Terwahölkkä ja -maraton 20.5.2017

10,0 km kaikki

Lähtölista

1014Jouko LyytikäinenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   1014KMYL
1035Eero ManninenKempeleen seurakuntaFIN11:15:00   1035KMYL
1214Teemu RiihimäkiKempeleen seurakuntaFIN11:15:00   1214KMYL
1576Tiina SiivolaTeam Kotivuorisport.fiFIN11:15:00   1576KNYL
1598Kati KemppainenSuomussalmen RastiFIN11:15:00   1598KNYL
1736Johanna KemppainenRuukkiFIN11:15:00   1736KNYL
1898Anniina SaukkonenOuluFIN11:15:00   1898KNYL
3001Tauno SiikONMKY/JulmasetFIN11:15:00   3001KMYL
3002Toivo SaikkonenOuluFIN11:15:00   3002KMYL
3003Pentti HänninenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3003KMYL
3004Sakari LiedesIisuFIN11:15:00   3004KMYL
3005Jarmo LöllöKuivaniemiFIN11:15:00   3005KMYL
3006Hannu KestiONMKY/JulmasetFIN11:15:00   3006KMYL
3007Reijo ViitalaTemotek OyFIN11:15:00   3007KMYL
3008Esko EronenKajaaniFIN11:15:00   3008KMYL
3009Eero JärviYlistaroFIN11:15:00   3009KMYL
3010Pekka KuivalainenIiFIN11:15:00   3010KMYL
3011Markku IllikainenOulun Jätehuolto OyFIN11:15:00   3011KMYL
3012Markku ArpalaKajaaniFIN11:15:00   3012KMYL
3013Petri CarmenMiami Beach RavenrunFIN11:15:00   3013KMYL
3014Antti LääkköKastelli-talot OyFIN11:15:00   3014KMYL
3015Olavi Ala-AhoVesalan kouluFIN11:15:00   3015KMYL
3016Allan YlisuvantoKemiFIN11:15:00   3016KMYL
3017Heimo SpringareTervolan TeräväFIN11:15:00   3017KMYL
3018Pentti ParnanenPolar Electro OyFIN11:15:00   3018KMYL
3019Dmitrii AkishevArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3019KMYL
3020Jorma MaijanenTornioFIN11:15:00   3020KMYL
3021Pertti MarkkulaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3021KMYL
3022Timo OjaPöyryFIN11:15:00   3022KMYL
3023Antti RovamoOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3023KMYL
3024Jukka OjalaKempeleen OAYFIN11:15:00   3024KMYL
3025Ilkka AskaOplax OyFIN11:15:00   3025KMYL
3026Ari LuhtaniemiPolar Electro OyFIN11:15:00   3026KMYL
3027Matti IsokoskiOuluFIN11:15:00   3027KMYL
3028Juha LaakkonenKongasjärven Kisa-PojatFIN11:15:00   3028KMYL
3029Kari HuttunenKestävyyttä pintakaasulla 24/7FIN11:15:00   3029KMYL
3030Ari KokkonenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   3030KMYL
3031Jarmo SallankoPöyryFIN11:15:00   3031KMYL
3032Eero HietapeltoNordeaFIN11:15:00   3032KMYL
3033Vladislav UshakovArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3033KMYL
3034Ismo PitkänenPöyryFIN11:15:00   3034KMYL
3035Pekka KoskelaNordeaFIN11:15:00   3035KMYL
3036Vladimir ChuvakovArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3036KMYL
3037Juha-Matti LehtinenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   3037KMYL
3038Reima ViiriLohijärven KuohuFIN11:15:00   3038KMYL
3039Ari OikarinenPolar Electro OyFIN11:15:00   3039KMYL
3040Tero KemiläNokia OyFIN11:15:00   3040KMYL
3041Pekka MankinenJanakkalaFIN11:15:00   3041KMYL
3042Juhani KerkeläOuluFIN11:15:00   3042KMYL
3043Jukka KantolaNordeaFIN11:15:00   3043KMYL
3044Olli-Pekka WallinelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3044KMYL
3045Pekka KäyhköelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3045KMYL
3046Tuomo AsikainenSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3046KMYL
3047Marko KopakkalaOuluFIN11:15:00   3047KMYL
3048Kimmo KeinänenSteppenwolf EnduranceFIN11:15:00   3048KMYL
3049Pekka KomulainenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3049KMYL
3050Kari AleniusOuluFIN11:15:00   3050KMYL
3051Jari VaitiniemiBittiumFIN11:15:00   3051KMYL
3052Sami JutilaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3052KMYL
3053Pekka KorhonenKoulutuskeskus BraheFIN11:15:00   3053KMYL
3054Mauri RäisänenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3054KMYL
3055Marko SyväkuruPohjoista voimaaFIN11:15:00   3055KMYL
3056Marko HuttuKiimingin RientoFIN11:15:00   3056KMYL
3057Jari KoskelaOuluFIN11:15:00   3057KMYL
3058Harri MäläskäLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3058KMYL
3059Jari PartanenProject LivFIN11:15:00   3059KMYL
3060Jarkko KärkimaaPohjois-Pohjanmaan liittoFIN11:15:00   3060KMYL
3061Matti KnuutinenKiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3061KMYL
3062Aleksandr MartinovichArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3062KMYL
3063Ilkka TukiaOplax OyFIN11:15:00   3063KMYL
3064Matti PikkarainenOuluFIN11:15:00   3064KMYL
3065Marko KallunkiTemotek OyFIN11:15:00   3065KMYL
3066Mikael BrännkärrProject LivFIN11:15:00   3066KMYL
3067Vesa TornbergSkiOrRunFIN11:15:00   3067KMYL
3068Roman GokkoevPohjois-Pohjanmaan liittoFIN11:15:00   3068KMYL
3069Tero HeikkinenTactoTek OyFIN11:15:00   3069KMYL
3070Edward ShornockelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3070KMYL
3071Janne KemppainenSweco IndustryFIN11:15:00   3071KMYL
3072Mika SahaOulunsaloFIN11:15:00   3072KMYL
3073Mika VäyrynenSuomussalmiFIN11:15:00   3073KMYL
3074Janne TaiponenKangasalaFIN11:15:00   3074KMYL
3075Gunnar PuhakkaLapWall OyFIN11:15:00   3075KMYL
3076Sakari JormaTalenomFIN11:15:00   3076KMYL
3077Erno MarjanenOsnakoditFIN11:15:00   3077KMYL
3078Markku PerttuLupporannan rynnistysFIN11:15:00   3078KMYL
3079Markus RonkainenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3079KMYL
3080Eero TalonenOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3080KMYL
3081Henrikki LiimatainenTyrnäväFIN11:15:00   3081KMYL
3082Eero NurkkalaOffcode OyFIN11:15:00   3082KMYL
3083Joni SuomelaOsnakoditFIN11:15:00   3083KMYL
3084Juha-Pekka NiinimaaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3084KMYL
3085Arto ÖljymäkiSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3085KMYL
3086Kalle IsoahoPekkaniskaFIN11:15:00   3086KMYL
3087Ilkka NiskanenKajaaniFIN11:15:00   3087KMYL
3088Jarmo Dahlgrenkiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3088KMYL
3089Jukka HinttalaPöyryFIN11:15:00   3089KMYL
3090Mikko RiikonenOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3090KMYL
3091Jani HaatajaOuluFIN11:15:00   3091KMYL
3092Markus LampinenTornioFIN11:15:00   3092KMYL
3093Paulo HuhtaniskaOuluFIN11:15:00   3093KMYL
3094Mikko MehtonenTampereFIN11:15:00   3094KMYL
3095Heikki KomuPohjoista voimaaFIN11:15:00   3095KMYL
3096Antti KamuttaTemotek OyFIN11:15:00   3096KMYL
3097Vesa-Matti TervonenTemotek OyFIN11:15:00   3097KMYL
3098Hannu SyrjäpaloPolar Electro OyFIN11:15:00   3098KMYL
3099Petri JokelaSweco IndustryFIN11:15:00   3099KMYL
3100Tomi LiimatainenSweco IndustryFIN11:15:00   3100KMYL
3101Jarmo RuuskanenKuopioFIN11:15:00   3101KMYL
3102Tuomas JääsköSaukki JCFIN11:15:00   3102KMYL
3103Andrew PattisonOulun TarmoUSA11:15:00   3103KMYL
3104Eelis ArposaloKeksi ite!FIN11:15:00   3104KMYL
3105Ville TakkinenLapWall OyFIN11:15:00   3105KMYL
3106Harri LopinaPöyryFIN11:15:00   3106KMYL
3107Petri KerttulaLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3107KMYL
3108Markku NikkanenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3108KMYL
3109Karthik SindhyaJyväskyläIND11:15:00   3109KMYL
3110Pekka JuntunenAC OuluFIN11:15:00   3110KMYL
3111Markus LippoIntersport JoutsensiltaFIN11:15:00   3111KMYL
3112Tuomo YlönenTalenomFIN11:15:00   3112KMYL
3113Vesa VuolliSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3113KMYL
3114Juha TolonenSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3114KMYL
3115Taneli KiviojaWSPFIN11:15:00   3115KMYL
3116Mungai GeorgeOuluFIN11:15:00   3116KMYL
3117Janne PohjolaAlatornion AhjoFIN11:15:00   3117KMYL
3118Arto HuhtanenYlivieskaFIN11:15:00   3118KMYL
3119Matias IlmonenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3119KMYL
3120Yassine HadakHaukipudasMAR11:15:00   3120KMYL
3121Jukka-Pekka HeikuraBitfactor OyFIN11:15:00   3121KMYL
3122Santtu KuusentoIntersport JoutsensiltaFIN11:15:00   3122KMYL
3123Mika HiltunenTalenomFIN11:15:00   3123KMYL
3124Matti VarankaSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3124KMYL
3125Aleksi KastelliK-rauta ÄimärautioFIN11:15:00   3125KMYL
3126Mikko KurttilaSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3126KMYL
3127Kiril KangasSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3127KMYL
3128Tuomas EronenKajaanin KipinäFIN11:15:00   3128KMYL
3129Timo KorvaOuluFIN11:15:00   3129KMYL
3130Taneli MikkonenSallaFIN11:15:00   3130KMYL
3131Jouni KarjalainenMIPTFIN11:15:00   3131KMYL
3132Juha AlahäiväläYlivieskaFIN11:15:00   3132KMYL
3133Tuomas HeikkiläTactoTek OyFIN11:15:00   3133KMYL
3134Antti LöfbackaTemotek OyFIN11:15:00   3134KMYL
3135Mika SeppänenSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3135KMYL
3136Arttu OikariOplax OyFIN11:15:00   3136KMYL
3137Jouko PerttulaWSPFIN11:15:00   3137KMYL
3138Jussi AhtiainenOuluFIN11:15:00   3138KMYL
3139Jari-Matti NiemiYlivieskaFIN11:15:00   3139KMYL
3140Jukka-Pekka KatiskoOuluFIN11:15:00   3140KMYL
3141Olli HeikkinenBittiumFIN11:15:00   3141KMYL
3142Ilpo JoensuuPohjoista voimaaFIN11:15:00   3142KMYL
3143Samuli TenhovuoriPöyryFIN11:15:00   3143KMYL
3144Olli VuolteenahoSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3144KMYL
3145Jussi PitkäläLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3145KMYL
3146Markus BlomsterKemiFIN11:15:00   3146KMYL
3147Ilkka MehtonenOuluFIN11:15:00   3147KMYL
3148Mikko FinniläMIPTFIN11:15:00   3148KMYL
3149Ari LuomaOneClinic OyFIN11:15:00   3149KMYL
3150Tuomas AkkilaLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3150KMYL
3151Petri TurusenahoKotkanpojatFIN11:15:00   3151KMYL
3152Tuomas AhoLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3152KMYL
3153Ville KeränenPehuTec OyFIN11:15:00   3153KMYL
3154Tuomo YlimaunuPöyryFIN11:15:00   3154KMYL
3155Tuomas HaanpääSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3155KMYL
3156Veli-Pekka RantaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3156KMYL
3157Teemu VaaraSweco YmpäristöFIN11:15:00   3157KMYL
3158Olli HytönenSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3158KMYL
3159Ossi PeltoniemiYlikiimingin NuijamiehetFIN11:15:00   3159KMYL
3160Joonas PikkarainenTemotek OyFIN11:15:00   3160KMYL
3161Jarkko JohanssonPöyryFIN11:15:00   3161KMYL
3162Ilkka WahlbergOneClinic OyFIN11:15:00   3162KMYL
3163Sauli KarvonenSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3163KMYL
3164Henri OksalaSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3164KMYL
3165Sami LiedesSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3165KMYL
3166Harry PetäjäjärviSaukki JCFIN11:15:00   3166KMYL
3167Mikael HeikkinenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3167KMYL
3168Joonas OinasMIPTFIN11:15:00   3168KMYL
3169Joonas MaijanenTornioFIN11:15:00   3169KMYL
3170Henri HonkalaPehuTec OyFIN11:15:00   3170KMYL
3171Tommi NieminenKuikan KisailijatFIN11:15:00   3171KMYL
3172Elias HuhtalaVesalan kouluFIN11:15:00   3172KMYL
3173Joni HeinonenOplax OyFIN11:15:00   3173KMYL
3174Joel SassiLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3174KMYL
3175Juuso AhoTeam KotkanpoikaFIN11:15:00   3175KMYL
3176Antti JanssonRovaniemiFIN11:15:00   3176KMYL
3177Ossi SuihkonenOuluFIN11:15:00   3177KMYL
3178Vesa VirtanenMIPTFIN11:15:00   3178KMYL
3179Kim SeungjaeTactoTek OyFIN11:15:00   3179KMYL
3180Ville SorvistoK-rauta ÄimärautioFIN11:15:00   3180KMYL
3181Jere KalliosalmiSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3181KMYL
3182Juho HolmiOplax OyFIN11:15:00   3182KMYL
3183Sami HannilaSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3183KMYL
3184Arttu VattulainenJoensuun KatajaFIN11:15:00   3184KMYL
3185Antti TorattiOuluFIN11:15:00   3185KMYL
3186Juha JärviYlistaroFIN11:15:00   3186KMYL
3187Jonathan KilpeläMichigan Tech AlumniFIN11:15:00   3187KMYL
3188Toni KuosmanenHelsinkiFIN11:15:00   3188KMYL
3189Jere PaalanenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3189KMYL
3190Saska SaloOuluFIN11:15:00   3190KMYL
3191Olli VuokilaOuluFIN11:15:00   3191KMYL
3192Eljas KallioLapWall OyFIN11:15:00   3192KMYL
3193Vadim MartinovichArkhangelsk, RussiaFIN11:15:00   3193KMYL
3194Aku MaliniemiOuluFIN11:15:00   3194KMYL
3195Otso AleniusOuluFIN11:15:00   3195KMYL
3196Eemil VuokilaTervolaFIN11:15:00   3196KMYL
3197Jarkko PaukkeriLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3197KMYL
3198Ritva KarjalainenYlikiimingin NuijamiehetFIN11:15:00   3198KNYL
3199Tuovi SaapunkiVaalaFIN11:15:00   3199KNYL
3200Paula LöllöKuivaniemiFIN11:15:00   3200KNYL
3201Kaisu HänninenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3201KNYL
3202Riitta TarvusPieksän Latu ryFIN11:15:00   3202KNYL
3203Liisa KytöahoOuluFIN11:15:00   3203KNYL
3204Oili MartikkalaLiminkaFIN11:15:00   3204KNYL
3205Airi KallioLiminkaFIN11:15:00   3205KNYL
3206Anita KarvonenOuluFIN11:15:00   3206KNYL
3207Sirkka HeiskanenSpirit of CurliesFIN11:15:00   3207KNYL
3208Ulla PeltoniemiLaihiaFIN11:15:00   3208KNYL
3209Mirja YlitaloOYS VapariFIN11:15:00   3209KNYL
3210Riitta TuiraPohjoista voimaaFIN11:15:00   3210KNYL
3211Hillevi HooliOuluFIN11:15:00   3211KNYL
3212Leena PesäläPudasjärviFIN11:15:00   3212KNYL
3213Ritva HaatajaABC VaalanporttiFIN11:15:00   3213KNYL
3214Kaija RuokamoLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3214KNYL
3215Tatiana MurtolaOuluFIN11:15:00   3215KNYL
3216Merja JokelaRovaniemiFIN11:15:00   3216KNYL
3217Maarit NevalainenOuluFIN11:15:00   3217KNYL
3218Päivi HiltunenSiilinjärviFIN11:15:00   3218KNYL
3219Mirja LukkariOneClinic OyFIN11:15:00   3219KNYL
3220Merja JoroYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3220KNYL
3221Riitta AspelundOuluFIN11:15:00   3221KNYL
3222Anita KarppinenBeauty CenterFIN11:15:00   3222KNYL
3223Riitta HiltunenBeauty CenterFIN11:15:00   3223KNYL
3224Seija JaakolaNordeaFIN11:15:00   3224KNYL
3225Mirja VyyryläinenLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3225KNYL
3226Erika TimlinOuluFIN11:15:00   3226KNYL
3227Anne VuokilaTornioFIN11:15:00   3227KNYL
3228Elina HentiläOulu, HalosenniemiFIN11:15:00   3228KNYL
3229Eeva AskaOplax OyFIN11:15:00   3229KNYL
3230Minna NokelaYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3230KNYL
3231Merja LietoOuluFIN11:15:00   3231KNYL
3232Tarja KorpelaKittiläCAN11:15:00   3232KNYL
3233Päivi SipiläTornioFIN11:15:00   3233KNYL
3234Jaana SalonenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3234KNYL
3235Jaana KyllönenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3235KNYL
3237Sari JyrkkäYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3237KNYL
3238Raija SalminenYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3238KNYL
3239Sirpa TenhuOuluFIN11:15:00   3239KNYL
3240Sari SarvelaLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3240KNYL
3241Aija KoivuOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3241KNYL
3242Riitta Yli-HallilaPietarsaariFIN11:15:00   3242KNYL
3243Kati KuivalainenIiFIN11:15:00   3243KNYL
3244Fan WangNokia OyFIN11:15:00   3244KNYL
3245Sirpa JärnforsForssi OyFIN11:15:00   3245KNYL
3246Minna JärveläTalvikankaan kiitäjätFIN11:15:00   3246KNYL
3247Jaana HuhtalaSokos Herkku OuluFIN11:15:00   3247KNYL
3248Maarit MarttilaNordeaFIN11:15:00   3248KNYL
3249Pirjo Elovuoma-KäyräSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3249KNYL
3250Sirpa JämsäBeauty CenterFIN11:15:00   3250KNYL
3251Marja-Liisa VähäkuopusKemiFIN11:15:00   3251KNYL
3252Anu UusioOneClinic OyFIN11:15:00   3252KNYL
3253Karin ParkerOuluFIN11:15:00   3253KNYL
3254Karita MettovaaraToppilansaariFIN11:15:00   3254KNYL
3255Elina KeskitaloRaaheFIN11:15:00   3255KNYL
3256Sirpa HaapalaHaukipudasFIN11:15:00   3256KNYL
3257Hanna PennanenPietarsaariFIN11:15:00   3257KNYL
3258Jaana HilliOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3258KNYL
3259Reetta Aalto-SetäläYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3259KNYL
3260Aino StrengellOuluFIN11:15:00   3260KNYL
3261Sinikka JussilaTalvikankaan KiitäjätFIN11:15:00   3261KNYL
3262Sari ManninenNokia OyFIN11:15:00   3262KNYL
3263Mirja-Lea KallioOuluFIN11:15:00   3263KNYL
3264Minna SyväkuruPohjoista voimaaFIN11:15:00   3264KNYL
3265Minna SilfverhuthOuluFIN11:15:00   3265KNYL
3266Kaisu Jussi-PekkaKempele OAYFIN11:15:00   3266KNYL
3267Anne SeppänenRaaheFIN11:15:00   3267KNYL
3268Tarja HäikiöTeam KotkanpoikaFIN11:15:00   3268KNYL
3269Anne TervoOuluFIN11:15:00   3269KNYL
3270Erja WikstedtTerwa-tiimiFIN11:15:00   3270KNYL
3271Reetta HalmetojaToholampiFIN11:15:00   3271KNYL
3272Puuttuu NimiOta yhteyttäFIN11:15:00   3272KNYL
3273Aila TalusHaukipudasFIN11:15:00   3273KNYL
3274Kirsi SaarikettuOuluFIN11:15:00   3274KNYL
3275Helmi RiihimäkiOulun Jätehuolto OyFIN11:15:00   3275KNYL
3276Tarja HeikkinenVesalan kouluFIN11:15:00   3276KNYL
3277Saan LehtinenYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3277KNYL
3278Riitta BehmOuluFIN11:15:00   3278KNYL
3279Pia HaapaniemiSimoFIN11:15:00   3279KNYL
3280Minna HuttulaSimoFIN11:15:00   3280KNYL
3281Jatta SeppäläHyväFiilis TornioFIN11:15:00   3281KNYL
3282Mari KuismaOuluFIN11:15:00   3282KNYL
3283Vuokko VäyrynenSuomussalmiFIN11:15:00   3283KNYL
3284Sinikka PyöräläIin YritysFIN11:15:00   3284KNYL
3285Anne IsohätäläTactoTek OyFIN11:15:00   3285KNYL
3286Jaana HarmaalaTalenomFIN11:15:00   3286KNYL
3287Pia TahvolaLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3287KNYL
3288Jaana NiemeläONMKYUFIN11:15:00   3288KNYL
3289Sari HonkaLiminkaFIN11:15:00   3289KNYL
3290Merja VakkalaOuluFIN11:15:00   3290KNYL
3291Anne HarjuhaahtoSaloisten ReipasFIN11:15:00   3291KNYL
3292Sari LaitinenRovaniemiFIN11:15:00   3292KNYL
3293Susanna UhariLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3293KNYL
3294Satu MoilanenYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3294KNYL
3295Piia VäyrynenOuluFIN11:15:00   3295KNYL
3296Satu VasamaVesalan kouluFIN11:15:00   3296KNYL
3297Tanja RuonakoskiTalenomFIN11:15:00   3297KNYL
3298Katja ReinikainenLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3298KNYL
3299Sari JuntunenOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3299KNYL
3300Maarit RäisänenKIIMINKIFIN11:15:00   3300KNYL
3301Sari PesäläOuluFIN11:15:00   3301KNYL
3302Mari KupariViitasaariFIN11:15:00   3302KNYL
3303Maarit MoilanenSuomussalmen RastiFIN11:15:00   3303KNYL
3304Jaana VuolletUtajärven kuntaFIN11:15:00   3304KNYL
3305Anna-Leena PiirainenOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3305KNYL
3306Eija VäisänenLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3306KNYL
3307Christine GuoAava MobileFIN11:15:00   3307KNYL
3308Kati BrotkinMuhosFIN11:15:00   3308KNYL
3309Sanna KullbergKU-58FIN11:15:00   3309KNYL
3310Anja Eilittä-LiuskiOuluFIN11:15:00   3310KNYL
3311Prisma HumalamäkiPrisma RaaheFIN11:15:00   3311KNYL
3312Riikka KestiläSale HailuotoFIN11:15:00   3312KNYL
3313Jarna Kivijakola-MäättäTalenomFIN11:15:00   3313KNYL
3314Victoria Latva-RaskuTalenomFIN11:15:00   3314KNYL
3315Kati KurviOuluFIN11:15:00   3315KNYL
3316Minna KallunkiTaivalkoskiFIN11:15:00   3316KNYL
3317Tiina VarilaHaapajärviFIN11:15:00   3317KNYL
3318Sirkku MustonenKempele OAYFIN11:15:00   3318KNYL
3319Heli HeinonenEeron ja Hennin talliFIN11:15:00   3319KNYL
3320Johanna HeinikoskiKuivaniemiFIN11:15:00   3320KNYL
3321Kaisa NikulaKelloFIN11:15:00   3321KNYL
3322Mirva LehtonenVesalan kouluFIN11:15:00   3322KNYL
3323Minna YlikärppäVesalan kouluFIN11:15:00   3323KNYL
3324Mari KylmäluomaTalenomFIN11:15:00   3324KNYL
3325Satu LempinenLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3325KNYL
3326Henriikka HelistöPolar Electro OyFIN11:15:00   3326KNYL
3327Nina KomuSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3327KNYL
3328Minna MarkusOuluFIN11:15:00   3328KNYL
3329Maria AlaviitalaOuluFIN11:15:00   3329KNYL
3330Kati LeimurautioKempeleen OAYFIN11:15:00   3330KNYL
3331Katja LaukkaOuluFIN11:15:00   3331KNYL
3332Sanna LeppäniemiOuluFIN11:15:00   3332KNYL
3333Tanja KilpivaaraOuluFIN11:15:00   3333KNYL
3334Heli TuomelaOYS VapariFIN11:15:00   3334KNYL
3335Kaisa SarviahoKiiminkiFIN11:15:00   3335KNYL
3336Raisa KarjalainenKiiminkiFIN11:15:00   3336KNYL
3337Marianne YlisuvantoKuivaniemiFIN11:15:00   3337KNYL
3338Kirsi HakasaariNivalaFIN11:15:00   3338KNYL
3339Mervi KoukkaBeauty CenterFIN11:15:00   3339KNYL
3340Arja VaselaTalenomFIN11:15:00   3340KNYL
3341Inkamari VälitaloPolar Electro OyFIN11:15:00   3341KNYL
3342Marja AnttilaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3342KNYL
3343Anna KujalaKeminmaaFIN11:15:00   3343KNYL
3344Hanna HautalaKonnun TehovompatitFIN11:15:00   3344KNYL
3345Saara-Kaisa KonttoriOuluFIN11:15:00   3345KNYL
3346Maaike BeenenOuluFIN11:15:00   3346KNYL
3347Pauliina SaikkonenKAJAANIFIN11:15:00   3347KNYL
3348Rose Alibasya-JokelaKiiminkiFIN11:15:00   3348KNYL
3349Laura NiemiOuluFIN11:15:00   3349KNYL
3350Kati TohilaOuluFIN11:15:00   3350KNYL
3351Tiina SarjaPöyryFIN11:15:00   3351KNYL
3352Julia JuotasniemiTalenomFIN11:15:00   3352KNYL
3353Hanna HärmäOneClinic OyFIN11:15:00   3353KNYL
3354Morgane FleuriotelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3354KNYL
3355Mari HeikkiläAlavieskaFIN11:15:00   3355KNYL
3356Cathleen DrillingMilford, Ohio USAUSA11:15:00   3356KNYL
3357Marke KallioKeravaFIN11:15:00   3357KNYL
3358Katja PappinenLC-10FIN11:15:00   3358KNYL
3359Heli KoskimäkiOuluFIN11:15:00   3359KNYL
3360Kristiina TervonenOuluFIN11:15:00   3360KNYL
3361Karoliina HeinonenHeinosklaaniFIN11:15:00   3361KNYL
3362Henna NaumanenKuusamoFIN11:15:00   3362KNYL
3363Raisa LesonenOuluFIN11:15:00   3363KNYL
3364Merja-Liisa IstermaaHaukipudasFIN11:15:00   3364KNYL
3365Tuire HalttuHaukipudasFIN11:15:00   3365KNYL
3366Martina KernRunning Company, MunichGER11:15:00   3366KNYL
3367Kati PiirainenOulun Jätehuolto OyFIN11:15:00   3367KNYL
3368Virpi LaukkaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3368KNYL
3369Emilia PätsiPohjoista voimaaFIN11:15:00   3369KNYL
3370Heli LaukkanenNordeaFIN11:15:00   3370KNYL
3371Johanna SarviahoNordeaFIN11:15:00   3371KNYL
3372Liisa KoivukoskiOP OuluFIN11:15:00   3372KNYL
3373Sanna MäkeläVesalan kouluFIN11:15:00   3373KNYL
3374Niina PihlajaniemiOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3374KNYL
3375Jonna VanhalaOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3375KNYL
3376Kati SilvennoinenOuluFIN11:15:00   3376KNYL
3377Jenni KuukasjärviHelsinkiFIN11:15:00   3377KNYL
3378Kati MäättäläKokkolaFIN11:15:00   3378KNYL
3379Terhi HonkarintaOuluFIN11:15:00   3379KNYL
3380Sanna LämsäOuluFIN11:15:00   3380KNYL
3381Jaana KitusuoLC-10FIN11:15:00   3381KNYL
3382Nina LassilaOuluFIN11:15:00   3382KNYL
3383Heidi LiikalaNordeaFIN11:15:00   3383KNYL
3384Päivi LinjalaOsnakoditFIN11:15:00   3384KNYL
3385Jenni PesonenRiseFIN11:15:00   3385KNYL
3386Niina LundbomOuluFIN11:15:00   3386KNYL
3387Tiina VirkkulaPihtipudasFIN11:15:00   3387KNYL
3388Seija SalminenKiiminkiFIN11:15:00   3388KNYL
3389Oili PapinahoOuluFIN11:15:00   3389KNYL
3390Merja RautiainenLC-10FIN11:15:00   3390KNYL
3391Minna LöytynojaHelsinkiFIN11:15:00   3391KNYL
3392Heli PihlajamaaOuluFIN11:15:00   3392KNYL
3393Sini PihlajakoskiBittiumFIN11:15:00   3393KNYL
3394Niina PennanenTalenomFIN11:15:00   3394KNYL
3395Jenni PylväsYTHS Oulun toimipisteFIN11:15:00   3395KNYL
3396Hanna AilinpietiKemiFIN11:15:00   3396KNYL
3397Miia HuhtanenYlivieskaFIN11:15:00   3397KNYL
3398Irina VorobevaRUS11:15:00   3398KNYL
3399Laura MämmiojaOuluFIN11:15:00   3399KNYL
3400Minna KoivikkoOYS VapariFIN11:15:00   3400KNYL
3401Kati HäkkiläOuluFIN11:15:00   3401KNYL
3402Iro KarjalainenKempeleFIN11:15:00   3402KNYL
3403Maija ArposaloKeksi ite!FIN11:15:00   3403KNYL
3404Viola PirttikoskiPrisma ZeppelinFIN11:15:00   3404KNYL
3405Minna NurkkalaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3405KNYL
3406Minna MurtoUtajärven kuntaFIN11:15:00   3406KNYL
3407Kirsi HaanpääPöyryFIN11:15:00   3407KNYL
3408Moona MäkinenTalenomFIN11:15:00   3408KNYL
3409Annemari MahlakaartoTalenomFIN11:15:00   3409KNYL
3410Kirsi SaarenheimoLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3410KNYL
3411Niina OjalaOuluFIN11:15:00   3411KNYL
3412Päivi MäenpääTalenomFIN11:15:00   3412KNYL
3413Jonna RuuskanenKuopioFIN11:15:00   3413KNYL
3414Elina KemppainenTyrnäväFIN11:15:00   3414KNYL
3415Miia HeikkinenKajaaniFIN11:15:00   3415KNYL
3416Katja SuutariOYS VapariFIN11:15:00   3416KNYL
3417Sini TeppolaOuluFIN11:15:00   3417KNYL
3418Arja SantaholmaOuluFIN11:15:00   3418KNYL
3419Liisa ParkkinenTeam KotkanpoikaFIN11:15:00   3419KNYL
3420Mirja KastarinenOuluFIN11:15:00   3420KNYL
3421Sari PöysköOuluFIN11:15:00   3421KNYL
3422Jonna MikkonenOuluFIN11:15:00   3422KNYL
3423Liisa SaloOuluFIN11:15:00   3423KNYL
3424Johanna PaasimaaOuluFIN11:15:00   3424KNYL
3425Satu SonkajärviRaaheFIN11:15:00   3425KNYL
3426Sinikka MäntyjärviOuluFIN11:15:00   3426KNYL
3427Johanna VesaOuluFIN11:15:00   3427KNYL
3428Henna AhtiainenOsuuskauppa Arina konttoriFIN11:15:00   3428KNYL
3429Tiina LohinivaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3429KNYL
3430Elina HuukiOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3430KNYL
3431Annukka HeikkinenOuluFIN11:15:00   3431KNYL
3432Kirsi PajalaTyrnäväFIN11:15:00   3432KNYL
3433Jonna KorvaOuluFIN11:15:00   3433KNYL
3434Elina ApilaOuluFIN11:15:00   3434KNYL
3435Katja PeltoniemiVaasaFIN11:15:00   3435KNYL
3436Mari-Anne KarhunenRovaniemiFIN11:15:00   3436KNYL
3437Saara TapojärviLC-10FIN11:15:00   3437KNYL
3438Tanja LassilaLumijokiFIN11:15:00   3438KNYL
3439Niina KoivikkoRaaheFIN11:15:00   3439KNYL
3440Jaana TimmerbackaLC-10FIN11:15:00   3440KNYL
3441Petra UusisalmiPrisma RovaniemiFIN11:15:00   3441KNYL
3442Katri UrhonenOP OuluFIN11:15:00   3442KNYL
3443Nina FilpusLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3443KNYL
3444Tiina JärvinenOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3444KNYL
3445Kati HillukkalaOuluFIN11:15:00   3445KNYL
3446Suvi HyrkäsOuluFIN11:15:00   3446KNYL
3447Eeva LättiKokkolaFIN11:15:00   3447KNYL
3448Kristiina LehtolaKuopioFIN11:15:00   3448KNYL
3449Katja KämäräinenPelsoFIN11:15:00   3449KNYL
3450Carita KatiskoOuluFIN11:15:00   3450KNYL
3451Henna YrjänheikkiOuluFIN11:15:00   3451KNYL
3452Annika KiveläRaaheFIN11:15:00   3452KNYL
3453Annika PaakkiTemotek OyFIN11:15:00   3453KNYL
3454Laura HaapalaOP OuluFIN11:15:00   3454KNYL
3455Heidi ImmonenTalenomFIN11:15:00   3455KNYL
3456Nina KokkonenLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3456KNYL
3457Sofia PalolaOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3457KNYL
3458Henna-Leena LeppikangasOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3458KNYL
3459Kaisa KurikkaTyrnäväFIN11:15:00   3459KNYL
3460Sari KarjalainenOuluFIN11:15:00   3460KNYL
3461Heli HaatainenKempele OAYFIN11:15:00   3461KNYL
3462Anne VuotiYppärin urheilijatFIN11:15:00   3462KNYL
3463Pinja HirvikallioTeam Sukset NarikassaFIN11:15:00   3463KNYL
3464Heli MikkonenKuopioFIN11:15:00   3464KNYL
3465Riikka TörmänenTeam Sukset NarikassaFIN11:15:00   3465KNYL
3466Marjatta HirveläTeam Sukset NarikassaFIN11:15:00   3466KNYL
3467Annika WestermarkOuluFIN11:15:00   3467KNYL
3468Elina HolappaTeam Sukset NarikassaFIN11:15:00   3468KNYL
3469Timea LizakTactoTek OyFIN11:15:00   3469KNYL
3470Tiia KorvaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3470KNYL
3471Maarit JärvinenOP OuluFIN11:15:00   3471KNYL
3472Suvi RöntyLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3472KNYL
3473Helinä MarttilaLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3473KNYL
3474Paula JaakolaOsnakoditFIN11:15:00   3474KNYL
3475Marja-Kaisa SimiläOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3475KNYL
3476Saana NokelaOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3476KNYL
3477Kreetta KallunkiOuluFIN11:15:00   3477KNYL
3478Minttu HietamäkiOuluFIN11:15:00   3478KNYL
3479Tiina RautakoskiOuluFIN11:15:00   3479KNYL
3480Minttu UusimaaOuluFIN11:15:00   3480KNYL
3481Noora KangasPolarFIN11:15:00   3481KNYL
3482Susanna KujalaOuluFIN11:15:00   3482KNYL
3483Sarianna RönkköLC-10FIN11:15:00   3483KNYL
3484Mirka FyrsténTyrnäväFIN11:15:00   3484KNYL
3485Johanna KanniainenOuluFIN11:15:00   3485KNYL
3486Saana LippoOP OuluFIN11:15:00   3486KNYL
3487Mervi TörmänenOuluFIN11:15:00   3487KNYL
3488Talvikki AhonenJoensuuFIN11:15:00   3488KNYL
3489Marja SammalmaaYlivieskaFIN11:15:00   3489KNYL
3490Pii PöyhtäriOuluFIN11:15:00   3490KNYL
3491Heini HaapalaOuluFIN11:15:00   3491KNYL
3492Anna-Maria SuihkonenOuluFIN11:15:00   3492KNYL
3493Nina NäppiläOuluFIN11:15:00   3493KNYL
3494Jenna PesonenOP OuluFIN11:15:00   3494KNYL
3495Anna SonntagLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3495KNYL
3496Riikka JunnoOsnakoditFIN11:15:00   3496KNYL
3497Sanna LahdenperäSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3497KNYL
3498Riikka PinolaOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3498KNYL
3499Saara PeuraOuluFIN11:15:00   3499KNYL
3500Eliska NyrönenOuluFIN11:15:00   3500KNYL
3501Tiia VähäsarjaOuluFIN11:15:00   3501KNYL
3502Kaisa KurikkaHailuotoFIN11:15:00   3502KNYL
3503Susanna YlimartimoOuluFIN11:15:00   3503KNYL
3504Annakerttu KiveläBeauty CenterFIN11:15:00   3504KNYL
3505Tiina ImmonenOP OuluFIN11:15:00   3505KNYL
3506Pauliina KarelehtoLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3506KNYL
3507Aino TelamaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3507KNYL
3508Riikka MertaniemiOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3508KNYL
3509Susanna RiihiahoOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3509KNYL
3510Minna KaattariOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3510KNYL
3511Suvi HirvasniemiOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3511KNYL
3512Riikka OjalaOuluFIN11:15:00   3512KNYL
3513Laura SääskilahtiOuluFIN11:15:00   3513KNYL
3514Johanna PeiponenRovaniemen LappiFIN11:15:00   3514KNYL
3515Sini KuosmanenVantaaFIN11:15:00   3515KNYL
3516Susanne SalmelaKempeleFIN11:15:00   3516KNYL
3517Johanna RautakoskiOuluFIN11:15:00   3517KNYL
3518Lauriina SetäläOuluFIN11:15:00   3518KNYL
3519Katriina KarppinenBeauty CenterFIN11:15:00   3519KNYL
3520Pauliina MäkeläTemotek OyFIN11:15:00   3520KNYL
3521Anna KäsmäUtajärven kuntaFIN11:15:00   3521KNYL
3522Suvi-Maaria PäkkiläOplax OyFIN11:15:00   3522KNYL
3523Sanna ÖsterholmLähiTapiola Pohjoisen ElämänturFIN11:15:00   3523KNYL
3524Jenna SorriOsnakoditFIN11:15:00   3524KNYL
3525Terhi LumijärviOuluFIN11:15:00   3525KNYL
3526Maria MiettinenKuopioFIN11:15:00   3526KNYL
3527Jenni RasinkangasKempeleen OAYFIN11:15:00   3527KNYL
3528Carolin OtsingHeinosklaaniEST11:15:00   3528KNYL
3529Maiju TolonenOuluFIN11:15:00   3529KNYL
3530Hanne NiemeläOuluFIN11:15:00   3530KNYL
3531Rosa HeiskanenOuluFIN11:15:00   3531KNYL
3532Sini JuntunenKiuruveden UrheilijatFIN11:15:00   3532KNYL
3533Minna TapojärviTalenomFIN11:15:00   3533KNYL
3534Henna PiispanenOuluFIN11:15:00   3534KNYL
3535Iida-Maria KilpeläinenRovaniemiFIN11:15:00   3535KNYL
3536Riitta SammalmaaYlivieskaFIN11:15:00   3536KNYL
3537Sanna AitamurtoRokuan Ryhti ryFIN11:15:00   3537KNYL
3538Maria KoskelainenMariankadun MatelijatFIN11:15:00   3538KNYL
3539Salla Suvanne-MommoTervolaFIN11:15:00   3539KNYL
3540Aila KainulainenOuluFIN11:15:00   3540KNYL
3541Iida KestiläMIPTFIN11:15:00   3541KNYL
3542Judit RepasVienna, AUTAUT11:15:00   3542KNYL
3543Taru LustigLapWall OyFIN11:15:00   3543KNYL
3544Miia PelkonenOP OuluFIN11:15:00   3544KNYL
3545Heidi VakkuriOP OuluFIN11:15:00   3545KNYL
3546Eva TenkulaOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3546KNYL
3547Sini JokikokkoOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3547KNYL
3548Satu VäyrynenOULUFIN11:15:00   3548KNYL
3549Iida HaatajaPudasjärven UrheilijatFIN11:15:00   3549KNYL
3550Saara KoskelaOulun hammaslääketieteen kiltaFIN11:15:00   3550KNYL
3551Mirena DemirtasOuluFIN11:15:00   3551KNYL
3552Sonja ViitanenYlivieskaFIN11:15:00   3552KNYL
3553Mira KänsäkoskiOuluFIN11:15:00   3553KNYL
3554Riikka SaaranenKempeleFIN11:15:00   3554KNYL
3555Riikka HeinonenHeinosklaaniFIN11:15:00   3555KNYL
3556Sonja KamulaLapWall OyFIN11:15:00   3556KNYL
3557Eeva VuokilaOuluFIN11:15:00   3557KNYL
3558Susanna SipolaBeauty CenterFIN11:15:00   3558KNYL
3559Elina SipolaOuluFIN11:15:00   3559KNYL
3560Anna GokkoevaOuluFIN11:15:00   3560KNYL
3561Jonna YlimartimoOuluFIN11:15:00   3561KNYL
3562Minttu KnuutinenKiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3562KNYL
3563Niina PelkonenOuluFIN11:15:00   3563KNYL
3564Inka ArposaloKeksi ite!FIN11:15:00   3564KNYL
3565Aarne KoskelaNordeaFIN11:15:00   3565KM19
3566Lasse PesuOuluFIN11:15:00   3566KM19
3567Joonas MoilanenSuomussalmiFIN11:15:00   3567KM19
3568Roope TanskalaSaloisten reipasFIN11:15:00   3568KM19
3569Tomi PaavolaPaljunilo.fiFIN11:15:00   3569KM19
3570Wille KarhumaaOunasvaaran HiihtoseuraFIN11:15:00   3570KM19
3571Jami SalonpääRaaheFIN11:15:00   3571KM19
3572Teemu PyöräläIin YritysFIN11:15:00   3572KM19
3573Viljami VuorreJyystö SkiteamFIN11:15:00   3573KM19
3574Johannes SavelaTupoksen yhtenäiskouluFIN11:15:00   3574KM19
3575Veeti SoikkeliOulun pyrintöFIN11:15:00   3575KM19
3576Santeri KotajärviOuluFIN11:15:00   3576KM19
3577Waltteri KarhumaaOne Way Pro TeamFIN11:15:00   3577KM19
3578Niklas PäkkiläHaukipudasFIN11:15:00   3578KM19
3579Sean Taizi WangOulu International SchoolFIN11:15:00   3579KM19
3580Jere KaikkonenHaukipudasFIN11:15:00   3580KM19
3581Ahti SaarelaLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3581KM19
3582Miko KaartinenOulun PyrintöFIN11:15:00   3582KM19
3583Tiko RajamäkiRaaheFIN11:15:00   3583KM19
3584Vertti PuolitaivalOuluFIN11:15:00   3584KM19
3585Anton MäenpääAirlon OyFIN11:15:00   3585KM19
3586Jarkko KaikkonenHaukipudasFIN11:15:00   3586KM19
3587Janne Remahlteam TiirotFIN11:15:00   3587KM19
3588Topias SilfverhuthOuluFIN11:15:00   3588KM19
3589Anni HonkaLiminkaFIN11:15:00   3589KN19
3590Juulia LiuskiOuluFIN11:15:00   3590KN19
3591Adalmiina LevyKempeleFIN11:15:00   3591KN19
3592Aino NuutinenHaukipudasFIN11:15:00   3592KN19
3593Manta KeskitaloRaaheFIN11:15:00   3593KN19
3594Jonna Niemi-KorpiTuposFIN11:15:00   3594KN19
3595Jenni RäsänenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3595KN19
3596Kristiina KylmäojaTupoksen yhtenäiskouluFIN11:15:00   3596KN19
3597Jenni-Kaisa JurmuOuluFIN11:15:00   3597KN19
3598Olivia KoivuniemiKuivasjärven AuraFIN11:15:00   3598KN19
3599Emilia LiuskiOuluFIN11:15:00   3599KN19
3600Laura-Maria VänttiläTuposFIN11:15:00   3600KN19
3601Pauliina HöyhtyäTupoksen yhtenäiskouluFIN11:15:00   3601KN19
3602Tiia TuohimaaNordeaFIN11:15:00   3602KN19
3603Amanda SaukkoHyryn SporttiklubiFIN11:15:00   3603KN19
3604Silja KarjalainenKiiminkiFIN11:15:00   3604KN19
3605Sonja NiemikorpiTupoksen yhtenäiskouluFIN11:15:00   3605KN19
3606Sonja KiviahdeTupoksen yhtenäiskouluFIN11:15:00   3606KN19
3607Taimi PyykkönenSuomussalmen RastiFIN11:15:00   3607KN19
3608Miisa RousuOuluFIN11:15:00   3608KN19
3609Hilla KinnunenSuomussalmen RastiFIN11:15:00   3609KN19
3610 Katariina PyöräläFIN11:15:00   3610KNYL
3611Olivia JaakkolaTuposFIN11:15:00   3611KN19
3612Wiivi KarhumaaOne Way Pro TeamFIN11:15:00   3612KN19
3613Eedla VänttiläTuposFIN11:15:00   3613KN19
3614Alisa NiemiOulun PyrintöFIN11:15:00   3614KN19
3615Venla LaukkaOulun PyrintöFIN11:15:00   3615KN19
3616Emili AlitaloOuluFIN11:15:00   3616KN19
3617Netta SarviahoNordeaFIN11:15:00   3617KN19
3618Mikko VeijolaTaitonetti OyFIN11:15:00   3618KMYL
3619Inga HeikkiläTaitonetti OyFIN11:15:00   3619KNYL
3620Elsi MäättäOuluFIN11:15:00   3620KNYL
3621Toni TuovinenKempeleFIN11:15:00   3621KMYL
3622Katie McHughKalispell, USAUSA11:15:00   3622KNYL
3623Viena NissiläOulun PyrintöFIN11:15:00   3623KN19
3624Kirsi TaskinenOuluFIN11:15:00   3624KNYL
3625Esa SöderlingOuluFIN11:15:00   3625KMYL
3626Seppo AlinOuluFIN11:15:00   3626KMYL
3627Janika VuolteenahoHiottu OyFIN11:15:00   3627KNYL
3628Kari LapinlampiHiottu OyFIN11:15:00   3628KMYL
3629Ulla MikkonenOuluFIN11:15:00   3629KNYL
3630Heikki TiiroIin YritysFIN11:15:00   3630KMYL
3631Ilkka MäkinenOuluFIN11:15:00   3631KMYL
3632Ennamaria HärkönenVälkytFIN11:15:00   3632KNYL
3633Satu Bäckmand-LiimattaVälkytFIN11:15:00   3633KNYL
3634Satu LuukkanenFitSalFIN11:15:00   3634KNYL
3635Tanja LöytynojaOuluFIN11:15:00   3635KNYL
3636Juha KäkeläOuluFIN11:15:00   3636KMYL
3637Hannu LempinenFujitsuFIN11:15:00   3637KMYL
3638Reijo TurusenahoMuhosFIN11:15:00   3638KMYL
3639Kaisa HauruOuluFIN11:15:00   3639KNYL
3640Matti UusitaloKuivasjärven AuraFIN11:15:00   3640KMYL
3641Antti HanniOuluFIN11:15:00   3641KMYL
3642Anna-Kaarina JääskeläinenOuluFIN11:15:00   3642KNYL
3643Hannu JuutinenSK PohjantähtiFIN11:15:00   3643KMYL
3644Jaakko HulkkoOuluFIN11:15:00   3644KMYL
3645Sini VeteläinenOuluFIN11:15:00   3645KNYL
3646Terhi GärdingOuluFIN11:15:00   3646KNYL
3647Anne MikkolaOuluFIN11:15:00   3647KNYL
3648Olga MikkolaOuluFIN11:15:00   3648KNYL
3649Janne TörmänenOuluFIN11:15:00   3649KMYL
3650Tuija HämäläinenÄänekoskiFIN11:15:00   3650KNYL
3651Riitta SoronenKempeleFIN11:15:00   3651KNYL
3652Matti UrhonenOuluFIN11:15:00   3652KMYL
3653Eino KoivulaLiminkaFIN11:15:00   3653KM19
3654Sonja KujasaloOuluFIN11:15:00   3654KNYL
3655Kari PoutiainenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3655KMYL
3656Anne-Maria TolpanniemiKempeleen OAYFIN11:15:00   3656KNYL
3657Riikka KärsämäPPSHP/VapariFIN11:15:00   3657KNYL
3658Juho LatvalaTeam 1ERSKIFIN11:15:00   3658KMYL
3659Helmi VäyrynenKiiminkiFIN11:15:00   3659KN19
3660Oona KarhumaaKiiminkiFIN11:15:00   3660KN19
3661Juha LukkarinenOuluFIN11:15:00   3661KMYL
3662Simo PöllänenKempeleFIN11:15:00   3662KMYL
3663Jorma ElliläOuluFIN11:15:00   3663KMYL
3664Mika Aitto-OjaNivalaFIN11:15:00   3664KMYL
3665Niko Aitto-OjaNivalaFIN11:15:00   3665KMYL
3666Riikka LääkköKajaaniFIN11:15:00   3666KNYL
3667Janne KalliokoskiOuluFIN11:15:00   3667KMYL
3668Hanna KomminahoRokuan Ryhty RYFIN11:15:00   3668KNYL
3669Aliisa KaveriYINFIN11:15:00   3669KN19
3670Juha JuntunenKiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3670KMYL
3671Mari VirkkunenMuhosFIN11:15:00   3671KNYL
3672Tuula KummuTornioFIN11:15:00   3672KNYL
3673Jaana KittiläRaaheFIN11:15:00   3673KNYL
3674Sari HilliRovaniemiFIN11:15:00   3674KNYL
3675Marjo LanttoKeminmaan kasellitFIN11:15:00   3675KNYL
3676Anu KerttulaTuposFIN11:15:00   3676KNYL
3677Lotta RossiKarihaaran visaFIN11:15:00   3677KN19
3678Maria RossiSimoFIN11:15:00   3678KNYL
3679Antti NisulaKaustinen KP-VFIN11:15:00   3679KMYL
3680Juhani JunttilaOuluFIN11:15:00   3680KMYL
3681Maria JunttilaOuluFIN11:15:00   3681KMYL
3682Jari RantalaKempeleen kiriFIN11:15:00   3682KMYL
3683Reetta ArikainenOuluFIN11:15:00   3683KNYL
3684Ismo LeskeläOuluFIN11:15:00   3684KMYL
3685Lars SandströmKyönobyFIN11:15:00   3685KMYL
3686Taina OlkkolaTaivalkoskiFIN11:15:00   3686KNYL
3687Noora KarjalainenOuluFIN11:15:00   3687KNYL
3688Jukka PalokangasOuluFIN11:15:00   3688KMYL
3689Auno TyniTaivalkoskiFIN11:15:00   3689KMYL
3690Reijo PolojärviKuusamoFIN11:15:00   3690KMYL
3691Marianne AikioNeste SaariselkäFIN11:15:00   3691KNYL
3692Antti HautalaOulu / Team MänitsöFIN11:15:00   3692KMYL
3693Tarja SchroderusKajaanin urheilijatFIN11:15:00   3693KNYL
3694Keijo AlilaLevi Hotel SpaFIN11:15:00   3694KMYL
3695Patrik MurtolaOuluFIN11:15:00   3695KMYL
3696Timo LohilahtiOuluFIN11:15:00   3696KMYL
3697Jarno HellassaloÄkäsalonpolo SportshopFIN11:15:00   3697KMYL
3698Arttu HellassaloÄkäsalonpolo SportshopFIN11:15:00   3698KM19
3699Matti LassilaRevonlahtiFIN11:15:00   3699KMYL
3700Rina PeltonenOuluFIN11:15:00   3700KNYL
3701Saija RanzRaaheFIN11:15:00   3701KNYL
3702Katja PeltoniemiVaasaFIN11:15:00   3702KNYL

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English