Terwahölkkä ja -maraton 20.5.2017

Miehet 10 km

Lähtölista

1014Jouko LyytikäinenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   1014
1035Eero ManninenKempeleen seurakuntaFIN11:15:00   1035
1214Teemu RiihimäkiKempeleen seurakuntaFIN11:15:00   1214
3001Tauno SiikONMKY/JulmasetFIN11:15:00   3001
3002Toivo SaikkonenOuluFIN11:15:00   3002
3003Pentti HänninenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3003
3004Sakari LiedesIisuFIN11:15:00   3004
3005Jarmo LöllöKuivaniemiFIN11:15:00   3005
3006Hannu KestiONMKY/JulmasetFIN11:15:00   3006
3007Reijo ViitalaTemotek OyFIN11:15:00   3007
3008Esko EronenKajaaniFIN11:15:00   3008
3009Eero JärviYlistaroFIN11:15:00   3009
3010Pekka KuivalainenIiFIN11:15:00   3010
3011Markku IllikainenOulun Jätehuolto OyFIN11:15:00   3011
3012Markku ArpalaKajaaniFIN11:15:00   3012
3013Petri CarmenMiami Beach RavenrunFIN11:15:00   3013
3014Antti LääkköKastelli-talot OyFIN11:15:00   3014
3015Olavi Ala-AhoVesalan kouluFIN11:15:00   3015
3016Allan YlisuvantoKemiFIN11:15:00   3016
3017Heimo SpringareTervolan TeräväFIN11:15:00   3017
3018Pentti ParnanenPolar Electro OyFIN11:15:00   3018
3019Dmitrii AkishevArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3019
3020Jorma MaijanenTornioFIN11:15:00   3020
3021Pertti MarkkulaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3021
3022Timo OjaPöyryFIN11:15:00   3022
3023Antti RovamoOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3023
3024Jukka OjalaKempeleen OAYFIN11:15:00   3024
3025Ilkka AskaOplax OyFIN11:15:00   3025
3026Ari LuhtaniemiPolar Electro OyFIN11:15:00   3026
3027Matti IsokoskiOuluFIN11:15:00   3027
3028Juha LaakkonenKongasjärven Kisa-PojatFIN11:15:00   3028
3029Kari HuttunenKestävyyttä pintakaasulla 24/7FIN11:15:00   3029
3030Ari KokkonenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   3030
3031Jarmo SallankoPöyryFIN11:15:00   3031
3032Eero HietapeltoNordeaFIN11:15:00   3032
3033Vladislav UshakovArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3033
3034Ismo PitkänenPöyryFIN11:15:00   3034
3035Pekka KoskelaNordeaFIN11:15:00   3035
3036Vladimir ChuvakovArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3036
3037Juha-Matti LehtinenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   3037
3038Reima ViiriLohijärven KuohuFIN11:15:00   3038
3039Ari OikarinenPolar Electro OyFIN11:15:00   3039
3040Tero KemiläNokia OyFIN11:15:00   3040
3041Pekka MankinenJanakkalaFIN11:15:00   3041
3042Juhani KerkeläOuluFIN11:15:00   3042
3043Jukka KantolaNordeaFIN11:15:00   3043
3044Olli-Pekka WallinelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3044
3045Pekka KäyhköelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3045
3046Tuomo AsikainenSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3046
3047Marko KopakkalaOuluFIN11:15:00   3047
3048Kimmo KeinänenSteppenwolf EnduranceFIN11:15:00   3048
3049Pekka KomulainenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3049
3050Kari AleniusOuluFIN11:15:00   3050
3051Jari VaitiniemiBittiumFIN11:15:00   3051
3052Sami JutilaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3052
3053Pekka KorhonenKoulutuskeskus BraheFIN11:15:00   3053
3054Mauri RäisänenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3054
3055Marko SyväkuruPohjoista voimaaFIN11:15:00   3055
3056Marko HuttuKiimingin RientoFIN11:15:00   3056
3057Jari KoskelaOuluFIN11:15:00   3057
3058Harri MäläskäLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3058
3059Jari PartanenProject LivFIN11:15:00   3059
3060Jarkko KärkimaaPohjois-Pohjanmaan liittoFIN11:15:00   3060
3061Matti KnuutinenKiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3061
3062Aleksandr MartinovichArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3062
3063Ilkka TukiaOplax OyFIN11:15:00   3063
3064Matti PikkarainenOuluFIN11:15:00   3064
3065Marko KallunkiTemotek OyFIN11:15:00   3065
3066Mikael BrännkärrProject LivFIN11:15:00   3066
3067Vesa TornbergSkiOrRunFIN11:15:00   3067
3068Roman GokkoevPohjois-Pohjanmaan liittoFIN11:15:00   3068
3069Tero HeikkinenTactoTek OyFIN11:15:00   3069
3070Edward ShornockelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3070
3071Janne KemppainenSweco IndustryFIN11:15:00   3071
3072Mika SahaOulunsaloFIN11:15:00   3072
3073Mika VäyrynenSuomussalmiFIN11:15:00   3073
3074Janne TaiponenKangasalaFIN11:15:00   3074
3075Gunnar PuhakkaLapWall OyFIN11:15:00   3075
3076Sakari JormaTalenomFIN11:15:00   3076
3077Erno MarjanenOsnakoditFIN11:15:00   3077
3078Markku PerttuLupporannan rynnistysFIN11:15:00   3078
3079Markus RonkainenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3079
3080Eero TalonenOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3080
3081Henrikki LiimatainenTyrnäväFIN11:15:00   3081
3082Eero NurkkalaOffcode OyFIN11:15:00   3082
3083Joni SuomelaOsnakoditFIN11:15:00   3083
3084Juha-Pekka NiinimaaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3084
3085Arto ÖljymäkiSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3085
3086Kalle IsoahoPekkaniskaFIN11:15:00   3086
3087Ilkka NiskanenKajaaniFIN11:15:00   3087
3088Jarmo Dahlgrenkiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3088
3089Jukka HinttalaPöyryFIN11:15:00   3089
3090Mikko RiikonenOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3090
3091Jani HaatajaOuluFIN11:15:00   3091
3092Markus LampinenTornioFIN11:15:00   3092
3093Paulo HuhtaniskaOuluFIN11:15:00   3093
3094Mikko MehtonenTampereFIN11:15:00   3094
3095Heikki KomuPohjoista voimaaFIN11:15:00   3095
3096Antti KamuttaTemotek OyFIN11:15:00   3096
3097Vesa-Matti TervonenTemotek OyFIN11:15:00   3097
3098Hannu SyrjäpaloPolar Electro OyFIN11:15:00   3098
3099Petri JokelaSweco IndustryFIN11:15:00   3099
3100Tomi LiimatainenSweco IndustryFIN11:15:00   3100
3101Jarmo RuuskanenKuopioFIN11:15:00   3101
3102Tuomas JääsköSaukki JCFIN11:15:00   3102
3103Andrew PattisonOulun TarmoUSA11:15:00   3103
3104Eelis ArposaloKeksi ite!FIN11:15:00   3104
3105Ville TakkinenLapWall OyFIN11:15:00   3105
3106Harri LopinaPöyryFIN11:15:00   3106
3107Petri KerttulaLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3107
3108Markku NikkanenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3108
3109Karthik SindhyaJyväskyläIND11:15:00   3109
3110Pekka JuntunenAC OuluFIN11:15:00   3110
3111Markus LippoIntersport JoutsensiltaFIN11:15:00   3111
3112Tuomo YlönenTalenomFIN11:15:00   3112
3113Vesa VuolliSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3113
3114Juha TolonenSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3114
3115Taneli KiviojaWSPFIN11:15:00   3115
3116Mungai GeorgeOuluFIN11:15:00   3116
3117Janne PohjolaAlatornion AhjoFIN11:15:00   3117
3118Arto HuhtanenYlivieskaFIN11:15:00   3118
3119Matias IlmonenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3119
3120Yassine HadakHaukipudasMAR11:15:00   3120
3121Jukka-Pekka HeikuraBitfactor OyFIN11:15:00   3121
3122Santtu KuusentoIntersport JoutsensiltaFIN11:15:00   3122
3123Mika HiltunenTalenomFIN11:15:00   3123
3124Matti VarankaSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3124
3125Aleksi KastelliK-rauta ÄimärautioFIN11:15:00   3125
3126Mikko KurttilaSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3126
3127Kiril KangasSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3127
3128Tuomas EronenKajaanin KipinäFIN11:15:00   3128
3129Timo KorvaOuluFIN11:15:00   3129
3130Taneli MikkonenSallaFIN11:15:00   3130
3131Jouni KarjalainenMIPTFIN11:15:00   3131
3132Juha AlahäiväläYlivieskaFIN11:15:00   3132
3133Tuomas HeikkiläTactoTek OyFIN11:15:00   3133
3134Antti LöfbackaTemotek OyFIN11:15:00   3134
3135Mika SeppänenSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3135
3136Arttu OikariOplax OyFIN11:15:00   3136
3137Jouko PerttulaWSPFIN11:15:00   3137
3138Jussi AhtiainenOuluFIN11:15:00   3138
3139Jari-Matti NiemiYlivieskaFIN11:15:00   3139
3140Jukka-Pekka KatiskoOuluFIN11:15:00   3140
3141Olli HeikkinenBittiumFIN11:15:00   3141
3142Ilpo JoensuuPohjoista voimaaFIN11:15:00   3142
3143Samuli TenhovuoriPöyryFIN11:15:00   3143
3144Olli VuolteenahoSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3144
3145Jussi PitkäläLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3145
3146Markus BlomsterKemiFIN11:15:00   3146
3147Ilkka MehtonenOuluFIN11:15:00   3147
3148Mikko FinniläMIPTFIN11:15:00   3148
3149Ari LuomaOneClinic OyFIN11:15:00   3149
3150Tuomas AkkilaLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3150
3151Petri TurusenahoKotkanpojatFIN11:15:00   3151
3152Tuomas AhoLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3152
3153Ville KeränenPehuTec OyFIN11:15:00   3153
3154Tuomo YlimaunuPöyryFIN11:15:00   3154
3155Tuomas HaanpääSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3155
3156Veli-Pekka RantaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3156
3157Teemu VaaraSweco YmpäristöFIN11:15:00   3157
3158Olli HytönenSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3158
3159Ossi PeltoniemiYlikiimingin NuijamiehetFIN11:15:00   3159
3160Joonas PikkarainenTemotek OyFIN11:15:00   3160
3161Jarkko JohanssonPöyryFIN11:15:00   3161
3162Ilkka WahlbergOneClinic OyFIN11:15:00   3162
3163Sauli KarvonenSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3163
3164Henri OksalaSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3164
3165Sami LiedesSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3165
3166Harry PetäjäjärviSaukki JCFIN11:15:00   3166
3167Mikael HeikkinenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3167
3168Joonas OinasMIPTFIN11:15:00   3168
3169Joonas MaijanenTornioFIN11:15:00   3169
3170Henri HonkalaPehuTec OyFIN11:15:00   3170
3171Tommi NieminenKuikan KisailijatFIN11:15:00   3171
3172Elias HuhtalaVesalan kouluFIN11:15:00   3172
3173Joni HeinonenOplax OyFIN11:15:00   3173
3174Joel SassiLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3174
3175Juuso AhoTeam KotkanpoikaFIN11:15:00   3175
3176Antti JanssonRovaniemiFIN11:15:00   3176
3177Ossi SuihkonenOuluFIN11:15:00   3177
3178Vesa VirtanenMIPTFIN11:15:00   3178
3179Kim SeungjaeTactoTek OyFIN11:15:00   3179
3180Ville SorvistoK-rauta ÄimärautioFIN11:15:00   3180
3181Jere KalliosalmiSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3181
3182Juho HolmiOplax OyFIN11:15:00   3182
3183Sami HannilaSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3183
3184Arttu VattulainenJoensuun KatajaFIN11:15:00   3184
3185Antti TorattiOuluFIN11:15:00   3185
3186Juha JärviYlistaroFIN11:15:00   3186
3187Jonathan KilpeläMichigan Tech AlumniFIN11:15:00   3187
3188Toni KuosmanenHelsinkiFIN11:15:00   3188
3189Jere PaalanenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3189
3190Saska SaloOuluFIN11:15:00   3190
3191Olli VuokilaOuluFIN11:15:00   3191
3192Eljas KallioLapWall OyFIN11:15:00   3192
3193Vadim MartinovichArkhangelsk, RussiaFIN11:15:00   3193
3194Aku MaliniemiOuluFIN11:15:00   3194
3195Otso AleniusOuluFIN11:15:00   3195
3196Eemil VuokilaTervolaFIN11:15:00   3196
3197Jarkko PaukkeriLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3197
3618Mikko VeijolaTaitonetti OyFIN11:15:00   3618
3621Toni TuovinenKempeleFIN11:15:00   3621
3625Esa SöderlingOuluFIN11:15:00   3625
3626Seppo AlinOuluFIN11:15:00   3626
3628Kari LapinlampiHiottu OyFIN11:15:00   3628
3630Heikki TiiroIin YritysFIN11:15:00   3630
3631Ilkka MäkinenOuluFIN11:15:00   3631
3636Juha KäkeläOuluFIN11:15:00   3636
3637Hannu LempinenFujitsuFIN11:15:00   3637
3638Reijo TurusenahoMuhosFIN11:15:00   3638
3640Matti UusitaloKuivasjärven AuraFIN11:15:00   3640
3641Antti HanniOuluFIN11:15:00   3641
3643Hannu JuutinenSK PohjantähtiFIN11:15:00   3643
3644Jaakko HulkkoOuluFIN11:15:00   3644
3649Janne TörmänenOuluFIN11:15:00   3649
3652Matti UrhonenOuluFIN11:15:00   3652
3655Kari PoutiainenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3655
3658Juho LatvalaTeam 1ERSKIFIN11:15:00   3658
3661Juha LukkarinenOuluFIN11:15:00   3661
3662Simo PöllänenKempeleFIN11:15:00   3662
3663Jorma ElliläOuluFIN11:15:00   3663
3664Mika Aitto-OjaNivalaFIN11:15:00   3664
3665Niko Aitto-OjaNivalaFIN11:15:00   3665
3667Janne KalliokoskiOuluFIN11:15:00   3667
3670Juha JuntunenKiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3670
3679Antti NisulaKaustinen KP-VFIN11:15:00   3679
3680Juhani JunttilaOuluFIN11:15:00   3680
3681Maria JunttilaOuluFIN11:15:00   3681
3682Jari RantalaKempeleen kiriFIN11:15:00   3682
3684Ismo LeskeläOuluFIN11:15:00   3684
3685Lars SandströmKyönobyFIN11:15:00   3685
3688Jukka PalokangasOuluFIN11:15:00   3688
3689Auno TyniTaivalkoskiFIN11:15:00   3689
3690Reijo PolojärviKuusamoFIN11:15:00   3690
3692Antti HautalaOulu / Team MänitsöFIN11:15:00   3692
3694Keijo AlilaLevi Hotel SpaFIN11:15:00   3694
3695Patrik MurtolaOuluFIN11:15:00   3695
3696Timo LohilahtiOuluFIN11:15:00   3696
3697Jarno HellassaloÄkäsalonpolo SportshopFIN11:15:00   3697
3699Matti LassilaRevonlahtiFIN11:15:00   3699
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English