50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H60A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,3 km
Maali
2,4 km
 
1.   Harri Niinistö Angelniemen Ankkuri  FIN  11:43:00   21:36 (1)  21:53  
2.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  11:51:00   21:49 (2)  22:10  
3.   Antti Kauppila Saloisten Reipas  FIN  12:01:00   21:50 (3)  22:11  
4.   Pekka Kaartinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:25:00   22:13 (4)  22:33  
5.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:19:00   22:32 (5)  22:49  
6.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  11:59:00   22:43 (6)  23:02  
7.   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  12:11:00   22:46 (7)  23:05  
8.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  11:31:00   23:27 (8)  23:45  
9.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat  FIN  12:53:00   23:39 (9)  24:03  
10.   Markku Piironen Kalevan Rasti  FIN  12:49:00   23:54 (10)  24:12  
11.   Pauli Vilminko Sinkki-Sepot  FIN  11:21:00   24:08 (12)  24:24  
12.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka  FIN  11:13:00   24:05 (11)  24:26  
13.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:47:00   24:33 (13)  24:50  
14.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:07:00   24:49 (14)  25:09  
15.   Roger Hendrickx Belgium  BEL  12:03:00   25:25 (15)  25:42  
16.   Markku Helle Saarijärven Pullistus  FIN  11:35:00   25:35 (16)  25:55  
17.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   26:25 (17)  26:49  
18.   Seppo Nurisalo Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:05:00   26:33 (18)  26:55  
19.   Timo Ahlroth Turengin Sarastus  FIN  12:43:00   26:39 (19)  27:02  
20.   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:33:00      27:19  
20.   Olli Kumpulainen Järvenpään Palo  FIN  12:17:00   26:56 (20)  27:19  
22.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  11:09:00   27:09 (21)  27:27  
23.   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  12:29:00   27:10 (22)  27:29  
24.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  11:53:00   27:13 (23)  27:30  
25.   Kauko Jylhä Kälviän Tarmo  FIN  11:55:00   27:44 (24)  28:02  
26.   Hannu Uusi-Pohjola Vaasan Suunnistajat  FIN  12:39:00   27:50 (26)  28:10  
27.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:57:00   27:49 (25)  28:11  
28.   John Laukka Rastivarsat  FIN  11:05:00   27:58 (27)  28:15  
29.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:37:00   28:29 (28)  28:50  
30.   Esa Laine Tampereen Pyrintö  FIN  11:41:00   28:37 (29)  28:58  
31.   Timo Lehtovirta Rastikarhut  FIN  11:45:00   28:52 (31)  29:11  
31.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  12:45:00   28:51 (30)  29:11  
33.   Tuomo Koskinen Suunta-Sepot  FIN  12:13:00   29:37 (32)  29:55  
34.   Esko Turkka Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:47:00   29:46 (33)  30:08  
35.   Aulis Kaasinen SK Pohjantähti  FIN  11:03:00   29:51 (34)  30:09  
36.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:23:00   30:03 (35)  30:25  
37.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  12:19:00   30:21 (36)  30:46  
38.   Sauli Joki Vetelin Urheilijat  FIN  11:15:00   30:34 (37)  31:01  
39.   Teemu Moilanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:17:00   31:37 (38)  32:01  
40.   Timo Halla-Aho Alajärven Ankkurit  FIN  11:01:00   31:59 (39)  32:25  
41.   Reino Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:21:00   32:01 (40)  32:27  
42.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:35:00   32:11 (41)  32:31  
43.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  11:25:00   33:56 (43)  34:23  
44.   Simo Pallaspuro Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:31:00   33:50 (42)  34:25  
45.   Timo Pinola Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:51:00   34:04 (44)  34:30  
46.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu  FIN  11:07:00   34:38 (45)  34:59  
47.   Ismo Tuononen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:11:00   36:18 (46)  36:39  
   Jorma Nissilä Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:29:00      ei läht.  
   Lauri Seppänen Suomussalmen Rasti  FIN  12:33:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English