FIN  11:15:00   44:50 (505)  1:14:41 (482)  1:14:25 (476)  1:15:51  
481.   Sari Sarvela Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   44:01 (493)  1:14:40 (481)  1:14:26 (477)  1:16:01  
482.   Pia Tahvola Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   44:01 (492)  1:14:40 (480)  1:14:26 (478)  1:16:02  
483.   Riikka Ojala Oulu  FIN  11:15:00   44:17 (494)  1:14:51 (483)  1:14:44 (480)  1:16:04  
484.   Kirsi Hakasaari Nivala  FIN  11:15:00   43:46 (490)  1:14:53 (484)  1:14:56 (482)  1:16:18  
485.   Miisa Rousu Oulu  FIN  11:15:00   44:47 (500)  1:15:22 (486)  1:14:54 (481)  1:16:23  
486.   Jonna Ruuskanen Kuopio  FIN  11:15:00   43:19 (478)  1:15:16 (485)  1:15:13 (483)  1:16:32  
487.   Jaana Kittilä Raahe  FIN  11:15:00   43:08 (475)  1:15:38 (487)  1:15:28 (484)  1:16:54  
488.   Terhi Honkarinta Oulu  FIN  11:15:00   47:26 (528)  1:15:56 (492)  1:15:32 (485)  1:17:02  
489.   Elina Hentilä Oulu, Halosenniemi  FIN  11:15:00   43:38 (484)  1:15:47 (488)  1:15:48 (486)  1:17:07  
490.   Sirpa Tenhu Oulu  FIN  11:15:00   43:38 (484)  1:15:48 (489)  1:15:49 (487)  1:17:08  
491.   Sini Pihlajakoski Bittium  FIN  11:15:00   44:41 (496)  1:15:52 (490)  1:15:55 (488)  1:17:09  
492.   Susanna Kujala Oulu  FIN  11:15:00   44:41 (496)  1:15:53 (491)  1:15:56 (489)  1:17:10  
493.   Raisa Karjalainen Kiiminki  FIN  11:15:00   43:36 (483)  1:16:06 (493)  1:16:28 (490)  1:17:29  
494.   Riikka Junno Osnakodit  FIN  11:15:00   42:45 (469)  1:16:27 (494)  1:17:16 (497)  1:17:55  
495.   Katja Kämäräinen Pelso  FIN  11:15:00   44:32 (495)  1:16:56 (499)  1:16:55 (491)  1:18:04  
496.   Mari Kylmäluoma Talenom  FIN  11:15:00   44:49 (504)  1:16:54 (497)  1:17:04 (492)  1:18:22  
497.   Moona Mäkinen Talenom  FIN  11:15:00   44:48 (501)  1:16:54 (496)  1:17:04 (493)  1:18:23  
498.   Jaana Harmaala Talenom  FIN  11:15:00   44:48 (501)  1:16:55 (498)  1:17:05 (494)  1:18:24  
499.   Heidi Immonen Talenom  FIN  11:15:00   44:48 (501)  1:16:54 (495)  1:17:06 (495)  1:18:24  
500.   Tuovi Saapunki Vaala  FIN  11:15:00   43:06 (472)  1:17:01 (500)  1:17:14 (496)  1:18:33  
501.   Arto Huhtanen Ylivieska  FIN  11:15:00   41:53 (455)  1:17:12 (501)  1:17:38 (499)  1:18:41  
502.   Miia Huhtanen Ylivieska  FIN  11:15:00   41:56 (457)  1:17:15 (503)  1:17:37 (498)  1:18:41  
503.   Kati Silvennoinen Oulu  FIN  11:15:00   41:57 (458)  1:17:15 (502)  1:17:54 (501)  1:18:44  
504.   Sirkka Heiskanen Spirit of Curlies  FIN  11:15:00   44:53 (506)  1:17:46 (504)  1:17:46 (500)  1:19:16  
505.   Mika Hiltunen Talenom  FIN  11:15:00   46:58 (523)  1:18:35 (505)  1:18:17 (502)  1:19:37  
506.   Johanna Kanniainen Oulu  FIN  11:15:00   46:21 (518)  1:18:36 (506)  1:18:23 (503)  1:19:49  
507.   Joonas Oinas MIPT  FIN  11:15:00   43:27 (479)  1:19:43 (509)  1:19:02 (504)  1:20:31  
508.   Iida Kestilä MIPT  FIN  11:15:00   43:29 (480)  1:19:43 (508)  1:19:08 (505)  1:20:37  
509.   Mirja Lukkari OneClinic Oy  FIN  11:15:00   45:37 (512)  1:19:31 (507)  1:19:15 (506)  1:20:50  
510.   Mikko Finnilä MIPT  FIN  11:15:00   43:29 (481)  1:19:44 (510)  1:19:30 (507)  1:21:00  
511.   Vesa Virtanen MIPT  FIN  11:15:00   43:29 (482)  1:19:44 (511)  1:19:31 (508)  1:21:01  
512.   Henri Honkala PehuTec Oy  FIN  11:15:00   45:38 (513)  1:20:13 (516)  1:20:02 (509)  1:21:29  
513.   Tiina Virkkula Pihtipudas  FIN  11:15:00   45:13 (509)  1:20:04 (512)  1:20:15 (512)  1:21:35  
514.   Ritva Karjalainen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:15:00   45:49 (514)  1:20:04 (512)  1:20:33 (518)  1:21:38  
515.   Allan Ylisuvanto Kemi  FIN  11:15:00   47:29 (532)  1:20:12 (514)  1:20:12 (510)  1:21:46  
516.   Marja-Liisa Vähäkuopus Kemi  FIN  11:15:00   47:29 (533)  1:20:13 (515)  1:20:13 (511)  1:21:47  
517.   Tuire Halttu Haukipudas  FIN  11:15:00   46:13 (515)  1:20:25 (519)  1:20:16 (513)  1:21:49  
518.   Heli Koskimäki Oulu  FIN  11:15:00   46:14 (516)  1:20:25 (518)  1:20:16 (514)  1:21:49  
519.   Hanna Härmä OneClinic Oy  FIN  11:15:00   45:36 (511)  1:20:21 (517)  1:20:17 (515)  1:21:52  
520.   Heli Mikkonen Kuopio  FIN  11:15:00   47:39 (537)  1:20:35 (520)  1:20:20 (516)  1:21:57  
521.   Inga Heikkilä Taitonetti Oy  FIN  11:15:00   47:39 (536)  1:20:35 (521)  1:20:20 (517)  1:21:57  
522.   Sanna Mäkelä Vesalan koulu  FIN  11:15:00   48:17 (541)  1:20:45 (522)  1:21:00 (520)  1:22:10  
523.   Satu Vasama Vesalan koulu  FIN  11:15:00   48:18 (542)  1:20:45 (523)  1:21:01 (521)  1:22:10  
524.   Toivo Saikkonen Oulu  FIN  11:15:00   47:26 (529)  1:20:53 (524)  1:20:52 (519)  1:22:14  
525.   Merja Lieto Oulu  FIN  11:15:00   46:56 (521)  1:20:59 (525)  1:21:03 (522)  1:22:26  
526.   Jaana Huhtala Sokos Herkku Oulu  FIN  11:15:00   46:56 (522)  1:21:15 (526)  1:21:19 (524)  1:22:41  
527.   Henna Ahtiainen Osuuskauppa Arina konttori  FIN  11:15:00   47:45 (538)  1:21:16 (527)  1:21:13 (523)  1:22:42  
528.   Karin Parker Oulu  FIN  11:15:00   45:34 (510)  1:21:19 (528)  1:21:27 (525)  1:23:04  
529.   Joel Sassi Lvi-Palvelu Pitkälä Oy  FIN  11:15:00   44:46 (499)  1:21:53 (530)  1:22:01 (527)  1:23:11  
530.   Petri Kerttula Lvi-Palvelu Pitkälä Oy  FIN  11:15:00   44:46 (498)  1:21:53 (529)  1:22:02 (528)  1:23:12  
531.   Hillevi Hooli Oulu  FIN  11:15:00   48:24 (545)  1:21:54 (531)  1:21:56 (526)  1:23:16  
532.   Kati Määttälä Kokkola  FIN  11:15:00   47:23 (525)  1:22:04 (533)  1:22:13 (530)  1:23:30  
533.   Riitta Sammalmaa Ylivieska  FIN  11:15:00   46:17 (517)  1:22:07 (534)  1:22:03 (529)  1:23:32  
534.   Reetta Halmetoja Toholampi  FIN  11:15:00   47:24 (526)  1:22:08 (535)  1:22:24 (532)  1:23:41  
535.   Esko Eronen Kajaani  FIN  11:15:00   46:28 (519)  1:22:00 (532)  1:22:22 (531)  1:23:46  
536.   Piia Väyrynen Oulu  FIN  11:15:00   47:59 (539)  1:22:19 (536)  1:22:39 (533)  1:23:47  
537.   Pekka Käyhkö elfGROUP Kyberturvallisuuspalve  FIN  11:15:00   47:28 (531)  1:23:19 (539)  1:23:10 (534)  1:24:33  
538.   Olli-Pekka Wallin elfGROUP Kyberturvallisuuspalve  FIN  11:15:00   47:27 (530)  1:23:19 (538)  1:23:11 (535)  1:24:34  
539.   Anna Käsmä Utajärven kunta  FIN  11:15:00   47:24 (527)  1:23:16 (537)  1:23:54 (540)  1:24:43  
540.   Jarna Kivijakola-Määttä Talenom  FIN  11:15:00   48:22 (544)  1:23:39 (541)  1:23:13 (537)  1:24:48  
541.   Arja Vasela Talenom  FIN  11:15:00   48:21 (543)  1:23:39 (542)  1:23:13 (536)  1:24:48  
542.   Niina Ojala Oulu  FIN  11:15:00   47:10 (524)  1:23:29 (540)  1:23:43 (538)  1:25:03  
543.   Antti Lääkkö Kastelli-talot Oy  FIN  11:15:00   48:05 (540)  1:23:42 (543)  1:24:19 (545)  1:25:20  
544.   Mari-Anne Karhunen Rovaniemi  FIN  11:15:00   49:28 (548)  1:24:01 (544)  1:23:46 (539)  1:25:22  
545.   Markus Blomster Kemi  FIN  11:15:00   49:38 (549)  1:24:11 (545)  1:24:02 (541)  1:25:38  
546.   Sarianna Rönkkö LC-10  FIN  11:15:00   49:53 (555)  1:24:28 (546)  1:24:25 (547)  1:25:44  
547.   Jaana Kitusuo LC-10  FIN  11:15:00   49:53 (554)  1:24:29 (547)  1:24:25 (546)  1:25:45  
548.   Katriina Karppinen Beauty Center  FIN  11:15:00   49:52 (552)  1:24:32 (548)  1:24:15 (543)  1:25:51  
548.   Minna Nurkkala Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   49:54 (556)  1:24:36 (550)  1:24:15 (542)  1:25:51  
550.   Anita Karppinen Beauty Center  FIN  11:15:00   49:52 (553)  1:24:33 (549)  1:24:19 (544)  1:25:54  
551.   Pertti Markkula Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   48:26 (546)  1:24:58 (551)  1:25:06 (548)  1:26:29  
552.   Laura Mämmioja Oulu  FIN  11:15:00   49:49 (551)  1:25:37 (553)  1:25:30 (549)  1:27:02  
553.   Merja Jokela Rovaniemi  FIN  11:15:00   48:40 (547)  1:25:36 (552)  1:25:50 (550)  1:27:10  
554.   Jenna Pesonen OP Oulu  FIN  11:15:00   51:13 (559)  1:27:36 (556)  1:27:42 (553)  1:28:59  
555.   Tiina Immonen OP Oulu  FIN  11:15:00   51:12 (558)  1:27:35 (555)  1:27:43 (554)  1:29:00  
556.   Heli Pihlajamaa Oulu  FIN  11:15:00   49:48 (550)  1:27:32 (554)  1:27:32 (551)  1:29:03  
557.   Susanna Riihiaho Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   51:34 (561)  1:28:11 (558)  1:27:38 (552)  1:29:30  
558.   Eva Tenkula Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:18 (565)  1:28:11 (557)  1:27:52 (555)  1:29:30  
559.   Tiina Järvinen Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:33 (571)  1:28:40 (563)  1:28:17 (556)  1:30:03  
560.   Niina Pihlajaniemi Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:33 (570)  1:28:39 (561)  1:28:25 (558)  1:30:03  
561.   Sofia Palola Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   51:34 (560)  1:28:40 (562)  1:28:18 (557)  1:30:04  
562.   Sirkku Mustonen Kempele OAY  FIN  11:15:00   47:36 (535)  1:28:13 (560)  1:28:56 (561)  1:30:13  
563.   Kaisu Jussi-Pekka Kempele OAY  FIN  11:15:00   47:35 (534)  1:28:12 (559)  1:28:57 (562)  1:30:14  
564.   Elina Huuki Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:34 (572)  1:29:22 (566)  1:28:53 (560)  1:30:37  
565.   Suvi Hirvasniemi Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:18 (564)  1:29:21 (565)  1:28:49 (559)  1:30:38  
566.   Mikael Brännkärr Project Liv  FIN  11:15:00   52:21 (566)  1:29:06 (564)  1:29:09 (563)  1:30:39  
567.   Paula Löllö Kuivaniemi  FIN  11:15:00   51:48 (563)  1:29:23 (567)  1:29:42 (566)  1:31:11  
568.   Jarmo Löllö Kuivaniemi  FIN  11:15:00   51:48 (562)  1:29:24 (568)  1:29:42 (565)  1:31:11  
569.   Annemari Mahlakaarto Talenom  FIN  11:15:00   56:57 (585)  1:29:52 (570)  1:29:17 (564)  1:31:12  
570.   Pinja Hirvikallio Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   50:16 (557)  1:29:39 (569)  1:30:09 (567)  1:31:22  
571.   Pauliina Höyhtyä Tupoksen yhtenäiskoulu  FIN  11:15:00   53:29 (577)  1:31:13 (571)  1:30:16 (568)  1:32:01  
572.   Sini Jokikokko Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:46 (575)  1:32:09 (572)  1:31:40 (570)  1:33:25  
573.   Mikko Riikonen Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:45 (573)  1:32:09 (574)  1:31:35 (569)  1:33:25  
574.   Minna Kaattari Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:45 (574)  1:32:09 (573)  1:31:41 (571)  1:33:26  
575.   Satu Väyrynen OULU  FIN  11:15:00   52:28 (568)  1:33:20 (576)  1:31:49 (572)  1:34:33  
576.   Juuso Aho Team Kotkanpoika  FIN  11:15:00   52:28 (569)  1:33:21 (577)  1:31:52 (573)  1:34:34  
577.   Elina Kemppainen Tyrnävä  FIN  11:15:00   52:58 (576)  1:32:55 (575)  1:33:19 (575)  1:34:37  
578.   Tarja Häikiö Team Kotkanpoika  FIN  11:15:00   52:27 (567)  1:33:21 (578)  1:32:03 (574)  1:34:46  
579.   Anna-Leena Piirainen OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:01 (592)  1:35:54 (579)  1:36:07 (578)  1:37:42  
580.   Aija Koivu OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:00 (590)  1:35:55 (581)  1:36:08 (579)  1:37:42  
581.   Jaana Hilli OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:01 (591)  1:35:54 (580)  1:36:07 (577)  1:37:42  
582.   Sari Juntunen OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:00 (589)  1:35:55 (582)  1:36:09 (580)  1:37:42  
583.   Minna Tapojärvi Talenom  FIN  11:15:00   56:58 (586)  1:36:29 (583)  1:35:48 (576)  1:37:44  
584.   Marjatta Hirvelä Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   56:42 (583)  1:36:29 (584)  1:36:37 (581)  1:37:50  
585.   Elina Holappa Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   56:42 (584)  1:36:29 (584)  1:36:37 (582)  1:37:50  
586.   Johanna Paasimaa Oulu  FIN  11:15:00   54:48 (580)  1:37:12 (586)  1:37:35 (583)  1:38:44  
587.   Sari Pöyskö Oulu  FIN  11:15:00   54:47 (579)  1:37:13 (587)  1:37:55 (584)  1:39:04  
588.   Riitta Tarvus Pieksän Latu ry  FIN  11:15:00   56:17 (581)  1:38:18 (588)  1:38:32 (585)  1:40:15  
589.   Julia Juotasniemi Talenom  FIN  11:15:00   56:58 (587)  1:38:35 (589)  1:38:40 (586)  1:40:36  
590.   Victoria Latva-Rasku Talenom  FIN  11:15:00   56:58 (587)  1:38:35 (589)  1:38:40 (587)  1:40:36  
591.   Marja Sammalmaa Ylivieska  FIN  11:15:00   54:40 (578)  1:39:04 (592)  1:39:08 (588)  1:40:36  
592.   Niina Lundbom Oulu  FIN  11:15:00   56:36 (582)  1:38:38 (591)  1:39:12 (589)  1:40:40  
593.   Satu Lempinen Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:32 (593)  1:41:31 (594)  1:41:13 (591)  1:42:59  
594.   Mirja Vyyryläinen Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:32 (594)  1:41:31 (593)  1:41:12 (590)  1:43:00  
595.   Kaija Ruokamo Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:33 (596)  1:44:31 (596)  1:44:54 (592)  1:46:42  
596.   Katja Reinikainen Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:32 (595)  1:44:31 (595)  1:44:54 (593)  1:46:42  
597.   Aila Talus Haukipudas  FIN  11:15:00   1:02:47 (597)  1:58:27 (597)  1:59:46 (594)  2:01:21  
   Teemu Riihimäki Kempeleen seurakunta  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Pentti Hänninen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Hannu Kesti ONMKY/Julmaset  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Reijo Viitala Temotek Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Pentti Parnanen Polar Electro Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Timo Oja Pöyry  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Eero Hietapelto Nordea  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Vladimir Chuvakov Arkhangelsk, Russia  RUS  11:15:00            ei läht.  
   Ari Oikarinen Polar Electro Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jukka Kantola Nordea  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Pekka Komulainen Komulainen Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mauri Räisänen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jari Koskela Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Aleksandr Martinovich Arkhangelsk, Russia  RUS  11:15:00            ei läht.  
   Edward Shornock elfGROUP Kyberturvallisuuspalve  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Gunnar Puhakka LapWall Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Sakari Jorma Talenom  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Markku Perttu Lupporannan rynnistys  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kalle Isoaho Pekkaniska  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Markus Lampinen Tornio  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Paulo Huhtaniska Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Antti Kamutta Temotek Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Vesa-Matti Tervonen Temotek Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Karthik Sindhya Jyväskylä  IND  11:15:00            ei läht.  
   Juha Tolonen Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Yassine Hadak Haukipudas  MAR  11:15:00            ei läht.  
   Santtu Kuusento Intersport Joutsensilta  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Taneli Mikkonen Salla  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tuomas Heikkilä TactoTek Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Olli Heikkinen Bittium  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Sauli Karvonen Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Henri Oksala Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Joonas Maijanen Tornio  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Sami Hannila Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Olli Vuokila Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Vadim Martinovich Arkhangelsk, Russia  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kaisu Hänninen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anita Karvonen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Riitta Tuira Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Seija Jaakola Nordea  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Erika Timlin Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anne Vuokila Tornio  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tarja Korpela Kittilä  CAN  11:15:00            ei läht.  
   Jaana Salonen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Sari Jyrkkä YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Minna Järvelä Talvikankaan kiitäjät  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Pirjo Elovuoma-Käyrä Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anu Uusio OneClinic Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anne Seppänen Raahe  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anne Tervo Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kirsi Saarikettu Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tarja Heikkinen Vesalan koulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Saan Lehtinen YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Riitta Behm Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jaana Vuollet Utajärven kunta  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kati Brotkin Muhos  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Prisma Humalamäki Prisma Raahe  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kati Kurvi Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kaisa Nikula Kello  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Minna Ylikärppä Vesalan koulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Katja Laukka Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tanja Kilpivaara Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kaisa Sarviaho Kiiminki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mervi Koukka Beauty Center  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Laura Niemi Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kati Tohila Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Morgane Fleuriot elfGROUP Kyberturvallisuuspalve  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Cathleen Drilling Milford, Ohio USA  USA  11:15:00            ei läht.  
   Henna Naumanen Kuusamo  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Merja-Liisa Istermaa Haukipudas  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Martina Kern Running Company, Munich  GER  11:15:00            ei läht.  
   Kati Piirainen Oulun Jätehuolto Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Heli Laukkanen Nordea  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jonna Vanhala Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Nina Lassila Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Seija Salminen Kiiminki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Niina Pennanen Talenom  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jenni Pylväs YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Viola Pirttikoski Prisma Zeppelin  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Liisa Parkkinen Team Kotkanpoika  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Annukka Heikkinen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Katja Peltoniemi Vaasa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tanja Lassila Lumijoki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Katri Urhonen OP Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Nina Filpus LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Suvi Hyrkäs Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Annika Paakki Temotek Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Laura Haapala OP Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kaisa Kurikka Tyrnävä  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Sari Karjalainen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tiia Korva Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Maarit Järvinen OP Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mirka Fyrstén Tyrnävä  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mervi Törmänen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Talvikki Ahonen Joensuu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anna Sonntag LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Saara Peura Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Aino Telama Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Laura Sääskilahti Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Johanna Peiponen Rovaniemen Lappi  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mirena Demirtas Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Riikka Saaranen Kempele  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Eeva Vuokila Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Susanna Sipola Beauty Center  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Elina Sipola Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Aarne Koskela Nordea  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Manta Keskitalo Raahe  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jonna Niemi-Korpi Tupos  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Amanda Saukko Hyryn Sporttiklubi  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Hilla Kinnunen Suomussalmen Rasti  FIN  11:15:00            keskeytti  
   Katariina Pyörälä   FIN  11:15:00            keskeytti  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English