Terwahölkkä ja -maraton 20.5.2017

Naiset 10 km

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,53 km
Väliaika
9,77 km
Nettoaika
Maali
10,0 km
 
1.   Jaana Niemelä ONMKYU  FIN  11:15:00   20:27 (1)  35:33 (1)  36:12 (1)  36:16  
2.   Iida Haataja Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:15:00   21:43 (2)  37:49 (2)  38:27 (2)  38:34  
3.   Sanna Kullberg KU-58  FIN  11:15:00   22:03 (3)  38:12 (3)  38:49 (3)  38:56  
4.   Minttu Hietamäki Oulu  FIN  11:15:00   24:47 (4)  43:32 (4)  44:04 (4)  44:20  
5.   Maria Miettinen Kuopio  FIN  11:15:00   25:22 (6)  44:10 (5)  44:48 (6)  44:59  
6.   Tarja Schroderus Kajaanin urheilijat  FIN  11:15:00   25:13 (5)  44:13 (6)  44:43 (5)  45:00  
7.   Sari Hilli Rovaniemi  FIN  11:15:00   25:51 (7)  44:42 (7)  45:20 (7)  45:34  
8.   Jatta Seppälä HyväFiilis Tornio  FIN  11:15:00   26:31 (8)  46:02 (8)  46:37 (8)  46:54  
9.   Marianne Aikio Neste Saariselkä  FIN  11:15:00   26:56 (11)  46:31 (9)  47:03 (9)  47:22  
10.   Kati Kuivalainen Ii  FIN  11:15:00   26:43 (9)  46:40 (10)  47:17 (11)  47:33  
11.   Elina Keskitalo Raahe  FIN  11:15:00   27:43 (12)  47:17 (11)  47:15 (10)  48:06  
12.   Sinikka Pyörälä Iin Yritys  FIN  11:15:00   26:52 (10)  47:21 (12)  48:02 (12)  48:18  
13.   Minna Löytynoja Helsinki  FIN  11:15:00   27:53 (13)  48:34 (13)  49:04 (13)  49:25  
14.   Tuula Kummu Tornio  FIN  11:15:00   27:59 (14)  49:00 (14)  49:35 (14)  49:53  
15.   Kirsi Taskinen Oulu  FIN  11:15:00   28:30 (18)  49:27 (15)  49:59 (15)  50:24  
16.   Anne Harjuhaahto Saloisten Reipas  FIN  11:15:00   28:15 (17)  49:32 (16)  50:15 (16)  50:26  
17.   Irina Vorobeva   RUS  11:15:00   29:10 (21)  50:08 (17)  50:33 (17)  50:56  
18.   Eeva Lätti Kokkola  FIN  11:15:00   28:08 (15)  50:16 (18)  50:59 (20)  51:13  
19.   Henriikka Helistö Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   29:20 (22)  50:26 (21)  50:48 (18)  51:14  
20.   Päivi Sipilä Tornio  FIN  11:15:00   28:33 (19)  50:25 (19)  50:52 (19)  51:15  
21.   Tiina Lohiniva Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   28:14 (16)  50:26 (20)  51:04 (21)  51:22  
22.   Saara Koskela Oulun hammaslääketieteen kilta  FIN  11:15:00   28:58 (20)  50:38 (22)  51:15 (22)  51:32  
23.   Terhi Gärding Oulu  FIN  11:15:00   29:27 (25)  51:07 (23)  51:23 (23)  51:59  
24.   Judit Repas Vienna, AUT  AUT  11:15:00   30:06 (29)  51:18 (24)  51:33 (24)  52:11  
25.   Johanna Vesa Oulu  FIN  11:15:00   29:45 (27)  51:24 (25)  51:50 (25)  52:18  
26.   Emilia Pätsi Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   30:15 (31)  51:48 (26)  52:14 (26)  52:38  
27.   Sini Juntunen Kiuruveden Urheilijat  FIN  11:15:00   29:45 (26)  51:59 (28)  52:22 (27)  52:52  
28.   Inkamari Välitalo Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   29:26 (24)  51:55 (27)  52:30 (29)  52:58  
29.   Riikka Kärsämä PPSHP/Vapari  FIN  11:15:00   29:25 (23)  52:08 (29)  52:41 (30)  53:06  
30.   Tanja Löytynoja Oulu  FIN  11:15:00   29:48 (28)  52:13 (30)  52:26 (28)  53:12  
31.   Arja Santaholma Oulu  FIN  11:15:00   30:15 (32)  52:21 (32)  52:48 (32)  53:13  
32.   Iida-Maria Kilpeläinen Rovaniemi  FIN  11:15:00   30:52 (36)  52:20 (31)  52:43 (31)  53:15  
33.   Katie McHugh Kalispell, USA  USA  11:15:00   30:50 (35)  52:34 (33)  52:48 (33)  53:27  
34.   Jaana Timmerbacka LC-10  FIN  11:15:00   30:12 (30)  52:43 (34)  53:12 (34)  53:39  
35.   Minna Silfverhuth Oulu  FIN  11:15:00   32:08 (48)  53:04 (35)  53:19 (35)  53:55  
36.   Saara-Kaisa Konttori Oulu  FIN  11:15:00   30:43 (34)  53:16 (36)  53:42 (36)  54:10  
37.   Anne Vuoti Yppärin urheilijat  FIN  11:15:00   31:06 (37)  53:22 (37)  53:50 (39)  54:22  
38.   Minna Murto Utajärven kunta  FIN  11:15:00   31:52 (46)  53:36 (39)  53:45 (38)  54:29  
39.   Mari Kupari Viitasaari  FIN  11:15:00   30:29 (33)  53:27 (38)  54:04 (40)  54:31  
40.   Saija Ranz Raahe  FIN  11:15:00   31:31 (41)  53:57 (40)  54:06 (41)  54:58  
41.   Tiina Varila Haapajärvi  FIN  11:15:00   31:28 (40)  54:07 (41)  54:37 (42)  55:03  
42.   Saana Nokela Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   32:56 (58)  54:17 (42)  53:45 (37)  55:07  
43.   Sonja Kujasalo Oulu  FIN  11:15:00   31:47 (44)  54:23 (43)  54:53 (43)  55:22  
44.   Katja Suutari OYS Vapari  FIN  11:15:00   31:47 (43)  54:49 (44)  55:16 (45)  55:44  
45.   Minna Koivikko OYS Vapari  FIN  11:15:00   31:47 (44)  54:59 (45)  55:35 (47)  56:03  
46.   Puuttuu Nimi Ota yhteyttä  FIN  11:15:00   32:01 (47)  55:16 (46)  55:46 (48)  56:17  
47.   Riikka Heinonen Heinosklaani  FIN  11:15:00   33:51 (77)  55:32 (48)  55:18 (46)  56:25  
48.   Helmi Riihimäki Oulun Jätehuolto Oy  FIN  11:15:00   33:01 (59)  55:27 (47)  55:04 (44)  56:28  
49.   Riikka Lääkkö Kajaani  FIN  11:15:00   32:29 (50)  55:32 (49)  55:50 (49)  56:29  
50.   Marja-Kaisa Similä Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   32:30 (52)  55:39 (50)  55:58 (50)  56:37  
51.   Maiju Tolonen Oulu  FIN  11:15:00   31:27 (39)  55:41 (51)  56:26 (53)  56:47  
52.   Maria Koskelainen Mariankadun Matelijat  FIN  11:15:00   31:09 (38)  55:44 (52)  56:23 (52)  56:48  
53.   Anna-Kaarina Jääskeläinen Oulu  FIN  11:15:00   32:41 (57)  55:47 (53)  56:12 (51)  56:54  
54.   Päivi Mäenpää Talenom  FIN  11:15:00   33:09 (60)  56:18 (55)  56:46 (56)  57:16  
55.   Katja Peltoniemi Vaasa  FIN  11:15:00   33:31 (67)  56:29 (57)  56:29 (54)  57:22  
56.   Mari Kuisma Oulu  FIN  11:15:00   31:42 (42)  56:16 (54)  56:53 (57)  57:22  
57.   Christine Guo Aava Mobile  FIN  11:15:00   32:38 (56)  56:25 (56)  56:41 (55)  57:30  
58.   Hanna Pennanen Pietarsaari  FIN  11:15:00   32:37 (54)  56:40 (58)  57:00 (58)  57:45  
59.   Sari Honka Liminka  FIN  11:15:00   32:17 (49)  56:45 (59)  57:13 (60)  57:50  
60.   Päivi Hiltunen Siilinjärvi  FIN  11:15:00   33:10 (61)  56:53 (60)  57:11 (59)  57:56  
61.   Olga Mikkola Oulu  FIN  11:15:00   32:38 (55)  56:57 (61)  57:15 (61)  58:05  
62.   Tuija Hämäläinen Äänekoski  FIN  11:15:00   33:25 (64)  57:29 (62)  57:49 (63)  58:29  
63.   Pii Pöyhtäri Oulu  FIN  11:15:00   34:06 (80)  57:37 (64)  57:40 (62)  58:30  
64.   Kreetta Kallunki Oulu  FIN  11:15:00   32:31 (53)  57:37 (63)  57:51 (64)  58:35  
65.   Erja Wikstedt Terwa-tiimi  FIN  11:15:00   33:25 (65)  57:39 (65)  58:04 (67)  58:46  
66.   Reetta Arikainen Oulu  FIN  11:15:00   32:29 (51)  57:44 (66)  58:25 (68)  58:49  
67.   Maarit Moilanen Suomussalmen Rasti  FIN  11:15:00   34:20 (87)  57:52 (67)  57:55 (66)  58:53  
68.   Liisa Koivukoski OP Oulu  FIN  11:15:00   33:30 (66)  58:18 (69)  58:28 (69)  59:15  
69.   Ennamaria Härkönen Välkyt  FIN  11:15:00   33:16 (63)  58:20 (70)  58:37 (72)  59:18  
70.   Anna Gokkoeva Oulu  FIN  11:15:00   34:11 (83)  58:28 (76)  57:55 (65)  59:19  
71.   Sinikka Jussila Talvikankaan Kiitäjät  FIN  11:15:00   33:41 (73)  58:21 (74)  58:48 (77)  59:20  
72.   Päivi Linjala Osnakodit  FIN  11:15:00   33:50 (76)  58:20 (71)  58:43 (75)  59:21  
73.   Satu Bäckmand-Liimatta Välkyt  FIN  11:15:00   33:15 (62)  58:20 (72)  58:42 (74)  59:22  
74.   Sanna Aitamurto Rokuan Ryhti ry  FIN  11:15:00   34:21 (89)  58:26 (75)  58:32 (71)  59:24  
75.   Sanna Leppäniemi Oulu  FIN  11:15:00   33:34 (70)  58:20 (72)  58:54 (78)  59:26  
76.   Nina Komu Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00   33:31 (67)  58:18 (68)  58:40 (73)  59:27  
77.   Sini Kuosmanen Vantaa  FIN  11:15:00   33:56 (78)  58:31 (77)  58:47 (76)  59:31  
78.   Sanna Lämsä Oulu  FIN  11:15:00   33:32 (69)  58:36 (79)  58:56 (79)  59:40  
79.   Mari Virkkunen Muhos  FIN  11:15:00   33:43 (75)  58:35 (78)  59:06 (80)  59:42  
80.   Salla Suvanne-Mommo Tervola  FIN  11:15:00   36:31 (117)  58:55 (81)  58:30 (70)  59:50  
81.   Satu Luukkanen FitSal  FIN  11:15:00   33:42 (74)  58:50 (80)  59:07 (82)  59:53  
82.   Kirsi Haanpää Pöyry  FIN  11:15:00   34:01 (79)  58:57 (82)  59:28 (83)  1:00:03  
83.   Carolin Otsing Heinosklaani  EST  11:15:00   35:11 (99)  59:25 (83)  59:07 (81)  1:00:13  
84.   Katja Pappinen LC-10  FIN  11:15:00   33:41 (71)  59:29 (84)  1:00:00 (87)  1:00:30  
85.   Ritva Haataja ABC Vaalanportti  FIN  11:15:00   34:08 (82)  59:36 (86)  59:52 (86)  1:00:31  
86.   Riitta Yli-Hallila Pietarsaari  FIN  11:15:00   35:01 (96)  59:34 (85)  59:28 (83)  1:00:32  
87.   Jenna Sorri Osnakodit  FIN  11:15:00   34:21 (88)  59:40 (87)  1:00:00 (88)  1:00:38  
88.   Paula Jaakola Osnakodit  FIN  11:15:00   34:21 (89)  59:41 (88)  1:00:01 (89)  1:00:39  
89.   Anniina Saukkonen Oulu  FIN  11:15:00   35:52 (108)  59:41 (89)  1:00:13 (91)  1:00:40  
90.   Riitta Aspelund Oulu  FIN  11:15:00   34:13 (85)  59:43 (90)  1:00:13 (90)  1:00:49  
91.   Merja Vakkala Oulu  FIN  11:15:00   33:41 (72)  59:44 (91)  1:00:19 (93)  1:00:50  
92.   Taru Lustig LapWall Oy  FIN  11:15:00   34:34 (93)  59:50 (92)  59:41 (85)  1:00:54  
93.   Vuokko Väyrynen Suomussalmi  FIN  11:15:00   34:32 (92)  1:00:07 (94)  1:00:30 (97)  1:01:04  
94.   Mirva Lehtonen Vesalan koulu  FIN  11:15:00   34:07 (81)  59:57 (93)  1:00:39 (100)  1:01:09  
95.   Eeva Aska Oplax Oy  FIN  11:15:00   34:13 (84)  1:00:08 (95)  1:00:15 (92)  1:01:10  
96.   Minna Markus Oulu  FIN  11:15:00   34:15 (86)  1:00:10 (96)  1:00:28 (96)  1:01:14  
97.   Jonna Korva Oulu  FIN  11:15:00   36:04 (112)  1:00:15 (97)  1:00:32 (98)  1:01:19  
98.   Sari Pesälä Oulu  FIN  11:15:00   36:10 (113)  1:00:34 (100)  1:00:25 (95)  1:01:28  
99.   Karoliina Heinonen Heinosklaani  FIN  11:15:00   35:11 (99)  1:00:33 (99)  1:00:23 (94)  1:01:30  
100.   Jonna Ylimartimo Oulu  FIN  11:15:00   34:51 (95)  1:00:27 (98)  1:00:44 (101)  1:01:35  
101.   Anne Isohätälä TactoTek Oy  FIN  11:15:00   35:50 (106)  1:00:48 (102)  1:00:38 (99)  1:01:46  
102.   Eija Väisänen LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   35:14 (103)  1:00:43 (101)  1:00:55 (103)  1:01:47  
103.   Kristiina Lehtola Kuopio  FIN  11:15:00   35:52 (109)  1:01:07 (105)  1:00:49 (102)  1:01:59  
104.   Johanna Sarviaho Nordea  FIN  11:15:00   35:13 (101)  1:00:52 (103)  1:01:14 (105)  1:02:03  
105.   Heidi Liikala Nordea  FIN  11:15:00   35:01 (97)  1:01:09 (106)  1:01:00 (104)  1:02:10  
106.   Sonja Viitanen Ylivieska  FIN  11:15:00   34:22 (91)  1:01:04 (104)  1:01:42 (108)  1:02:12  
107.   Maarit Marttila Nordea  FIN  11:15:00   35:49 (105)  1:01:17 (107)  1:01:27 (106)  1:02:24  
108.   Annakerttu Kivelä Beauty Center  FIN  11:15:00   37:50 (131)  1:01:40 (110)  1:01:43 (109)  1:02:28  
109.   Susanne Salmela Kempele  FIN  11:15:00   37:50 (132)  1:01:35 (109)  1:01:45 (110)  1:02:30  
110.   Minna Kallunki Taivalkoski  FIN  11:15:00   34:35 (94)  1:01:26 (108)  1:02:07 (114)  1:02:35  
111.   Sari Manninen Nokia Oy  FIN  11:15:00   36:03 (111)  1:01:57 (113)  1:02:17 (115)  1:02:57  
112.   Henna-Leena Leppikangas Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   36:39 (118)  1:02:01 (114)  1:01:40 (107)  1:03:01  
113.   Miia Pelkonen OP Oulu  FIN  11:15:00   35:14 (103)  1:01:57 (111)  1:01:56 (111)  1:03:05  
114.   Heidi Vakkuri OP Oulu  FIN  11:15:00   35:14 (102)  1:01:57 (111)  1:01:57 (112)  1:03:06  
115.   Timea Lizak TactoTek Oy  FIN  11:15:00   35:50 (106)  1:02:05 (115)  1:02:00 (113)  1:03:08  
116.   Maarit Nevalainen Oulu  FIN  11:15:00   35:58 (110)  1:02:09 (116)  1:02:33 (117)  1:03:24  
117.   Maria Rossi Simo  FIN  11:15:00   36:59 (120)  1:02:46 (118)  1:02:41 (118)  1:03:40  
118.   Johanna Kemppainen Ruukki  FIN  11:15:00   35:03 (98)  1:02:33 (117)  1:03:08 (120)  1:03:48  
119.   Jenni Kuukasjärvi Helsinki  FIN  11:15:00   38:12 (140)  1:02:50 (119)  1:02:30 (116)  1:03:51  
120.   Janika Vuolteenaho Hiottu Oy  FIN  11:15:00   38:11 (137)  1:03:13 (120)  1:02:51 (119)  1:04:14  
121.   Tiina Rautakoski Oulu  FIN  11:15:00   38:20 (143)  1:03:21 (121)  1:03:38 (121)  1:04:23  
122.   Johanna Rautakoski Oulu  FIN  11:15:00   38:20 (144)  1:03:21 (121)  1:03:39 (123)  1:04:24  
123.   Annika Kivelä Raahe  FIN  11:15:00   37:50 (132)  1:03:22 (123)  1:03:49 (124)  1:04:34  
124.   Anne-Maria Tolpanniemi Kempeleen OAY  FIN  11:15:00   39:34 (179)  1:04:00 (125)  1:03:38 (122)  1:04:54  
125.   Leena Pesälä Pudasjärvi  FIN  11:15:00   37:14 (123)  1:03:49 (124)  1:03:50 (125)  1:04:55  
126.   Helinä Marttila LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   39:43 (182)  1:04:09 (128)  1:04:06 (127)  1:05:09  
127.   Sari Laitinen Rovaniemi  FIN  11:15:00   36:15 (114)  1:04:07 (126)  1:04:14 (128)  1:05:12  
128.   Tatiana Murtola Oulu  FIN  11:15:00   36:31 (116)  1:04:08 (127)  1:04:38 (132)  1:05:19  
129.   Annika Westermark Oulu  FIN  11:15:00   38:42 (149)  1:04:29 (130)  1:03:59 (126)  1:05:25  
130.   Kati Häkkilä Oulu  FIN  11:15:00   38:01 (134)  1:04:28 (129)  1:04:33 (131)  1:05:36  
131.   Satu Moilanen YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (160)  1:04:48 (132)  1:04:16 (129)  1:05:37  
132.   Reetta Aalto-Setälä YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (160)  1:04:48 (131)  1:04:28 (130)  1:05:48  
133.   Iro Karjalainen Kempele  FIN  11:15:00   38:43 (150)  1:04:51 (133)     1:05:53  
134.   Raija Salminen YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:03 (164)  1:04:53 (134)  1:04:41 (133)  1:06:02  
135.   Heini Haapala Oulu  FIN  11:15:00   38:53 (156)  1:05:04 (137)  1:04:58 (135)  1:06:02  
136.   Minna Nokela YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (162)  1:04:53 (134)  1:04:43 (134)  1:06:03  
137.   Kirsi Pajala Tyrnävä  FIN  11:15:00   38:51 (154)  1:05:11 (140)  1:05:05 (136)  1:06:08  
138.   Merja Rautiainen LC-10  FIN  11:15:00   36:53 (119)  1:04:59 (136)  1:05:34 (143)  1:06:08  
139.   Noora Karjalainen Oulu  FIN  11:15:00   37:31 (125)  1:05:05 (138)  1:05:32 (142)  1:06:16  
140.   Kirsi Saarenheimo LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   39:10 (170)  1:05:09 (139)  1:05:16 (139)  1:06:17  
141.   Hanna Ailinpieti Kemi  FIN  11:15:00   38:49 (151)  1:05:32 (145)  1:05:11 (137)  1:06:30  
142.   Mirja Kastarinen Oulu  FIN  11:15:00   38:05 (135)  1:05:27 (143)  1:05:11 (138)  1:06:33  
143.   Minna Syväkuru Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   38:21 (145)  1:05:23 (142)  1:05:36 (146)  1:06:38  
144.   Liisa Kytöaho Oulu  FIN  11:15:00   36:26 (115)  1:05:21 (141)  1:05:57 (149)  1:06:43  
145.   Sirpa Haapala Haukipudas  FIN  11:15:00   39:03 (164)  1:05:30 (144)  1:05:24 (140)  1:06:45  
146.   Elsi Määttä Oulu  FIN  11:15:00   37:13 (122)  1:05:36 (146)  1:05:42 (148)  1:06:46  
147.   Hanna Hautala Konnun Tehovompatit  FIN  11:15:00   38:51 (154)  1:05:42 (148)  1:05:59 (151)  1:06:49  
148.   Aino Strengell Oulu  FIN  11:15:00   39:26 (176)  1:05:46 (149)  1:05:28 (141)  1:06:53  
149.   Sirpa Järnfors Forssi Oy  FIN  11:15:00   38:53 (157)  1:05:48 (150)  1:05:35 (145)  1:06:54  
150.   Anu Kerttula Tupos  FIN  11:15:00   37:00 (121)  1:05:40 (147)  1:06:10 (157)  1:06:55  
151.   Maria Alaviitala Oulu  FIN  11:15:00   38:40 (148)  1:05:52 (153)  1:06:01 (152)  1:06:57  
152.   Sirpa Jämsä Beauty Center  FIN  11:15:00   38:40 (147)  1:05:52 (154)  1:06:02 (153)  1:06:58  
153.   Suvi-Maaria Päkkilä Oplax Oy  FIN  11:15:00   39:20 (174)  1:05:53 (155)  1:05:34 (144)  1:07:01  
154.   Merja Joro YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00   39:02 (162)  1:05:51 (152)  1:05:40 (147)  1:07:02  
155.   Henna Piispanen Oulu  FIN  11:15:00   37:49 (130)  1:06:03 (157)  1:06:06 (155)  1:07:03  
156.   Ulla Mikkonen Oulu  FIN  11:15:00   39:19 (173)  1:05:50 (151)  1:05:58 (150)  1:07:04  
157.   Sini Teppola Oulu  FIN  11:15:00   37:48 (128)  1:06:02 (156)  1:06:26 (161)  1:07:17  
158.   Sanna Lahdenperä Sweco Talotekniikka  FIN  11:15:00   37:48 (128)  1:06:13 (158)  1:06:30 (162)  1:07:22  
159.   Riikka Mertaniemi Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   38:12 (139)  1:06:20 (161)  1:06:04 (154)  1:07:25  
160.   Rose Alibasya-Jokela Kiiminki  FIN  11:15:00   38:17 (142)  1:06:20 (160)  1:06:25 (160)  1:07:26  
161.   Riikka Pinola Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   38:12 (140)  1:06:21 (162)  1:06:06 (155)  1:07:28  
162.   Riikka Törmänen Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   38:11 (136)  1:06:17 (159)  1:06:24 (159)  1:07:29  
162.   Pauliina Mäkelä Temotek Oy  FIN  11:15:00   39:18 (172)  1:06:23 (163)  1:06:22 (158)  1:07:29  
164.   Eliska Nyrönen Oulu  FIN  11:15:00   37:25 (124)  1:06:33 (164)  1:07:04 (167)  1:07:52  
165.   Mira Känsäkoski Oulu  FIN  11:15:00   38:12 (138)  1:06:58 (165)  1:06:35 (163)  1:07:58  
166.   Oili Papinaho Oulu  FIN  11:15:00   39:06 (166)  1:06:58 (167)  1:07:00 (165)  1:08:04  
167.   Heli Tuomela OYS Vapari  FIN  11:15:00   39:06 (167)  1:06:58 (166)  1:07:01 (166)  1:08:05  
168.   Heli Heinonen Eeron ja Hennin talli  FIN  11:15:00   39:07 (168)  1:07:01 (169)  1:07:04 (168)  1:08:09  
169.   Pia Haapaniemi Simo  FIN  11:15:00   38:51 (153)  1:07:04 (171)  1:07:21 (174)  1:08:11  
170.   Minna Huttula Simo  FIN  11:15:00   38:51 (152)  1:07:04 (170)  1:07:22 (175)  1:08:12  
171.   Sanna Österholm LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:42 (206)  1:07:15 (173)  1:07:10 (170)  1:08:12  
172.   Jaana Kyllönen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   37:33 (127)  1:07:00 (168)  1:07:30 (180)  1:08:16  
173.   Jonna Mikkonen Oulu  FIN  11:15:00   41:07 (211)  1:07:17 (175)  1:06:59 (164)  1:08:22  
174.   Sonja Kamula LapWall Oy  FIN  11:15:00   39:47 (184)  1:07:27 (176)  1:07:11 (171)  1:08:25  
175.   Nina Kokkonen LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:42 (208)  1:07:15 (174)  1:07:24 (178)  1:08:26  
176.   Sinikka Mäntyjärvi Oulu  FIN  11:15:00   38:57 (159)  1:07:11 (172)  1:07:24 (177)  1:08:26  
177.   Inka Arposalo Keksi ite!  FIN  11:15:00   39:35 (180)  1:07:32 (177)  1:07:07 (169)  1:08:35  
178.   Marianne Ylisuvanto Kuivaniemi  FIN  11:15:00   39:47 (186)  1:07:37 (178)  1:07:20 (172)  1:08:46  
179.   Johanna Heinikoski Kuivaniemi  FIN  11:15:00   39:47 (184)  1:07:37 (179)  1:07:20 (173)  1:08:46  
180.   Carita Katisko Oulu  FIN  11:15:00   39:23 (175)  1:07:39 (180)  1:07:51 (182)  1:08:48  
181.   Lauriina Setälä Oulu  FIN  11:15:00   40:09 (194)  1:07:48 (183)  1:07:23 (176)  1:08:51  
182.   Minttu Uusimaa Oulu  FIN  11:15:00   40:09 (193)  1:07:47 (182)  1:07:24 (179)  1:08:51  
183.   Saana Lippo OP Oulu  FIN  11:15:00   37:33 (126)  1:07:49 (184)  1:08:15 (192)  1:09:02  
184.   Anna Kujala Keminmaa  FIN  11:15:00   40:11 (195)  1:07:46 (181)  1:07:38 (181)  1:09:02  
185.   Heli Haatainen Kempele OAY  FIN  11:15:00   39:33 (178)  1:08:00 (186)  1:07:51 (183)  1:09:07  
186.   Tanja Ruonakoski Talenom  FIN  11:15:00   39:58 (189)  1:08:08 (191)  1:07:57 (185)  1:09:12  
187.   Pauliina Karelehto LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:23 (200)  1:08:04 (187)  1:08:11 (191)  1:09:13  
188.   Anja Eilittä-Liuski Oulu  FIN  11:15:00   39:17 (171)  1:07:59 (185)  1:07:53 (184)  1:09:14  
188.   Suvi Rönty LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00   40:24 (201)  1:08:04 (187)  1:08:11 (190)  1:09:14  
190.   Liisa Salo Oulu  FIN  11:15:00   40:19 (199)  1:08:06 (189)  1:08:09 (189)  1:09:15  
191.   Niina Koivikko Raahe  FIN  11:15:00   40:40 (204)  1:08:08 (190)  1:08:06 (186)  1:09:17  
192.   Tiia Vähäsarja Oulu  FIN  11:15:00   38:30 (146)  1:08:18 (193)  1:08:27 (194)  1:09:17  
193.   Satu Sonkajärvi Raahe  FIN  11:15:00   40:40 (203)  1:08:08 (192)  1:08:07 (187)  1:09:18  
194.   Hanne Niemelä Oulu  FIN  11:15:00   40:33 (202)  1:08:29 (194)  1:08:17 (193)  1:09:27  
195.   Tiina Siivola Team Kotivuorisport.fi  FIN  11:15:00   41:16 (214)  1:08:33 (196)  1:08:07 (188)  1:09:39  
196.   Elina Apila Oulu  FIN  11:15:00   39:08 (169)  1:08:34 (197)  1:08:39 (195)  1:09:44  
197.   Niina Pelkonen Oulu  FIN  11:15:00   38:54 (158)  1:08:33 (195)  1:08:48 (197)  1:09:46  
198.   Mirja-Lea Kallio Oulu  FIN  11:15:00   40:07 (191)  1:08:35 (198)  1:08:54 (199)  1:09:49  
199.   Marke Kallio Kerava  FIN  11:15:00   40:13 (196)  1:08:42 (199)  1:08:43 (196)  1:09:50  
200.   Hanna Komminaho Rokuan Ryhty RY  FIN  11:15:00   39:51 (187)  1:08:51 (200)  1:09:08 (203)  1:10:01  
201.   Henna Yrjänheikki Oulu  FIN  11:15:00   41:16 (215)  1:09:04 (201)  1:08:56 (200)  1:10:02  
202.   Kati Hillukkala Oulu  FIN  11:15:00   41:17 (216)  1:09:04 (202)  1:09:04 (202)  1:10:09  
203.   Karita Mettovaara Toppilansaari  FIN  11:15:00   41:25 (218)  1:09:05 (203)  1:08:52 (198)  1:10:12  
204.   Noora Kangas Polar  FIN  11:15:00   40:14 (198)  1:09:18 (204)  1:09:03 (201)  1:10:28  
205.   Nina Näppilä Oulu  FIN  11:15:00   39:43 (183)  1:09:21 (205)  1:09:33 (206)  1:10:39  
206.   Sini Veteläinen Oulu  FIN  11:15:00   39:55 (188)  1:09:33 (207)  1:09:19 (204)  1:10:46  
207.   Marjo Lantto Keminmaan kasellit  FIN  11:15:00   39:59 (190)  1:09:32 (206)  1:09:46 (208)  1:10:47  
208.   Maija Arposalo Keksi ite!  FIN  11:15:00   41:18 (217)  1:09:37 (208)  1:09:21 (205)  1:10:50  
209.   Kristiina Tervonen Oulu  FIN  11:15:00   40:13 (197)  1:09:45 (209)  1:09:55 (209)  1:11:02  
210.   Fan Wang Nokia Oy  FIN  11:15:00   39:38 (181)  1:09:51 (210)  1:10:22 (212)  1:11:11  
211.   Virpi Laukka Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   41:35 (220)  1:10:13 (211)  1:10:23 (213)  1:11:21  
212.   Susanna Uhari Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   41:07 (212)  1:10:26 (212)  1:10:03 (210)  1:11:36  
212.   Marja Anttila Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   41:07 (212)  1:10:26 (213)  1:10:03 (211)  1:11:36  
214.   Rina Peltonen Oulu  FIN  11:15:00   42:42 (234)  1:11:15 (217)  1:10:56 (214)  1:12:22  
215.   Petra Uusisalmi Prisma Rovaniemi  FIN  11:15:00   41:04 (210)  1:11:04 (214)  1:11:21 (217)  1:12:24  
216.   Rosa Heiskanen Oulu  FIN  11:15:00   42:19 (230)  1:11:07 (215)  1:09:41 (207)  1:12:24  
217.   Riitta Soronen Kempele  FIN  11:15:00   42:56 (239)  1:11:14 (216)  1:11:15 (215)  1:12:25  
218.   Anna-Maria Suihkonen Oulu  FIN  11:15:00   40:42 (206)  1:11:32 (218)  1:11:53 (223)  1:12:40  
219.   Kaisa Kurikka Hailuoto  FIN  11:15:00   42:29 (232)  1:11:35 (219)  1:11:16 (216)  1:12:42  
220.   Oili Martikkala Liminka  FIN  11:15:00   42:44 (236)  1:11:36 (220)  1:11:29 (219)  1:12:49  
221.   Airi Kallio Liminka  FIN  11:15:00   42:43 (235)  1:11:36 (221)  1:11:29 (218)  1:12:49  
222.   Maaike Beenen Oulu  FIN  11:15:00   41:37 (223)  1:11:50 (222)  1:11:52 (220)  1:13:09  
223.   Kaisa Hauru Oulu  FIN  11:15:00   41:35 (221)  1:11:58 (224)  1:12:12 (225)  1:13:10  
224.   Miia Heikkinen Kajaani  FIN  11:15:00   42:04 (229)  1:12:03 (225)  1:11:53 (221)  1:13:13  
225.   Pauliina Saikkonen KAJAANI  FIN  11:15:00   42:04 (228)  1:12:03 (226)  1:11:53 (222)  1:13:13  
226.   Maarit Räisänen KIIMINKI  FIN  11:15:00   41:35 (221)  1:12:11 (227)  1:12:19 (226)  1:13:20  
227.   Raisa Lesonen Oulu  FIN  11:15:00   42:42 (233)  1:12:13 (228)  1:11:58 (224)  1:13:23  
228.   Riitta Hiltunen Beauty Center  FIN  11:15:00   39:29 (177)  1:11:54 (223)  1:12:32 (228)  1:13:28  
229.   Ulla Peltoniemi Laihia  FIN  11:15:00   41:56 (225)  1:12:15 (229)  1:12:28 (227)  1:13:30  
230.   Anne Mikkola Oulu  FIN  11:15:00   40:42 (205)  1:12:28 (230)  1:12:58 (229)  1:13:48  
231.   Susanna Ylimartimo Oulu  FIN  11:15:00   40:45 (209)  1:12:51 (231)  1:13:27 (236)  1:14:18  
232.   Minttu Knuutinen Kiuruveden urheilijat  FIN  11:15:00   41:34 (219)  1:13:23 (236)     1:14:23  
233.   Riikka Kestilä Sale Hailuoto  FIN  11:15:00   42:29 (231)  1:13:10 (233)  1:13:02 (230)  1:14:28  
234.   Mirja Ylitalo OYS Vapari  FIN  11:15:00   40:09 (192)  1:13:06 (232)  1:13:20 (233)  1:14:33  
235.   Jenni Pesonen Rise  FIN  11:15:00   43:11 (242)  1:13:19 (234)  1:13:09 (231)  1:14:34  
236.   Terhi Lumijärvi Oulu  FIN  11:15:00   43:13 (243)  1:13:20 (235)  1:13:17 (232)  1:14:36  
237.   Tiina Sarja Pöyry  FIN  11:15:00   43:38 (249)  1:13:40 (238)  1:13:25 (235)  1:14:50  
238.   Jenni Rasinkangas Kempeleen OAY  FIN  11:15:00   43:39 (250)  1:13:44 (240)  1:13:36 (237)  1:14:52  
239.   Mari Heikkilä Alavieska  FIN  11:15:00   43:40 (252)  1:13:40 (237)  1:13:25 (234)  1:14:53  
240.   Kati Leimurautio Kempeleen OAY  FIN  11:15:00   43:39 (251)  1:13:44 (241)  1:13:37 (238)  1:14:53  
241.   Aila Kainulainen Oulu  FIN  11:15:00   42:53 (238)  1:13:43 (239)  1:13:57 (239)  1:14:54  
242.   Taina Olkkola Taivalkoski  FIN  11:15:00   41:37 (223)  1:14:11 (242)  1:14:34 (244)  1:15:38  
243.   Saara Tapojärvi LC-10  FIN  11:15:00   46:30 (275)  1:14:35 (243)  1:14:21 (240)  1:15:40  
244.   Kati Kemppainen Suomussalmen Rasti  FIN  11:15:00   44:50 (264)  1:14:41 (246)  1:14:25 (241)  1:15:51  
245.   Sari Sarvela Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   44:01 (255)  1:14:40 (245)  1:14:26 (242)  1:16:01  
246.   Pia Tahvola Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   44:01 (254)  1:14:40 (244)  1:14:26 (243)  1:16:02  
247.   Riikka Ojala Oulu  FIN  11:15:00   44:17 (256)  1:14:51 (247)  1:14:44 (245)  1:16:04  
248.   Kirsi Hakasaari Nivala  FIN  11:15:00   43:46 (253)  1:14:53 (248)  1:14:56 (246)  1:16:18  
249.   Jonna Ruuskanen Kuopio  FIN  11:15:00   43:19 (244)  1:15:16 (249)  1:15:13 (247)  1:16:32  
250.   Jaana Kittilä Raahe  FIN  11:15:00   43:08 (241)  1:15:38 (250)  1:15:28 (248)  1:16:54  
251.   Terhi Honkarinta Oulu  FIN  11:15:00   47:26 (282)  1:15:56 (255)  1:15:32 (249)  1:17:02  
252.   Elina Hentilä Oulu, Halosenniemi  FIN  11:15:00   43:38 (247)  1:15:47 (251)  1:15:48 (250)  1:17:07  
253.   Sirpa Tenhu Oulu  FIN  11:15:00   43:38 (247)  1:15:48 (252)  1:15:49 (251)  1:17:08  
254.   Sini Pihlajakoski Bittium  FIN  11:15:00   44:41 (258)  1:15:52 (253)  1:15:55 (252)  1:17:09  
255.   Susanna Kujala Oulu  FIN  11:15:00   44:41 (258)  1:15:53 (254)  1:15:56 (253)  1:17:10  
256.   Raisa Karjalainen Kiiminki  FIN  11:15:00   43:36 (246)  1:16:06 (256)  1:16:28 (254)  1:17:29  
257.   Riikka Junno Osnakodit  FIN  11:15:00   42:45 (237)  1:16:27 (257)  1:17:16 (261)  1:17:55  
258.   Katja Kämäräinen Pelso  FIN  11:15:00   44:32 (257)  1:16:56 (262)  1:16:55 (255)  1:18:04  
259.   Mari Kylmäluoma Talenom  FIN  11:15:00   44:49 (263)  1:16:54 (260)  1:17:04 (256)  1:18:22  
260.   Moona Mäkinen Talenom  FIN  11:15:00   44:48 (260)  1:16:54 (259)  1:17:04 (257)  1:18:23  
261.   Jaana Harmaala Talenom  FIN  11:15:00   44:48 (260)  1:16:55 (261)  1:17:05 (258)  1:18:24  
262.   Heidi Immonen Talenom  FIN  11:15:00   44:48 (260)  1:16:54 (258)  1:17:06 (259)  1:18:24  
263.   Tuovi Saapunki Vaala  FIN  11:15:00   43:06 (240)  1:17:01 (263)  1:17:14 (260)  1:18:33  
264.   Miia Huhtanen Ylivieska  FIN  11:15:00   41:56 (226)  1:17:15 (265)  1:17:37 (262)  1:18:41  
265.   Kati Silvennoinen Oulu  FIN  11:15:00   41:57 (227)  1:17:15 (264)  1:17:54 (264)  1:18:44  
266.   Sirkka Heiskanen Spirit of Curlies  FIN  11:15:00   44:53 (265)  1:17:46 (266)  1:17:46 (263)  1:19:16  
267.   Johanna Kanniainen Oulu  FIN  11:15:00   46:21 (274)  1:18:36 (267)  1:18:23 (265)  1:19:49  
268.   Iida Kestilä MIPT  FIN  11:15:00   43:29 (245)  1:19:43 (269)  1:19:08 (266)  1:20:37  
269.   Mirja Lukkari OneClinic Oy  FIN  11:15:00   45:37 (269)  1:19:31 (268)  1:19:15 (267)  1:20:50  
270.   Tiina Virkkula Pihtipudas  FIN  11:15:00   45:13 (266)  1:20:04 (270)  1:20:15 (269)  1:21:35  
271.   Ritva Karjalainen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:15:00   45:49 (270)  1:20:04 (270)  1:20:33 (275)  1:21:38  
272.   Marja-Liisa Vähäkuopus Kemi  FIN  11:15:00   47:29 (283)  1:20:13 (272)  1:20:13 (268)  1:21:47  
273.   Tuire Halttu Haukipudas  FIN  11:15:00   46:13 (271)  1:20:25 (275)  1:20:16 (270)  1:21:49  
274.   Heli Koskimäki Oulu  FIN  11:15:00   46:14 (272)  1:20:25 (274)  1:20:16 (271)  1:21:49  
275.   Hanna Härmä OneClinic Oy  FIN  11:15:00   45:36 (268)  1:20:21 (273)  1:20:17 (272)  1:21:52  
276.   Heli Mikkonen Kuopio  FIN  11:15:00   47:39 (287)  1:20:35 (276)  1:20:20 (273)  1:21:57  
277.   Inga Heikkilä Taitonetti Oy  FIN  11:15:00   47:39 (286)  1:20:35 (277)  1:20:20 (274)  1:21:57  
278.   Sanna Mäkelä Vesalan koulu  FIN  11:15:00   48:17 (290)  1:20:45 (278)  1:21:00 (276)  1:22:10  
279.   Satu Vasama Vesalan koulu  FIN  11:15:00   48:18 (291)  1:20:45 (279)  1:21:01 (277)  1:22:10  
280.   Merja Lieto Oulu  FIN  11:15:00   46:56 (276)  1:20:59 (280)  1:21:03 (278)  1:22:26  
281.   Jaana Huhtala Sokos Herkku Oulu  FIN  11:15:00   46:56 (277)  1:21:15 (281)  1:21:19 (280)  1:22:41  
282.   Henna Ahtiainen Osuuskauppa Arina konttori  FIN  11:15:00   47:45 (288)  1:21:16 (282)  1:21:13 (279)  1:22:42  
283.   Karin Parker Oulu  FIN  11:15:00   45:34 (267)  1:21:19 (283)  1:21:27 (281)  1:23:04  
284.   Hillevi Hooli Oulu  FIN  11:15:00   48:24 (294)  1:21:54 (284)  1:21:56 (282)  1:23:16  
285.   Kati Määttälä Kokkola  FIN  11:15:00   47:23 (279)  1:22:04 (285)  1:22:13 (284)  1:23:30  
286.   Riitta Sammalmaa Ylivieska  FIN  11:15:00   46:17 (273)  1:22:07 (286)  1:22:03 (283)  1:23:32  
287.   Reetta Halmetoja Toholampi  FIN  11:15:00   47:24 (280)  1:22:08 (287)  1:22:24 (285)  1:23:41  
288.   Piia Väyrynen Oulu  FIN  11:15:00   47:59 (289)  1:22:19 (288)  1:22:39 (286)  1:23:47  
289.   Anna Käsmä Utajärven kunta  FIN  11:15:00   47:24 (281)  1:23:16 (289)  1:23:54 (291)  1:24:43  
290.   Jarna Kivijakola-Määttä Talenom  FIN  11:15:00   48:22 (293)  1:23:39 (291)  1:23:13 (288)  1:24:48  
291.   Arja Vasela Talenom  FIN  11:15:00   48:21 (292)  1:23:39 (292)  1:23:13 (287)  1:24:48  
292.   Niina Ojala Oulu  FIN  11:15:00   47:10 (278)  1:23:29 (290)  1:23:43 (289)  1:25:03  
293.   Mari-Anne Karhunen Rovaniemi  FIN  11:15:00   49:28 (296)  1:24:01 (293)  1:23:46 (290)  1:25:22  
294.   Sarianna Rönkkö LC-10  FIN  11:15:00   49:53 (302)  1:24:28 (294)  1:24:25 (296)  1:25:44  
295.   Jaana Kitusuo LC-10  FIN  11:15:00   49:53 (301)  1:24:29 (295)  1:24:25 (295)  1:25:45  
296.   Katriina Karppinen Beauty Center  FIN  11:15:00   49:52 (299)  1:24:32 (296)  1:24:15 (293)  1:25:51  
296.   Minna Nurkkala Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00   49:54 (303)  1:24:36 (298)  1:24:15 (292)  1:25:51  
298.   Anita Karppinen Beauty Center  FIN  11:15:00   49:52 (300)  1:24:33 (297)  1:24:19 (294)  1:25:54  
299.   Laura Mämmioja Oulu  FIN  11:15:00   49:49 (298)  1:25:37 (300)  1:25:30 (297)  1:27:02  
300.   Merja Jokela Rovaniemi  FIN  11:15:00   48:40 (295)  1:25:36 (299)  1:25:50 (298)  1:27:10  
301.   Jenna Pesonen OP Oulu  FIN  11:15:00   51:13 (306)  1:27:36 (303)  1:27:42 (301)  1:28:59  
302.   Tiina Immonen OP Oulu  FIN  11:15:00   51:12 (305)  1:27:35 (302)  1:27:43 (302)  1:29:00  
303.   Heli Pihlajamaa Oulu  FIN  11:15:00   49:48 (297)  1:27:32 (301)  1:27:32 (299)  1:29:03  
304.   Susanna Riihiaho Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   51:34 (308)  1:28:11 (305)  1:27:38 (300)  1:29:30  
305.   Eva Tenkula Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:18 (311)  1:28:11 (304)  1:27:52 (303)  1:29:30  
306.   Tiina Järvinen Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:33 (315)  1:28:40 (310)  1:28:17 (304)  1:30:03  
307.   Niina Pihlajaniemi Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:33 (314)  1:28:39 (308)  1:28:25 (306)  1:30:03  
308.   Sofia Palola Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   51:34 (307)  1:28:40 (309)  1:28:18 (305)  1:30:04  
309.   Sirkku Mustonen Kempele OAY  FIN  11:15:00   47:36 (285)  1:28:13 (307)  1:28:56 (309)  1:30:13  
310.   Kaisu Jussi-Pekka Kempele OAY  FIN  11:15:00   47:35 (284)  1:28:12 (306)  1:28:57 (310)  1:30:14  
311.   Elina Huuki Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:34 (316)  1:29:22 (312)  1:28:53 (308)  1:30:37  
312.   Suvi Hirvasniemi Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:18 (310)  1:29:21 (311)  1:28:49 (307)  1:30:38  
313.   Paula Löllö Kuivaniemi  FIN  11:15:00   51:48 (309)  1:29:23 (313)  1:29:42 (312)  1:31:11  
314.   Annemari Mahlakaarto Talenom  FIN  11:15:00   56:57 (327)  1:29:52 (315)  1:29:17 (311)  1:31:12  
315.   Pinja Hirvikallio Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   50:16 (304)  1:29:39 (314)  1:30:09 (313)  1:31:22  
316.   Sini Jokikokko Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:46 (318)  1:32:09 (316)  1:31:40 (314)  1:33:25  
317.   Minna Kaattari Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00   52:45 (317)  1:32:09 (317)  1:31:41 (315)  1:33:26  
318.   Satu Väyrynen OULU  FIN  11:15:00   52:28 (313)  1:33:20 (319)  1:31:49 (316)  1:34:33  
319.   Elina Kemppainen Tyrnävä  FIN  11:15:00   52:58 (319)  1:32:55 (318)  1:33:19 (318)  1:34:37  
320.   Tarja Häikiö Team Kotkanpoika  FIN  11:15:00   52:27 (312)  1:33:21 (320)  1:32:03 (317)  1:34:46  
321.   Anna-Leena Piirainen OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:01 (334)  1:35:54 (321)  1:36:07 (321)  1:37:42  
322.   Aija Koivu OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:00 (332)  1:35:55 (323)  1:36:08 (322)  1:37:42  
323.   Jaana Hilli OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:01 (333)  1:35:54 (322)  1:36:07 (320)  1:37:42  
324.   Sari Juntunen OSAO, Kaukovainion yksikkö, lii  FIN  11:15:00   57:00 (331)  1:35:55 (324)  1:36:09 (323)  1:37:42  
325.   Minna Tapojärvi Talenom  FIN  11:15:00   56:58 (328)  1:36:29 (325)  1:35:48 (319)  1:37:44  
326.   Marjatta Hirvelä Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   56:42 (325)  1:36:29 (326)  1:36:37 (324)  1:37:50  
327.   Elina Holappa Team Sukset Narikassa  FIN  11:15:00   56:42 (326)  1:36:29 (326)  1:36:37 (325)  1:37:50  
328.   Johanna Paasimaa Oulu  FIN  11:15:00   54:48 (322)  1:37:12 (328)  1:37:35 (326)  1:38:44  
329.   Sari Pöyskö Oulu  FIN  11:15:00   54:47 (321)  1:37:13 (329)  1:37:55 (327)  1:39:04  
330.   Riitta Tarvus Pieksän Latu ry  FIN  11:15:00   56:17 (323)  1:38:18 (330)  1:38:32 (328)  1:40:15  
331.   Julia Juotasniemi Talenom  FIN  11:15:00   56:58 (329)  1:38:35 (331)  1:38:40 (329)  1:40:36  
332.   Victoria Latva-Rasku Talenom  FIN  11:15:00   56:58 (329)  1:38:35 (331)  1:38:40 (330)  1:40:36  
333.   Marja Sammalmaa Ylivieska  FIN  11:15:00   54:40 (320)  1:39:04 (334)  1:39:08 (331)  1:40:36  
334.   Niina Lundbom Oulu  FIN  11:15:00   56:36 (324)  1:38:38 (333)  1:39:12 (332)  1:40:40  
335.   Satu Lempinen Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:32 (335)  1:41:31 (336)  1:41:13 (334)  1:42:59  
336.   Mirja Vyyryläinen Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:32 (336)  1:41:31 (335)  1:41:12 (333)  1:43:00  
337.   Kaija Ruokamo Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:33 (338)  1:44:31 (338)  1:44:54 (335)  1:46:42  
338.   Katja Reinikainen Limingan koulutuskeskus  FIN  11:15:00   59:32 (337)  1:44:31 (337)  1:44:54 (336)  1:46:42  
339.   Aila Talus Haukipudas  FIN  11:15:00   1:02:47 (339)  1:58:27 (339)  1:59:46 (337)  2:01:21  
   Kaisu Hänninen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anita Karvonen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Riitta Tuira Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Seija Jaakola Nordea  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Erika Timlin Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anne Vuokila Tornio  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tarja Korpela Kittilä  CAN  11:15:00            ei läht.  
   Jaana Salonen Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Sari Jyrkkä YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Minna Järvelä Talvikankaan kiitäjät  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Pirjo Elovuoma-Käyrä Sweco Rakennetekniikka  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anu Uusio OneClinic Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anne Seppänen Raahe  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anne Tervo Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kirsi Saarikettu Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tarja Heikkinen Vesalan koulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Saan Lehtinen YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Riitta Behm Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jaana Vuollet Utajärven kunta  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kati Brotkin Muhos  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Prisma Humalamäki Prisma Raahe  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kati Kurvi Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kaisa Nikula Kello  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Minna Ylikärppä Vesalan koulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Katja Laukka Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tanja Kilpivaara Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kaisa Sarviaho Kiiminki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mervi Koukka Beauty Center  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Laura Niemi Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kati Tohila Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Morgane Fleuriot elfGROUP Kyberturvallisuuspalve  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Cathleen Drilling Milford, Ohio USA  USA  11:15:00            ei läht.  
   Henna Naumanen Kuusamo  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Merja-Liisa Istermaa Haukipudas  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Martina Kern Running Company, Munich  GER  11:15:00            ei läht.  
   Kati Piirainen Oulun Jätehuolto Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Heli Laukkanen Nordea  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jonna Vanhala Oulun III Hansa Apteekki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Nina Lassila Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Seija Salminen Kiiminki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Niina Pennanen Talenom  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Jenni Pylväs YTHS Oulun toimipiste  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Viola Pirttikoski Prisma Zeppelin  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Liisa Parkkinen Team Kotkanpoika  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Annukka Heikkinen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Katja Peltoniemi Vaasa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tanja Lassila Lumijoki  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Katri Urhonen OP Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Nina Filpus LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Suvi Hyrkäs Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Annika Paakki Temotek Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Laura Haapala OP Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Kaisa Kurikka Tyrnävä  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Sari Karjalainen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Tiia Korva Pohjoista voimaa  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Maarit Järvinen OP Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mirka Fyrstén Tyrnävä  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mervi Törmänen Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Talvikki Ahonen Joensuu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Anna Sonntag LähiTapiola Pohjoisen Elämäntur  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Saara Peura Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Aino Telama Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Laura Sääskilahti Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Johanna Peiponen Rovaniemen Lappi  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Mirena Demirtas Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Riikka Saaranen Kempele  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Eeva Vuokila Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Susanna Sipola Beauty Center  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Elina Sipola Oulu  FIN  11:15:00            ei läht.  
   Katariina Pyörälä   FIN  11:15:00            keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English