50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H65A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,2 km
Maali
2,3 km
 
1.   Pertti Päivänranta Joutsenon Kullervo  FIN  13:01:00   17:00 (1)  17:22  
2.   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu  FIN  12:59:00      19:04  
3.   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  12:35:00   18:54 (2)  19:16  
4.   Reima Parkkonen Pihkaniskat  FIN  12:25:00   21:10 (3)  21:30  
5.   Keijo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  11:55:00   21:18 (4)  21:36  
6.   Ensio Lakanen Vaajakosken Terä  FIN  12:45:00   21:29 (5)  21:49  
7.   Juhani Matilainen Nilsiän Nujakka  FIN  12:17:00   21:48 (6)  22:07  
8.   Heimo Pulkkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:23:00   21:59 (7)  22:20  
9.   Niilo Butilkin Säyneisen Salpa  FIN  12:43:00   22:13 (8)  22:33  
10.   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen  FIN  11:09:00   22:30 (9)  22:49  
11.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät  FIN  12:53:00   22:33 (10)  22:54  
12.   Paavo Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:13:00   22:37 (11)  22:58  
13.   Jussi Lavikainen Kangasala SK  FIN  11:25:00   22:50 (12)  23:14  
14.   Seppo Keltamäki Joutsenon Kullervo  FIN  12:03:00   22:56 (13)  23:18  
15.   Kauko Pääkkölä Lapin Veikot  FIN  11:59:00   23:03 (14)  23:23  
16.   Kari Lietzén RastiPiikkiö  FIN  11:07:00   23:20 (15)  23:43  
16.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu  FIN  12:49:00   23:22 (16)  23:43  
18.   Matti Päivärinta Kiimingin Urheilijat  FIN  11:47:00   23:51 (17)  24:09  
19.   Pekka Lindqvist Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:51:00   24:56 (18)  25:21  
20.   Hannu Ruokolainen Kalevan Rasti  FIN  12:01:00   25:06 (19)  25:30  
21.   Veijo Kurvinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:31:00   25:15 (20)  25:38  
22.   Pentti Jauhiainen OK Trian  FIN  11:05:00   25:18 (21)  25:41  
23.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:01:00   25:24 (22)  25:45  
24.   Heikki Kaihlavirta Tikkakosken Suunnistajat  FIN  11:49:00   25:32 (23)  25:51  
25.   Pentti Tamminen Perttelin Peikot  FIN  11:29:00   25:46 (24)  26:09  
26.   Esko Tuohimaa Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:45:00   26:02 (25)  26:24  
27.   Erkki Kari Kajaanin Kuohu  FIN  11:57:00   26:05 (26)  26:31  
28.   Olli Kares Eurajoen Veikot  FIN  11:15:00   26:16 (27)  26:38  
29.   Pekka Pohjola Hauhon Sisu  FIN  12:39:00   26:18 (28)  26:43  
30.   Antero Vornanen Kontiolahden Urheilijat  FIN  11:27:00   26:28 (29)  26:50  
31.   Harri Mäkelä Suunta-Sepot  FIN  12:29:00   26:34 (30)  26:52  
32.   Heikki Lassila Pitäjänmäen Tarmo  FIN  12:41:00   26:43 (31)  27:05  
33.   Lasse Kalliomaa Laihian Luja  FIN  11:31:00   26:52 (32)  27:12  
34.   Erkki Suutarinen Virtain Urheilijat  FIN  12:55:00   27:29 (33)  27:46  
35.   Risto Uljas Rasti-Jyry  FIN  12:27:00   28:15 (34)  28:37  
36.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  12:19:00   28:25 (35)  28:46  
37.   Urho Sivonen Saloisten Reipas  FIN  12:23:00   29:21 (36)  29:43  
38.   Paavo Holappa Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:11:00   30:56 (37)  31:15  
39.   Jorma Pöntinen Navi  FIN  11:17:00   31:39 (38)  32:02  
40.   Niilo Sevon Saloisten Reipas  FIN  12:07:00   32:00 (39)  32:22  
41.   Seppo Väyrynen Juuan Jänne  FIN  11:21:00   32:11 (40)  32:31  
42.   Hannu Fabritius OK Trian  FIN  12:09:00   33:06 (41)  33:32  
43.   Sakari Liedes Iisu  FIN  11:33:00   33:19 (42)  33:42  
44.   Ilkka Niemi Espoon Suunta  FIN  11:41:00   33:27 (43)  33:55  
45.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu  FIN  12:11:00   37:58 (44)  38:18  
46.   Raimo Nordqvist Espoon Akilles  FIN  12:21:00   42:08 (45)  42:33  
47.   Matti Väänänen Nilsiän Nujakka  FIN  11:53:00   46:12 (46)  46:40  
   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  11:19:00      ei läht.  
   Hannu Siuko Suunta-Sepot  FIN  11:35:00      ei läht.  
   Pertti Oikarinen Suomussalmen Rasti  FIN  11:37:00      ei läht.  
   Pauli Halonen Säyneisen Salpa  FIN  11:43:00      ei läht.  
   Pauli Kärnä Rasti-Pielinen  FIN  12:33:00      ei läht.  
   Ari Ovaska Epilän Esa  FIN  12:37:00      hylätty  
   Harri Tolvanen Pihkaniskat  FIN  12:47:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English