Terwahölkkä ja -maraton 20.5.2017

10,0 km miehet

Lähtölista

1014Jouko LyytikäinenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   1014KMYL
1035Eero ManninenKempeleen seurakuntaFIN11:15:00   1035KMYL
1214Teemu RiihimäkiKempeleen seurakuntaFIN11:15:00   1214KMYL
3001Tauno SiikONMKY/JulmasetFIN11:15:00   3001KMYL
3002Toivo SaikkonenOuluFIN11:15:00   3002KMYL
3003Pentti HänninenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3003KMYL
3004Sakari LiedesIisuFIN11:15:00   3004KMYL
3005Jarmo LöllöKuivaniemiFIN11:15:00   3005KMYL
3006Hannu KestiONMKY/JulmasetFIN11:15:00   3006KMYL
3007Reijo ViitalaTemotek OyFIN11:15:00   3007KMYL
3008Esko EronenKajaaniFIN11:15:00   3008KMYL
3009Eero JärviYlistaroFIN11:15:00   3009KMYL
3010Pekka KuivalainenIiFIN11:15:00   3010KMYL
3011Markku IllikainenOulun Jätehuolto OyFIN11:15:00   3011KMYL
3012Markku ArpalaKajaaniFIN11:15:00   3012KMYL
3013Petri CarmenMiami Beach RavenrunFIN11:15:00   3013KMYL
3014Antti LääkköKastelli-talot OyFIN11:15:00   3014KMYL
3015Olavi Ala-AhoVesalan kouluFIN11:15:00   3015KMYL
3016Allan YlisuvantoKemiFIN11:15:00   3016KMYL
3017Heimo SpringareTervolan TeräväFIN11:15:00   3017KMYL
3018Pentti ParnanenPolar Electro OyFIN11:15:00   3018KMYL
3019Dmitrii AkishevArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3019KMYL
3020Jorma MaijanenTornioFIN11:15:00   3020KMYL
3021Pertti MarkkulaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3021KMYL
3022Timo OjaPöyryFIN11:15:00   3022KMYL
3023Antti RovamoOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3023KMYL
3024Jukka OjalaKempeleen OAYFIN11:15:00   3024KMYL
3025Ilkka AskaOplax OyFIN11:15:00   3025KMYL
3026Ari LuhtaniemiPolar Electro OyFIN11:15:00   3026KMYL
3027Matti IsokoskiOuluFIN11:15:00   3027KMYL
3028Juha LaakkonenKongasjärven Kisa-PojatFIN11:15:00   3028KMYL
3029Kari HuttunenKestävyyttä pintakaasulla 24/7FIN11:15:00   3029KMYL
3030Ari KokkonenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   3030KMYL
3031Jarmo SallankoPöyryFIN11:15:00   3031KMYL
3032Eero HietapeltoNordeaFIN11:15:00   3032KMYL
3033Vladislav UshakovArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3033KMYL
3034Ismo PitkänenPöyryFIN11:15:00   3034KMYL
3035Pekka KoskelaNordeaFIN11:15:00   3035KMYL
3036Vladimir ChuvakovArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3036KMYL
3037Juha-Matti LehtinenKempeleen MaratonklubiFIN11:15:00   3037KMYL
3038Reima ViiriLohijärven KuohuFIN11:15:00   3038KMYL
3039Ari OikarinenPolar Electro OyFIN11:15:00   3039KMYL
3040Tero KemiläNokia OyFIN11:15:00   3040KMYL
3041Pekka MankinenJanakkalaFIN11:15:00   3041KMYL
3042Juhani KerkeläOuluFIN11:15:00   3042KMYL
3043Jukka KantolaNordeaFIN11:15:00   3043KMYL
3044Olli-Pekka WallinelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3044KMYL
3045Pekka KäyhköelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3045KMYL
3046Tuomo AsikainenSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3046KMYL
3047Marko KopakkalaOuluFIN11:15:00   3047KMYL
3048Kimmo KeinänenSteppenwolf EnduranceFIN11:15:00   3048KMYL
3049Pekka KomulainenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3049KMYL
3050Kari AleniusOuluFIN11:15:00   3050KMYL
3051Jari VaitiniemiBittiumFIN11:15:00   3051KMYL
3052Sami JutilaPohjoista voimaaFIN11:15:00   3052KMYL
3053Pekka KorhonenKoulutuskeskus BraheFIN11:15:00   3053KMYL
3054Mauri RäisänenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3054KMYL
3055Marko SyväkuruPohjoista voimaaFIN11:15:00   3055KMYL
3056Marko HuttuKiimingin RientoFIN11:15:00   3056KMYL
3057Jari KoskelaOuluFIN11:15:00   3057KMYL
3058Harri MäläskäLimingan koulutuskeskusFIN11:15:00   3058KMYL
3059Jari PartanenProject LivFIN11:15:00   3059KMYL
3060Jarkko KärkimaaPohjois-Pohjanmaan liittoFIN11:15:00   3060KMYL
3061Matti KnuutinenKiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3061KMYL
3062Aleksandr MartinovichArkhangelsk, RussiaRUS11:15:00   3062KMYL
3063Ilkka TukiaOplax OyFIN11:15:00   3063KMYL
3064Matti PikkarainenOuluFIN11:15:00   3064KMYL
3065Marko KallunkiTemotek OyFIN11:15:00   3065KMYL
3066Mikael BrännkärrProject LivFIN11:15:00   3066KMYL
3067Vesa TornbergSkiOrRunFIN11:15:00   3067KMYL
3068Roman GokkoevPohjois-Pohjanmaan liittoFIN11:15:00   3068KMYL
3069Tero HeikkinenTactoTek OyFIN11:15:00   3069KMYL
3070Edward ShornockelfGROUP KyberturvallisuuspalveFIN11:15:00   3070KMYL
3071Janne KemppainenSweco IndustryFIN11:15:00   3071KMYL
3072Mika SahaOulunsaloFIN11:15:00   3072KMYL
3073Mika VäyrynenSuomussalmiFIN11:15:00   3073KMYL
3074Janne TaiponenKangasalaFIN11:15:00   3074KMYL
3075Gunnar PuhakkaLapWall OyFIN11:15:00   3075KMYL
3076Sakari JormaTalenomFIN11:15:00   3076KMYL
3077Erno MarjanenOsnakoditFIN11:15:00   3077KMYL
3078Markku PerttuLupporannan rynnistysFIN11:15:00   3078KMYL
3079Markus RonkainenPohjoista voimaaFIN11:15:00   3079KMYL
3080Eero TalonenOSAO, Kaukovainion yksikkö, liiFIN11:15:00   3080KMYL
3081Henrikki LiimatainenTyrnäväFIN11:15:00   3081KMYL
3082Eero NurkkalaOffcode OyFIN11:15:00   3082KMYL
3083Joni SuomelaOsnakoditFIN11:15:00   3083KMYL
3084Juha-Pekka NiinimaaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3084KMYL
3085Arto ÖljymäkiSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3085KMYL
3086Kalle IsoahoPekkaniskaFIN11:15:00   3086KMYL
3087Ilkka NiskanenKajaaniFIN11:15:00   3087KMYL
3088Jarmo Dahlgrenkiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3088KMYL
3089Jukka HinttalaPöyryFIN11:15:00   3089KMYL
3090Mikko RiikonenOulun III Hansa ApteekkiFIN11:15:00   3090KMYL
3091Jani HaatajaOuluFIN11:15:00   3091KMYL
3092Markus LampinenTornioFIN11:15:00   3092KMYL
3093Paulo HuhtaniskaOuluFIN11:15:00   3093KMYL
3094Mikko MehtonenTampereFIN11:15:00   3094KMYL
3095Heikki KomuPohjoista voimaaFIN11:15:00   3095KMYL
3096Antti KamuttaTemotek OyFIN11:15:00   3096KMYL
3097Vesa-Matti TervonenTemotek OyFIN11:15:00   3097KMYL
3098Hannu SyrjäpaloPolar Electro OyFIN11:15:00   3098KMYL
3099Petri JokelaSweco IndustryFIN11:15:00   3099KMYL
3100Tomi LiimatainenSweco IndustryFIN11:15:00   3100KMYL
3101Jarmo RuuskanenKuopioFIN11:15:00   3101KMYL
3102Tuomas JääsköSaukki JCFIN11:15:00   3102KMYL
3103Andrew PattisonOulun TarmoUSA11:15:00   3103KMYL
3104Eelis ArposaloKeksi ite!FIN11:15:00   3104KMYL
3105Ville TakkinenLapWall OyFIN11:15:00   3105KMYL
3106Harri LopinaPöyryFIN11:15:00   3106KMYL
3107Petri KerttulaLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3107KMYL
3108Markku NikkanenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3108KMYL
3109Karthik SindhyaJyväskyläIND11:15:00   3109KMYL
3110Pekka JuntunenAC OuluFIN11:15:00   3110KMYL
3111Markus LippoIntersport JoutsensiltaFIN11:15:00   3111KMYL
3112Tuomo YlönenTalenomFIN11:15:00   3112KMYL
3113Vesa VuolliSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3113KMYL
3114Juha TolonenSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3114KMYL
3115Taneli KiviojaWSPFIN11:15:00   3115KMYL
3116Mungai GeorgeOuluFIN11:15:00   3116KMYL
3117Janne PohjolaAlatornion AhjoFIN11:15:00   3117KMYL
3118Arto HuhtanenYlivieskaFIN11:15:00   3118KMYL
3119Matias IlmonenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3119KMYL
3120Yassine HadakHaukipudasMAR11:15:00   3120KMYL
3121Jukka-Pekka HeikuraBitfactor OyFIN11:15:00   3121KMYL
3122Santtu KuusentoIntersport JoutsensiltaFIN11:15:00   3122KMYL
3123Mika HiltunenTalenomFIN11:15:00   3123KMYL
3124Matti VarankaSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3124KMYL
3125Aleksi KastelliK-rauta ÄimärautioFIN11:15:00   3125KMYL
3126Mikko KurttilaSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3126KMYL
3127Kiril KangasSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3127KMYL
3128Tuomas EronenKajaanin KipinäFIN11:15:00   3128KMYL
3129Timo KorvaOuluFIN11:15:00   3129KMYL
3130Taneli MikkonenSallaFIN11:15:00   3130KMYL
3131Jouni KarjalainenMIPTFIN11:15:00   3131KMYL
3132Juha AlahäiväläYlivieskaFIN11:15:00   3132KMYL
3133Tuomas HeikkiläTactoTek OyFIN11:15:00   3133KMYL
3134Antti LöfbackaTemotek OyFIN11:15:00   3134KMYL
3135Mika SeppänenSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3135KMYL
3136Arttu OikariOplax OyFIN11:15:00   3136KMYL
3137Jouko PerttulaWSPFIN11:15:00   3137KMYL
3138Jussi AhtiainenOuluFIN11:15:00   3138KMYL
3139Jari-Matti NiemiYlivieskaFIN11:15:00   3139KMYL
3140Jukka-Pekka KatiskoOuluFIN11:15:00   3140KMYL
3141Olli HeikkinenBittiumFIN11:15:00   3141KMYL
3142Ilpo JoensuuPohjoista voimaaFIN11:15:00   3142KMYL
3143Samuli TenhovuoriPöyryFIN11:15:00   3143KMYL
3144Olli VuolteenahoSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3144KMYL
3145Jussi PitkäläLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3145KMYL
3146Markus BlomsterKemiFIN11:15:00   3146KMYL
3147Ilkka MehtonenOuluFIN11:15:00   3147KMYL
3148Mikko FinniläMIPTFIN11:15:00   3148KMYL
3149Ari LuomaOneClinic OyFIN11:15:00   3149KMYL
3150Tuomas AkkilaLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3150KMYL
3151Petri TurusenahoKotkanpojatFIN11:15:00   3151KMYL
3152Tuomas AhoLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3152KMYL
3153Ville KeränenPehuTec OyFIN11:15:00   3153KMYL
3154Tuomo YlimaunuPöyryFIN11:15:00   3154KMYL
3155Tuomas HaanpääSynopsys Finland OyFIN11:15:00   3155KMYL
3156Veli-Pekka RantaLinja Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3156KMYL
3157Teemu VaaraSweco YmpäristöFIN11:15:00   3157KMYL
3158Olli HytönenSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3158KMYL
3159Ossi PeltoniemiYlikiimingin NuijamiehetFIN11:15:00   3159KMYL
3160Joonas PikkarainenTemotek OyFIN11:15:00   3160KMYL
3161Jarkko JohanssonPöyryFIN11:15:00   3161KMYL
3162Ilkka WahlbergOneClinic OyFIN11:15:00   3162KMYL
3163Sauli KarvonenSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3163KMYL
3164Henri OksalaSweco TalotekniikkaFIN11:15:00   3164KMYL
3165Sami LiedesSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3165KMYL
3166Harry PetäjäjärviSaukki JCFIN11:15:00   3166KMYL
3167Mikael HeikkinenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3167KMYL
3168Joonas OinasMIPTFIN11:15:00   3168KMYL
3169Joonas MaijanenTornioFIN11:15:00   3169KMYL
3170Henri HonkalaPehuTec OyFIN11:15:00   3170KMYL
3171Tommi NieminenKuikan KisailijatFIN11:15:00   3171KMYL
3172Elias HuhtalaVesalan kouluFIN11:15:00   3172KMYL
3173Joni HeinonenOplax OyFIN11:15:00   3173KMYL
3174Joel SassiLvi-Palvelu Pitkälä OyFIN11:15:00   3174KMYL
3175Juuso AhoTeam KotkanpoikaFIN11:15:00   3175KMYL
3176Antti JanssonRovaniemiFIN11:15:00   3176KMYL
3177Ossi SuihkonenOuluFIN11:15:00   3177KMYL
3178Vesa VirtanenMIPTFIN11:15:00   3178KMYL
3179Kim SeungjaeTactoTek OyFIN11:15:00   3179KMYL
3180Ville SorvistoK-rauta ÄimärautioFIN11:15:00   3180KMYL
3181Jere KalliosalmiSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3181KMYL
3182Juho HolmiOplax OyFIN11:15:00   3182KMYL
3183Sami HannilaSweco RakennetekniikkaFIN11:15:00   3183KMYL
3184Arttu VattulainenJoensuun KatajaFIN11:15:00   3184KMYL
3185Antti TorattiOuluFIN11:15:00   3185KMYL
3186Juha JärviYlistaroFIN11:15:00   3186KMYL
3187Jonathan KilpeläMichigan Tech AlumniFIN11:15:00   3187KMYL
3188Toni KuosmanenHelsinkiFIN11:15:00   3188KMYL
3189Jere PaalanenKomulainen Arkkitehdit OyFIN11:15:00   3189KMYL
3190Saska SaloOuluFIN11:15:00   3190KMYL
3191Olli VuokilaOuluFIN11:15:00   3191KMYL
3192Eljas KallioLapWall OyFIN11:15:00   3192KMYL
3193Vadim MartinovichArkhangelsk, RussiaFIN11:15:00   3193KMYL
3194Aku MaliniemiOuluFIN11:15:00   3194KMYL
3195Otso AleniusOuluFIN11:15:00   3195KMYL
3196Eemil VuokilaTervolaFIN11:15:00   3196KMYL
3197Jarkko PaukkeriLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3197KMYL
3565Aarne KoskelaNordeaFIN11:15:00   3565KM19
3566Lasse PesuOuluFIN11:15:00   3566KM19
3567Joonas MoilanenSuomussalmiFIN11:15:00   3567KM19
3568Roope TanskalaSaloisten reipasFIN11:15:00   3568KM19
3569Tomi PaavolaPaljunilo.fiFIN11:15:00   3569KM19
3570Wille KarhumaaOunasvaaran HiihtoseuraFIN11:15:00   3570KM19
3571Jami SalonpääRaaheFIN11:15:00   3571KM19
3572Teemu PyöräläIin YritysFIN11:15:00   3572KM19
3573Viljami VuorreJyystö SkiteamFIN11:15:00   3573KM19
3574Johannes SavelaTupoksen yhtenäiskouluFIN11:15:00   3574KM19
3575Veeti SoikkeliOulun pyrintöFIN11:15:00   3575KM19
3576Santeri KotajärviOuluFIN11:15:00   3576KM19
3577Waltteri KarhumaaOne Way Pro TeamFIN11:15:00   3577KM19
3578Niklas PäkkiläHaukipudasFIN11:15:00   3578KM19
3579Sean Taizi WangOulu International SchoolFIN11:15:00   3579KM19
3580Jere KaikkonenHaukipudasFIN11:15:00   3580KM19
3581Ahti SaarelaLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3581KM19
3582Miko KaartinenOulun PyrintöFIN11:15:00   3582KM19
3583Tiko RajamäkiRaaheFIN11:15:00   3583KM19
3584Vertti PuolitaivalOuluFIN11:15:00   3584KM19
3585Anton MäenpääAirlon OyFIN11:15:00   3585KM19
3586Jarkko KaikkonenHaukipudasFIN11:15:00   3586KM19
3587Janne Remahlteam TiirotFIN11:15:00   3587KM19
3588Topias SilfverhuthOuluFIN11:15:00   3588KM19
3618Mikko VeijolaTaitonetti OyFIN11:15:00   3618KMYL
3621Toni TuovinenKempeleFIN11:15:00   3621KMYL
3625Esa SöderlingOuluFIN11:15:00   3625KMYL
3626Seppo AlinOuluFIN11:15:00   3626KMYL
3628Kari LapinlampiHiottu OyFIN11:15:00   3628KMYL
3630Heikki TiiroIin YritysFIN11:15:00   3630KMYL
3631Ilkka MäkinenOuluFIN11:15:00   3631KMYL
3636Juha KäkeläOuluFIN11:15:00   3636KMYL
3637Hannu LempinenFujitsuFIN11:15:00   3637KMYL
3638Reijo TurusenahoMuhosFIN11:15:00   3638KMYL
3640Matti UusitaloKuivasjärven AuraFIN11:15:00   3640KMYL
3641Antti HanniOuluFIN11:15:00   3641KMYL
3643Hannu JuutinenSK PohjantähtiFIN11:15:00   3643KMYL
3644Jaakko HulkkoOuluFIN11:15:00   3644KMYL
3649Janne TörmänenOuluFIN11:15:00   3649KMYL
3652Matti UrhonenOuluFIN11:15:00   3652KMYL
3653Eino KoivulaLiminkaFIN11:15:00   3653KM19
3655Kari PoutiainenLimingan NiittomiehetFIN11:15:00   3655KMYL
3658Juho LatvalaTeam 1ERSKIFIN11:15:00   3658KMYL
3661Juha LukkarinenOuluFIN11:15:00   3661KMYL
3662Simo PöllänenKempeleFIN11:15:00   3662KMYL
3663Jorma ElliläOuluFIN11:15:00   3663KMYL
3664Mika Aitto-OjaNivalaFIN11:15:00   3664KMYL
3665Niko Aitto-OjaNivalaFIN11:15:00   3665KMYL
3667Janne KalliokoskiOuluFIN11:15:00   3667KMYL
3670Juha JuntunenKiuruveden urheilijatFIN11:15:00   3670KMYL
3679Antti NisulaKaustinen KP-VFIN11:15:00   3679KMYL
3680Juhani JunttilaOuluFIN11:15:00   3680KMYL
3681Maria JunttilaOuluFIN11:15:00   3681KMYL
3682Jari RantalaKempeleen kiriFIN11:15:00   3682KMYL
3684Ismo LeskeläOuluFIN11:15:00   3684KMYL
3685Lars SandströmKyönobyFIN11:15:00   3685KMYL
3688Jukka PalokangasOuluFIN11:15:00   3688KMYL
3689Auno TyniTaivalkoskiFIN11:15:00   3689KMYL
3690Reijo PolojärviKuusamoFIN11:15:00   3690KMYL
3692Antti HautalaOulu / Team MänitsöFIN11:15:00   3692KMYL
3694Keijo AlilaLevi Hotel SpaFIN11:15:00   3694KMYL
3695Patrik MurtolaOuluFIN11:15:00   3695KMYL
3696Timo LohilahtiOuluFIN11:15:00   3696KMYL
3697Jarno HellassaloÄkäsalonpolo SportshopFIN11:15:00   3697KMYL
3698Arttu HellassaloÄkäsalonpolo SportshopFIN11:15:00   3698KM19
3699Matti LassilaRevonlahtiFIN11:15:00   3699KMYL

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English