50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H70AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,7 km
Maali
1,9 km
 
1.   Mikko Saarinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:25:00   23:57 (1)  24:21  
2.   Pekka Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  12:03:00   24:22 (2)  24:49  
3.   Unto Kervinen Järvenpään Palo  FIN  12:17:00   24:49 (3)  25:16  
4.   Hannu Lahti Päijät-Rasti  FIN  11:31:00   24:59 (4)  25:21  
5.   Seppo Mattila Koskelankylän Riento  FIN  12:21:00   25:13 (5)  25:34  
6.   Kimmo Kettunen Säyneisen Salpa  FIN  11:41:00   25:56 (6)  26:18  
7.   Kullervo Nyyssönen Rasti-Pielinen  FIN  11:59:00   26:00 (7)  26:19  
8.   Raimo Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  12:01:00   26:14 (8)  26:39  
9.   Jorma Lappalainen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:43:00   26:24 (9)  26:47  
10.   Reino Seilonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:53:00   26:48 (10)  27:15  
11.   Matti Kumpulainen Iisalmen Visa  FIN  11:27:00   27:23 (11)  27:43  
12.   Arvo Helanti Saloisten Reipas  FIN  12:19:00   27:38 (12)  28:07  
13.   Jaakko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:57:00   28:13 (13)  28:36  
14.   Eino Karppinen Säyneisen Salpa  FIN  12:11:00   28:41 (14)  29:04  
15.   Jorma Saarimäki Vaasan Suunnistajat  FIN  11:17:00   29:28 (15)  29:49  
16.   Mikko Jaako SK Pohjantähti  FIN  12:23:00   30:21 (16)  30:43  
17.   Kauko Malinen Kalevan Rasti  FIN  11:49:00   30:47 (17)  31:12  
18.   Pekka Nousiainen Kalevan Rasti  FIN  11:07:00   31:18 (18)  31:49  
19.   Eero Lång Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:35:00   31:52 (19)  32:16  
20.   Lasse Peltola Suunta Jurva  FIN  12:13:00   32:46 (20)  33:14  
21.   Juhani Kiltinen Keuruun Kisailijat  FIN  11:09:00   34:10 (21)  34:28  
22.   Antto Kulmala Keuruun Kisailijat  FIN  11:13:00   34:35 (22)  35:03  
23.   Mikko Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  11:25:00   36:54 (23)  37:17  
24.   Taisto Vinni Liperin Taimi  FIN  11:47:00   36:58 (24)  37:36  
25.   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  11:05:00   37:44 (25)  38:05  
26.   Esko Keijonen Liperin Taimi  FIN  11:51:00   37:50 (26)  38:43  
27.   Matti Lassila Saloisten Reipas  FIN  12:05:00   38:54 (27)  39:16  
28.   Jaakko Hirvonen Liperin Taimi  FIN  11:11:00   41:31 (28)  42:19  
29.   Hemmo Ropponen Rasti-Pielinen  FIN  11:37:00   42:04 (29)  42:30  
30.   Matti Saaristo Laihian Luja  FIN  11:29:00   45:00 (31)  45:29  
31.   Lauri Hieta Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:03:00   44:35 (30)  46:00  
32.   Taisto Luukkonen Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:33:00   48:11 (32)  48:39  
33.   Pekka Penttilä Someron Esa  FIN  12:15:00   48:38 (33)  49:15  
34.   Veikko Karjalainen Vaalan Karhu  FIN  11:45:00   49:42 (34)  50:10  
   Pauli Korhonen Säyneisen Salpa  FIN  11:15:00      ei läht.  
   Herkko Kykkänen Kaakon Rasti  FIN  11:21:00      ei läht.  
   Esa Hallamaa Vaalan Karhu  FIN  11:23:00      ei läht.  
   Raimo Lampainen Perttelin Peikot  FIN  11:55:00      ei läht.  
   Väinö Hinkula Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:07:00      ei läht.  
   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  12:09:00      ei läht.  
   Alpo Anttonen Kajaanin Kuohu  FIN  12:27:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English