50. Kainuun Rastiviikko 25.-30.7.2017 Kuhmossa

H50A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,9 km
Maali
3,0 km
 
1.   Juha Koskinen Vaajakosken Terä  FIN  12:20:00   22:45 (1)  23:03  
2.   Juha Malinen Kalevan Rasti  FIN  12:22:00   23:11 (2)  23:27  
3.   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  12:08:00   23:13 (3)  23:31  
4.   Markku Huostila Lammin Säkiä  FIN  12:34:00   24:58 (4)  25:16  
5.   Vesa Kemppainen Iisu  FIN  12:46:00   25:39 (5)  25:57  
6.   Jyrki Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN  11:36:00   25:48 (6)  26:04  
7.   Vesa Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:30:00   26:16 (7)  26:32  
8.   Mikko Heikkinen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:14:00   26:21 (8)  26:40  
9.   Pasi Ylä-Oijala Keravan Urheilijat  FIN  12:28:00   26:53 (9)  27:12  
10.   Samppa Kauppila Oulun Yliopiston Urheiluseura  FIN  12:48:00      27:36  
11.   Antti Pellinen Joutsenon Kullervo  FIN  11:20:00   28:00 (10)  28:20  
12.   Johan Holmback Malax IF  FIN  11:58:00   28:11 (11)  28:32  
13.   Hannu Tiainen Nivalan Suunnistajat  FIN  11:50:00   28:59 (12)  29:17  
14.   Mika Pihala Rasti-Lukko  FIN  12:02:00   29:22 (13)  29:37  
15.   Harri Karjalainen Espoon Suunta  FIN  11:52:00   29:49 (14)  30:07  
16.   Kaarle Lounela Turun Suunnistajat  FIN  12:10:00   30:25 (15)  30:43  
17.   Timo Natunen Savon Suunta  FIN  12:30:00   30:33 (16)  30:51  
18.   Seppo Kellokumpu Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:38:00   31:14 (17)  31:30  
19.   Jari Järvinen Vaajakosken Terä  FIN  11:26:00   31:39 (18)  31:56  
20.   Pekka Laasonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:36:00   32:13 (19)  32:32  
21.   Seppo Vehkala Siikaisten Sisu  FIN  12:16:00   32:20 (21)  32:37  
22.   Marcel Schiess Switzerland  SUI  12:18:00   32:16 (20)  32:40  
23.   Ueli Stalder Switzerland  SUI  11:10:00   32:23 (22)  32:45  
24.   Kari Ojalainen SK Vuoksi  FIN  11:14:00   32:47 (23)  33:06  
25.   Jari Leivo Rasti-Pielinen  FIN  12:06:00   34:24 (24)  34:45  
26.   Antti Härkönen Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:40:00   34:51 (25)  35:15  
27.   Jouko Reponen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:32:00   35:09 (26)  35:24  
28.   Juha Laasanen Laihian Luja  FIN  11:46:00   35:37 (27)  35:54  
29.   Hannu Numminen Espoon Akilles  FIN  11:28:00   36:22 (28)  36:45  
30.   Heikki Koskela Rasti-Jussit  FIN  11:48:00   36:40 (30)  36:57  
31.   Sakari Heikkinen Rasti-Hyry  FIN  11:00:00   36:37 (29)  37:01  
32.   Arto Salonen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:40:00   37:51 (31)  38:10  
33.   Ari Niiranen Kalevan Rasti  FIN  12:12:00   38:09 (32)  38:26  
34.   Kimmo Köyvönen Maarian Mahti  FIN  11:02:00   40:05 (33)  40:24  
35.   Timo Ronkainen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:56:00   44:32 (34)  44:55  
36.   Sami Kälviäinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:44:00   45:30 (35)  45:47  
37.   Tapani Holmijoki RastiPiikkiö  FIN  12:32:00   48:01 (36)  48:23  
38.   Tapani Alahäivälä Pudasjärven Urheilijat  FIN  11:12:00   48:39 (37)  48:55  
39.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri  FIN  12:04:00   48:44 (38)  49:06  
40.   Timo Widmer Switzerland  SUI  12:44:00   50:37 (39)  50:57  
41.   Kasperi Launis Raisu Lumous  FIN  11:08:00   51:59 (40)  52:21  
42.   Matti Aronen Iisalmen Visa  FIN  12:00:00   52:18 (41)  52:37  
43.   Chi Yin Wong HKG  HKG  11:18:00   1:38:37 (42)  1:38:55  
   Pertti Salo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:06:00      ei läht.  
   Juha Partanen Rasti-Hyry  FIN  11:22:00      ei läht.  
   Jyrki Kuusisto Suomusjärven Sisu  FIN  11:34:00      ei läht.  
   Hannu Heinilä Rastivarsat  FIN  11:42:00      ei läht.  
   Heikki Grekelä SK Pohjantähti  FIN  11:54:00      ei läht.  
   Matti Forsberg Säyneisen Salpa  FIN  12:24:00      hylätty  
   Juha Nurminen Kajaanin Kuohu  FIN  12:38:00      keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English