Kurrenkierros, 18.5.2017, Esbo IF, Kauniainen

10KM yhteensa

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,0 km
Maali
10,0 km
 
1.   Antti Parjanne Sjundeå IF    19:00:05   16:56 (1)  33:29  
2.   Jaakko Kero Turun Urheiluliitto    19:00:05   16:56 (1)  33:44  
3.   Magnus Hellström Sjundeå IF    19:00:05   17:12 (4)  34:39  
4.   Tomi Halme Finnish Marathon Runners    19:00:05   17:11 (3)  35:01  
5.   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi    19:00:05   17:26 (5)  35:08  
6.   Tero Halme FMR    19:00:05   18:24 (7)  36:39  
7.   Mikael Männikkö Esbo IF    19:00:05   18:14 (6)  36:53  
8.   Jukka Vänttinen HPV    19:00:05   18:31 (8)  37:13  
9.   Vesa Hurme     19:00:05   19:17 (9)  38:59  
10.   Mikko Ruokolainen Esbo IF    19:00:05   19:33 (11)  39:14  
11.   Pontus Backlund     19:00:05   19:32 (10)  39:16  
12.   Markku Orispää Esbo IF    19:00:05   20:34 (12)  41:15  
13.   Simo Pätäri Nuuksion Polkujuoksijat    19:00:05   20:41 (13)  41:57  
14.   Victor Svanström     19:00:05   21:07 (15)  42:09  
15.   Hannu Parviainen Espoon Tapiot    19:00:05   21:04 (14)  42:24  
15.   Leena Mäkäräinen Kenttäurheilijat-58    19:00:05   21:24 (17)  42:24  
17.   Markus Puttonen EUK    19:00:05   21:23 (16)  42:29  
18.   Toni Sisso Espoon Tapiot Maratonkoulu    19:00:05   22:01 (22)  43:52  
19.   Eddie Myrskog Grabbarna flytt    19:00:05   21:43 (18)  44:09  
20.   Bernhard Rosten Grabbarna flytt    19:00:05   21:44 (19)  44:10  
21.   Veikko Tahvanainen     19:00:05   22:00 (21)  44:23  
22.   VAC VAC     19:00:05   21:48 (20)  44:42  
23.   Mika Väisänen Nuuksion Polkujuoksijat    19:00:05   22:20 (23)  44:55  
24.   Ville Säde OC Puisto    19:00:05   22:51 (25)  45:11  
25.   Pertti Ylönen Jäppilän Urheilijat    19:00:05   23:00 (27)  45:16  
26.   Christoffer Hannus     19:00:05   23:18 (28)  45:44  
27.   Lassi Jalava     19:00:05   22:37 (24)  45:50  
28.   Markku Helin OC Puisto    19:00:05   22:52 (26)  45:56  
29.   Mirjam Uusitalo Nuuksion Polkujuoksijat    19:00:05   23:36 (29)  47:43  
30.   Elias Korpi     19:00:05   24:25 (30)  47:50  
31.   Lasse Kyllönen Espoon Tapiot    19:00:05   24:49 (32)  49:12  
32.   Ilpo Alanko KOP Pankki-Veikot    19:00:05   24:56 (34)  50:05  
33.   Kari Sinivuori     19:00:05   24:54 (33)  50:06  
34.   Adeline Maijala     19:00:05   24:49 (31)  50:50  
35.   Samuli Stam     19:00:05   25:46 (37)  50:51  
36.   Satu Ågren Espoon Tapiot    19:00:05   26:20 (43)  51:15  
37.   Martti Syväniemi Endurance    19:00:05   25:45 (36)  51:18  
38.   Satu Vartiainen Espoon Tapiot    19:00:05   26:20 (42)  51:19  
39.   Maria Marekwia Espoon Tapiot    19:00:05   26:20 (43)  51:34  
40.   Johanna Stenman Kauniaisten Kaupunki    19:00:05   25:59 (39)  51:56  
41.   Marcus Lång Kauniaisten Kaupunki    19:00:05   25:44 (35)  52:00  
42.   Jenny Vuonoranta Esbo IF    19:00:05   25:59 (38)  52:34  
42.   Sirkku Vuolle     19:00:05   25:59 (40)  52:34  
44.   Vesa Kiviluoto Team Alone    19:00:05   26:03 (41)  53:12  
45.   Ruut Laakso Espoon Tapiot    19:00:05   26:40 (47)  53:16  
46.   Heidi Hartman Esbo IF    19:00:05   26:32 (45)  53:49  
46.   Selina Poikela Esbo IF    19:00:05   26:34 (46)  53:49  
48.   Pauliina Kulla     19:00:05   28:59 (54)  55:09  
49.   Hanna Roilas     19:00:05   28:14 (51)  55:44  
50.   Kauko Pöllänen Espoon Tapiot    19:00:05   27:54 (50)  55:45  
51.   Maarit Orava Espoon Tapiot    19:00:05   27:44 (49)  56:09  
52.   Annakaisa Ruuska     19:00:05   28:44 (52)  56:33  
53.   Maiju Filppula     19:00:05   28:45 (53)  56:55  
54.   Sanna Selkälä Kauniaisten Kaupunki    19:00:05   27:20 (48)  57:29  
55.   Oskari Toppari Espoon Tapiot    19:00:05   29:42 (57)  58:56  
56.   Päivi Rohkimainen     19:00:05   29:25 (55)  1:00:13  
57.   Matti Toppari     19:00:05   29:41 (56)  1:00:42  
58.   Laura Hyryläinen NJK    19:00:05   31:04 (60)  1:00:45  
59.   Susanne Kuusunsalo NJK    19:00:05   31:05 (61)  1:00:56  
60.   Maria Silén NJK    19:00:05   31:05 (61)  1:01:10  
61.   Antero Ignatius     19:00:05   30:30 (58)  1:02:10  
61.   Auni Särkkä Espoon Tapiot    19:00:05   30:36 (59)  1:02:10  
63.   Sonja Chauhan     19:00:05   31:44 (63)  1:02:19  
64.   Marja Ståras     19:00:05   32:18 (64)  1:02:50  
65.   Anne Niittymaa Espoon Tapiot    19:00:05   37:34 (65)  1:09:07  
66.   Laura Alhonen     19:00:05   37:35 (67)  1:11:49  
67.   Jaana Sipilä Espoon Tapiot    19:00:05   37:35 (66)  1:11:51  
   Björn Höglund Esbo IF    19:00:05      ei läht.  
   Björn Höglund Esbo IF    19:00:05      ei läht.  
   Kerkko Visuri Helsingfors IFK    19:00:05      ei läht.  
   Robert Lindholm Kauniaisten Kaupunki    19:00:05      ei läht.  
   Juha Kovero Nuuksion Polkujuoksijat    19:00:05      ei läht.  
   Mikko Palkama Esbo IF    19:00:05      ei läht.  
   Armi Turtola Esbo.if    19:00:05      ei läht.  
   Ilona Keränen Espoon Tapiot    19:00:05      ei läht.  
   Hanna-Mari Kommonen Esbo IF    19:00:05      ei läht.  

Sarjat:

| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English