50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H60A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
5,6 km
Maali
5,7 km
 
1.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:31:00   51:46 (1)  52:06  
2.   Antti Kauppila Saloisten Reipas  FIN  12:03:00   53:00 (2)  53:22  
3.   Harri Niinistö Angelniemen Ankkuri  FIN  11:51:00   54:27 (3)  54:48  
4.   Jouko Malinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:49:00   54:40 (4)  54:56  
5.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00   56:28 (5)  56:53  
6.   Markku Helle Saarijärven Pullistus  FIN  12:21:00   56:50 (6)  57:10  
7.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat  FIN  11:21:00   57:48 (7)  58:12  
8.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  12:13:00   59:43 (8)  1:00:04  
9.   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  11:43:00   1:00:20 (9)  1:00:40  
10.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka  FIN  11:33:00   1:00:29 (10)  1:00:52  
11.   Pauli Vilminko Sinkki-Sepot  FIN  12:53:00   1:01:20 (11)  1:01:35  
12.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  12:05:00   1:01:33 (12)  1:01:51  
13.   Risto Airaksinen Oulun Tarmo  FIN  11:55:00   1:01:36 (13)  1:02:02  
14.   Pekka Kaartinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:29:00   1:03:43 (14)  1:04:06  
15.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  11:01:00   1:04:19 (15)  1:04:41  
16.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  11:05:00   1:04:28 (16)  1:04:49  
17.   Veijo Salmi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:27:00   1:06:40 (17)  1:07:03  
18.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  12:33:00   1:07:01 (18)  1:07:25  
19.   Timo Lehtovirta Rastikarhut  FIN  12:11:00   1:08:21 (19)  1:08:40  
20.   Seppo Nurisalo Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:01:00   1:08:35 (20)  1:09:01  
21.   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  11:19:00   1:09:53 (21)  1:10:16  
22.   Ilpo Seppänen Vaalan Karhu  FIN  11:27:00   1:12:26 (22)  1:12:52  
23.   John Laukka Rastivarsat  FIN  12:39:00   1:13:54 (23)  1:14:10  
24.   Timo Ahlroth Turengin Sarastus  FIN  11:13:00   1:14:18 (25)  1:14:46  
25.   Timo Halla-Aho Alajärven Ankkurit  FIN  12:51:00   1:14:17 (24)  1:14:47  
26.   Tuomo Koskinen Suunta-Sepot  FIN  12:25:00   1:14:39 (26)  1:14:59  
27.   Esko Turkka Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:45:00   1:14:56 (27)  1:15:20  
28.   Hannu Uusi-Pohjola Vaasan Suunnistajat  FIN  11:37:00   1:15:00 (28)  1:15:24  
29.   Esa Laine Tampereen Pyrintö  FIN  12:49:00   1:15:38 (29)  1:16:02  
30.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  11:41:00   1:15:43 (30)  1:16:10  
31.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:37:00   1:19:08 (31)  1:19:31  
32.   Aulis Kaasinen SK Pohjantähti  FIN  12:23:00   1:19:42 (32)  1:20:00  
33.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:35:00   1:20:53 (34)  1:21:12  
34.   Olli Kumpulainen Järvenpään Palo  FIN  11:11:00   1:20:51 (33)  1:21:21  
35.   Roger Hendrickx Belgium  BEL  11:03:00   1:21:24 (35)  1:21:46  
36.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:35:00   1:22:15 (36)  1:22:38  
37.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:17:00   1:22:36 (37)  1:22:57  
38.   Ismo Tuononen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:53:00   1:23:49 (38)  1:24:13  
39.   Timo Pinola Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:29:00   1:33:00 (39)  1:33:30  
40.   Erkki Mäki Epilän Esa  FIN  11:17:00   1:38:34 (40)  1:39:02  
41.   Simo Pallaspuro Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:19:00   1:40:56 (41)  1:41:53  
   Teemu Moilanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:57:00      hylätty  
   Arhi Tervo Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  11:59:00      ei läht.  
   Lauri Seppänen Suomussalmen Rasti  FIN  12:15:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English